Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
oh, taj telekom
STRANA 1 OD 1
krkub oh, taj telekom 05.08.2007. 01:13 T5175

status: user
broj poruka: 1011


ja za ovo nisam znao... ne znam za vas

http://www.mtsmondo.com/lifestyle/vesti/text.php?vest=65055

http://www.sindikat-telekoma.co.yu/sindikat/vesti2007/07/070719.htm

sta li se krije iza brda...? hmm, i kako li ce se ostali provajderi ponasati u ovoj prici?

i da, danas je 05.08., da li je ikome dupliran link? :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PHPCo Do 1. Septembra 05.08.2007. 02:14 #24854

status: user
broj poruka: 35
Krajnji rok je pomeren za 1. septembar ali je vest svakako tacna.
Dupliranje ce potrajati trajati 30-ak ili 40 dana jer nisu na svim centralama postavljeni isti tipovi DSLAM-ova (multipleksera) pa se citav proces odvija polu-automatski!
Ne vidim u cemu je problem sa ovom vescu, svakako da je DOOOBRA vest, ako nista drugo NESTACE SVI WIRELESS LOPOVI od ISP-ova u Srbiji.
Duplirace do 1. septembra i svi ostali provajderi, jer svoje usluge nude preko Telekomove infrastrukture (DSLAM-ova).
POZDRAV!
http://www.pronex.info

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
thedamager Šlihrtare... 05.08.2007. 02:17 #24855

status: user
broj poruka: 176
quote:

Т.е.л.е.к.о.м. С.р.б.и.ј.а., д.о.н.о.ш.е.њ.е.м. н.о.в.и.х. – Н.И.Ж.И.Х. ц.е.н.а., д.и.р.е.к.т.н.о. д.о.п.р.и.н.о.с.и. ш.и.р.е.њ.у. и.н.ф.о.р.м.а.т.и.ч.к.о.г. д.р.у.ш.т.в.а. у. С.р.б.и.ј.и.. Н.а.ш.е. п.р.е.д.у.з.е.ћ.е., н.а. ш.т.е.т.у. с.в.о.г. п.р.и.х.о.д.а., ж.е.л.и. д.а. о.м.о.г.у.ћ.и. ш.т.о. в.е.ћ.е.м. б.р.о.ј.у. к.о.р.и.с.н.и.к.а. д.а. у.с.п.о.с.т.а.в.е. ш.и.р.о.к.о.п.о.ј.а.с.н.и. п.р.и.с.т.у.п. и.н.т.е.р.н.е.т.у..

Koji besramni lopovi. Već je bila tema o cenama ADSL-a u Sloveniji...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PHPCo Mozemo samo sa Albanijom da se poredimo! 05.08.2007. 02:34 #24856

status: user
broj poruka: 35
Sta me briga .... samo nek dupliraju ...dobro ce mi doci 1536 umesto 768 Kbps a od Slovenije smo DAAAAAAAALEEEEEEKOOOOOO po svakom kriterujumu (jedino cemo uskoro imati jednako veliku zemlju po povrsini). Aj da se poredimo sa Albanijom to je malo realnije!
http://www.pronex.info

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub poredjenje? 05.08.2007. 03:06 #24858

status: user
broj poruka: 1011



http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/6900697.stm


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 05.08.2007. 03:38 #24861

status: user
broj poruka: 12785
1.5 Gbps? Sweeeeeeeet....nemam na sta da se zalim ako za iste pare dobijam duplo...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Hmmm... 05.08.2007. 20:21 #24903

status: user
broj poruka: 7760
Za razliku od vecine ja sam malo isamarao sajtove provajdera po Srbiji, i sta je zamimljivo pa tamo niko ni ne najavljuje dupliranje brzine, samo sto se ogradjujem jer sam pogledao kod svega pet provajdera.
U glavama ovdasnjih ljudi jos nije prelomljeno da pokusaju privuci nove musterije necim sto ce biti bolje nego sto nude ostali, jos uvek su debelo na pozicijama socijalisticke dogovorne ekonomije, tzv kluba proletera.
Cini mi se da u BGD jedino GSP (i njegove fransize u vidu TZV privatnika) nesto radi, ako nista drugo bar su novim linijama povezali razlicite delove grada da ne mora stalno `steaple chase`.
A ovi Net provajderi, to su gomile bagre i nista vise, ljudi koji nisu shvatili da stalno treba unapredjivati ono sto nude, ko sto mi svako malo nesto dodajemo nasem racunaru ne bi li ostao upotrebljiv bez obzira na broj godina i radnih sati upotrebe.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Re: Hmmm... 05.08.2007. 21:22 #24905

status: user
broj poruka: 1394
:: A ovi Net provajderi, to su gomile bagre i nista vise, ljudi koji nisu shvatili da stalno treba unapredjivati ono sto nude, ko sto mi svako malo nesto dodajemo nasem racunaru ne bi li ostao upotrebljiv bez obzira na broj godina i radnih sati upotrebe
::
:: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!
::
Imas li ti sta pozitivno????

Sve funkcionise po partijskoj liniji. Malo ces teze dobiti neku firmu da joj prodajes internet. Tu je vec neko nabacio pipke, i omastio brke. Jos samo Verat ima link nezavistan od telekoma, ranije su i drugi. Pogledaj cenu usluge digitalnog voda (analogne su posekli - bukvalno) pa izracunaj koliko treba provajder da plati da bi do tebe dosao sa 2MBps... Sad su svi samo obicni dileri za telekom (izuzev Verat-a). SMIN je pod kontrolom telekoma, sve se placa istima i oni eto sada uzimaju sebi od usta da obezbede bolje. Da su radili svoj posao kako valja i da postoji konkurencija `PRAVA` odavno bi sve bilo jeftinije, a verovatno i brza.

ex ISP admin

Laku noc i tebi, a ostalima zelim mesto pod suncem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Hmmm... 06.08.2007. 00:00 #24925

status: user
broj poruka: 7760
Hmmm... jos od srednje skole mi je ostala navika da kupujem SK, oni kao stalno nesto pricaju o internetu, a kad navode cene nikad ali bas nikad ne spomenu Verat, sve ostale i one sto prodaju analno digitalne susamPRO linije ali Verat skoro nikad sem jednom da je to jedina privatna kompanija u zemlji koja ima nezavisni bezicni link (posto samo telekom ima pravo na zice) u zemlji zvanoj Srbija.
U ovoj zemlji kao da je jeres pisati o Veratu, mada ruku na srce i nisu neki provajder, podrska je ocajna (da ne bude zabune njihov sam korisnik od 2000te).

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: ::
:: Imas li ti sta pozitivno???
::
:: Sve funkcionise po partijskoj liniji. Malo ces teze dobiti neku firmu da joj prodajes internet. Tu je vec neko nabacio pipke, i omastio brke. Jos samo Verat ima link nezavistan od telekoma, ranije su i drugi. Pogledaj cenu usluge digitalnog voda (analogne su posekli - bukvalno) pa izracunaj koliko treba provajder da plati da bi do tebe dosao sa 2MBps... Sad su svi samo obicni dileri za telekom (izuzev Verat-a). SMIN je pod kontrolom telekoma, sve se placa istima i oni eto sada uzimaju sebi od usta da obezbede bolje. Da su radili svoj posao kako valja i da postoji konkurencija `PRAVA` odavno bi sve bilo jeftinije, a verovatno i brza
::
:: ex ISP admi
::
:: Laku noc i tebi, a ostalima zelim mesto pod suncem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60286. Broj poslatih odgovora: 646207.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs