Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
potrebna pomoc u wordu 2007 (pojavljuju se linije)
STRANA 1 OD 1
repsi potrebna pomoc u wordu 2007 (pojavljuju se linije) 21.03.2013. 17:40 T52351

status: user
broj poruka: 1276
Dakle potrebna mi je pomoc... napisah evo ovih 80tak strana kao skriptu i to sad treba ici na uvid kod profa.. pri kraju pisanja su mi se pocele pojavljivati isprekidane linije i to najvise u slucajevima kada se nabraja nesto tipa:

to i to se deli na:
*****************************************
1. asdf
2. fdsa
*****************************************

**** - predstavljaju te linije koje me izuzetno nerviraju i ne znam iz kojih se razloga pojavljuju.... ne mogu da ih obrisem i vezane su mi za tekst..
Da li je vama ovo poznato mozda? nekom se nekad desavalo nesto slicno? Ne znam ni kako da googlam ovaj problem tj. kako da ga opishem guglu?
Da li postoji manuelan nacin da se obrise svaka linija? Ili jos bolje sve takve linije odjednom iz celog teksta, ima gajbu piva taj ko resi :D

evo ga dokument pa ko je voljan pomoci, bio bih mu jako zahvalan :)

https://www.dropbox.com/s/bqx13cubh8ighuc/Skripta%20PP.docx


druga stvar koja bi mi isto tako trebala je da li postoji mogucnost rotiranja slika za 1-3 stepena? Tj. minimalno rotiranje... manje nego minimalno sto je u wordu.. jer kad minimalno u wordu rotiram sliku ode u drugu stranu i opet sam na istom :D Nisam bas mogao najbolje skenirati slike da budu sve pod pravim uglom :s

Basic sam korisnik worda pa molim za pomoc :)

hvala!

`If everything seems under control, you`re just not going fast enough.`
Mario Andretti
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi rotiranje slike 21.03.2013. 19:10 #483478

status: user
broj poruka: 844
desni klik na sliku format picture 3d rotation izaberi oko koje ose hoces rotaciju i koliki ugao

a ove linije pre i posle nabrajanja upaljeno ti je dugme bottom border (nalazi se otprilike ispod dugmeza za numbering)

Oznaci deo teksta gde ti je numbering i promeni bottom border u no border i nestace linije


Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi sad sam video i za gajbu piva 21.03.2013. 19:20 #483481

status: user
broj poruka: 844
hocu informacije gde i kada, pošto ne mogu sam da popijem delim sa 3 najbrza forumasa


Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
repsi re 21.03.2013. 20:11 #483499

status: user
broj poruka: 1276
hvala!!!

Na koju adresu se shalje gajba? Uzimam sebi za pravo da se ogradim jednim pivom :)


`If everything seems under control, you`re just not going fast enough.`
Mario Andretti

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Sto se tice rotiranja, valjda bi ti bilo jednostavnije i korisnije da 22.03.2013. 19:48 #483626

status: user
broj poruka: 10988
rotiras fotke, pre ``importa`` u doc.To mozes da uradis i pomocu najjednostavniji foto-editora/viewera (a pogotovu pomocu fotoshopa)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646160.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs