Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Problem sa iPAQ6515
STRANA 1 OD 1
bmaricic Problem sa iPAQ6515 15.08.2007. 21:06 T5286

status: user
broj poruka: 9
U zadnje vreme iPAQ 6515, pravi mi problem, naime jednostano se samo od sebe iskljuci bez ikakvog pravila. Da bi ga pomovo ukljucio moram izvaditi i ponovo vratiti bateriju.

Molim da mi pomognete nekim savetom ili da me uputite na neki servis koji bi resio problem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Zar... 15.08.2007. 21:47 #25522

status: user
broj poruka: 2270
ni reset ne pomaže?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg Kakvo je stanje baterije? 15.08.2007. 23:50 #25535

status: user
broj poruka: 711
Moze da se desi da ti baterija crkava? Da li se primetno smanjilo vreme izmedju 2 punjenja? Kod mog ortaka je npr. baterija crkla i sada izaziva kratak spoj tako da prazni i onu rezervnu... U svakom slucaju odnesi ga npr u Comtrade da ga pogledaju, mada se ja ne bih previse nadao... Serviseri su im uzas... Ja sam im jednom nosio 1940 da pregledaju (cale na silu izvukao kabl kad mu je dosadila igrica) da li je crkao kabl ili jack na uredjaju (nije hteo da sinhronizuje) Oni `ladno nisu ni mogli da testiraju posto nemaju kabl :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsplastx ,, 23.08.2007. 00:33 #25972

status: user
broj poruka: 59
na poklopcu imas mali zarezic koj ulazi u jedan mali otvoric u kome je jedan mali mikroprekidacic. e taj mali zarezic pravio je na desetinama 6515 probleme zato stavi slobodno malo papirce u otvoric ali malu kuglicu i vrati poklopic da bi zarezic bolje pretisnuo prekidac i to ti je to .
mislim da je to jedan od fabrickih propusta nisu dobro proracunali koliki treba da mu je zarezic i nisu racunali na ugibanja veoma plasticnog i nikakvoga kucista samog hp-a.
prodaj taj aparat sto pre to je jedan od najvecih promasaja medju ppc-ima.
pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs