Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Odbrojavanje 17th oktobar, ljubitelji linux-a !!!
STRANA 1 OD 2  
hecate Odbrojavanje 17th oktobar, ljubitelji linux-a !!! 15.10.2013. 09:08 T55079

status: user
broj poruka: 472
Kako zaobići android i apple...

http://goo.gl/hYDAT6

http://goo.gl/kuQegL

http://goo.gl/lZJ1o

P.S.

`One device to rule them all`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro .. 15.10.2013. 10:38 #520497

status: user
broj poruka: 288
Ako mislis da ces sa ovim zaobici android, zezn`o si se. Dobijas CM sa ubuntu sminkom. Ispod haube je i dalje android.
Jos jedan Canonical-ov poluproizvod hype-ovan do maksimuma...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 15.10.2013. 12:00 #520507

status: user
broj poruka: 12785
Zaobići Apple? Zašto bi neko hteo da zaobidje iOS kao broj 1 platformu sa najboljim izborom aplikacija?
__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate i to je nesto, za pocetak... 15.10.2013. 12:53 #520511

status: user
broj poruka: 472
`Canonical says the first discrete devices running the OS aren’t expected until late 2013 or early 2014.`


:: Ako mislis da ces sa ovim zaobici android, zezn`o si se. Dobijas CM sa ubuntu sminkom. Ispod haube je i dalje android
:: Jos jedan Canonical-ov poluproizvod hype-ovan do maksimuma...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - - - 15.10.2013. 14:48 #520526

status: user
broj poruka: 1470
WP je tu nekoliko godina a i dalje je nista naspram iOS-a iAndroida po izboru aplikacija ne vidim kakve sanse ima ovo da zazivi.
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate Predati se i utopija... 15.10.2013. 15:00 #520528

status: user
broj poruka: 472
Drzati se starog i monopolistickog...

Inovacije i konkurecija => stvar proslosti...

Sa datim stavom => covecanstva vise nece biti.

We are Borg => you will be assimilated !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: - - - - - - 15.10.2013. 16:19 #520556

status: user
broj poruka: 12785
Pa nikakve, samo isprobavaju da vide kako ljudi reaguju. Jedin ako bude koristio android aplikacije može da zaživi.
__________________
Scourge of PCBerza

:: WP je tu nekoliko godina a i dalje je nista naspram iOS-a iAndroida po izboru aplikacija ne vidim kakve sanse ima ovo da zazivi
:: Black Wolf
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate želje i čestitke... 15.10.2013. 16:24 #520557

status: user
broj poruka: 472
Ako zaživi `full debian support` => kasnije faze => apple i android mogu da ga dućkaju...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CrowBgd .... 15.10.2013. 18:35 #520570

status: user
broj poruka: 1376
Ipa je i Andri i Ubuntuuuu baza Linux kernel . Shell je totalno nebitan. 4 godine sam bio na Ubuntu , i od kada su poceli da seru kao foke presao sam na Arch i derivate.Pre bi stavio neki Minix na telefon nego ovo kaki sranje. Licno volim Linux i koristim ga ali Ubuntu je skrenuo malo . . . .
http://valid.canardpc.com/2795327
http://valid.canardpc.com/40ztu6

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: želje i čestitke... 15.10.2013. 18:41 #520572

status: user
broj poruka: 3730

Linux je proslost shvati... cika Bili ga je ubio i nema mu spasa...
to sto pokusava da izleti svaka cast ali nema sanse...
Windows je toliko pustio korenje da ce trebati cisterna dizela ....

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Ako zaživi `full debian support` => kasnije faze => apple i android mogu da ga dućkaju...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: želje i čestitke... 15.10.2013. 18:48 #520573

status: user
broj poruka: 18940
linux je sadasnjost i buducnost, nisi ni svestan koliko je napredan, a najmanje se koristi u kucnoj upotrebi.. opet dezinformacije i u tom polju

::
:: Linux je proslost shvati... cika Bili ga je ubio i nema mu spasa..
:: to sto pokusava da izleti svaka cast ali nema sanse..
:: Windows je toliko pustio korenje da ce trebati cisterna dizela ...
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: Ako zaživi `full debian support` => kasnije faze => apple i android mogu da ga dućkaju...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CrowBgd Re: Re: želje i čestitke... 15.10.2013. 19:09 #520575

status: user
broj poruka: 1376
Kratko cu ti reci lupas kao Maksim po diviziji. JEl koristis ti nesto osim Windowsa? Linux ili BSD? Ne bih da se raspravljam ali konzola je majka,a to ce svako ko je koristio ukradeni patent koji se zvao DOS da potvrdi . . . Proslost? Eeeeee moj prijatelju. Moras da znas da bi koristio Linux ili BSD ili Unix . Pa nije sve u misu. Pa ja na glupom Androidu mogu da namestim sta mi je volja,a na WP nemogu ni na market ako ga ne krakujem.
http://valid.canardpc.com/2795327
http://valid.canardpc.com/40ztu6

::
:: Linux je proslost shvati... cika Bili ga je ubio i nema mu spasa..
:: to sto pokusava da izleti svaka cast ali nema sanse..
:: Windows je toliko pustio korenje da ce trebati cisterna dizela ...
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: Ako zaživi `full debian support` => kasnije faze => apple i android mogu da ga dućkaju...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: želje i čestitke... 15.10.2013. 21:30 #520595

status: user
broj poruka: 3730

Upravo se o tome radi Windows je ozbiljan sistem.
To sto niko od vas nema original i nije osetio kako zaista radi vas problem...
Linux da je dobar odavno bi istisnuo Windows....
Mac Os je obradio i postavio na noge....
Android obradio i postavio na noge....
Sto neko ne izbaci i kaze ovo je resenje...

Suse,Madrak,Red het Umbuntu i ostala boranija me ne zanima ajmo sada paljba da pljunemo po glavnima....
Sta je sa STEam ???? ajde bre.....
Ko ima pare Win ili Mac OS ko nema Linux .. prosto...
Koliko programa imas za Linux koliko za Win koliko za Mac....


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Kratko cu ti reci lupas kao Maksim po diviziji. JEl koristis ti nesto osim Windowsa? Linux ili BSD? Ne bih da se raspravljam ali konzola je majka,a to ce svako ko je koristio ukradeni patent koji se zvao DOS da potvrdi . . . Proslost? Eeeeee moj prijatelju. Moras da znas da bi koristio Linux ili BSD ili Unix . Pa nije sve u misu. Pa ja na glupom Androidu mogu da namestim sta mi je volja,a na WP nemogu ni na market ako ga ne krakujem.
:: http://valid.canardpc.com/279532
:: http://valid.canardpc.com/40ztu
::
:: ::
:: :: Linux je proslost shvati... cika Bili ga je ubio i nema mu spasa..
:: :: to sto pokusava da izleti svaka cast ali nema sanse..
:: :: Windows je toliko pustio korenje da ce trebati cisterna dizela ...
:: ::
:: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: ::
:: ::
:: :: :: Ako zaživi `full debian support` => kasnije faze => apple i android mogu da ga dućkaju...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: želje i čestitke... 15.10.2013. 21:34 #520596

status: user
broj poruka: 3730

a ti cukaj i u 21 veku... Dos je zavrsio svoje u 1995 godini ....
pogledaj malo ekran ima lepe rezolucije......
U ostalom nek svako koristi sta voli ali mojne Linux da dizes u nebesa jer nema ga ....

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Kratko cu ti reci lupas kao Maksim po diviziji. JEl koristis ti nesto osim Windowsa? Linux ili BSD? Ne bih da se raspravljam ali konzola je majka,a to ce svako ko je koristio ukradeni patent koji se zvao DOS da potvrdi . . . Proslost? Eeeeee moj prijatelju. Moras da znas da bi koristio Linux ili BSD ili Unix . Pa nije sve u misu. Pa ja na glupom Androidu mogu da namestim sta mi je volja,a na WP nemogu ni na market ako ga ne krakujem.
:: http://valid.canardpc.com/279532
:: http://valid.canardpc.com/40ztu
::
:: ::
:: :: Linux je proslost shvati... cika Bili ga je ubio i nema mu spasa..
:: :: to sto pokusava da izleti svaka cast ali nema sanse..
:: :: Windows je toliko pustio korenje da ce trebati cisterna dizela ...
:: ::
:: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: ::
:: ::
:: :: :: Ako zaživi `full debian support` => kasnije faze => apple i android mogu da ga dućkaju...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Re: želje i čestitke... 15.10.2013. 21:46 #520600

status: user
broj poruka: 18940
Sta kazes, original windows radi zaista dobro? Kako si me sada nasmejao, nemas pojma.. Reci cu ti samo da blage veze nemas sa operativnim sistemima, ne prestajes da pises gluposti.


::
:: Upravo se o tome radi Windows je ozbiljan sistem.
:: To sto niko od vas nema original i nije osetio kako zaista radi vas problem..
:: Linux da je dobar odavno bi istisnuo Windows...
:: Mac Os je obradio i postavio na noge...
:: Android obradio i postavio na noge...
:: Sto neko ne izbaci i kaze ovo je resenje..
::
:: Suse,Madrak,Red het Umbuntu i ostala boranija me ne zanima ajmo sada paljba da pljunemo po glavnima...
:: Sta je sa STEam ???? ajde bre....
:: Ko ima pare Win ili Mac OS ko nema Linux .. prosto..
:: Koliko programa imas za Linux koliko za Win koliko za Mac...
::
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: Kratko cu ti reci lupas kao Maksim po diviziji. JEl koristis ti nesto osim Windowsa? Linux ili BSD? Ne bih da se raspravljam ali konzola je majka,a to ce svako ko je koristio ukradeni patent koji se zvao DOS da potvrdi . . . Proslost? Eeeeee moj prijatelju. Moras da znas da bi koristio Linux ili BSD ili Unix . Pa nije sve u misu. Pa ja na glupom Androidu mogu da namestim sta mi je volja,a na WP nemogu ni na market ako ga ne krakujem.
:: :: http://valid.canardpc.com/279532
:: :: http://valid.canardpc.com/40ztu
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Linux je proslost shvati... cika Bili ga je ubio i nema mu spasa..
:: :: :: to sto pokusava da izleti svaka cast ali nema sanse..
:: :: :: Windows je toliko pustio korenje da ce trebati cisterna dizela ...
:: :: ::
:: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Ako zaživi `full debian support` => kasnije faze => apple i android mogu da ga dućkaju...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re 15.10.2013. 22:20 #520606

status: user
broj poruka: 2788
Daj bre kakav crni Windows. Ne može dan da prođe a da nešto ne zalaguje, izbaci neki error samo od sebe... To što se sve optimizuje za Windows to je druga priča. Imaju ljudi para, pa su se lepo progurali na očajnom tržištu. Sad ih priteže Linux dobro....
Dovoljan ti je primer za Internet Explorer. Što ga niko ne koristi? Zato što je kršina ALI imaju boljih opcija (Firefox, Chrome itd). Da nema alternativu, svi mi bi ga koristili...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Re: želje i čestitke... 15.10.2013. 22:56 #520607

status: user
broj poruka: 3730

Moje znanje je daleko vece od tvog.Prvo kucas sa Windows-a korisnicima prodajes masine sa Windowsom koliko njih ti je trazilo Linux ???

Batali me praistorije molim te....
Linux je alternativa za Windows i to je to ... Da je dobar odavno bi preskocio Win....
Pa cak 8.0 Win ima vise korisnika nego sam Linux....
Nema svrhe pricati na ovu temu ali stvarno.....

Linux perspektiva?? ne bi reko Mac Os je 1 000 000 bolji stabilniji i sto je najvaznije ima vise aplikacija i mnogo je vise frendly...


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Sta kazes, original windows radi zaista dobro? Kako si me sada nasmejao, nemas pojma.. Reci cu ti samo da blage veze nemas sa operativnim sistemima, ne prestajes da pises gluposti
::
::
:: ::
:: :: Upravo se o tome radi Windows je ozbiljan sistem.
:: :: To sto niko od vas nema original i nije osetio kako zaista radi vas problem..
:: :: Linux da je dobar odavno bi istisnuo Windows...
:: :: Mac Os je obradio i postavio na noge...
:: :: Android obradio i postavio na noge...
:: :: Sto neko ne izbaci i kaze ovo je resenje..
:: ::
:: :: Suse,Madrak,Red het Umbuntu i ostala boranija me ne zanima ajmo sada paljba da pljunemo po glavnima...
:: :: Sta je sa STEam ???? ajde bre....
:: :: Ko ima pare Win ili Mac OS ko nema Linux .. prosto..
:: :: Koliko programa imas za Linux koliko za Win koliko za Mac...
:: ::
:: ::
:: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: ::
:: ::
:: :: :: Kratko cu ti reci lupas kao Maksim po diviziji. JEl koristis ti nesto osim Windowsa? Linux ili BSD? Ne bih da se raspravljam ali konzola je majka,a to ce svako ko je koristio ukradeni patent koji se zvao DOS da potvrdi . . . Proslost? Eeeeee moj prijatelju. Moras da znas da bi koristio Linux ili BSD ili Unix . Pa nije sve u misu. Pa ja na glupom Androidu mogu da namestim sta mi je volja,a na WP nemogu ni na market ako ga ne krakujem.
:: :: :: http://valid.canardpc.com/279532
:: :: :: http://valid.canardpc.com/40ztu
:: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: Linux je proslost shvati... cika Bili ga je ubio i nema mu spasa..
:: :: :: :: to sto pokusava da izleti svaka cast ali nema sanse..
:: :: :: :: Windows je toliko pustio korenje da ce trebati cisterna dizela ...
:: :: :: ::
:: :: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: Ako zaživi `full debian support` => kasnije faze => apple i android mogu da ga dućkaju...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Re: Re: Re: želje i čestitke... 15.10.2013. 23:07 #520610

status: user
broj poruka: 18940
:: Moje znanje je daleko vece od tvog

Nije da me je briga, ali voleo bih da vidim kako.. ima logike jedino ako si pogresno otkucao `neznanje`.

::
:: Batali me praistorije molim te...
:: Linux je alternativa za Windows i to je to ... Da je dobar odavno bi preskocio Win...
:: Pa cak 8.0 Win ima vise korisnika nego sam Linux...
:: Nema svrhe pricati na ovu temu ali stvarno....

Ne znam jesi li mozda cuo za izraz `server`.. mozda ti je poznato, svakako imas na wikipedia.

::
:: Linux perspektiva?? ne bi reko Mac Os je 1 000 000 bolji stabilniji i sto je najvaznije ima vise aplikacija i mnogo je vise frendly..
::
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate @CrowBgd 15.10.2013. 23:09 #520611

status: user
broj poruka: 472
Slažem se => ali i dalje je => number 1 distribucija globalno gledajući => najlaški za prelaz ( windows korisnicima )

@Dejzan

Moja preporuka:

Edukacija na => Gentoo Linux-u => čikam te da ga podesiš

jednom setovan, kompajliran prema hardveru => windows postaje varburg limuzina !!!

/@Dejzan

Problem Windows korisnika:

poznavanje Linux-a => prosečan Windows korisnik u Srbiji => na nivou retardiranosti...


:: Ipa je i Andri i Ubuntuuuu baza Linux kernel . Shell je totalno nebitan. 4 godine sam bio na Ubuntu , i od kada su poceli da seru kao foke presao sam na Arch i derivate.Pre bi stavio neki Minix na telefon nego ovo kaki sranje. Licno volim Linux i koristim ga ali Ubuntu je skrenuo malo . . .
:: http://valid.canardpc.com/279532
:: http://valid.canardpc.com/40ztu
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: @CrowBgd 15.10.2013. 23:12 #520612

status: user
broj poruka: 3730

Prosecan Linux korisnik istripovani programer koji trazi sansu....
Linux ima jos 10 godina da se razvija daleko je od sire primene...

@ Imarkovic Server ? si cuo za Mac OS Server ili mozda Win Server ? znas to su edicije za te lepe stvari...


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Slažem se => ali i dalje je => number 1 distribucija globalno gledajući => najlaški za prelaz ( windows korisnicima
::
:: @Dejza
::
:: Moja preporuka
::
:: Edukacija na => Gentoo Linux-u => čikam te da ga podesi
::
:: jednom setovan, kompajliran prema hardveru => windows postaje varburg limuzina !!
::
:: /@Dejza
::
:: Problem Windows korisnika
::
:: poznavanje Linux-a => prosečan Windows korisnik u Srbiji => na nivou retardiranosti...
::
:: :: Ipa je i Andri i Ubuntuuuu baza Linux kernel . Shell je totalno nebitan. 4 godine sam bio na Ubuntu , i od kada su poceli da seru kao foke presao sam na Arch i derivate.Pre bi stavio neki Minix na telefon nego ovo kaki sranje. Licno volim Linux i koristim ga ali Ubuntu je skrenuo malo . . .
:: :: http://valid.canardpc.com/279532
:: :: http://valid.canardpc.com/40ztu
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate @nesalomivi 15.10.2013. 23:21 #520613

status: user
broj poruka: 472
samo jedno mogu kazati:

http://goo.gl/3ZCcyx
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: @CrowBgd 15.10.2013. 23:30 #520614

status: user
broj poruka: 18940
::
:: Prosecan Linux korisnik istripovani programer koji trazi sansu...

Svako ko ulaze u sebe, pa makar i ne toliko uspesno zasluzuje respect, bolje istripovani programer nego istripovani kriticar.

:: Linux ima jos 10 godina da se razvija daleko je od sire primene..

Linux se razvija preko 30 godina, godinama vec ima jako siroke primene u celom svetu jer je FREE i mogucnosti su beskonacne. Mozemo samo da budemo zahvalni kreatorima.

::
:: @ Imarkovic Server ? si cuo za Mac OS Server ili mozda Win Server ? znas to su edicije za te lepe stvari..

OSx Server nije ozbiljan server. Stekao sam utisak da ne razlikujes server (uredjaj) od operativnog sistema koji nosi naziv server.

znas to su edicije za te lepe stvari... Blage veze nemam sta je pisac hteo da kaze...

@hecate, najsimpaticnije mi je bilo kada pingvin juri leptira sa pecaljkom za muve

::
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: Slažem se => ali i dalje je => number 1 distribucija globalno gledajući => najlaški za prelaz ( windows korisnicima
:: ::
:: :: @Dejza
:: ::
:: :: Moja preporuka
:: ::
:: :: Edukacija na => Gentoo Linux-u => čikam te da ga podesi
:: ::
:: :: jednom setovan, kompajliran prema hardveru => windows postaje varburg limuzina !!
:: ::
:: :: /@Dejza
:: ::
:: :: Problem Windows korisnika
:: ::
:: :: poznavanje Linux-a => prosečan Windows korisnik u Srbiji => na nivou retardiranosti...
:: ::
:: :: :: Ipa je i Andri i Ubuntuuuu baza Linux kernel . Shell je totalno nebitan. 4 godine sam bio na Ubuntu , i od kada su poceli da seru kao foke presao sam na Arch i derivate.Pre bi stavio neki Minix na telefon nego ovo kaki sranje. Licno volim Linux i koristim ga ali Ubuntu je skrenuo malo . . .
:: :: :: http://valid.canardpc.com/279532
:: :: :: http://valid.canardpc.com/40ztu
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Statistička greška 16.10.2013. 00:35 #520620

status: user
broj poruka: 1234
Win7 56.8%
Win XP 13.5%
Win8 10.2%
MAC 9.3%
Linux 4.8%
Vista 1.6%

Ako su tačnui ovi podaci o broju korisnika, Linux je stvarno statistička greška.
MAC ga šije duplo.



















https://www.bambimobil.blogspot.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate samo mali prikaz... 16.10.2013. 01:24 #520626

status: user
broj poruka: 472
http://goo.gl/U93KZ ili

http://goo.gl/qbTCUI

zaključak:

svi ti ljudi su debili => preći na Windows...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Statistička greška 16.10.2013. 01:27 #520627

status: user
broj poruka: 3730

Dzabe ja pricam ali nesekiram se vecina ovde na forumu su zamlate i to jos najgore u svojoj bransi bez informacija.....

Eto okacio si opet problem.....
dzabe...

Banana Republic i njeni gradjani su suvo zlato ...

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Win7 56.8
:: Win XP 13.5%
:: Win8 10.2
:: MAC 9.3
:: Linux 4.8
:: Vista 1.6
::
:: Ako su tačnui ovi podaci o broju korisnika, Linux je stvarno statistička greška
:: MAC ga šije duplo
::
::
::
::
::
::
::
::
::
::
::
::
::
::
::
::
::
::
::
:: https://www.bambimobil.blogspot.co
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: samo mali prikaz... 16.10.2013. 01:28 #520628

status: user
broj poruka: 3730

Pre ce biti da korisnici Linuxa su zaostali u razvoju i to imam napismeno u milion anketa...

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: http://goo.gl/U93KZ il
::
:: http://goo.gl/qbTCU
::
:: zaključak
::
:: svi ti ljudi su debili => preći na Windows...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs