Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Telekom Srbija dovodi IPhone u Srbiju
STRANA 1 OD 1
obradmi Telekom Srbija dovodi IPhone u Srbiju 14.03.2014. 08:56 T57055

status: user
broj poruka: 7695
Generalni direktor Telekoma Srbija Predrag Ćulibrk objavio da je mts postao prvi mobilni operater u Srbiji koji je potpisao ugovor sa kompanijom Apple!
On je dodao su u toku testiranja i izbor uređaja koje će mts ponuditi na tržištu i da će se oni pojaviti u prodaji u roku od mesec i po, do dva meseca.
Generalni direktor Telekoma je dodao da će se telefoni IPhone prodavati po povoljnim uslovima, uz veliki raspon cena, kroz pakete mts-a i uz odloženo plaćanje.
http://mondo.rs/a672270/Mob-IT/Vesti/Ekskluzivno-Telekom-Srbija-dovodi-IPhone-u-Srbiju.html
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Telekom Srbija dovodi IPhone u Srbiju 14.03.2014. 13:50 #545680

status: user
broj poruka: 3730
Nije mi samo jasno kako Telenor to nije prvi uradio... Em jaca kompanija em bolje pakete daju ....
Kako god drago mi je cekam Telenor to da uradi i Vip pa ko da najpovoljnije ....


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Generalni direktor Telekoma Srbija Predrag Ćulibrk objavio da je mts postao prvi mobilni operater u Srbiji koji je potpisao ugovor sa kompanijom Apple
:: On je dodao su u toku testiranja i izbor uređaja koje će mts ponuditi na tržištu i da će se oni pojaviti u prodaji u roku od mesec i po, do dva meseca
:: Generalni direktor Telekoma je dodao da će se telefoni IPhone prodavati po povoljnim uslovima, uz veliki raspon cena, kroz pakete mts-a i uz odloženo plaćanje
:: http://mondo.rs/a672270/Mob-IT/Vesti/Ekskluzivno-Telekom-Srbija-dovodi-IPhone-u-Srbiju.htm
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 Re: Re: Telekom Srbija dovodi IPhone u Srbiju 14.03.2014. 13:56 #545681

status: user
broj poruka: 724
Ja ne verujem da cu u tim paketima biti blio sta povoljno, ima da stave nenormalne cene 100 %

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: Nije mi samo jasno kako Telenor to nije prvi uradio... Em jaca kompanija em bolje pakete daju ...
:: Kako god drago mi je cekam Telenor to da uradi i Vip pa ko da najpovoljnije ...
::
::
:: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: LC power Archangle 850 W
::
::
:: :: Generalni direktor Telekoma Srbija Predrag Ćulibrk objavio da je mts postao prvi mobilni operater u Srbiji koji je potpisao ugovor sa kompanijom Apple
:: :: On je dodao su u toku testiranja i izbor uređaja koje će mts ponuditi na tržištu i da će se oni pojaviti u prodaji u roku od mesec i po, do dva meseca
:: :: Generalni direktor Telekoma je dodao da će se telefoni IPhone prodavati po povoljnim uslovima, uz veliki raspon cena, kroz pakete mts-a i uz odloženo plaćanje
:: :: http://mondo.rs/a672270/Mob-IT/Vesti/Ekskluzivno-Telekom-Srbija-dovodi-IPhone-u-Srbiju.htm
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Telekom Srbija dovodi IPhone u Srbiju 14.03.2014. 14:03 #545682

status: user
broj poruka: 3730
Pitao sam ortaka u USA i kaze sve je na dogovoru... Ali kad se pogleda EU i cene i paketi videcete da su ok


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Ja ne verujem da cu u tim paketima biti blio sta povoljno, ima da stave nenormalne cene 100
::
:: LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE
::
:: :: Nije mi samo jasno kako Telenor to nije prvi uradio... Em jaca kompanija em bolje pakete daju ...
:: :: Kako god drago mi je cekam Telenor to da uradi i Vip pa ko da najpovoljnije ...
:: ::
:: ::
:: :: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: :: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: :: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: :: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: :: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: :: LC power Archangle 850 W
:: ::
:: ::
:: :: :: Generalni direktor Telekoma Srbija Predrag Ćulibrk objavio da je mts postao prvi mobilni operater u Srbiji koji je potpisao ugovor sa kompanijom Apple
:: :: :: On je dodao su u toku testiranja i izbor uređaja koje će mts ponuditi na tržištu i da će se oni pojaviti u prodaji u roku od mesec i po, do dva meseca
:: :: :: Generalni direktor Telekoma je dodao da će se telefoni IPhone prodavati po povoljnim uslovima, uz veliki raspon cena, kroz pakete mts-a i uz odloženo plaćanje
:: :: :: http://mondo.rs/a672270/Mob-IT/Vesti/Ekskluzivno-Telekom-Srbija-dovodi-IPhone-u-Srbiju.htm
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm .. 14.03.2014. 14:06 #545683

status: user
broj poruka: 360
@obrad
bila tema vec :)
vec je neko dezurao da obajvi vest.

@dizajner
Po cemu je to telenor jaci?
Niko sem telekoma nije mogao da ponudi uslove koje su amerikanci zahtevali.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: .. 14.03.2014. 14:18 #545684

status: user
broj poruka: 3730
Telenor ako nisi znao posluje u vise zemalja EU... Svuda ima u ponudi Apple proizvode osim kod nas...
Ocito da drzava stiti Telekom(logicno) i njemu namestila da prvi krene...
Nekad sam imao 50 poznanika na Telekom mrezi sad su svi na VIP neki je zalutao kod Telenora(jeste malo skuplji ali kvalitet usloge se ne dovodi u pitanje )
U ostalom evo ti sad bas jedan primer gasim fiksni uzimam SBB .. sto da placam pretplatu sa indetifikacijom poziva 615 dinara kad sve moze za znatno manje plus jeftiniji impulsi...
niz drugih beneficija...


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: @obra
:: bila tema vec :
:: vec je neko dezurao da obajvi vest.
::
:: @dizajne
:: Po cemu je to telenor jaci
:: Niko sem telekoma nije mogao da ponudi uslove koje su amerikanci zahtevali
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: .. 14.03.2014. 14:26 #545685

status: user
broj poruka: 7695
Bilo je glasina ovo je zvanicno ,sa njihovog sajta.Sam dolazak Apple ipak znaci da je drzava zanimljiva za ulaganja.


:: @obra
:: bila tema vec :
:: vec je neko dezurao da obajvi vest.
::
:: @dizajne
:: Po cemu je to telenor jaci
:: Niko sem telekoma nije mogao da ponudi uslove koje su amerikanci zahtevali
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm .. 14.03.2014. 14:31 #545687

status: user
broj poruka: 360
ma mislio sam na vmacr-ovu temu koja je pola sata pre tvoje napravljena :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Prosle god je Telenor bio u pregovorima sa Apple. 14.03.2014. 14:52 #545693

status: user
broj poruka: 4866
I na kraju nista nije bilo od toga jer je Apple trazio da im garantuju da ce prodati XY iPhone uredjaja u odredjenom vremenskom roku. Na to naravno Telenor nije mogao da pristane jer svi znamo kakvo nam je trziste i platna moc, a koliko jedan iPhone kosta.
Cudi me da sad odjednom pred izbore Telekom `dovodi` Apple u Srbiju...
Ne bi me cudilo da od ovoga ne bude nista kada prodju izbori.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Prosle god je Telenor bio u pregovorima sa Apple. 14.03.2014. 16:06 #545704

status: user
broj poruka: 3730
Isto kao sa vozackim dozvolama preko on line da se srede :D
Telekom ima mnogo manje korisnika od VIp sad..
na pri paid poruka 10 dinara .... sta reci....



Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: I na kraju nista nije bilo od toga jer je Apple trazio da im garantuju da ce prodati XY iPhone uredjaja u odredjenom vremenskom roku. Na to naravno Telenor nije mogao da pristane jer svi znamo kakvo nam je trziste i platna moc, a koliko jedan iPhone kosta
:: Cudi me da sad odjednom pred izbore Telekom `dovodi` Apple u Srbiju..
:: Ne bi me cudilo da od ovoga ne bude nista kada prodju izbori.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 14.03.2014. 16:23 #545705

status: user
broj poruka: 12057

Nema ovo veze sa izborima, ovo se već godinu dana najavljuje. Čak i da ima veze, opet bi trebalo da nas boli uvo, jer su samo korisnici na dobitku. Odma se neke zavere kuju, neverovatno.

Ovo znači da će možda biti regulisan Apple autorizovani servis za iPhone koji je besplatan naravno za sve telefone koji su u Apple garanciji + Apple Care.

Još jedna dobra stvar je što ovo verovatno znači dolazak AppStore-a u Srbiju, što je super.

Ajde samo malo više pozitivnog razmišljanja.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Nije nikakva teorija zavere. 14.03.2014. 16:30 #545706

status: user
broj poruka: 4866
Lepo napisah `cudno` i `ne bi me cudilo`.
Do svog zakljucka o zaveri si dosao sam, nicim izazvan.
Pozdrav.

@Dejzi, videcemo sta ce biti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: Re: Prosle god je Telenor bio u pregovorima sa Apple. 14.03.2014. 20:52 #545742

status: admin
broj poruka: 876
Mali off ali ja sam izvadio vozačku putem on-line tako da to provereno radi :)

:: Isto kao sa vozackim dozvolama preko on line da se srede :D
:: Telekom ima mnogo manje korisnika od VIp sad.
:: na pri paid poruka 10 dinara .... sta reci...
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: Re: .. 14.03.2014. 23:06 #545776

status: user
broj poruka: 666

Šta je ovde `ulaganje`?

:: Bilo je glasina ovo je zvanicno ,sa njihovog sajta.Sam dolazak Apple ipak znaci da je drzava zanimljiva za ulaganja
::
::
:: :: @obra
:: :: bila tema vec :
:: :: vec je neko dezurao da obajvi vest.
:: ::
:: :: @dizajne
:: :: Po cemu je to telenor jaci
:: :: Niko sem telekoma nije mogao da ponudi uslove koje su amerikanci zahtevali
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Prosle god je Telenor bio u pregovorima sa Apple. 14.03.2014. 23:14 #545777

status: user
broj poruka: 3730
Svaka ti cast mene nije prolazilo kao i kolegama ... ocito radi kao banka malo malo pa padne sistem...


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Mali off ali ja sam izvadio vozačku putem on-line tako da to provereno radi :
::
:: :: Isto kao sa vozackim dozvolama preko on line da se srede :D
:: :: Telekom ima mnogo manje korisnika od VIp sad.
:: :: na pri paid poruka 10 dinara .... sta reci...
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: Re: Re: Re: Prosle god je Telenor bio u pregovorima sa Apple. 15.03.2014. 00:15 #545787

status: admin
broj poruka: 876

iskreno ni meni nije iz prve ali nije bilo do njih, morao sam prvo da podesim drajvere za čitač ali onda je sve odradilo veoma lako. Na sajtu mup-a imaš aplikaciju čelik, sa njom možeš da proveriš da li očitava podatke sa lične karte. Ako to radi, onda bi trebalo bez većih problema da uspeš.

:: Svaka ti cast mene nije prolazilo kao i kolegama ... ocito radi kao banka malo malo pa padne sistem..
::
::
:: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: LC power Archangle 850 W
::
::
:: :: Mali off ali ja sam izvadio vozačku putem on-line tako da to provereno radi :
:: ::
:: :: :: Isto kao sa vozackim dozvolama preko on line da se srede :D
:: :: :: Telekom ima mnogo manje korisnika od VIp sad.
:: :: :: na pri paid poruka 10 dinara .... sta reci...
:: :: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Re: Prosle god je Telenor bio u pregovorima sa Apple. 15.03.2014. 01:05 #545792

status: user
broj poruka: 3730
Probacu jos par puta daj boze da uspe :)
Ulio si mi nadu :D


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


::
:: iskreno ni meni nije iz prve ali nije bilo do njih, morao sam prvo da podesim drajvere za čitač ali onda je sve odradilo veoma lako. Na sajtu mup-a imaš aplikaciju čelik, sa njom možeš da proveriš da li očitava podatke sa lične karte. Ako to radi, onda bi trebalo bez većih problema da uspeš
::
:: :: Svaka ti cast mene nije prolazilo kao i kolegama ... ocito radi kao banka malo malo pa padne sistem..
:: ::
:: ::
:: :: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: :: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: :: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: :: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: :: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: :: LC power Archangle 850 W
:: ::
:: ::
:: :: :: Mali off ali ja sam izvadio vozačku putem on-line tako da to provereno radi :
:: :: ::
:: :: :: :: Isto kao sa vozackim dozvolama preko on line da se srede :D
:: :: :: :: Telekom ima mnogo manje korisnika od VIp sad.
:: :: :: :: na pri paid poruka 10 dinara .... sta reci...
:: :: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 Re: Prosle god je Telenor bio u pregovorima sa Apple. 15.03.2014. 03:48 #545797

status: user
broj poruka: 578
Pa sta ste vi mislili da ce Vucic da promeni Srbiju. Dobili smo govornika koji prica ono sto narod voli da slusa. Nista nisu uradili od kada su na vlasti, nista. Niti mogu da urade zbog profila naroda. Niti bilo ko moze da uradi sem da nam celu drzavu vode Nemci, Holandjani, Svajcarci, inace nista drugo. I evropska unija treba da se odcepi. Treba se napraviti nova Unija u ciji ce sastav uci samo Engleska, Francuska, Nemacka, Svajcarska i sl zemlje koje ce medjusobno da se pomazu i razvijaju a da ostale ostave bedi i sreci i radosti u kojoj ce uzivati Srbi ako se posvadjaju sa celim svetom. Bedni, radosni i ponosni. Od ovoga nece biti nista i ako sklope ugovor to ce biti neke mucke i mozda ne sa Apple nego sa nekim dirstributerom vecim njihovih telefona da kupe povoljno kako bi se odredjeni broj po preskupim cenama nasao u drzavnim paketima.
Jos niste prozreli Vucica, ista ce zemlja biti i za 10 god i isto ce tako pricati kao da vladaju Svajcarskom gde pravda, zakoni, humanost i civilizovanost je u izobilju.


i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: I na kraju nista nije bilo od toga jer je Apple trazio da im garantuju da ce prodati XY iPhone uredjaja u odredjenom vremenskom roku. Na to naravno Telenor nije mogao da pristane jer svi znamo kakvo nam je trziste i platna moc, a koliko jedan iPhone kosta
:: Cudi me da sad odjednom pred izbore Telekom `dovodi` Apple u Srbiju..
:: Ne bi me cudilo da od ovoga ne bude nista kada prodju izbori.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Telekonj mozda dovodi ajdfona u Srbiju, ali ce mene izgleda da 15.03.2014. 19:56 #545871

status: user
broj poruka: 10985
odvede u Telenor. Pre par dana istekla mi je `akcija` tipa ``3G jeftini sedmodnevni pristup Internetu``, po ceni od 50 din. Tarife su bile: 50 dinara, 7 dana ``mali protok`` i 100 dinara 7 dana ``veci protok``. Kad, prekjuce, prc! Ja pozovem *100# da bih uplatio za jos sedam dana, a tarife skocile za 250% odnosno 300% - sto je bilo 50, sada je 125 dinara, a stotka je otisla na tri stotine! Malo li je... Valjda racunaju ``ako na izborima ne pobede nasi (koji god da su ti ``njihovi``), zamrznuce cene usluga, pa daj da se obezbedimo za, barem naredne dve godine...``.
Yebem li im mamitsu u telekomesarsku guzitsu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Telekonj mozda dovodi ajdfona u Srbiju, ali ce mene izgleda da 15.03.2014. 20:17 #545874

status: user
broj poruka: 3730

Na pravom si mestu ... ja sam u Telenoru (Mobtel) od 2001 do sad i bicu jos... To ti valjda sve govori...
Hteo sam da ga napustim kad su mi oterali brata Bogoljuba ali kad sam cuo da nece pasti u ruke drzave vec Norvezanima ostao sam.....
Sto dalje od drzavnih firmi i usluga...Pazi kad vucem kompleks od NIS-a da gorivo tocim na LUk Oil ,Eko pumpi ,Molu samo da nije Nis.. i ako vise nije drzavni....

Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: odvede u Telenor. Pre par dana istekla mi je `akcija` tipa ``3G jeftini sedmodnevni pristup Internetu``, po ceni od 50 din. Tarife su bile: 50 dinara, 7 dana ``mali protok`` i 100 dinara 7 dana ``veci protok``. Kad, prekjuce, prc! Ja pozovem *100# da bih uplatio za jos sedam dana, a tarife skocile za 250% odnosno 300% - sto je bilo 50, sada je 125 dinara, a stotka je otisla na tri stotine! Malo li je... Valjda racunaju ``ako na izborima ne pobede nasi (koji god da su ti ``njihovi``), zamrznuce cene usluga, pa daj da se obezbedimo za, barem naredne dve godine...``
:: Yebem li im mamitsu u telekomesarsku guzitsu..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs