Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
iPhone pitanja
STRANA 1 OD 1
damirkic iPhone pitanja 01.09.2014. 09:53 T58856

status: user
broj poruka: 342
Koji bluetooth set sluske rade na iPhone kako treba, treba mi prpeoruka za nekoliko modela da znam da rade. Gde da ih uzmem?

Takodje, da li postoji varijanta da se u okviru mail naloga moze brisati vise poruka odjednom ili sve odjednom a ne jedna po jedna.

Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re: 01.09.2014. 10:44 #561447

status: user
broj poruka: 609
idi u iStyle ili neku zvanicnu radnju pa izaberi ..
sto se tice mailova.....kod mene (iOS 7.1 ) kad udjes u pregled mailova imas gore desno Edit...pojavice ti se check box sa strane svih mailova...obelezi koje zelis...itd itd


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
damirkic Plantronics? 01.09.2014. 10:53 #561448

status: user
broj poruka: 342
Je li on dobar izbor za iPhone? Ima ih za 30E

Sto se tice brisanja mejlova treba mi da obrisem recimo sve odjednom da ne moram da klikcem 100X nego da kazem da obelezi sve i potom da brisem.

Hvala


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic ajd ispocetka 01.09.2014. 10:57 #561449

status: user
broj poruka: 609
ako si kliknu na Edit dole levo ti se pojavilo Mark all..pa ako bi kliknuo na to obelezili bi ti se svi mailovi..
i nemoj da pitas kako da obelezis pola inboxa...jer to verovatno nece moci


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 01.09.2014. 11:17 #561450

status: user
broj poruka: 3529
Da odgovorim za mail-ove, i ja sam se pitao isto da li je moguce i kod mene recimo nije, a imam iOS 7.1.2, znaci poslednju verziju. Kada kliknem na Mark All, jedino sto mogu da radim sa njima je da ih `flag`-ujem ili da stavim da su svi procitani, a uopste nemam opciju delete All recimo. :(
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
damirkic Re: Re 01.09.2014. 11:33 #561451

status: user
broj poruka: 342
Upravo o tome i pricam, isto kao kod Shoneta. Ono sto vlajkic pise znam i ja za toliko, to ne radi kod mene.

:: Da odgovorim za mail-ove, i ja sam se pitao isto da li je moguce i kod mene recimo nije, a imam iOS 7.1.2, znaci poslednju verziju. Kada kliknem na Mark All, jedino sto mogu da radim sa njima je da ih `flag`-ujem ili da stavim da su svi procitani, a uopste nemam opciju delete All recimo. :(
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic izvinjavam se 01.09.2014. 12:06 #561454

status: user
broj poruka: 609
stvarno se izvinjavam na gore opisani nacin se ne moze izbrisati...ali moze ovako
1. udji u inbox
2.selektuj jedan mail
3. drzi dole u sredini move
4.dok drzis move odselektuj mail
5.pusti move
6.klikni na trash



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Radi bukvalno svaki BT set 01.09.2014. 13:06 #561458

status: user
broj poruka: 9392
Ja sam imao i Plantronics, logitech, sta god da sam mu stavio, u koji god automobil da sam ga nakacio i sta god da sam mu povezao preko BT, sve je radilo iz prve.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Auuuuuuuuuuuuu 01.09.2014. 13:40 #561465

status: user
broj poruka: 1996
shta sve chovek mora da uradi za seljachki select All, delete. Napreduju nemam rechi sa svakim novim update-om. Evo tapshem i bodrim ih iz sveg glasa. IPhone RULES !!!!!!!!!!!!!!!!! :)...


:: stvarno se izvinjavam na gore opisani nacin se ne moze izbrisati...ali moze ovak
:: 1. udji u inbo
:: 2.selektuj jedan mai
:: 3. drzi dole u sredini mov
:: 4.dok drzis move odselektuj mai
:: 5.pusti mov
:: 6.klikni na tras
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re: Auuuuuuuuuuuuu 01.09.2014. 14:49 #561475

status: user
broj poruka: 3529
Heheh! A da ironija bude jos veca, meni ni tako nece da obrise, mislim kao obrise mi na taj nacin, ali samo na tom ekranu, nakon toga kao prazno je, nema vise ni jedan mail, ali cim izadjem i vratim se u inbox, mailovi su opet tu. Hm!

Generalno, da ne ode ova tema u svojevrsni rat, ima iPhone neke svoje prednosti, na stranu veliko ogranicenje iOS-a, meni licno je iPhone sekundarni telefon, glavni i primarni mi je svakako android, neuporedivo vecu mogucnost daje korisniku da ga modifikuje po svojim zeljama. :)

:: shta sve chovek mora da uradi za seljachki select All, delete. Napreduju nemam rechi sa svakim novim update-om. Evo tapshem i bodrim ih iz sveg glasa. IPhone RULES !!!!!!!!!!!!!!!!! :)..
::
::
:: :: stvarno se izvinjavam na gore opisani nacin se ne moze izbrisati...ali moze ovak
:: :: 1. udji u inbo
:: :: 2.selektuj jedan mai
:: :: 3. drzi dole u sredini mov
:: :: 4.dok drzis move odselektuj mai
:: :: 5.pusti mov
:: :: 6.klikni na tras
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs