Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Kako Vas Triax Power KRADE sa svojim baterijama
STRANA 1 OD 1
Enprot Kako Vas Triax Power KRADE sa svojim baterijama 14.09.2014. 13:33 T58974

status: user
broj poruka: 21
Kupio sam za koleginicu sa PMF-a bateriju u Triax radnji videviši na njihovom sajtu svebaterije.net jači model baterije od 6600mAh za HP laptop i platio je 9500 din.
Posle nepuna dva meseca korišćenja baterija nije htela više da se puni, samo je pokazivala charging 1% i tako satima. Ispostavilo se pregledom ganancije da je ova firma dala čitavih 6 meseci garanciju na bateriju od 9500 din. ali pošto garancija nije istekla, reklamirao sam je. Na poziv nisu hteli ni da pričaju dok ne popunim formular preko njihovog sajta i pošaljem kopiju garancije. Onda su tražili da donesem i laptop zato što je po njima problem u laptopu. Kada sam im objasnio da sam odmah na drugom mestu kupio drugu duplo jeftiniju bateriju koja na istom HP laptopu radi normalno, odustali su od zahteva da donesem notebook koleginice.
Bateriju su držali kod sebe 15 dana, vratili je, bez poziva i objašnjenja, samo dobio e-mail i uz bateriju papir na kome je bilo napisano da je baterija `osvežena` i da radi.
Naravno da nije radila. Ista stvar - puni se ali i posle par sati stoji napiano u Win-u isto: charging 1%
Nakon mesec dana došao mi je do ruke drugi model HP laptopa kome je ova baterija odgovarala i iskoristo da probam da je napunim sa njim. Ista ozanka problema u Winu i sa drugim laptop-om.
Pobesneo sam, otišao sa čovekom i HP laptop-om kod njih, da bi doživeo da me njihov lik, koji prima reklamacije, počeo da ubeđuje da je ACPI laptopa neispravan, da njegov software pokazuje da je baterija pola puna, ali da Win 7 greši kad prikazuje info da je baterija zakucana na 1% i da ne puni. Posle pola sata, shavatili smo da, po tvdnjama tog lika, kod koleginog laptopa Ništa Ne Valja a da je njihova baterija ustvari Ispravna. Kojim čudom postojeća baterija koju kolega ima u svom lapotpu radi - nije znao da objasni.
Odjebao nas je obojicu praveći nas budalama.
Nakon dva meseca, imao sam sreće da koristim dva HP laptopa u koja je mogla problematična baterija.
Naravno, u svakom od njih je baterija pokazivala isto: stoji zakucana na 1% posto satima, ne poni, niti može da drži 5 sekundi lapotop uključen.
Kada je sa ovim Trećim modelom lapotopa kolega otišao kod njih da KONAČNO ZAMENE NEISPRAVNU BATERIJU OD 9500 din. rekli su mu da je GARANCIJA ISTEKLA pre par dana. Rekli su mu da je neće zameniti, i da se osvežavanje baterije (koje su oni navodno radili pri prvoj reklamaciji) NE ISPLATI I NEĆE JE VRATITI U ŽIVOT. ONI MOGU DA PREPAKUJU DRUGE ĆELIJE ALI DA TO KOŠTA KOLIKO I NOVA BATERIJA ...
Tako su zaokružili KRAĐU 9500 din.
Direktora nisam `uspeo` da zateknem u firmi ni posle 50-tog poziva telefonom.
Sve što sam drugim zaposlenim rekao pri pozivu ostlao je sa hladnim: POŠALJITE MEJL sa opisom.
Naravno, ni na jedan e-amail nisu ni vlasnik niti ostali zaposleni odgovorili.
Naknadno sam sreo čoveka koji je ranije sarađivao sa njima, pa mi je uz osmeh rekao: PA ONI TI RADE PREPAKIVANJE STARIH POLOVNIH BATERIJA I PRODAJU IH KAO NOVE, ZATO DAJU 6 MESECI GARANCIJU.
OBRATI SE TRŽIŠNOJ INSPEKCIJI, ALI VEROVATNO SLABA VAJDA od toga ...
Koleginica koja je ispala žrtva u ovoj bezočnoj mahinaciji i prevari nije htela da idemo u tržišnu inspekciju,
ali su zato sve njene kolege dobile pravu informaciju o lopovima u TRIAX POWER firmi.
I dalje, kao kreten čuvam garanciju i bateriju i pitam se dali im direktor / vlasnik firme mirno spava dok ga prevareni psuju na sva usta.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Kako Vas Triax Power KRADE sa svojim baterijama 14.09.2014. 13:42 #562975

status: user
broj poruka: 3730
Covek u Srbiji gde rocista traju po cetvrt veka,gde se ceka na lekarski pregled 2 godine i gde placas tastaturu minimum 15 eura (u svetu 5 ) ti kukas za bateriju... Takve stvari se narucuju iz Madjarske ili negde drugde ako se moze. Opste je poznatno poslovanje kod nas.....



Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Kupio sam za koleginicu sa PMF-a bateriju u Triax radnji videviši na njihovom sajtu svebaterije.net jači model baterije od 6600mAh za HP laptop i platio je 9500 din
:: Posle nepuna dva meseca korišćenja baterija nije htela više da se puni, samo je pokazivala charging 1% i tako satima. Ispostavilo se pregledom ganancije da je ova firma dala čitavih 6 meseci garanciju na bateriju od 9500 din. ali pošto garancija nije istekla, reklamirao sam je. Na poziv nisu hteli ni da pričaju dok ne popunim formular preko njihovog sajta i pošaljem kopiju garancije. Onda su tražili da donesem i laptop zato što je po njima problem u laptopu. Kada sam im objasnio da sam odmah na drugom mestu kupio drugu duplo jeftiniju bateriju koja na istom HP laptopu radi normalno, odustali su od zahteva da donesem notebook koleginice
:: Bateriju su držali kod sebe 15 dana, vratili je, bez poziva i objašnjenja, samo dobio e-mail i uz bateriju papir na kome je bilo napisano da je baterija `osvežena` i da radi
:: Naravno da nije radila. Ista stvar - puni se ali i posle par sati stoji napiano u Win-u isto: charging 1
:: Nakon mesec dana došao mi je do ruke drugi model HP laptopa kome je ova baterija odgovarala i iskoristo da probam da je napunim sa njim. Ista ozanka problema u Winu i sa drugim laptop-om
:: Pobesneo sam, otišao sa čovekom i HP laptop-om kod njih, da bi doživeo da me njihov lik, koji prima reklamacije, počeo da ubeđuje da je ACPI laptopa neispravan, da njegov software pokazuje da je baterija pola puna, ali da Win 7 greši kad prikazuje info da je baterija zakucana na 1% i da ne puni. Posle pola sata, shavatili smo da, po tvdnjama tog lika, kod koleginog laptopa Ništa Ne Valja a da je njihova baterija ustvari Ispravna. Kojim čudom postojeća baterija koju kolega ima u svom lapotpu radi - nije znao da objasni
:: Odjebao nas je obojicu praveći nas budalama
:: Nakon dva meseca, imao sam sreće da koristim dva HP laptopa u koja je mogla problematična baterija
:: Naravno, u svakom od njih je baterija pokazivala isto: stoji zakucana na 1% posto satima, ne poni, niti može da drži 5 sekundi lapotop uključen
:: Kada je sa ovim Trećim modelom lapotopa kolega otišao kod njih da KONAČNO ZAMENE NEISPRAVNU BATERIJU OD 9500 din. rekli su mu da je GARANCIJA ISTEKLA pre par dana. Rekli su mu da je neće zameniti, i da se osvežavanje baterije (koje su oni navodno radili pri prvoj reklamaciji) NE ISPLATI I NEĆE JE VRATITI U ŽIVOT. ONI MOGU DA PREPAKUJU DRUGE ĆELIJE ALI DA TO KOŠTA KOLIKO I NOVA BATERIJA ..
:: Tako su zaokružili KRAĐU 9500 din
:: Direktora nisam `uspeo` da zateknem u firmi ni posle 50-tog poziva telefonom
:: Sve što sam drugim zaposlenim rekao pri pozivu ostlao je sa hladnim: POŠALJITE MEJL sa opisom
:: Naravno, ni na jedan e-amail nisu ni vlasnik niti ostali zaposleni odgovorili
:: Naknadno sam sreo čoveka koji je ranije sarađivao sa njima, pa mi je uz osmeh rekao: PA ONI TI RADE PREPAKIVANJE STARIH POLOVNIH BATERIJA I PRODAJU IH KAO NOVE, ZATO DAJU 6 MESECI GARANCIJU
:: OBRATI SE TRŽIŠNOJ INSPEKCIJI, ALI VEROVATNO SLABA VAJDA od toga ..
:: Koleginica koja je ispala žrtva u ovoj bezočnoj mahinaciji i prevari nije htela da idemo u tržišnu inspekciju
:: ali su zato sve njene kolege dobile pravu informaciju o lopovima u TRIAX POWER firmi
:: I dalje, kao kreten čuvam garanciju i bateriju i pitam se dali im direktor / vlasnik firme mirno spava dok ga prevareni psuju na sva usta
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Enprot to Dejzan 14.09.2014. 13:55 #562977

status: user
broj poruka: 21
Ja ne kukam.
Nisam ja pukao novac. U takvoj Srbiji koju opisuješ, 9500 din znači mnogo, kao i što sam znaš.

POENTA JE DA LJUDI SAZNAJU DA BI BILE SPREČENE DALJE PREVARE TRIAX POWER FIRME !


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Triax Power 14.09.2014. 13:57 #562978

status: user
broj poruka: 18940
Ovo je ozbiljna firma, kako sam čuo Triax je nemačka firma koja proizvodi baterije, punjače i sl., da li imaju veze sa ovima ne znam, ali tačno je da su veoma neposlovni i zahtevni, moja firma kod njih kupuje određene vrste baterija koje su jako skupe, samo zato jer ih niko nema i ne pravi.. prosto ne mogu da verujem koji su to lopovi, hvala na iznetom iskustvu sa njima.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markozutic re 14.09.2014. 14:00 #562979

status: user
broj poruka: 1463
Nikad mi nije bilo jasno zašto su baterije za lap kod nas tako skupe, a onda skapiraš da se naši uvale i po 300% u cenu, a unutra su najobičnije okrugle baterije, obično oko 9 komada i malo integrisano kolo koje kontrliše punjenje i pražnjenje

A u suštini i najisplativije je reparirati bateriju, tj otvoriti je, i ubaciti nove ćelije u nju. Naručiš negde sa neta, ebay, amazon, šta god, i ubaciš nove ćelije, to oni ustvari i rade `ako uopšte to rade`
9000rsd! Jbt koje dranje, ako ti trebaju povoljno baterije za lap piši u mejl, okvirno cenesu od 30 pa do 45 eur zavisno od modela

A što se tiče garancije, ja sam i uz nov laptop dobio garanciju od 6 meseci na bateriju i punjač. Nije čak ni godinu dana.

Asus K53SV
Intel i7 2670QM 2.20GHz(3.10 Turbo)
HM65
8GB DDR3 1333MHz
500GB 5200rpm
15.6 LED HD (1366x768)
GT540M 1GB GDDR3 (DirectX 11)Optimus / HD3000
N1030 WiFi+BT3.0
Altec Lansing® stereo speakers
W7Pro

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 14.09.2014. 16:49 #563006

status: user
broj poruka: 1673
Pre par godina sam ih pozvao i raspitao se u vezi sličnog problema kao što je imala i tvoja drugarica. Dakle trebala mi je baterija sa 8 ćelija i nazivne snage 74Wh. Ladno su pokušali da mi uvale bateriju sa 48Wh kao da to je originalna. Cena je bila tako nešto oko ~9000K a garancija 6 meseci. Rođak iz Kanade dolazio na odmor i pita dal’ mi nešto treba, da donese i ja naručim originalnu bateriju (ništa drugo mi nije padalo na pamet u tom trenuku), u pitanju je HP 8510p . Platio sam je 50 kanadskih dolara (~35 evra) sa garancijom od godinu dana, opciono je moglo da se doplati za garanciju od 3 godine. Naravno, nisam doplatio jer nemam nameru da je vraćam nazad. I dan danas koristim i originalnu i ovu novu i rade kao prvog dana.

Kakav Triax, kakvi bakrači, lopovska banda. Stavljaju ćelije sumnjivog porekla. Stavljaju ćelije manjeg kapaciteta, lupaju deklarisani kapacitet prema specifikaciji proizvođača a ne prema stvarno ugrađenim ćelijama.

P.S. Baterija je kupljena 09-03-2011 nađoh i račun.

http://valid.canardpc.com/rmy4qn
WOT Nick: Vaske

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Sustina problema je u srbistancima... 14.09.2014. 17:20 #563012

status: user
broj poruka: 7761
Koji posto poto zele da prodju jeftinije pa posle kukaju po forumima...

Da si kupio bateriju u HP radnji ne bi imao toliko muke...

Naravno to povlaci nesto visu cenu ali bar nema kukanja po forumima...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus .. 14.09.2014. 19:19 #563033

status: user
broj poruka: 4054

da su ispali stoke - jesu . trebao si traziti zamenu ili povracaj novca dok je bila u garantnom roku.

i da garancija na baterje je 6meseci . neznm zasto te to iznenadilo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TurboForce ... 14.09.2014. 19:38 #563043

status: user
broj poruka: 302
Ja bih tu bateriju podelio u tri dela i jedanput mesecno bi im vracao kroz izlog, po mogucstvu naj veci pa taman da potrose taj krvavo zaradjeni novac.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 14.09.2014. 19:40 #563045

status: user
broj poruka: 18472
Ovakve teme bi trebale da budu nalepljene kao obavestenje i uput prema buducim kupcima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 14.09.2014. 19:54 #563048

status: user
broj poruka: 1673
Davno je to bilo, prolazi gradom žena svima već dobro poznata, zastade ispred izloga jedne prodavnice, izvadi iz torbice čekić i puče izlog dok si trepnuo. Dok su prodavci stigli da se snađu nestade ona u gužvi prolaznika. Svi ostadosmo zatečeni njenim gestom, niko je skoro nije ni zapamtio. Staklo jedno 4-5 kvadrata ono debelo, kaljeno...

Opis osobe je naravno kontroverzan sa namerom. I vlasnik prodavnice je sa podužim stažom prevaranta na kusuru i količini robe...

Ja sam ovo video jednom a znam da su nekoliko puta menjali izlog.

http://valid.canardpc.com/rmy4qn
WOT Nick: Vaske

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba Posle svega pročitanog 14.09.2014. 23:42 #563072

status: user
broj poruka: 1196
Nemam šta drugo da kažem nego:

+1 Skyfire

Zašto? Zato će pola nas već za mesec dana da zaboravi kako se beše zvala ona firma koja valja trule baterije. A trebaće svakome, siguran sam.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Enprot Re: ... Poenta 15.09.2014. 13:43 #563124

status: user
broj poruka: 21
priče je upravo to: ja sam i bio tamo reklamirajući bateriju i tražeći zamenu. Treći put je bio kolega.
Lik koji im je na prijemu i sedi sa instrumentima izdvojen u posebnom pultu na ulazu u radnju, je pričao svakakve priče o neispravnosti ACPI čipa na ploči laptopa - i pokazivao na nekom svom programu koji je pokrenuo sa usb flash-a, da je šatro baterija puna 50%. Zato sam i tražio druge modele laptopa koji normalno rade sa svojim baterijama, da mu odnesem i nateram ga da prestane da nas pravi budalama: ne mogu 4 laptopa da budu neispravna ako svi pokazuju da je njihova baterija zakucana na 1% i ne puni i ne može da boot-uje lapotop. Istovremeno sva 4 rade normalno sa svojim baterijama - koje naravno nisu kupljene u Triax Power radnji ...


::
:: da su ispali stoke - jesu . trebao si traziti zamenu ili povracaj novca dok je bila u garantnom roku
::
:: i da garancija na baterje je 6meseci . neznm zasto te to iznenadilo
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 15.09.2014. 16:51 #563144

status: user
broj poruka: 4744

Ne kapiram zasto nisi uradio nesto cim si shvatio da te zajebavaju, dakle posle tih mesec dana?
Pretnja, dranje, inspekcija, bilo sta.
Sad kad je istekla garancija, sad ti stvarno ostaje samo cekic.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
despot83 Što ne pročitah ovo 5 dana pre 15.09.2014. 17:49 #563155

status: user
broj poruka: 711
Uzeo sam istu tu...ili sličnu od 6,6Amph

iz razloga pto je kod zvaničnog uvoznika za hp mogučnost nabavke se svela na :

`Poštovani,
SPS-BATT 6C 55WHr 2.55Ah LI TD06055-CL
Cena rezervnog dela je 20852 dinara sa PDV-om.
Očekivani rok za nabavku je 15 radnih dana od datuma Vaše avansne uplate od 100%.
Garancija na rezervni deo važi 90 dana. Ova ponuda važi 5 dana.`

Odavde treba odleteti u niskom letu


Tko leti vrijedi,tko ne leti ne vrijedi.

My machine: HP 6730b c2D p8600 Intel 4500hd 3gb/160 gb



:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markozutic re 15.09.2014. 18:56 #563177

status: user
broj poruka: 1463
Uopste me ne bi cudilo da su ti stavili nihm celije umesto litijumskih. Il odradili reparaciju po sistemu stave samo dve tri zdrave celije snj kvaliteta i cao. Bas bih voleo da rastavim tu bateriju.



Asus K53SV
Intel i7 2670QM 2.20GHz(3.10 Turbo)
HM65
8GB DDR3 1333MHz
500GB 5200rpm
15.6 LED HD (1366x768)
GT540M 1GB GDDR3 (DirectX 11)Optimus / HD3000
N1030 WiFi+BT3.0
Altec Lansing® stereo speakers
W7Pro

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
despot83 Re: re 15.09.2014. 19:43 #563193

status: user
broj poruka: 711
Ona bi trebala da je zalepljena ukoliko je reparirana,
ova moja deluje potpuno novo u novoj kutiji bez ikakvih HP oznaka.

Tko leti vrijedi,tko ne leti ne vrijedi.

My machine: HP 6730b c2D p8600 Intel 4500hd 3gb/160 gb



:: Uopste me ne bi cudilo da su ti stavili nihm celije umesto litijumskih. Il odradili reparaciju po sistemu stave samo dve tri zdrave celije snj kvaliteta i cao. Bas bih voleo da rastavim tu bateriju
::
::
::
:: Asus K53S
:: Intel i7 2670QM 2.20GHz(3.10 Turbo
:: HM6
:: 8GB DDR3 1333MH
:: 500GB 5200rp
:: 15.6 LED HD (1366x768
:: GT540M 1GB GDDR3 (DirectX 11)Optimus / HD300
:: N1030 WiFi+BT3.
:: Altec Lansing® stereo speaker
:: W7Pr
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markozutic re 16.09.2014. 14:24 #563283

status: user
broj poruka: 1463
Sve oznake su u vidu nalepnica na baterijama, tako da se to da skinuti, a sto se tice spajanja, lepak ili topljena plastika. ko ume zna da rasturi bateriju i da je vrati i da se ne primeti, kao ova stakla na telefonima sto se daju zameniti lepo :)

bilo kako bilo, ljudi ne nasedajte na jeftine marketinske trikove 3rd party proizvodjaca, UVEK su losiji od OEM. u najboljem slucaju mogu biti u istom rangu, ali to je jako retko. Plus tako visoke cene. Baterije za laptop mozes naruciti sa alija ili tako nekog sajta za smesne pare i da ti ne bude zao ako crkne


Asus K53SV
Intel i7 2670QM 2.20GHz(3.10 Turbo)
HM65
8GB DDR3 1333MHz
500GB 5200rpm
15.6 LED HD (1366x768)
GT540M 1GB GDDR3 (DirectX 11)Optimus / HD3000
N1030 WiFi+BT3.0
Altec Lansing® stereo speakers
W7Pro

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: Kako Vas Triax Power KRADE sa svojim baterijama 16.09.2014. 20:25 #563342

status: user
broj poruka: 2929
Pesnica i u celo ko vola medju rogove.
Drugog resenja nema za ovu stoku ovde.

:: Kupio sam za koleginicu sa PMF-a bateriju u Triax radnji videviši na njihovom sajtu svebaterije.net jači model baterije od 6600mAh za HP laptop i platio je 9500 din
:: Posle nepuna dva meseca korišćenja baterija nije htela više da se puni, samo je pokazivala charging 1% i tako satima. Ispostavilo se pregledom ganancije da je ova firma dala čitavih 6 meseci garanciju na bateriju od 9500 din. ali pošto garancija nije istekla, reklamirao sam je. Na poziv nisu hteli ni da pričaju dok ne popunim formular preko njihovog sajta i pošaljem kopiju garancije. Onda su tražili da donesem i laptop zato što je po njima problem u laptopu. Kada sam im objasnio da sam odmah na drugom mestu kupio drugu duplo jeftiniju bateriju koja na istom HP laptopu radi normalno, odustali su od zahteva da donesem notebook koleginice
:: Bateriju su držali kod sebe 15 dana, vratili je, bez poziva i objašnjenja, samo dobio e-mail i uz bateriju papir na kome je bilo napisano da je baterija `osvežena` i da radi
:: Naravno da nije radila. Ista stvar - puni se ali i posle par sati stoji napiano u Win-u isto: charging 1
:: Nakon mesec dana došao mi je do ruke drugi model HP laptopa kome je ova baterija odgovarala i iskoristo da probam da je napunim sa njim. Ista ozanka problema u Winu i sa drugim laptop-om
:: Pobesneo sam, otišao sa čovekom i HP laptop-om kod njih, da bi doživeo da me njihov lik, koji prima reklamacije, počeo da ubeđuje da je ACPI laptopa neispravan, da njegov software pokazuje da je baterija pola puna, ali da Win 7 greši kad prikazuje info da je baterija zakucana na 1% i da ne puni. Posle pola sata, shavatili smo da, po tvdnjama tog lika, kod koleginog laptopa Ništa Ne Valja a da je njihova baterija ustvari Ispravna. Kojim čudom postojeća baterija koju kolega ima u svom lapotpu radi - nije znao da objasni
:: Odjebao nas je obojicu praveći nas budalama
:: Nakon dva meseca, imao sam sreće da koristim dva HP laptopa u koja je mogla problematična baterija
:: Naravno, u svakom od njih je baterija pokazivala isto: stoji zakucana na 1% posto satima, ne poni, niti može da drži 5 sekundi lapotop uključen
:: Kada je sa ovim Trećim modelom lapotopa kolega otišao kod njih da KONAČNO ZAMENE NEISPRAVNU BATERIJU OD 9500 din. rekli su mu da je GARANCIJA ISTEKLA pre par dana. Rekli su mu da je neće zameniti, i da se osvežavanje baterije (koje su oni navodno radili pri prvoj reklamaciji) NE ISPLATI I NEĆE JE VRATITI U ŽIVOT. ONI MOGU DA PREPAKUJU DRUGE ĆELIJE ALI DA TO KOŠTA KOLIKO I NOVA BATERIJA ..
:: Tako su zaokružili KRAĐU 9500 din
:: Direktora nisam `uspeo` da zateknem u firmi ni posle 50-tog poziva telefonom
:: Sve što sam drugim zaposlenim rekao pri pozivu ostlao je sa hladnim: POŠALJITE MEJL sa opisom
:: Naravno, ni na jedan e-amail nisu ni vlasnik niti ostali zaposleni odgovorili
:: Naknadno sam sreo čoveka koji je ranije sarađivao sa njima, pa mi je uz osmeh rekao: PA ONI TI RADE PREPAKIVANJE STARIH POLOVNIH BATERIJA I PRODAJU IH KAO NOVE, ZATO DAJU 6 MESECI GARANCIJU
:: OBRATI SE TRŽIŠNOJ INSPEKCIJI, ALI VEROVATNO SLABA VAJDA od toga ..
:: Koleginica koja je ispala žrtva u ovoj bezočnoj mahinaciji i prevari nije htela da idemo u tržišnu inspekciju
:: ali su zato sve njene kolege dobile pravu informaciju o lopovima u TRIAX POWER firmi
:: I dalje, kao kreten čuvam garanciju i bateriju i pitam se dali im direktor / vlasnik firme mirno spava dok ga prevareni psuju na sva usta
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Enprot za Alrad-a 19.09.2014. 12:22 #563642

status: user
broj poruka: 21
Pošto se vlasnik/direktor firme krije i do njega ne možeš da dođeš, svi zaposleni neće da pričaju već samo HLADNO: pošaljite e-mail, jedino što mi je ostalo jeste da bunarim drugi model laptopa u koji može ova baterija i crno na belo da suočim prevaranta!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Enprot Za Markozutic 19.09.2014. 12:26 #563643

status: user
broj poruka: 21
Baterija, papir o vraćanju sa reklamacije, garantni list, sve je kod mene.
Ako bi rastavljanje baterije nešto doprinelo da se sjebu PREVARANTI, rastavljaj je!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Za Markozutic 19.09.2014. 13:19 #563647

status: user
broj poruka: 7761
BUduci da te mnogo nervira a pocinje i ostale da nervira...

Odstampaj email, obmoraj ga oko cigle i odradi `replay` naravno kroz prozor podruznice gde si kupio tu sakatu baKteriju...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: Baterija, papir o vraćanju sa reklamacije, garantni list, sve je kod mene
:: Ako bi rastavljanje baterije nešto doprinelo da se sjebu PREVARANTI, rastavljaj je
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646113.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs