Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
SB Creative Live!
STRANA 1 OD 1
Jarisha SB Creative Live! 25.05.2005. 12:40 T590

status: user
broj poruka: 70
Imam problem sa ovom zvucnom kartom, naime nedozvoljava mi da u izboru zvucnika koje koristim da izaberem 5.1. Daje mi samo 2 ili 4 ili Headphones. Zvucnike sam povezao kao sto treba.Napred i pozadi ali nikako ne uspevam da dobijem zvuk na srednjem zvucniku i na vuferu.
Da li je neko mozda imao slican problem ili neko zna o cemu se radi jer ja vise nemam snage.
Hvala unapred.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jecha cretive sb 26.05.2005. 20:54 #1558

status: user
broj poruka: 1

desni klik na ikonicu u systrey-u pa otvoris EAX console, kliknes na CMSS 3D podesavanja,Stikliras Enable Cmss 3D, pa onda izaberes Stereo Surround.Sto ce aktivirati sve zvucnike i kada ne slusas dolby surround. Da bi ukljucio Bas- odes na speaker settings,kliknes na bas managment, pa onda stikliras Bass Redirection....to bi bilo sve

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646163.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs