Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
beskamatni kredit za kupovinu racunara
STRANA 1 OD 2  
comi-sm beskamatni kredit za kupovinu racunara 05.10.2014. 10:17 T59155

status: user
broj poruka: 42
Da li je imao neko iskustva sa ovim, planiram da uzmem u emmiju komp preko ovog kredita pa me zanima koja je caka, da li ostaje onda ista web cena ili je skuplje?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 05.10.2014. 10:31 #565856

status: user
broj poruka: 4753

Kako komp? Ceo, sklopljen?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
comi-sm re 05.10.2014. 10:35 #565857

status: user
broj poruka: 42
Da, moja konfiguracija
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 05.10.2014. 10:41 #565859

status: user
broj poruka: 4753

Znaci, kupio si komponente pojedinacno, a oni ti samo sklapaju?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
comi-sm re 05.10.2014. 10:51 #565861

status: user
broj poruka: 42
Kupio BI komponente pojedinacno, a oni da mi sklope, uzeo bih preko tog kredita pa me zanima jel imao neko iskustva sa tim
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 05.10.2014. 11:01 #565862

status: user
broj poruka: 4753

Ok

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pajdo Kredit 05.10.2014. 11:14 #565863

status: user
broj poruka: 75


Uzimao preko Win (preko akcije daju iste cene kao emmi) Raiffeisen do 10 rata bez kamate i mislim do iznosa od 50.000rsd.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
banoza 05.10.2014. 11:46 #565866

status: user
broj poruka: 49

Sta treba od dokumentacije? Licna,potvrda iz firme i racun u banci? Cuo sam vec par puta negde nesto tipa `SAMO LICNA KAAARTAAA I KREDID JE VAS !!~!@!~@~` ,smrdelo mi to zesce,pa rekoh da priupitam kolege ovde da li iko zna nesto o tome i ima iskustva u istom. Hvalaa .d
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pajdo Kredit 05.10.2014. 11:49 #565868

status: user
broj poruka: 75


Ako si zaposlen nude i vece iznose uz potvrdu iz firme, posle te dave da to nastavis u vidu kreditne kartice, da bi te surili sa kamatom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
banoza Re: Kredit 05.10.2014. 11:56 #565869

status: user
broj poruka: 49
A ako nisi zaposlen? Na osnovu cega oni imaju tvoju garanciju vracanja? Znaci,hipoteticki,nezaposlen covek uzme kredu na licnu kartu i posle 5 meseci zabode u sranje i ne moze da vrati. Sta se onda desava?
wat

::
::
:: Ako si zaposlen nude i vece iznose uz potvrdu iz firme, posle te dave da to nastavis u vidu kreditne kartice, da bi te surili sa kamatom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pajdo Kredit 05.10.2014. 12:02 #565871

status: user
broj poruka: 75



Neznam druze ne radim u banci .-), u svakom slucaju oni se osiguraju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stevee KREDIT 05.10.2014. 12:43 #565874

status: user
broj poruka: 51
Ako se ne varam plaćaš održavanje kartice u banci u kojoj uzmeš kredit, nekih 250-300 dinara, to puta 10-12 i to dodje neke 3 hiljade godišnje. Na kredti od 50k to je nekih 6% sto realno nije tako strašno. Kako se rešava problem ako ostaneš bez love, nisam upućen, ali nekako se ne brinem da će banka nešto izgubiti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ne znam ni jednu banku koja daje pozajmice bez ikakve kamate 05.10.2014. 12:45 #565875

status: user
broj poruka: 9392
Dakle, caka negde postoji, samo da se vidi gde su tih 10-15%, u kakva su se sitna slova upakovali :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @VMARC 05.10.2014. 12:57 #565876

status: user
broj poruka: 4537

1. Opcija : Ako kupujes cekovima nema kamate.
2. Opcija : Kupovinom na kreditnu karticu tipa Visa ili American Express koja ti sama deli rate na 6-12 u zavisnosti od tvog boniteta i statusa u banci.

Svaka druga opcija se samara sa kamatom do 25% na godisnjem nivou.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pajdo Kredit 05.10.2014. 13:04 #565878

status: user
broj poruka: 75



I gigatron ima isto opciju do odredjenog iznosa i br. Rata je bekamatno a preko toga ide kamata ili kartica varijanta gde se placa odrzavanje. Konkretno uzeo sam graficku 37.000 na 10 rata i to je to nema odrzavanja nema placanja obrade i ostale gluposti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pastirko cekovi 05.10.2014. 13:37 #565880

status: user
broj poruka: 242
Sto se tice cekova obratite paznju da vam ne racunaju 1% po ceku. Kupovao sam do sad jedno 4-5 stvari na cekove i bezobrazni su. Ne u Emmi ali , ista bagra.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd Re: Re: Kredit 05.10.2014. 13:52 #565882

status: user
broj poruka: 2156
Neko garantuje menicom za tebe, ako ne vracas kredit, dodju da plene imovinu, ako nemas nista, plene coveka koji ti je potpisao menicu ( ziranta ).Ako si nezaposlen moras da nabavis neko osiguranje koje ce da garantuje za tebe u visini kredita.

Bezkamatni kredit ne postoji, da postoji onda se ne bi zvao kredit, to je cista marketinska navlakusa, pare ce da ti uzmu sigurno samo je pitanje kako i koliko.

Savetujem te da pozoves emmi i da se lepo raspitas o kreditu, koji su uslovi i kolika je kamata i sta sve placas pored rate kredita ( odrzavanje racuna, kartice, kredita, razne takse banke, proviziju, itd... ) moraju da ti daju tacne i precizne podatke po zakonu.

U slucaju da budes prevaren obrati se Narodnoj Banci.

:: A ako nisi zaposlen? Na osnovu cega oni imaju tvoju garanciju vracanja? Znaci,hipoteticki,nezaposlen covek uzme kredu na licnu kartu i posle 5 meseci zabode u sranje i ne moze da vrati. Sta se onda desava?
:: wa
::
:: ::
:: ::
:: :: Ako si zaposlen nude i vece iznose uz potvrdu iz firme, posle te dave da to nastavis u vidu kreditne kartice, da bi te surili sa kamatom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasa007 Gde nestade comi ? 05.10.2014. 13:59 #565884

status: user
broj poruka: 456
Jel to comi postao banoza ...

eto ti ga na šolja 150 maraka, cev 30 maraka, penzija 35 maraka, ako se prištedi za jedno osam meseci ima da kenjam ko čovek gospodski



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @ICEsd 05.10.2014. 14:07 #565886

status: user
broj poruka: 4537
To su finese banaka.
U principu ako ti ide neka plata ili imas firmu a neki prosecan obrt,dace ti kredzu 100%.Ali .. nije stos u kreditu nego koliko maksimalno mozes da izmuzes cekova iz banke.Cekovi su beskamatno kreditiranje gradjana na onoliko rata koliko imas doticnih papirica.To sto traze proviziju za neku satro obradu ili zelenasenje to je od firme do firme.Bezis od takvih smradova i ides dalje.Kreditni bonitet dobijas ako imas vece prilive od proseka u nekoj banci,onda stices pravo na kreditne / ne debitne / kartice koje ti same dele rate na mesecnom nivou.Odrzavanje kartica se placa ali je i to povoljnije od zelenaskih kamata recimo Findomestic banke koja ubija rafalno sa kamatama.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
banoza Re: Gde nestade comi ? 05.10.2014. 14:16 #565888

status: user
broj poruka: 49

banoza je banoza :)

Dakle mene zanima sta je od dokumentacije potrebno za taj `samo licna karta` kredit.Licna karta,odes,kazes ja hocu ovo,oni ti daju,kazu plati u 6 rata inace cemo ti zenu gengbengovati sljamu jedan. :) Iskarikirano,ali mi ne ide u glavu tacan proces odobravanja. Ja bih licno uzeo kredu na licnu bez da moram da se hakam sa firmom i 3 foldera paprira dok dobijem kredit. I sve to za ~200 jevreja. Vise ce me zivaca izaci papirologija nego satisfakcija u novim komponentama. Znaci, TL.DR kako najlakse,najbezbolnije i najkrace doci do kredita sa minimalnim administrativnim papazjanijama.
hvala .d

:: Jel to comi postao banoza ..
::
:: eto ti ga na šolja 150 maraka, cev 30 maraka, penzija 35 maraka, ako se prištedi za jedno osam meseci ima da kenjam ko čovek gospodski
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: @ICEsd 05.10.2014. 14:18 #565889

status: user
broj poruka: 665

Sve je tačno što si napisao, samo bih te dopunio u jednoj stvari: kreditne kartice će dobiti i onaj ko prima minimalac ukoliko dostavi urednu dokumentaciju, a banka dobije pozitivan izveštaj iz kreditnog biroa. Prosek je bitan samo kod određivanja kreditnog limita.

:: To su finese banaka
:: U principu ako ti ide neka plata ili imas firmu a neki prosecan obrt,dace ti kredzu 100%.Ali .. nije stos u kreditu nego koliko maksimalno mozes da izmuzes cekova iz banke.Cekovi su beskamatno kreditiranje gradjana na onoliko rata koliko imas doticnih papirica.To sto traze proviziju za neku satro obradu ili zelenasenje to je od firme do firme.Bezis od takvih smradova i ides dalje.Kreditni bonitet dobijas ako imas vece prilive od proseka u nekoj banci,onda stices pravo na kreditne / ne debitne / kartice koje ti same dele rate na mesecnom nivou.Odrzavanje kartica se placa ali je i to povoljnije od zelenaskih kamata recimo Findomestic banke koja ubija rafalno sa kamatama
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Eh 05.10.2014. 14:20 #565890

status: user
broj poruka: 4537

dami je Gospodin crni Centurion godinu dana na usluzi pa posle nek bude sta bude ..

Njegovo velicanstvo No limit http://goo.gl/g9qe4W

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasa007 Re: Kredit 05.10.2014. 14:21 #565891

status: user
broj poruka: 456
200 din održavanje računa, znači na maksimalnih 12 meseci 2400 din + cena komponenata ili konfiguracije

eto ti ga na šolja 150 maraka, cev 30 maraka, penzija 35 maraka, ako se prištedi za jedno osam meseci ima da kenjam ko čovek gospodski



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: Re: Gde nestade comi ? 05.10.2014. 14:30 #565892

status: user
broj poruka: 665
Ako nisi zaposlen, preduzetnik ili penzioner, zaboravi na tu priču.
Proces ukratko izgleda ovako: firma u koju si došao (npr. `Škart Computers` d.o.o.) proveri tvoj status sa kreditnim biroom, a zatim otvori račun za tebe u banci sa kojom ima ugovor. Kada se to završi, banka šalje u firmu odobrenje za kredit kojim će da tereti taj novootvoreni račun, a ti dobijaš ono što si izabrao uz obavezu mesečnog plaćanja.
Ako izbegavaš plaćanje, banka ima mogućnost da zatraži blokadu tvog tekućeg računa (u kojoj god banci da ti je otvoren) ili traži sudsku naplatu troškova, a tu se vraćamo na prvu rečenicu u ovom postu.

::
:: banoza je banoza :
::
:: Dakle mene zanima sta je od dokumentacije potrebno za taj `samo licna karta` kredit.Licna karta,odes,kazes ja hocu ovo,oni ti daju,kazu plati u 6 rata inace cemo ti zenu gengbengovati sljamu jedan. :) Iskarikirano,ali mi ne ide u glavu tacan proces odobravanja. Ja bih licno uzeo kredu na licnu bez da moram da se hakam sa firmom i 3 foldera paprira dok dobijem kredit. I sve to za ~200 jevreja. Vise ce me zivaca izaci papirologija nego satisfakcija u novim komponentama. Znaci, TL.DR kako najlakse,najbezbolnije i najkrace doci do kredita sa minimalnim administrativnim papazjanijama
:: hvala .
::
:: :: Jel to comi postao banoza ..
:: ::
:: :: eto ti ga na šolja 150 maraka, cev 30 maraka, penzija 35 maraka, ako se prištedi za jedno osam meseci ima da kenjam ko čovek gospodski
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dantes sve ti pise 06.10.2014. 00:29 #565962

status: user
broj poruka: 492
pod nacin placanja - kredit EFG banke imas u opisu ne znam dal daju za druge http://goo.gl/AhQPKE
GPU History:
NvidiaMX440
Club 3D9250
Foxconn7600GT
MSI9600GT
MSI GTX660Ti PE OC
GPU Future:
MSI GTX970 Gaming OC - > Coming soon very soon :D



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
banoza Re: Re: Re: Gde nestade comi ? 06.10.2014. 17:09 #566075

status: user
broj poruka: 49
Ma zaposlen sam nego me smara svo to prikupljanje dokumentacije,gubljenje vremena po gradu,smaranje ovih u firmi da mi resavaju papire. E sad,kad sam vec tu,jos jedno pitanje. Negde u malom mozgu mi zvoni podatak da moras imati tekuci racun minimum tri meseca kako bi ti banka na osnovu primanja izvukla prosek i odredila ratu. E sad,da li to vazi i za ovakav vid kredita? Situacija je da ja nemam otvoren tekuci racun,primam platu u koverti. Da li to predstavlja problem za ovaj tip kredita ? Naravno,ja bih otvorio racun u danima kada bih se cimao sa kreditom,ali mi se ne zabada prvo tri meseca pa onda kreda,jer ga onda necu ni otvarati. Hvala :)


:: Ako nisi zaposlen, preduzetnik ili penzioner, zaboravi na tu priču
:: Proces ukratko izgleda ovako: firma u koju si došao (npr. `Škart Computers` d.o.o.) proveri tvoj status sa kreditnim biroom, a zatim otvori račun za tebe u banci sa kojom ima ugovor. Kada se to završi, banka šalje u firmu odobrenje za kredit kojim će da tereti taj novootvoreni račun, a ti dobijaš ono što si izabrao uz obavezu mesečnog plaćanja
:: Ako izbegavaš plaćanje, banka ima mogućnost da zatraži blokadu tvog tekućeg računa (u kojoj god banci da ti je otvoren) ili traži sudsku naplatu troškova, a tu se vraćamo na prvu rečenicu u ovom postu.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646165.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs