Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Inno3D GTX 980 ‘iChill Herculez X4 Air Boss Ultra’ Review
STRANA 1 OD 2  
SkyFire Inno3D GTX 980 ‘iChill Herculez X4 Air Boss Ultra’ Review 01.11.2014. 16:29 T59431

status: user
broj poruka: 18472
Jos jedna zvercica, stvarno odlicna izvedba.
Takodje i ova izvedba prelazi 1500 Mhz.

Interesanta stvar je da su merenjem potrosnje same karte izmerili samo 160w.
Neverovatno koliko je efikasan Maxwell i koliko prostora za overklok ima.

http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/inno3d-gtx-980-ichill-herculez-x4-air-boss-ultra-review/20/



Superior Technology
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck bitnoje dasti srećan 01.11.2014. 17:33 #569548

status: user
broj poruka: 1886
agdjeje giga i mega uimenu kadima boss iultra

e nećvala kupit krnj proizvod bez gigaimega

jel skočla potrošnja satom sijalcom štosje stavio u naslov teme vidim nije štedljva

kakvaje cijena jal ekonomčna kota obična sijalca
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
quna ... 01.11.2014. 18:10 #569552

status: user
broj poruka: 1632
Ipak mislim da su najvise vremena utrosili razmisljajuci kako da je nazovu, posto nisu uspeli da se dogovore resili su da to rese tako sto ce u naziv modela da stavi po jednu rec koja prvo padne na pamet svakom zaposlenom.

Ne kapiram, ako je zver, zasto je bitno da li se i koliko overklokuje, kapiram da ce ponosni vlasnik odavno vec da kupi novu zver pre nego sto ovu bude morao da overklokuje zato sto mu nesto stuca...? Ili je fora oko oveklokovanja samo kacenje onih screenshotova sa rezultatima iz 3d marka?



http://tiny.cc/My500px
i5 750 : cm 212+ : ga-p55-usb3 : 2x2gb geil black dragon : gainward gts250 512mb : samsung f3 500gb : creative audigy : corsair tx650 : xigmatek asgard : benq g2750 a4tech x7

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @quna +1 01.11.2014. 18:21 #569555

status: user
broj poruka: 17084
Aj ga ubode...

Ti sto kupuju ovo papreno skupo od tih najjacih karti cim izadju,
OC im je u realnoj upotrebi apsolutno nebitan jer ima se moze se.
Nece drzati tu kartu kao ni bilo koju drugu duze od godinu dana i sledece generacije,
a za godinu dana sve zivo ce da teraju na ultra mega giga detaljima na defaultu bez problema sa tim kartama.

Eto kod nas primer, Maestro BG MadketCz ili kako je vec trenutno,
uzeo gtx 970 tone testova sintetickih odradio (sem iz igara)
i eto vec je prodaje, dakle cemu onda default vs OC uopste...

A za nvidiju sto se tice odnosa cena/potrosnja/grejanje/performanse za 9xx seriju, kapa dole.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen ViewSonic 27

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 01.11.2014. 18:29 #569556

status: user
broj poruka: 18472
Ne kapiras ili ne zelis da ukapiras?

Overclocking je sastavni deo danasnjice.
To se posmatra kao performanse for free. Danas jako mali broj ljudi drzi grafiku na default vrednostima a i sam aspekt posmatranja ove problematike zavisi od percepcije samog korisnika koliko i njegovih afiniteta i standarda koje potrazuje.

Takodje kako tehnologija napreduje i kako se ide ka nizem nm procesu pomera se i oc margina kao i sama visina defaultnih taktova pa su vrednosti koje se dobiju kao sto je sada rec o Maxwell-u fascinantne.

Nekada je bio pojam dostici 5 Ghz kao vrednost za CPU frekvenciju, i to se radilo pod LN2, danas se to dostize na vazduhu i to za 24h/7.

Non referentni ekskluzivni primerci tome i sluze, da se entuzijasti zaslade sa maksimalnim performansama i da iz tog hardvera izvuku njegov potencijal. To je posebna ciljna grupa.

Retko ko ce jednu ovakvu grafiku ili bilo koji hardver namenjen za overklok drzati na defaultu, to je prosto nelogicno.

Ja recimo ne kapiram takvo konzervativno razmisljanje ali dobro, svako ima pravo na svoje misljenje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pastirko Re....bla 01.11.2014. 18:35 #569557

status: user
broj poruka: 242


Statistika je protiv tebe... Veoma mali broj ljudi OCuje bilo sta a kamoli graficku. ` ne diraj pokvarices`!
A i vecina ljudi ebiga mora tvrdi da su te ultra mega giga perfomanse dobijene sa OC vredne tih para koje su dali za te ultra giga modele.
Ebeno to ogledalo ujutru....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Sky 01.11.2014. 18:36 #569558

status: user
broj poruka: 17084
Sve je to lepo, ali kupis najajcu kartu koja postoji u tom trenutku, naravno da ce na default vrednostima da melje sve zivo, isto ako je i OC do besvesti.
I nakon godinu dana kad stvarno mozda i znaci nesto taj OC potencijal entuzijazizizizizizisti
ce da je odmah zamene novom.

Dakle cemu je sluzio taj OC sem za sintetiku i neke nebitne u realnom radu testove?

Jaka karta je jaka karta, da l imas 85 na defaultu ili 90 fps sa OC zar je bitno?

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen ViewSonic 27

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus .. 01.11.2014. 18:38 #569559

status: user
broj poruka: 4054

svim OCerima bi ukinuo garancije, pa onda nekA izvlace maximum


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Ovako.. 01.11.2014. 18:43 #569560

status: user
broj poruka: 18472
Ja bih zaista voleo da se jednom za svagda nadje kompromis i da ne postoji GENERALNO sta je ISPRAVNO.
Sve zavisi od korisnika do korisnika, od percepcije, od nacina posmatranja, od standarda, afiniteta i mnogo drugih faktora.

Znaci ni jedan korisnik nije isti i jednostavno postoji podela na one obicne i one naprednije i one koji se bave hardverom profesionalnije da kazem koji su u svetu entuzijazma.

Ako to neko ne moze da percepira meni je zaista zao, taj ima problem sa inteligencijom ili je zadrt a to je opet odlika neinteligencije + da dodam faktor ljubomore i zavisti.


Takodje onaj ko ima novca za ovakvu spravu sigurno ce iz nje izvuci maksimum jer ju je zato i kupio.
Ako sa OC-om mozes da dostignes performanse klase iznad to je samo plus i niko na to nece biti ravnodusan, ovo je nevezano za ovu kartu vec generalno za sve.

I GTX 970 uslovno menje sve pred sobom ali da li je tako? Da li moze recimo da se zadrzi 60 fps u svakoj situaciji? Tema je diskutabilna i sve je individualno, ko se sa cime zadovoljava i kako sve to posmatra.

Ono sto je cinjenica jeste da se ovakav hardver pravi da bi se iz njega izvukao maksimum i pre svega ne bi ni testeri koji rade review-e bacali akcenat kao jedan od glavnih aduta takvog primerka koji su mu dometi..

Itd.. Ja se nadam, zaista se nadam da cemo negde u ovoj mojoj prici naci kompromis..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Trla baba lan.... 01.11.2014. 18:59 #569561

status: user
broj poruka: 864
Kompromis koji pominjes je i da Quni ne postavis blok - ultimatum. Citat : `Ne kapiras ili ne zelis da ukapiras?` Odgfovori mu, sugerisi, ali nemoj da svoje steroide jos vise upumpavas sam sebi - niko ti nije sporio Maxwell superiornost. Prema tome, spusti malo loptu, prosto si bezobrazan i pokazujes ozbiljnu dozu egocentrizma.

Karte jesu dobre, ali nekog posebnog prostora za neku ozbiljnu diskusiju i nema, niti ce je i biti, jer sve sto je zanimljivo vec je napisano u testovima cije si linkove okacio.

I da... sve si mogao u jednoj temi da predstavis.

Ostalo nije ni vazno, ovo ti je samo jedna varnica da raspalis vatru jer, kao sto sam ti vise puta rekao, osim copy-paste gomilanja informacija u tvojoj glavi, nikada neces RAZUMETI POENTU price, a kamoli TEHNOLOGIJU ...

Pritom sasvim opusteno mogu da ti garantujem da, kojim slucajem, NVidia izbaci kartu bez bilo kakvog video izlaza, ti bi i to opravdao,...zaboga, NVidia je to !

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 01.11.2014. 19:06 #569563

status: user
broj poruka: 18472
Kao i obicno skrenuo si sa teme i na veoma bezobrazan nacin izvukao iz konteksta ono sto se tebi svidi.

Recenica je prosto pitanje nikakav ultimatum a ti si veoma maliciozan.

Na istu recenicu sam dao citavo objasnjenje veoma detaljno.

I pre svega nije rec o Maxwell-u niti o nVidia-i, opet izvrces vec o samom hardveru tj zapravo o overkloku kao sastavnog dela hardvera.

Da si malo obzirniji procitao bi o cemu se radi ali ti to nikad ne radis vec vrtis svoje frustracije onako odokativno, samo da bi nesto rekao i mracio bespotrebno.

Jednog dana ces mozda i nauciti da svoju prostu komunikaciju izdignes na neki kulturniji nivo a mozda nesto i o hardveru naucis pored toga. Ko zna.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 01.11.2014. 19:46 #569565

status: user
broj poruka: 3971
ma kakav overklok, sta mi znaci to ako vec uzimam high end kartu.. ako zelim da jurim fps-ove, uzecu onda nizu seriju pa onda bi se kockao sa overklokom, a ovako uzmem najjacu kartu i sta?

prvo za sintetiku i benchmarkove me boli dupe, drugo za dodatnih 5 fps-a takodje, tako da jedini razumni razlog overkloka bi bio kada karta pocinje da zastaruje i da tih 5 fps-a budu od velikog znacaja, a do tad se obicno zameni karta tako da je overklok nepotreban u tom segmentu karti, plus vise struje (koliko god ona bila bitna), vise buke i vise toplote..

sa druge strane ima tu vise tacki gledista, da li se igraju igrice sa kartom od 1k evra i na kojoj rezoluciji, da li se radi nesto zahtevnije od igrica, nesto sto bi tim oveklokom stvarno poboljsalo perfomanse ne samo karte nego i samog koristnika, tj. njegovu produktivnost u tom nekom radu..

lepo je to da se mozda eto testira maximum karte i da se kaci po forumima, ne osporavam to, ali znam dosta, bas dosta ljudi koje to ni malo ne interesuje niti ostvaruju neko zadovoljstvo, ali ko voli, ok..

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston Hyper X Beast 2x4gb 1600mhz
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl with Side Window
Dell P2414H...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 01.11.2014. 20:05 #569568

status: user
broj poruka: 18472
Da. Bas se overklokuje da bi se kacili rezultati po forumima.

Zbog takvog konzervativnog razmisljanja i sirove sredine na ovom forumu predpostavljam da nas kolega zajebani nije kacio temu na berzi :

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?338279-GTX-970-Gigabyte-G1-SLI-Performanse-970-vs-780ti

Sta reci, em dve, em overklokovane do maskimuma. Mislim cemu to? Cemu tiliki megaherci i frejmovi? Ocigledno sluze za qrcenje?!

A sta znam ja.. Ja sam i onako pao sa Marsa, pocecu da se druzim sa Operaterom :)



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 01.11.2014. 20:15 #569569

status: user
broj poruka: 3971
koji je njegov razlog, zasto max overklok i SLI? samo igranje igrica ili neki heavy work?

jedino drugi razlog mi opravdava ulozeno dobijeno..


Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston Hyper X Beast 2x4gb 1600mhz
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl with Side Window
Dell P2414H...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 01.11.2014. 20:22 #569571

status: user
broj poruka: 18472
Ne znam brate veruj mi. Ja nisam odavLe.

Ja i onako ne razumem te ljude sto bacaju tolike pare na hardver.
Pa ja sa mojom 8800 GT i dan danas igram sve u full-u. Frejmovi samo lete. Sta ce mi jace? Da se qrcim na forumu? Ne vidim poentu, sta tu opravdava ulozeno-dobijeno?

A da pitamo OperatEra? Mozda ce on znati. Cudan svet postao. Narod nema `leba da jede a kupuju se karte od po 500 eur i kace se kojekakve teme da uzurpiraju pshiu ovih sto nemaju. Gde je ovde moderator?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 01.11.2014. 20:31 #569572

status: user
broj poruka: 3971
hahaha, teraj sprdnju.. ja sam rekao da je opravdano ako koristi za neki posao, i eventualno ako igra u 4K rezoluciji ili neki eyefinity mod, ali ako pika na nekom low resolution monitoru i ne daj Boze 1080p, to je bacanje para da budemo realni..

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston Hyper X Beast 2x4gb 1600mhz
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl with Side Window
Dell P2414H...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Banovase Wladu, onakog co`eka... 01.11.2014. 20:44 #569574

status: user
broj poruka: 864
Onaj je jahao i vetrove, ali imao je makar u promilima i dozu realnosti, ponekad i etike.
Ti si obican Bot, covece, sve tvoje teme su iste, iste i iste.... i samo iste i iste.
Pominjes bezobrazluk, a sam se ponasas tako. Kad neko samo malo pokaze kriticizam, odmah se trgnes i branis taj brand zvani NVidia kao da si clan njihovog upravnog odbora.

Sad imaju nesto sto konkurencija nema, i opet teras kao do juce dok su kaskali za AMD-om.
Pa sta jos treba da se desi, aman ?

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 01.11.2014. 21:09 #569577

status: user
broj poruka: 18472
Jace je od mene pa cu stoga da repliciram na tvoje nebuloze.

Prvo o realnosti ti nemoj da mi pricas nista posto je taj pojam za tebe spansko selo a pored toga si zagrizeni AMD-ovac koji ponekad iskoci iz kolotecine pa napise i nesto smisleno.

Drugo, svaki put izvrces i svodis polemiku na licnoj osnovi pri tom ne dajuci ni jedan validan argument koji bi ispratio konstruktivno zadatu temu.

Ja ne branim vec isticem cinjenice koje ti generalno nemas.
Ja volim da podelim informaciju i da pricam o hardveru, to da li to nekom psihicki smeta ja sa tim nemam nista.

Takodje pominjes neko znanje, skoro svaki put. Posto ga ja nemam, a ti obilujes, curi ti prosto iz usiju, daj mi link bar od jedne teme gde si nesto ostavio ovde za zajednicu. Jesi li uradio i potrudio se da nekom nesto pomognes?

Da li te iko zna u svetu hardvera i jesi li se sa necim dokazao?
Jesi li mozda na to znanje zaradio nesto?

Pitanja na koja ti nemas odgovor ali zato znas svaki put da pises nebuloze i lazi.

Poslednja tvoja recenica govori o tvom mentalnom stanju vezano za realnost.

I opet na kraju balade, ukljucio si se u raspravu u kojoj uopste nije bilo reci o nVidia sto opet govori o tome ko zapravo ima problem.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Licna osnova, A ? 01.11.2014. 21:36 #569579

status: user
broj poruka: 864
Meni sporis realnost, a ti izgleda ni ne vidis STA ti ljudi pisu vec u PRVIM postovima na temi koju si TI postavio ? Ja nerealan ?
Sto se zajednice tice, trazio sam pomoc i pomagao (ili bar pokusao da pomognem), ali NIKADA nisam navijao niti kacio postove koji podsecaju na botove koji redovno kace komentare u svim dnevnim novinama online. Nisam ti ja BOT, covece.
Sto se znanja tice, mlad si i uzivaj u mladosti.
Hardversku IT karijeru sam zavrsio i bavim se drugim stvarima u zivotu.... moj zivot moj izbor...
Sada sam samo ljubitelj, ne navijac.


Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zajebani76 @ZooLoo 01.11.2014. 21:46 #569580

status: user
broj poruka: 538
Koristim 144Hz monitor, tako da u skladu sa tim jurim konstantnih 144fps. Nije da mi nije igrivo sa 60fps nego prosto volim sebi da priustim maksimum kada sam u mogucnosti, kada nisam, i 8800gt je vise nego dobra :) ali ipak ne dovoljna za ugodna gaming...

Temu nisam postavio ovde jer smatram da svi prate i bench forum, a tamo moze da se vodi smislenija diskusija pre svega zbog moderatora koji vode racuna da se ne pisu svakakve besmislene gluposti, pa ako nekog zanima tamo moze da vidi sve vezano za moje iskustvo sa 970 kartom...

@SkyFire

Slazem se sa tvojim misljnjem i konstatacijama na temu Maxwell-a, isto tako cinjenica je da nvidia suverno vlada zadnjih par godina. Sa ovim kartama Nvidia je konacno napravila savrsen prozivod, ali bukvalno nemam ni jednu zamerku. 65~70c u full loadu maksimalno overklokovana karta, ventilatori necujni a performanse na vrhunskom nivou u rangu 780-780ti...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire @Vodos 01.11.2014. 21:54 #569581

status: user
broj poruka: 18472
Ja samo vidim sledece : Nisam ja, ti jesi, ja sam ovakav, ti si onakav. I gde je tu samokriticnost kad samo drugog predstavljas u losem svetlu i konstantno etiketiras?

Znas kako, meni je generalno sve ovo smesno, pogotovu konverzacija ovakvog tipa od takve persone a jos ti ni filozofija ne ide bas od ruke. Uopste me ne zabavljas. Nekad si bio zanimljiviji.

A sto se tice uzivanja, konkretno sad sa drustvom cirkam, otvoreni tabovi, slusa se kvalitetna muzika i povremeno se pogleda berza da se procita nesto interesantno i da se prokomentarise o odredjenim mentalnim sklopovima a Boga mi i nasmeje.

Zamisli, a jos su ti to kolege sa pzberze :) Interesantno. Ja ovakav los ( a los sam jer ne preferiram AMD i nemam dlake na jeziku ) imam vise prijatelja sa ovog foruma od tebe koji si fin i sav svilen i pre svega nisi BOT. Gde je tu logika a? :)

E moj matorac :D

@Zajebani

Nek te sluze, video sam u naletu da si uzeo pa mi bilo cudno sto nisi postovao ovde ali je ocigledno i zasto.
Cucemo se. Planiram i ja jedan takav setup, moze da se desi bas da uzmem taj model.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zajebani76 @SkyFire 01.11.2014. 23:37 #569586

status: user
broj poruka: 538
Koliko se secam ti imas 780 i HD monitor 60Hz, ako je tako ovaj setap je nepotreban za takvu kombinaciju... SLI 980 je besmislena kupovina jer se sustinski nista ne dobija sa tih ne vise od +20% performansi, a cena +75% u odnosu na 970, barem je takva situacija kod nas.

Tako da moj ti je savet da sacekas neki bolji Maxwell produkt, neku kartu koja je makar 50% brza od jedne 970, sa vise od 4gb memorije...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire zAjEbAnI 01.11.2014. 23:43 #569587

status: user
broj poruka: 18472
SLI je SLI to znas i sam i tu zarec `bespotrebno` nema mesta.

Ovo sam planirao da uzmem jer mi je jako zapala za oko a imam i nacin da je dobijem.
Ovakve dve i Bog da me vidi.

http://goo.gl/8W7YCs

Ili da uzmem ovu jednu ali za ulozeno-dobijeno vise se isplati SLI.

http://goo.gl/kf2q25

Nije HD vec 19x12, jaca je rezolucija ali planiram da uzmem sad veci monitor tako da..

A sacekacu ja i bolji Maxwell, sve to mora da se proba :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 02.11.2014. 05:29 #569593

status: user
broj poruka: 3796
@Sky
Sa kime se macujes i kome objasnjavas zivota ti? Spuste te na svoju primitivnu lestvicu i tu te dobiju na iskustvo, batali corava posla...

@Zajebani
Ti si stvarno postao zajeban burazeru, i ti si u klubu trocifrenih hercaza i trocifrenih frejmova, dobrodosao! Salim se, pratim stvarni na bencu, nego kad cemo da se ponabadamo onako na fer? Ionako vi kik bokseri nemate sta da trazite protiv boksera... :D

Edit: Admin


INTEL I7 4790k petarda @ Megahalems red
ASUS Maximus VII Hero
KINGSTON HyperX 2x4 gb 1800
MSI TF3 gtx 660 sli
SAMSUNG 120gb EVO
CM V700
SAMSUNG 2233rz 3D 120hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 @120Hz 02.11.2014. 08:37 #569595

status: user
broj poruka: 6086
Ha-ha-ha. Znači pravi mužjak juri trocifrene frejmove, ali ne želi da ih vidi?
Drago mi je što nisam pravi mužjak, jer bih se onda osećao kao totalna dileja.


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/Logitech Wave/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bigbluepro Re: ... 02.11.2014. 12:30 #569620

status: user
broj poruka: 239
Samo sam cekao kad ce da se javi

Edit: Admin
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645986.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs