Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Ko ima iskustva sa dual sim aparatima neka se javi
STRANA 1 OD 1
duqp Ko ima iskustva sa dual sim aparatima neka se javi 16.11.2014. 18:01 T59571

status: user
broj poruka: 3466

cao ljudi, prinudjen sam da uzmem barem 2 telefona sa dual sim opcijom

sta ste vi koristili ili koristite i kako ste zadovoljni?
Kamera je nebitna u tom slucaju, baterija sto duze da traje, pozivi i poruke i eventualno mejl

ako ima neki android iz vise klase da se lepo pokazao moze i to isto.
hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
saladin A windows fone... 17.11.2014. 11:43 #571515

status: user
broj poruka: 229



Lumija 630.... ekstra zadovoljan.... dual sim baterija 2 dana u non stop data konekciju na primarnoj kartici...dostupan si na obe u isto vreme...kamera nista posebno po danu i napolju pravi ok slike... radi tecno bez kocenja.. sa gomilom aplikacija..upravo testiram bbm na njoj i za sad sve ok...

Android opcije.... Lenovo s660 malo skuplji od nokije ali isto izvrstan ...baterija drzi dobro dan i po do dva... u full koriscenje... znaci mailovi, mesinger,..isto data non stop na primarnoj kartici kamera za klasu bolja... nanivou i-phone 8 mp...dual sim.. pa sad vidi....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
wyroos Samsung, dobro-lose, Lumia itd... 17.11.2014. 11:51 #571516

status: user
broj poruka: 179
Ja vec duze vreme imam Samsung galaxy s duos(7562), starija varijanta, 1 core 768Mb ram-a. Generalno vise sam nezadovoljan bagovitim androidom nego samim telefonom. Spor odziv je jedna od vecih zamerki ali opet singel core maltene vise ne postoji.
Kolega ima Galaxy S4 mini duos i to je potpuno druga prica. Dual core ali na 2.5 i radi kao blesav. Nikakav problem nije imao.

Ja inace planiram da predjem na lumia 730 dual sim, obzirom da supruga ima 630 sa 512 ram-a i radi besprekorno. Trenutna cena je oko 250€. Sad opet android vs winphone je neka druga prica. Verujem da apsolutno necu zazaliti sto cu se kurtalisati j****nog androida.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs