Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Kabl za iPhone5
STRANA 1 OD 1
srdoch Kabl za iPhone5 19.01.2015. 18:45 T60197

status: user
broj poruka: 1261
Pozdrav ljudi,
zamolila me prijateljica da joj kupim kabl za punjenje iPhone-a 5 pošto je pokidala svoj. Kako mi je objasnila na strani koja ide u punjač je klasičan USB konektor a sa druge strane je taj neki za iPhone. Pretpostavljam da nije microUSB kao kod android smartphone-a pa mi treba neko da me uputi gde to da joj kupim. Poželjno tu oko Takovske ako ima negde ali nije problem ni dalje. Treba mi za sutra. Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Lighting cable 19.01.2015. 19:05 #579135

status: user
broj poruka: 9392
Valjalo bi da kupi original.
Upravo sam odradio jedan 5S, imao je kineski kabl i nije ostvarivao vezu sa iTunes (pucala je). Covek taj kabl koristi samo za punjenje, original je pokidao. Onda sam otpakovao novi iP6 i uzeo original kabl i sve je proradilo kako treba.
Ako joj nije skupo, neka kupi original (nemam predstavu posto je, ali istyle.rs), a ako joj je to bas skupo, onda imas lighting kabl u bilo kojoj prodavnici mobilnih, pogotovo na Terazijama. Nisu skupi, ne znam da li su 1000 din...
Znaci trazi Lighting kabl ili kabl za punjenje ip5, 5s, 6 ili 6 plus, to je jedan isti standard.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Sempron 3850
MSI AM1I
2GB Kingston 1600MHz
60GB Kingston V300
LC Power 1340MI 75W

MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Lighting cable 19.01.2015. 19:27 #579138

status: user
broj poruka: 1261
E hvala puno matori. To mi je nešto i pominjala da je oko 1000 din. Znači Lighting se zove, tnx man!!
Živ bio!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 19.01.2015. 19:55 #579142

status: user
broj poruka: 12785
Taj lightning kabl od 1000 dinara nije baš bezbedan izbor jer da bi mogao da se okreće na bilo koju stranu unutra se nalazi elektronika koja je u kopiji kabla naravno: kineskog lošeg kvaliteta.

Originalni Apple Lightning košta 3000 dinara http://bit.ly/1CHNk2t

...i naravno kao što ti reče čovek, taj kabl hoće da rikne i onda može samo da puni telefon, ne može da ga syncuje sa iTunes-om.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 Re: ... 19.01.2015. 20:08 #579144

status: user
broj poruka: 509
moze se naci i za 2500 to je DNO ali vredi jer i traje :-D


:: Taj lightning kabl od 1000 dinara nije baš bezbedan izbor jer da bi mogao da se okreće na bilo koju stranu unutra se nalazi elektronika koja je u kopiji kabla naravno: kineskog lošeg kvaliteta
::
:: Originalni Apple Lightning košta 3000 dinara http://bit.ly/1CHNk2
::
:: ...i naravno kao što ti reče čovek, taj kabl hoće da rikne i onda može samo da puni telefon, ne može da ga syncuje sa iTunes-om
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 ......... 20.01.2015. 01:48 #579174

status: user
broj poruka: 1424
:D

trazi kabl na kome stoji oznaka 1A (nema beze sa apmerima neka kineska revizija) taj mu dodje najskuplji trebalo bi da je najbolji od svih kineza :)


rai na njima sve i sync sve.. samo se lakse pokidaju tj lakse rikne kabl, ja kuci koristim org za te stvari ali sestri sam dao kopiju tu vec drzi 6meseci nije riknula :D ima jos 3-4 u rezervi za svaki slucaj
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646187.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs