Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Kingston XyperX 2x4=8Gb DDR3-2400MHZ
STRANA 1 OD 1
MACHINE Kingston XyperX 2x4=8Gb DDR3-2400MHZ 19.01.2015. 21:28 T60201

status: user
broj poruka: 5696
Koliko vredi ova memorija, samo je raspakovana i testirana?


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
HardWarez Ja bih ti je kupio za 50e 19.01.2015. 22:02 #579157

status: user
broj poruka: 11
Nova, neotvorena sa garancijom je trenutno u radnjama u BG 79e.
Ako si iz BG i ako si negde blizu Liona, i ako bi odmah da je prodaš, ja bih ti je otkupio za okruglo 50e, ne tražim garanciju dužu od 24 sata. Više ne bih davao, jer novu takvu uvek i ja mogu da kupim, ima je svuda.
Ako ti odgovara, javi, pa da ti odmah napišem broj mob preko privatne poruke.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 19.01.2015. 22:08 #579158

status: user
broj poruka: 12785
Ko kaže da čovek pita da bi prodao? Preprodavci, preprodavci...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Kingston XyperX 2x4=8Gb DDR3-2400MHZ 19.01.2015. 22:09 #579159

status: user
broj poruka: 4420
A garancija?


:: Koliko vredi ova memorija, samo je raspakovana i testirana
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever ... 19.01.2015. 22:13 #579160

status: user
broj poruka: 4866

Proda je za 50e, sutra na KP osvane oglas, `NAJBRZA DDR3 GEJMERSKA MEMORIJA!!!`


@MACHINE

Ako ti nesto znaci ovaj podatak, skoro sam video Kingston HyperX Blue 8GB 1600MHz
bez garancije koliko se secam, za nekih 7k dinara.

Opet, navedi tacan model, moze biti Savage, Fury, Beast itd, a tu cena varira malo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
HardWarez Re: ... 19.01.2015. 22:15 #579161

status: user
broj poruka: 11
Jesi mu ti advokat ili staratelj? :)
Ne kupujem radi preprodaje, kupujem da kompletiram isti takav 2x4 komplet koji već imam.
Da nema nameru da prodaje ne bi pitao koliko vredi, pošto je valjda dovoljno pametan da i sam pretraži po berzi cene.
Brate mili, žao mi je što sam ponudio. Javila mi se dvojica advokata, a od ponuđača ni reč :)

:: Ko kaže da čovek pita da bi prodao? Preprodavci, preprodavci..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Tacna oznaka 19.01.2015. 22:19 #579162

status: user
broj poruka: 5696
je: khx24c11t3k2/16x i nije beast, ima srebrne hladnjake ali je najbrza koju sam video, 10 godina garancije, dobavljac KimTec, fiskalni mislim da vise ne treba, trebalo da je moguce da ostvarim garanciju na osnovu SN.

i ovo je jedan deo seta od 16GB, upareni.


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever @MACHINE 19.01.2015. 22:23 #579163

status: user
broj poruka: 4866

Po toj oznaci, to jeste Beast model.

Evo uporedi oznake sa linka i oznake koje si ti napisao.

http://tinyurl.com/pcaw9nn

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kmn masinac 19.01.2015. 22:32 #579164

status: user
broj poruka: 21
Nova ti je oko 10000, a fiskalni ako imas obavezno cuvaj. Sa njim ti je dozivotna garancija. Traze ti to kad im reklamiras memoriju u slucaju havarije
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: Kingston XyperX 2x4=8Gb DDR3-2400MHZ 20.01.2015. 01:43 #579172

status: user
broj poruka: 819
60-65e
http://valid.x86.fr/i32js6

:: Koliko vredi ova memorija, samo je raspakovana i testirana
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 20.01.2015. 10:13 #579188

status: user
broj poruka: 12057

Najbrži GEJMERSKI RAM, samo za POZNAVAOCE....HAHAHAHAHAHAHAHA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: ... 20.01.2015. 10:39 #579193

status: user
broj poruka: 12785
Za nekoga sa 10 postova ne možeš ni da pitaš...


:: Jesi mu ti advokat ili staratelj? :
:: Ne kupujem radi preprodaje, kupujem da kompletiram isti takav 2x4 komplet koji već imam
:: Da nema nameru da prodaje ne bi pitao koliko vredi, pošto je valjda dovoljno pametan da i sam pretraži po berzi cene
:: Brate mili, žao mi je što sam ponudio. Javila mi se dvojica advokata, a od ponuđača ni reč :
::
:: :: Ko kaže da čovek pita da bi prodao? Preprodavci, preprodavci..
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy ... 20.01.2015. 11:36 #579199

status: user
broj poruka: 546
Ja zamisljam Kingston kao neku mafiju koja ide od dobavljaca dobavljaca kod nas i preti im da ne smeju da donose drugu memoriju.


Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Mjauuu? 20.01.2015. 14:27 #579222

status: user
broj poruka: 98

Provaljen u rekordnom vremenu. Treba mu 2x4 da upari? Ha!!! Machine, jel može meni za 40 evra? Trebaju mi te memorije da uparim komšinici penzionerki. Mala joj penzija pa da se ne troši preterano. Nešto joj koči skype i fb a deca su joj u inostranstvu, čisto da se čuju i vide povremeno. Mislim da će sa 16Gb njen komp progledati. Nije za prodaju, Mirijeva mi. Ima neko na prodaju najbolje AGP graficke?

Da, dobio sam disciplinsko udaljavanje sa nastave, pa koristim jedan od 20 naloga koje imam. Pozdrav svim preprodavcima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 20.01.2015. 14:34 #579223

status: user
broj poruka: 9460
Za skype, ako samo tipkas poruke, moze da radi i sa 4GB ( naravno, pogasis sve programe u OS-u ). Ako koristis video poziv, onda 32GB minimum i ne ispod 2400MHZ, jer hoce da secka.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Re: ... 20.01.2015. 14:49 #579225

status: user
broj poruka: 98
Upravo tako. Ima komšinica 8Gb i secka čak i kada tipka, zato mi je preko potrebno bar još 2x4, da stvar profercera. Gledao sam neke oglase na KP i memorija je strašno jeftina. Možda da uzmem ipak DDR1? Evo, mislim da je ovo povoljno:

http://www.kupujemprodajem.com/DDR1-400MHz-memorije-Kingston-NCP-i-dr-18698610-oglas.htm?filter_id=20455608

22 evra za 1Gb DDR1 i to original Kingston. Da li je to povoljno? Meni to deluje sasvim ok ali nisam baš u toku pa molim za savet. Prodavac ima 109 pozitivnih ocena i mogu da budem siguran da me neće prevariti. Ako mislite da je cena ok, odmah ću da ga zovem dok se ne razgrabi.




:: Za skype, ako samo tipkas poruke, moze da radi i sa 4GB ( naravno, pogasis sve programe u OS-u ). Ako koristis video poziv, onda 32GB minimum i ne ispod 2400MHZ, jer hoce da secka
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 20.01.2015. 14:59 #579226

status: user
broj poruka: 9460
Ma cena je OK za 1GB DDR1. Ja bih i 30E dao za modul, sto da ne. Samo, moras kupiti i DDR1 to DDR3 adapter ako stavljas taj modul na plocu sa DDR3 memorijom. Imas na e-bay za 50E po komadu. Mada mozes ga ubosti i u PCI slot ako imas ( polomis onu recku u slotu i stace taman ), u ostalom vidi negde da je ubacis, mora da ima neko mesto na ploci gde moze da se zaglavi, a da ne ispadne ako okrenes kuciste naopako ili ga sutnes.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Re: ... 20.01.2015. 15:07 #579230

status: user
broj poruka: 98
Sada si me zbunio. Ne razumem se ja baš toliko u tehniku. Nazvaću ja tog što prodaje DDR1 memoriju (Kingston original), pa ću njega da pitam. Znači, ide DDR1 i do 30 evra po modulu? Verovatno zato što je retka? Taj adapter mi deluje skupo. Negde sam čitao da može DDR1 i DDR3 da radi, ali mora da se uglavi neki SLI. Jel to meni treba? Jedan prijatelj ima dosta poslovnih kontakata i radi na veliko, pa ću sa njim da vidim. Prodao mi je skoro IPhone i može da nabavi svašta po povoljnim cenama. Trenutno je u Japanu ali kada se vrati pitaću ga za taj adapter. Hvala na pomoći.


:: Ma cena je OK za 1GB DDR1. Ja bih i 30E dao za modul. Samo, moras kupiti i DDR1 to DDR3 adapter ako stavljas taj modul na plocu sa DDR3 memorijom. Imas na e-bay za 50E po komadu. Mada mozes ga ubosti i u PCI slot ako imas ( polomis onu recku u slotu i stace taman ), u ostalom vidi negde da je ubacis, mora da ima neko mesto na ploci gde moze da se zaglavi, a da ne ispadne ako okrenes kuciste naopako ili ga sutnes
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Tacna oznaka 20.01.2015. 15:30 #579234

status: user
broj poruka: 4420
Ne znam sad situaciju ali ja to ne bih prodavao.
Za neku godinu, sto se gejmnga tice, i 8Gb ce biti malo. plus sto to kako kazes ima 10g garancije.


:: je: khx24c11t3k2/16x i nije beast, ima srebrne hladnjake ali je najbrza koju sam video, 10 godina garancije, dobavljac KimTec, fiskalni mislim da vise ne treba, trebalo da je moguce da ostvarim garanciju na osnovu SN
::
:: i ovo je jedan deo seta od 16GB, upareni
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 20.01.2015. 15:32 #579235

status: user
broj poruka: 9460
Nisam ni ja bas strucan za kompjutere. Ipak nazovi ti tog sto prodaje, on sigurno bolje zna. Ponudi mu 35E i verujem da ce ti prodati taj original Kingston.

Koliko znam SLI je neki dodatak za grafiku, a ne za memoriju. Neka me neko ispravi ako gresim.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @MACHINE 20.01.2015. 16:02 #579238

status: user
broj poruka: 1995
Ja bih se ratosiljao bede i prodao ih, recimo 70e.

@radoznala druzina

“If you are one of those people who believe that hard work and honesty alone will bring riches, perish the thought because it’s not true. Riches when they come in huge quantities are never the result of hard work. Riches come if they come at all in response to definite demands based upon the application of definite principles and not by chance or lack.” (Napoleon Hill)

(We’re talking about the definite principles. It’s up to you to apply them. You want to stop and think, how can I fill a definite demand? Now, you don’t have to go too far to see very poor service. These people have never gained an understanding of the law of compensation. The law of compensation is based on three very simple points:

the amount of money you and I earn is always going to be in direct ratio to the need for what you do,
your ability to do it,
and the difficulty there will be in replacing us)
________________________
Fiat justitia ruat caelum

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646154.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs