Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Neko danas/sutra Bg internet placanje?
STRANA 1 OD 1
duqp Neko danas/sutra Bg internet placanje? 18.02.2015. 03:04 T60523

status: user
broj poruka: 3466

cao, znacilo bi mi bas bas da neko ko ima visa internet karticu to je bese ona intesa ili koje jos postoje nemam pojma, da se vidimo danas ili sutra u Beogradu i da mi izvrsi placanje necega, imam novac imam sve, nemam nista od dokumenata zaboravio sam torbicu, dokumenta i svasta nesto ko zna gde. Nadam se da ce neko moci da odvoji pola sata sat da se ovo uradi. Drugar koji bi mogao to da uradi je nedostupan na mobilnom a ugasio je fb. Hvala unapred.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rynskelath Re: Neko danas/sutra Bg internet placanje? 18.02.2015. 08:20 #583641

status: user
broj poruka: 484
Ako te ne mrzi, skokni do Pa, zavrsicemo ti sve...
Samo sto ja radim do 15h pa tek nakon toga mozemo da zavrsimo sta ti treba :)

Cpu: Intel Q6600 @2.4Ghz @1066Mhz
CpuCooler: Cooler Master GeminII
MB: AsRock G41M-VS3
Ram: 4Gb Kingston DDR3 @1333
GPU: Msi HD 6850 OC 1gb/ddr5
Case: Chieftec
Mis: Genius Gila
Tastatura: Logitech K350
ViewSonic 24` 1920x1080

::
:: cao, znacilo bi mi bas bas da neko ko ima visa internet karticu to je bese ona intesa ili koje jos postoje nemam pojma, da se vidimo danas ili sutra u Beogradu i da mi izvrsi placanje necega, imam novac imam sve, nemam nista od dokumenata zaboravio sam torbicu, dokumenta i svasta nesto ko zna gde. Nadam se da ce neko moci da odvoji pola sata sat da se ovo uradi. Drugar koji bi mogao to da uradi je nedostupan na mobilnom a ugasio je fb. Hvala unapred
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp aj 18.02.2015. 08:29 #583642

status: user
broj poruka: 3466

saljem ti mejl pa se javi sms viber whatsapp poziv sta god i dogovaramo se. hvala sto si se javio

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs