Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Samsung Galaxy S6 i S6 edge sa prvim 14 nm SoC ugrozava Iphone 6?
STRANA 1 OD 2  
obradmi Samsung Galaxy S6 i S6 edge sa prvim 14 nm SoC ugrozava Iphone 6? 02.03.2015. 10:26 T60638

status: user
broj poruka: 7695
U pitanju su 8 jezgarni procesori kod oba modela ,sa 5,1 inch ekranom ,model Edge ima zakrivljen ekran.
novosti su:
12 sati trajanje baterije na wi-fi
13 sati gledanje filmova
49 sati slusanje muzike
brzi punjac baterije koji za 10 minuta napuni bateriju koja posle toga nudi 4 sata koriscenja.Podrzava bezicno punjenje.
Od 0 do 100% baterija se duplo brze napuni nego kod Iphone 6.
16 Mpx kamera moze snimati u 4 k rezoluciji.
Foto apart se podize za 0.7 sec odvojeno od OS-a pritiskom na power dugme 2 puta.
Samsung je sa ovim modelima presao na metalni okvir i staklo,takodje bateriju nije moguce zameniti kao kod Iphone ,ne podrzava micro Sd ekstenziju.
Perfomanse su za 30 % brze u odnosu na prethodnu seriju.Sa ovim trajanjem baterije Samsung je nadmasio Apple Iphone.

m.hexus.net/ce/news/mobile-phones/81217-samsung-galaxy-s6-s6-edge-smartphones-launched/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Smugsmug... 02.03.2015. 11:15 #585176

status: user
broj poruka: 7761
Ta firma nikad nece biti sto je Apple...
Nece to biti ni kad svoje televizore i ves masine sa sve alternativnim sporetima (akvizicija Milan Blagojevic Smederevo) narokaju tim osmojezgarnim SOC...

Zasto?

Pa zato sto prave sve i svasta i vise se trude da postanu ACME inc. nego firma od ugleda... Jos samo da naprave pametne pekare koje peku pametni hleb kako bi se korisnici opametili...

Inace dvoje kolega su proslog meseca reklamirali svoje S4 telefone kazu crce ekran, jedan nema sliku a drugi iz cista mira nema pipajuci deo ekrana...

A moj izdrndani HTC Sensation i dan danas radi i gura svoju petu godinu... jeste da je malo sporacko i s vremena na vreme stuca ali radi... uskoro ce u penziju ili prenamenu na GPS...

Citat:
`Понекад просто не могу да поверујем да српска власт и `политички крем` који, ево већ деценијама, систематски уништава Свако добро у сопственој земљи, има било какве везе са својим прецима, тим храбрим, поносним, правдољубивим Ср

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 02.03.2015. 11:23 #585178

status: user
broj poruka: 3345
Sta mislis ko Appleu radi procesore, displej, staklo... a ujedno i ostali za sve one sitne komponente sto cine telefon?

Abenru, bas odvalis, svaka ti cast.
_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 02.03.2015. 11:26 #585180

status: user
broj poruka: 2800
Apple je marketing i najbogatija klijentela koja to kupuje pošto to mora da ima i patriotski razlozi.
Znaci glupi Amerikanci i poneki van Amerike.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 02.03.2015. 11:31 #585181

status: user
broj poruka: 1991
lip hype, ali ovaj detalj `bateriju nije moguce zameniti` govori da su ubacili iste ili slicne metode pracenja i kontrole kao na Iphone-u. Sva ta statistika i specifikacije su merilo nekog progresa, valjda, ali dok ja fizicki ne budem mogao da `iscupam` wifi ili gps/gsm module i izbacim ih u potpunosti, sto se mene tice, nisu nista napredovali.

Za razliku od vecine online trendija koji su 24/7 dostupni/nadgledani, ja bih bar voleo mogucnost da kad god to zazelim mogu otici u `offline` mod i koristiti telefon kao racunar bez bojazni da neko vecito proviruje iza ledja sta se desava.

Kad to konacno zazivi, osetice se pravi bum i revolucija u formi inovacije, a ovo do sada je utuk na utuk. Sad ce jabucari da odgovore sa njihovim modelom novog `casovnika` i podverzije trenutnih modela telefona i ciklus se nastavlja. Trla baba lan daj joj prodje dan.

Da li ce se ljudi ikad osvestiti i videti sta zaista predstavljaju ove nove nazovi `neophodne` novotarije? Cisto sumnjam, ali znate kako se kaze `ne morate biti bolesni da biste ozdravili` - mada u danasnjem svetu stalnog `napretka`, mislim da vazi suprotno...
________________________
Fiat justitia ruat caelum

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan opet 02.03.2015. 11:43 #585182

status: user
broj poruka: 3730
Kad ce te shvatiti da su telefoni namenjeni za pricu i razmenu sms poruka ?
Ok lepo je imati Viber,Skype i ostale zezalice to stoji ALI svake godine svi proizvodjaci prodaju maglu nama potrosacima.
Evo od Samsung Galaxy S3 do S6 sta je tako vazno za upgrade ? Otisak prsta ? mozda veci ekran ? ili pak vise memorije za skladistenje podataka ?
Tako i Apple radi stim sto on postavlja standarde(Nano Sim,Otisak prsta,optimizovanost sistema,kvalitet kamere,kvalitet izrade ,itd) E sad to sto je kompleks u Banana drzavi od Apple-a to je druga prica...
u 99% slucaja svi teze ka Apple ali dzabe jer oni imaju SAMO JEDAN model telefona do duse od skora 2 (po sezoni) .
Svako nek koristi sta hoce ali cinjenica jeste 70% S6 je kopija Iphone 6 mozete do sutra da se cupate za kosu istina boli...
Zato ce Sony da oduva sve redom (Android ) i postati top brend da se takmici sa MS Apple i Blackberry
pozdrav svima lep dan


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mighty Re: opet 02.03.2015. 12:04 #585185

status: user
broj poruka: 1670
koliko znam Sony za 2014 ima gubitak u mobilnom segmentu od otprilike 2 milijarde USD i u zadnjih mesec-dva ima dosta najava da će napustiti tržište mobilnih telefona tj. prodati ono što ima (pominju se Lenovo, Xiomi i sl.)

Na kraju će ostati samo Sony = PlayStation.

:: Zato ce Sony da oduva sve redom (Android ) i postati top brend da se takmici sa MS Apple i Blackberr
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Spacewla Evo fanboja koji ne zna ništa sem podataka iz reklame ... 02.03.2015. 12:28 #585188

status: user
broj poruka: 612
::
:: Tako i Apple radi stim sto on postavlja standarde(...Otisak prsta,....
::
::
::
::
::
Da te pitam nešto iskreno? Koliko je zaista tvoje poznavanje IT opreme vezane za smartphone tj. PPC uredjaje uopšteno? Mislim, Apple to izbaci u reklami i ti veruješ da je to njihova `novotarija`?!? JeL TAKO?
______________
Apple izbaci žiroskop efekt svi veruju da je to Apple izmislio a ono Nokia izbacila godinu pre njih, - prost primer radi opisa situacije.
Apple izbaci gorilla glas ekran otporan na grebanje u iPhone 4 a ono ranije HTC HD2 izbacio još napredniji gorila glas ekran.
______________
Mislim ... Apple kaska za konkurencijom, samo to drugačije prikazuje u reklami, a neko poput tebe Dejzane nasedne kao MLAD MAJMUN. Bez UVREDE MOLIM!!!
___________________
Dalje, oko tog `otiska prsta`. Moj drug forumaš Dejzane, da li je tebi iole poznato da su tu opciju pre 10 godina (DESET godina) imali Windows Pocket PC uredjaji?!? Pogledaj recimo primera radi modele tipa HP iPAQ sa tim istim senzorom za otisak prsta ... TO JE POSTOJALO PRE DECENIJU dana i sada kao Apple izmislio toplu vodu? I vi i dalje nasedate kao MLADi MAJMUNI???
Svaka čast na revnosti, zaista.
____________________________________________
P.S. ovo oko NANO SIM kartice, ako je to neka novotarija, onda se ja vraćam na LOGORSKU VATRU i dimne signale zarad komunikacije sa ljudima!
____________________________________________
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ne kontam 02.03.2015. 12:59 #585189

status: user
broj poruka: 3466

ovo oko baterije i zamene. tuga.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ne kontam 02.03.2015. 12:59 #585190

status: user
broj poruka: 3466

ovo oko baterije i zamene. tuga.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Evo fanboja koji ne zna ništa sem podataka iz reklame ... 02.03.2015. 13:24 #585191

status: user
broj poruka: 18940
Nisi dobro opisao stvari, da se razumemo, ja nemam ništa od Apple-a u ličnom posedu, ali radim sa njihovom opremom, telefon, laptop. Hardware je isti, to stoji, ali kad postaviš prosto stvari, oni su kao Japanci (za dizajn), s tim da je cena dosta visoka u odnosu na PC hardware, logično i sasvim logično jer ulažu maksimalan trud i investicije da nešto bude maksimalno atraktivnog izgleda, kvaliteta, dizajna, estetike, a proizvodni proces koji vodi ka tome je dosta skup, ali naravno isplati im se jer velika većina ljudi želi upravo to i hoće da plati, usput sistem je super optimizovan prema tom hardware-u, što je za respect. Skoro sam rasklopio jedan stari Apple laptop, krstio sam se koliko je imao šrafova, ukupno 32.

To su 2 jedine stvari, samo 2 na koje se Apple usredsredio i uspeo to da održi i dan danas, uz naravno korekcije, balansiranje itd., i dovede do savršenstva. Nekoga ne interesuje dizajn, nije u nekoj fancy kancelariji, već samo nešto da završi posao, i to je za respect, tako da zapravo hardware koji je unutar apple-a je jeftiniji od spoljašnjosti i svega ostalog, to je njima smešno. Ne vredi upoređivati hardware PC-a sa hw-om Apple, jer na taj način uvek dobija PC jer može bolje za manje para.
Jedno 90% aluminijumsko kućište koje se može naći kod nas košta oko 400eu. Ja svakako volim da sklopim sam sebi nešto i da uguram unutra šta ja hoću, ako treba da instaliram OSx, bez ostalih ograničenja, ne želim da plaćam skuplje, već onoliko koliko mi treba, volim kvalitetan i atraktivan dizajn, ali radije ću uzeti najbolje kućište nego kompletan Apple proizvor, ali sigurno ga neću pljuvati i pričati o njemu sa dozom ljubomore zbog toga što je skup za mene i sl. Mislim da nema čoveka kome se ne sviđa Apple, da li laptop, telefon, ili bilo šta drugo.


:: ::
:: :: Tako i Apple radi stim sto on postavlja standarde(...Otisak prsta,....
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: Da te pitam nešto iskreno? Koliko je zaista tvoje poznavanje IT opreme vezane za smartphone tj. PPC uredjaje uopšteno? Mislim, Apple to izbaci u reklami i ti veruješ da je to njihova `novotarija`?!? JeL TAKO
:: _____________
:: Apple izbaci žiroskop efekt svi veruju da je to Apple izmislio a ono Nokia izbacila godinu pre njih, - prost primer radi opisa situacije
:: Apple izbaci gorilla glas ekran otporan na grebanje u iPhone 4 a ono ranije HTC HD2 izbacio još napredniji gorila glas ekran
:: _____________
:: Mislim ... Apple kaska za konkurencijom, samo to drugačije prikazuje u reklami, a neko poput tebe Dejzane nasedne kao MLAD MAJMUN. Bez UVREDE MOLIM!!
:: __________________
:: Dalje, oko tog `otiska prsta`. Moj drug forumaš Dejzane, da li je tebi iole poznato da su tu opciju pre 10 godina (DESET godina) imali Windows Pocket PC uredjaji?!? Pogledaj recimo primera radi modele tipa HP iPAQ sa tim istim senzorom za otisak prsta ... TO JE POSTOJALO PRE DECENIJU dana i sada kao Apple izmislio toplu vodu? I vi i dalje nasedate kao MLADi MAJMUNI??
:: Svaka čast na revnosti, zaista
:: ___________________________________________
:: P.S. ovo oko NANO SIM kartice, ako je to neka novotarija, onda se ja vraćam na LOGORSKU VATRU i dimne signale zarad komunikacije sa ljudima
:: ____________________________________________
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Re: opet 02.03.2015. 13:26 #585192

status: user
broj poruka: 4866

+1

:: koliko znam Sony za 2014 ima gubitak u mobilnom segmentu od otprilike 2 milijarde USD i u zadnjih mesec-dva ima dosta najava da će napustiti tržište mobilnih telefona tj. prodati ono što ima (pominju se Lenovo, Xiomi i sl.
::
:: Na kraju će ostati samo Sony = PlayStation
::
:: :: Zato ce Sony da oduva sve redom (Android ) i postati top brend da se takmici sa MS Apple i Blackberr
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict samsung pay hahaha 02.03.2015. 13:36 #585193

status: user
broj poruka: 4515
na govnetu sigurno valja kamera i ekran... kao i na svakom samsungu iz galaxy serije. Sve ostale opcije se gase, ne valjaju qrcu.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi evo jos nekih zanimljivih detalja 02.03.2015. 13:50 #585194

status: user
broj poruka: 7695
- Fingerprint sensor (PayPal certified)
- Samsung Pay (Visa, MasterCard certified)
- GPS A-GPS, GLONASS, Beidou

Sensors - Accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer,gesture, heart rate

- Wireless charging (Qi/PMA/WPC) - market
dependent

Video 2160p@30fps, 1080p@60fps, 720p@120fps, HDR,
dual-video rec.
Secondary 5 MP, 1080p@30fps, dual video call, Auto HDR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Evo fanboja koji ne zna ništa sem podataka iz reklame ... 02.03.2015. 14:10 #585198

status: user
broj poruka: 3730
D su stvari kako ti kazes Apple ne bi bio tu de je danas...
Ako su svi imali te tehnolgije a cinjenica da jesu zasto je nisi fino ukompnovali i izbacili ?
Pricas mi ko da je APPLE to napravio a nije vec ukomponovao plus svoje stvari ubacio.
Vidim precutao si na IOS jer nema tu sta mnogo da se prica realno.
Budi realan nema im ravnog i nikad i nece i biti.
Znas kako se kaze Srbin ce ti sve oprostiti ali uspeh nikad bez uvrede...


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: ::
:: :: Tako i Apple radi stim sto on postavlja standarde(...Otisak prsta,....
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: Da te pitam nešto iskreno? Koliko je zaista tvoje poznavanje IT opreme vezane za smartphone tj. PPC uredjaje uopšteno? Mislim, Apple to izbaci u reklami i ti veruješ da je to njihova `novotarija`?!? JeL TAKO
:: _____________
:: Apple izbaci žiroskop efekt svi veruju da je to Apple izmislio a ono Nokia izbacila godinu pre njih, - prost primer radi opisa situacije
:: Apple izbaci gorilla glas ekran otporan na grebanje u iPhone 4 a ono ranije HTC HD2 izbacio još napredniji gorila glas ekran
:: _____________
:: Mislim ... Apple kaska za konkurencijom, samo to drugačije prikazuje u reklami, a neko poput tebe Dejzane nasedne kao MLAD MAJMUN. Bez UVREDE MOLIM!!
:: __________________
:: Dalje, oko tog `otiska prsta`. Moj drug forumaš Dejzane, da li je tebi iole poznato da su tu opciju pre 10 godina (DESET godina) imali Windows Pocket PC uredjaji?!? Pogledaj recimo primera radi modele tipa HP iPAQ sa tim istim senzorom za otisak prsta ... TO JE POSTOJALO PRE DECENIJU dana i sada kao Apple izmislio toplu vodu? I vi i dalje nasedate kao MLADi MAJMUNI??
:: Svaka čast na revnosti, zaista
:: ___________________________________________
:: P.S. ovo oko NANO SIM kartice, ako je to neka novotarija, onda se ja vraćam na LOGORSKU VATRU i dimne signale zarad komunikacije sa ljudima
:: ____________________________________________
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 02.03.2015. 14:10 #585199

status: user
broj poruka: 3974
Ma koji bre sljamsung, napravili ga da bude isti kao prethodni modeli, malo ga ulepsali, dali mu smek iPhone 6-ce i opet ce da prodaju maglu.

Najvise mi se svidja ispupcena kamera na zadnjem delu telefona...

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: opet 02.03.2015. 14:12 #585200

status: user
broj poruka: 3730
Gubitci? a AMD ih nema a ? daj ne lozi se Firma je toliko jaka da ih samo cudo moze zaustaviti ALO JAPANAC da se povuce iz svetak TEHNIKE ko kad bi se ugasio neki Nemacki Auto brend eto da ti uprostim ...


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: koliko znam Sony za 2014 ima gubitak u mobilnom segmentu od otprilike 2 milijarde USD i u zadnjih mesec-dva ima dosta najava da će napustiti tržište mobilnih telefona tj. prodati ono što ima (pominju se Lenovo, Xiomi i sl.
::
:: Na kraju će ostati samo Sony = PlayStation
::
:: :: Zato ce Sony da oduva sve redom (Android ) i postati top brend da se takmici sa MS Apple i Blackberr
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC ... 02.03.2015. 14:38 #585201

status: user
broj poruka: 9380
http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2015&mm=03&nav_id=963519
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Sony koliko sam procitao... 02.03.2015. 14:41 #585202

status: user
broj poruka: 4866

...radi u debelom minusu zadnje dve godine sto se tice mobilnih telefona samo, gde su drugi segmenti...

Polako prodaju nekretnine, online servise itd kako bi pokrili minuse.

Nece se Sony kao brend ugasiti, ako nista drugo prodace se ako dodje do toga ali je cinjenica da im ne ide tako dobro kao nekada.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Error Na Istoku nista novo 02.03.2015. 14:48 #585203

status: user
broj poruka: 133
Umesto Snapdragona koji se grejao ubacen 64-bitni Exynos octa core, ok, pametno, jer se i u Note 4 slican procesor dosta manje greje nego Snap...
Ovo ostalo je stvarno tuga, bez opcije da se gurne SD karta i da se izvadi baterija uz uvodjenje nanosim kartica samo ce oterati ovo malo budala sto je ostalo verno Galaxy S seriji.
3 GB rama je tesko ciganisanje za nesto sto ce u startu da kosta pitaj Boga kolko evra, jeste da je u pitanju (ne znam koliko) brzi LP DDR4 ram ali opet, moglo je da se ide na 4...
Sve u svemu, konacno su dovezli kola na ivicu provalije, trebalo im je toliko vremena .)



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re: ... 02.03.2015. 15:16 #585207

status: user
broj poruka: 1130
Htc ima najgoru mogucu podrsku ko kupi HTC najebao je u mestu ako nastane malo veci kvar..

:: http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2015&mm=03&nav_id=963519
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Error Re: evo jos nekih zanimljivih detalja 02.03.2015. 15:46 #585209

status: user
broj poruka: 133
Sve te `zanimljive` detalje ima S5 .) Jedino ovaj Beidou ne znam sta je niti me zanima, verovatno neki kineski GPS.
A da, jbg S5 nema tu napucanu selfi kameru, pu jbt, kako su mi se usrali u zivot!

:: - Fingerprint sensor (PayPal certified
:: - Samsung Pay (Visa, MasterCard certified
:: - GPS A-GPS, GLONASS, Beido
::
:: Sensors - Accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer,gesture, heart rat
::
:: - Wireless charging (Qi/PMA/WPC) - marke
:: dependen
::
:: Video 2160p@30fps, 1080p@60fps, 720p@120fps, HDR
:: dual-video rec
:: Secondary 5 MP, 1080p@30fps, dual video call, Auto HD
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Error Re: ... 02.03.2015. 15:58 #585210

status: user
broj poruka: 133
Da, da ispupcena kamera :) To je HIT decenije, dok je recimo (evo jedina stvar kod iPhone koja mi se svidja) kod iphone 6 lepo skrivena i bukvalno ne mozes da je sjebes cak i kad nosis telefon bez bampera ili cega vec, ovde prosto ne znas sta ce da se desi onom `staklu` ako ne dao Bog malo nespretnije uzmes telefon da li sa stola ili sa cega vec, prosto kao da je pravljeno da se telefon `naslanja` na kameru... Kod S4 i ranijih to staklo je bilo uvuceno i dosta manje povrsine, a ovde em sto strci em zauzima preko 1 kvadratni centimetar i pravi je izazov da ga nesto ne dokaci i ne izgrebe. A zamena, zna se, nije ispod 100 jura (u ovlascenom servisu naravno)... I da, nije nikakvo ojacano staklo u pitanju, ili je neka poluplastika ili je neki djavo, padne li ti telefon nezgodno to se rasprsne u paramparcad. A mnogi su se zalili na S5 zbog tog stakla govoreci da samo od sebe otpada, nekima (Bog zna kako) je i samo od sebe pucalo, pun je XDA takvih prica... To je jos jedan + i kod novog modela, ocigledno ne uce na greskama. Definitivno mislim da su resili da se samouniste, ako je flagship ovako `nedoradjen` sta ce onda tek ostali buduci modeli da budu... Steta samo za Amoled ekran, najbolje boje koje postoje ubedljivo na bilo kom dzepnom uredjaju...


:: Ma koji bre sljamsung, napravili ga da bude isti kao prethodni modeli, malo ga ulepsali, dali mu smek iPhone 6-ce i opet ce da prodaju maglu
::
:: Najvise mi se svidja ispupcena kamera na zadnjem delu telefona..
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Error I za kraj 02.03.2015. 16:23 #585214

status: user
broj poruka: 133
Gde je USB 3 tacka nula konektor? Kad se samo setim Kiesa koji nakon svakog kacenja izbaci popup gde pise kako mozete imati brzi transfer podataka preko zice (sad pricam o S5) prosto mi smesno sto su to `ukinuli` za S6 :) :) E da, nisam citao, jel ovo go*no vodootporno? Steta bi bilo da ne mozes da se kupas u bazenu sa njim, prosto je stvoren za letnje sexy avanture po Grcko-Turskim letovalistima :) :) :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 Re: .... 02.03.2015. 19:18 #585241

status: user
broj poruka: 509
Ko je izradjivao EKRANE i PROCESORE za IP6??? Otvori mi oci pa cu ja tebi :-D
Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


:: Sta mislis ko Appleu radi procesore, displej, staklo... a ujedno i ostali za sve one sitne komponente sto cine telefon
::
:: Abenru, bas odvalis, svaka ti cast
:: ____________________________
:: P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pastirko apple 02.03.2015. 20:06 #585248

status: user
broj poruka: 242



Sto se tice telefona kamera je na najglupljem mogucem mestu ikad... I tu se moze glabati na temu koliko hoceste.
Sto se tice kompijuterskog dela jabuke , tu im svaka cast. Sve je kako treba samo cena je za vecinu smrtnika problem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs