Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Problem sa Nexus 4
STRANA 1 OD 1
djokosrb Problem sa Nexus 4 16.03.2015. 23:33 T60781

status: user
broj poruka: 6875
Imam problem kad pustim neki stream bilo preko aplikacije,bilo preko browsera,mnogo secka bilo da je low quality bilo da je source.Lik od koga sam ga uzeo je stavio neki custom rom i osim ovoga sve zaista leti,bolje radi nego ortakov G3 sa oficijalnim android 5.0.Ali ovo mnogo iritira.U settings stoji android 5.0.1 i dole neki kernel build,nzm sta je to.Uglavnom imate predlog za neki custom rom ili da dizem klot 5.0.1.



Dete Partizana
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 17.03.2015. 02:25 #587292

status: user
broj poruka: 2998
Ako vec imas neki dobar custom recovery, zasto ne bi uradio backup, flashovao stock image, probao kako radi, pa ako ti se ne dopadne, pre trazenja novog roma uvek mozes da za 15ak minuta uradis restore I da budes na istom kao sto si I sada.

A uskoro ce i 5.1 ako se ne varam :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb To sam i planirao 17.03.2015. 11:46 #587328

status: user
broj poruka: 6875
Aj videcemo taj 5.1,jer sam nalazio na slicne problem i na netu da ljudi imaju,na razlicitim custom romovima.Kao razlog je definitivno bljutavi lolipop kod.



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re 17.03.2015. 12:47 #587338

status: user
broj poruka: 2788
5.1 je već izašao, imaš Image pa probajte. Meni 5.0.1 radi lepo, ćekam OTA update, ne žuri mi se. Ja sam na Nexus 5.

A što se stream tiče Djoko, drugar ima Nexus 4 koji retko kad koristi. Na 5.0.1 je i sve lepo radi, nema lagovanja. On je sve na stock, i rom i kernel.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Napravicu backup i probacu 5.1 17.03.2015. 14:33 #587361

status: user
broj poruka: 6875
Pa cemo videti,hvala.



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs