Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
NVIDIA/AMD Market-Share Graph Shows 3 Out of 4 Gamers Own an Nvidia GPU
STRANA 1 OD 2  
SkyFire NVIDIA/AMD Market-Share Graph Shows 3 Out of 4 Gamers Own an Nvidia GPU 19.04.2015. 16:02 T61075

status: user
broj poruka: 18472
http://wccftech.com/nvidiaamd-marketshare-graph-shows-3-4-gamers-nvidia-gpu/

Worryingly in recent years AMD has been struggling to maintain market share and in 2014 have dropped from 35% to 24% while Nvidia has climbed from 62% to 76% market share.

Jedan komentar:

`If amd dies, someone else will rise up.`


GTX 980 Ti stize na leto :

http://wccftech.com/nvidia-geforce-gtx-980-ti-gm200-gpu-possibly-arriving-q2-2015-custom-variants-greenlight/

Po svemu sudeci leto ce biti veoma interesantno. R9 3xx serija treba da bude predstavljena, GTX 980 Ti. Bar cemo imati nesto novo da razbije ovu dosadasnju kolotecinu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 Ono sto mene zanima, sto me sad brine, osim kavurme 19.04.2015. 16:25 #591511

status: user
broj poruka: 417
i osim ekonomskih izvestaja o propasti AMDa (a u ekonomiju se razumes kao Marica u Krivi Toranj u Pizi), je koliko vlasnika nvidije, ponosnih vlasnika, istovremeno poseduje ukradene skart Radeon grafike koje preko neke veze maznjava iz beogradskih firmi, a onda ih utopljava preko svojih kompanjona i piona? Mislim, ono, ne moze bas svako da useta u prostorije Ki***ca ili u njihov magacin i da mazne skartiranu R9 280x grafiku, da je reklamira kao `novu`, `vracenu sa reklamacije`, a onda da nekog jadnika ojadi za 150 evra ili koliko vec, kao sto smo culi da se desilo, na drugoj temi.
Te skartirane graficke mogu da nabave samo oni sa vezama, dakle botovi - koji imaju veze i dobijaju nadoknadice za ono sto rade. A nista lepse jos i ojaditi nekog omrazenog fana AMDa, koji je hteo da uzme AMD grafiku, a ne, jelte, `logican izbor`, nvidiju.
`Ако Вам шкартирана графика цркне, нема везе. Требало је ионако да купите Енвидију.` :)

`ВАШ ЈЕ ОБРАЗ КАО ЂОН? БЛАГО ВАМА! ПОСТАЋЕТЕ КЛЕМПЕТИН ПИОН, А МОЖДА ЧАК И ИМЕЈЛ-КОМПАЊОН!` :) http://postimg.org/image/ejoq4uxer/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 19.04.2015. 16:43 #591513

status: user
broj poruka: 9381
Mani nas tih sifrovano dvosmislenih fora i optuzbi.
Ime, prezime, nick, konkretna situacija, ko, koga, kako...
Ovako sve deluje pomalo jadno i naivno, besmisleno.
Ako sta imas da kazes, pljunes, uradi to konkretno. Ovako ispadas jadan.

Taj i taj, zajebao tog i tog, na ovaj nacin.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 Re: 19.04.2015. 16:50 #591514

status: user
broj poruka: 417
Nista nije sifrovano. Sve se zna. Bilo je vec na temi R9 280x, otvori sekciju Graficke kartice pa procitaj zadnje strane. A radi se o liku koji svakog dana naziva druge pilicarima, prevarantima i slicno, a ovamo je na prst u d**e bas sa takvim likovima. Okuplja ih ovde, upravo te najgore pilicare, pljackase i lopurde, i pujda ih da napadaju druge clanove.
Izvini sto sam postavio nezgodno pitanje. Trebalo je da mi bude jasno cim je on postavio ovakvu temu da je on `ogroman doprinos ovom forumu` i da je `postenjacina`. Nije mi jasno kako mi je promaklo to da zakljucim.
Jos jednom ti se izvinjavam sto sam postavio nezgodno pitanje, Vmarc, i sto sam dirnuo u najveceg dusebriznika i postenjacinu na forumu, koji svakoga dana potura lazi da su drugi pod dupliranim nalozima, da su pilicari i slicno, a sam je bio uhvacen kako pravi lazne naloge. A ko laze taj i krade, ne postoji za dzabe ta poslovica.

:: Mani nas tih sifrovano dvosmislenih fora i optuzbi
:: Ime, prezime, nick, konkretna situacija, ko, koga, kako..
:: Ovako sve deluje pomalo jadno i naivno, besmisleno
:: Ako sta imas da kazes, pljunes, uradi to konkretno. Ovako ispadas jadan
::
:: Taj i taj, zajebao tog i tog, na ovaj nacin.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 19.04.2015. 16:52 #591515

status: user
broj poruka: 9381
Brate, ime, nick, konkretna situacija. I dalje ne kapiras. Ako imas jaja pljuni, ako nemas cuti...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 Re: 19.04.2015. 17:00 #591517

status: user
broj poruka: 417
Dobro, Brate. Cutacu. Samo isto kao sto vodis racuna da ja zacutim, isto tako se pobrini da on ne zacuti, nego da nastavi i dalje redom da pljuje po ljudima koji prodaju stvari na Kupujemprodajem, kao sto je do sada pljuvao iskljucivo one koji imaju preko 100 pozitivnih ocena (???), a nikako mu nije palo na pamet da pljune svog bliskog email druga koji zavrce ljude sa skart grafikama, i za koga i dalje ne znamo koji mu je kupujemprodajem nalog, sto znaci da ce mozda nastaviti da zavrce ljude i dalje, jer ne mozes da ga prijavis ako ne znas ko je. To mi je najmanje jasno: do sada je Klempete pljuvao iskljucivo po ljudima ciji nalozi pokazuju da imaju preko 100 pozitivnih ocena???
Ako on zaboravi opet da popljuje nekog i da ga nazove pilicarem, ti to uradi umesto njega. Jer nedao Bog da izgubimo ovu forumsku velicinu, kao sto je СКАИФРАЈЕР.
Ako tepih ispod koga treba da se gurnu svi njegovi prestupi, kao sto je klevetanje ljudi, pravljenje dupliranih naloga, falsifikovanje slika, podbadanje i spletkarenje, otvorene pretnje nasiljem (meni je licno pretio nekoliko puta, `stangliranjem`), falsifikovanje slika, itd, ako taj tepih nije dovoljno veci, otici cemo do Sintelona da kupimo veci tepih.

:: Brate, ime, nick, konkretna situacija. I dalje ne kapiras. Ako imas jaja pljuni, ako nemas cuti...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jamire Re: Ono sto mene zanima, sto me sad brine, osim kavurme 19.04.2015. 17:00 #591518

status: user
broj poruka: 1066
E gledaj kako mzanjavaju, da se objasni to za uvek. To prodaju ovlasceni servisi koji kad ti das na reklamaciju graficku tipa 6850 crkla oni probaju da je kuvaju peku, freziraju i ostale gluposti da radi do isteka grancije, ako ti progutas a ima dosta ljudi koji se ne razumjeu to i to im prodje,, on ovu tovju koju je uzeo lepo razduzi tamo kao skart a tovju koju si ti trebao da dobijes 270 prodaje na limudno, kupindo za 50-60 eura nize neko u radnjama, a ti dobije neku drugu istog tipa polovnu koja je isto kuvana, ili ti cak vrate tvoju samo res pecenu!

AMD FX-8320, 4300 MHz (21.5 x 200)
Cooler Master 212 EVO
Motherboard ASUS M5A99FX PRO R2.0
Kingston HyperX Blue 2x4 gb 1600
Gigabyte R9 270 OC
SSD OCZ Agility 3 60gb
1.5 WD+500gb WD
Chiftec CX-05B-B
Thermatle Purepower 600 Wati

:: i osim ekonomskih izvestaja o propasti AMDa (a u ekonomiju se razumes kao Marica u Krivi Toranj u Pizi), je koliko vlasnika nvidije, ponosnih vlasnika, istovremeno poseduje ukradene skart Radeon grafike koje preko neke veze maznjava iz beogradskih firmi, a onda ih utopljava preko svojih kompanjona i piona? Mislim, ono, ne moze bas svako da useta u prostorije Ki***ca ili u njihov magacin i da mazne skartiranu R9 280x grafiku, da je reklamira kao `novu`, `vracenu sa reklamacije`, a onda da nekog jadnika ojadi za 150 evra ili koliko vec, kao sto smo culi da se desilo, na drugoj temi
:: Te skartirane graficke mogu da nabave samo oni sa vezama, dakle botovi - koji imaju veze i dobijaju nadoknadice za ono sto rade. A nista lepse jos i ojaditi nekog omrazenog fana AMDa, koji je hteo da uzme AMD grafiku, a ne, jelte, `logican izbor`, nvidiju
:: `Ако Вам шкартирана графика цркне, нема везе. Требало је ионако да купите Енвидију.` :
::
:: `ВАШ ЈЕ ОБРАЗ КАО ЂОН? БЛАГО ВАМА! ПОСТАЋЕТЕ КЛЕМПЕТИН ПИОН, А МОЖДА ЧАК И ИМЕЈЛ-КОМПАЊОН!` :) http://postimg.org/image/ejoq4uxer
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 19.04.2015. 17:14 #591523

status: user
broj poruka: 9381
Za svaku zaduzenu novu, kod dobavljaca (fabrike, uvoznika), moraju da razduze pokvarenu. Meni ta prica ne pije vodu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion da, ali... 19.04.2015. 17:18 #591524

status: user
broj poruka: 2480
3 out of 5 pro gamers use AMD graphic accelerators.
http://goo.gl/Ij5Lwf

SAMDSUNG!!!

Wlada/Classy: STALJIN JE OVAKVE KAO JA STRELJAO JER JE ZNAO DA NE MOZE DA IH DROGIRA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 НАЧИ УПОЗОРЕЊЕ 19.04.2015. 17:33 #591525

status: user
broj poruka: 417
ЈОШ НАЧИ САМО ЈЕДНОМ ДА ПОНОВИМ НЕМО НЕКО ДАЕ ДИРНО КЛЕМПЕТУ ЈЕРЋЕ ТИМЕ ДУВРЕДИ И МЕНЕ И ВМАРЦА.
ТЕМЕ О ПРОПАСТИ АЕМДЕА ДАСЕ СВАКОГ ДАНА МНОЖЕ
СРБИ ДАСЕ КОНАЧНО СЛОЖЕ
БЕЗ КОНКУРЕНЦИЕ СТРОЖЕ И БЕЗ АЕМДЕА СЕ МОЖЕ
АЛ БЕЗ БОТОВСКОГ СПАМА НА ФОРУМУ? ТЕЖЕ.
Хаику???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 19.04.2015. 17:44 #591526

status: user
broj poruka: 9381
Mene ne mozes da uvredis.
Bez uvrede, ja ne poznajem ni tebe a verovatno ni tog nekog koga prozivas, niti me pretrano zanimate u zivotu. Samim tim ne stajem ni na ciju stranu, vec sam ti samo skrenuo paznju da si smeker ako prozoves konkretno a jajara ako pricas izokola. To bi ti i mama i tata rekli. To je sve.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 Re: 19.04.2015. 17:50 #591527

status: user
broj poruka: 417
НИСАМ НИМО НАМЕРУ ДАТУВРЕДИМ НЕГОДА ЗАШТИТИМО МОРАЛНОГ ВОЖДА.
КОИЕ ПОЗНАТ ПО ТОМЕ ДА НИКО НЕЗНА ЧИМЕ СЕ КОНКРЕТНО БАВИ ОСИМ ХАРМОНИКАШЕЊА ОД КОГА СЕ ЛЕБА НИЈЕ НАЈО АЛИ ЗАТО ОН ЗНА ДА ПОКАЖЕ ПРСТОМ НА СВАКОГ `ПИЛИЋАРА` У ГРАДУ И НА СВАКИ `ДУПЛИРАНИ НАЛОГ` НА ФОРУМУ ЈЕР ИМА ДЕТЕКРОТ У ГЛАВИ ЗА ЛАЖНЕ НАЛОГЕ ПОШТОЈЕ И САМ ПРАВИО ИСТЕ ПА ЈЕ РАЗВИЈО ОСЕЋАЈ ЗА ДЕТЕКЦИУ.
АЈ УЖИВАЈ И ХВАЛА ЗА СВУ РИБУ. СКВО МИ СКУВАЛА ПАПРИКАШ.
http://www.dodaj.rs/f/33/SK/3fxahhWO/1/klempete-vozde-nas.jpg


:: Mene ne mozes da uvredis
:: Bez uvrede, ja ne poznajem ni tebe verovatno ni tog nekog koga prozivas, niti me pretrano zanimate u zivotu. Samim tim ne stajem ni na ciju stranu, vec sam ti samo skrenuo paznju da si smeker ako prozoves konkretno a jajara pricas izokola. To je sve
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion dokle... 19.04.2015. 18:11 #591530

status: user
broj poruka: 2480
Dobro Pajsije, shvatili smo.

SAMDSUNG!!!

Wlada/Classy: STALJIN JE OVAKVE KAO JA STRELJAO JER JE ZNAO DA NE MOZE DA IH DROGIRA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cokla s obzirom na to da je ovo jedini forum koji posećujem 19.04.2015. 18:17 #591531

status: user
broj poruka: 756
u mom kratkom životu, hteo bih da pitam: da li je svaki forum pun ovakvih ludaka, neiživljenih dokoličara i nepismenih vucibatina?
Siguran sam da se zbog ovog pitanja neće naljutiti niko normalan...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Rezime 19.04.2015. 18:17 #591532

status: user
broj poruka: 18472
Svaki dan neki novi momenti.

Em pilicar, em jajara-strasan spoj.

Krili se ili ne, lako ih je prepoznati a samim tim i zigovati.

@Vmarc

Otvorio si mi oci, bio sam zaslepljen pilicima, nisam uvideo jos jednu njegovu divnu osobinu. Na to sve bih dodao i pussy, na naski zna se kako se kaze. Jak na recima a puni gace u stvarnom zivotu.

Ismejah se zaista. Sizofrenija je zajebana stvar.

Vmarc ako si raspolozen trebao bi mi jedan mudrac kao savetnik da pristupis u nase templarsko drustvo koje se svakim danom sve vise siri :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Rezime 19.04.2015. 18:24 #591533

status: user
broj poruka: 9381
Jel on to tebe proziva?
Neka, hvala. Suvise sam ja mator za te vase decije igrarije. Nemam vremena za takve gluposti, a i da imam, isao bih da vozim bajs.



:
::
:: @Vmar
::
::
::
:: Vmarc ako si raspolozen trebao bi mi jedan mudrac kao savetnik da pristupis u nase templarsko drustvo koje se svakim danom sve vise siri :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Jok ja.. 19.04.2015. 18:28 #591534

status: user
broj poruka: 18472
Kao sto rekoh sizofrenija je cudo. Reinkarnirani Phat strikes again :D


Covek je mlad onoliko koliko se oseca mladim. Pusti te klise-e. I onako si na forumu i pises, bar da znam da si pocasni clan templarskog klana (kapiras da se sprdam sve vreme? )

P.S. Lose vreme za neke aktivnosti mada i nije, zavisi. Realno vise volim sunce.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 19.04.2015. 18:36 #591535

status: user
broj poruka: 9381
Upravo tako, ja se osecam dovoljno matorim (ili se ne osecam dovoljno nezrelo klinacki) da se prikljucujem nekakvim klanovima .)
No, bicu neprijatno iznenadjen ako je Milos u pravu i ako stvarno pravis duple naloge, to je bas onako... Jadno... :S

Over&out.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Pec, pec.. 19.04.2015. 18:39 #591536

status: user
broj poruka: 18472
Pa naravno, i ovo je dupli nalog duplog naloga. Kod mene je sve duplo :D
Sta cu kad nikad nisam bio skroman :)

P.S. Ozbiljnost na forumu? `Ajde molim te. Neki kredibilitet? Sto bi rekli stariji ljudi, ma idi begaj :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord5 ... 19.04.2015. 18:56 #591539

status: user
broj poruka: 51
Čitajući ovaj forum, shvatio sam da sam ja zapravo normalan i da je sve što mi se desilo bio samo jedan r ružan san.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 VMARC 19.04.2015. 18:58 #591541

status: user
broj poruka: 417
Evo ti kad je uhvacen od strane Admina da je napravio lazni nalog `mark3z` i slao sam sebi email sa tog laznog naloga, i pitao sam sebe `jesi li primio email`, pa ga je Admin provalio i prozvao ga za to, rekavsi mu da se IP adrese clanova loguju. Ako ne verujes meni, a ne verujes, cim si `mator` a i dalje nisi skapirao ko je Klempete, evo ti dokaz: http://www.dodaj.rs/f/n/8D/3sBhrDQb/klempete-uhvacen-da-prav.jpg

Tada je i sam Admin konstatovao da je on odgovoran za, citiram, `zapocinjanje 80% svadja na forumu`, a samim tim je odgovoran i za zlu krv koja postoji izmedju clanova.
I opet kazem, ako ne verujes meni, pitaj clanove DaSickSystem, Dmastera ili pajsgudguda, i ko zna kog jos sve bi mogao da pitas da ti potvrde, ali vise nisu na forumu. (neko je pomenuo clana Zmajko, na primer, koji je Skyfirea uhvatio kad je lazirao neke slike) Pomenuti clanovi nemaju nista sa mnom, i meni licno nista ne duguju, ali verujem da ih nista ne kosta da potvrde da ja ne izmisljam.

A ti cokla, poseti nekad i vukajliju, ono, da ne ostanes glup u zivotu, pa da znas da ljudi nekad namerno pisu `nepismeno`, kad se sale i kad, na primer, kao ja, izigravaju clanove nekih `СРБСКО ПАТРИЈОТЦКИХ` stranaka, stranacke botove, na drugim forumima. A ja sam proveo dosta vremena trolujuci takve, stvarno nepismene idiote.
Mnogo mi je zao sto sam povredio tvoj audio/vizuelno gramaticko-puristicki senzibilitet, jer vidim da poklanjas dosta paznje tome da recenicu zapocinjes velikim slovom.
Ako ne znas sta je vukajlija, ili ko je ПАНТЕЛА, reci, pa da ti se pomogne, da ne ostanes nepismen, sto je nekada bio sinonim za jedan drugi epitet.
Ali sta ja tu piskaram... Ko *ebe mene, bitno je da Klempete i njegova banda botova truju i spamuju forum navijackim temama na svakih 12 sati. To vam nije zasmetalo, ali ja vam jesam zasmetao.
Pocinju vesti, odoh.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion LOL 20.04.2015. 00:14 #591573

status: user
broj poruka: 2480
Lordaca izdominirao hahahahah

SAMDSUNG!!!

Wlada/Classy: STALJIN JE OVAKVE KAO JA STRELJAO JER JE ZNAO DA NE MOZE DA IH DROGIRA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Re: LOL 20.04.2015. 08:38 #591582

status: user
broj poruka: 6086
Nerado do činim, ali moram da se složim sa Lordom.


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/CM Octane/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: Re: LOL 20.04.2015. 10:10 #591590

status: user
broj poruka: 3277

vodi ga kuci onda .)

Imao je samo jedan r r ružan san .)

:: Nerado do činim, ali moram da se složim sa Lordom
::
::
:: i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/CM Octane/A4Tech V
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Re: Re: Re: LOL 20.04.2015. 10:59 #591594

status: user
broj poruka: 6086
Što da ga ja vodim kući, kad je on vaš kolega sa susednog odeljenja?


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/CM Octane/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 Re: LOL 20.04.2015. 11:34 #591595

status: user
broj poruka: 938
+1 !!!


:: Lordaca izdominirao hahahaha
::
:: SAMDSUNG!!
::
:: Wlada/Classy: STALJIN JE OVAKVE KAO JA STRELJAO JER JE ZNAO DA NE MOZE DA IH DROGIRA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646093.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs