Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
ROM i OS za Lenovo S960
STRANA 1 OD 1
MACHINE ROM i OS za Lenovo S960 06.09.2015. 21:51 T62012

status: user
broj poruka: 5696
Da li me neko moze uputiti gde bih mogao naci tacne i bezbedne korake da uradim root telefona i stavljanje nekog stock Android 4.4.4 na Lenovo Vibe X. Naime, ovde je originalni UI ROM ocajan, imam telefon nekih godinu dana, i izrada istog je fantasticna. Nisam ga uopste cuvao, ispadao mi a ima samo jedva vidljive ogrebotine, pride se okvir ne lize kao kod jebenog Samsunga. Ali sistem laguje i buguje, na sta se svi zale za ovaj model iako je hardver prilicno jak.

Ja se na njemu ne igram, treba mi za mail, skype, viber, kamera, sms, muzika, calculator, internet i to je to :)

ima li negde ROM za njega koji bi mi resio ove decije bolesti?

Hvala


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Rutuj ga 06.09.2015. 23:49 #602283

status: user
broj poruka: 3466

Sa vroot-om

A onda uz neke tweak zezalice rastereti sistem ukloni bloateare i ako te ne mrzi metni mu nova launcher prime (na gugl nadji instalaciju)

Ja koliko vidim niko nista ne kuva custom za vajb iksa jbg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs