Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Microsoft Lumia 950 XL, Win10 ,povezivanje na monitor i tastaturu, bolja od Iphone ?
STRANA 1 OD 3  
obradmi Microsoft Lumia 950 XL, Win10 ,povezivanje na monitor i tastaturu, bolja od Iphone ? 12.10.2015. 22:33 T62230

status: user
broj poruka: 7695
I to nije sve ,dolazi sa najjacom kamerom 20,7 Mp Karl Zeiss optika,boljom
od Iphone 6s plus i note 5.Ima metalne rubove, ali koristi mat-plasticni materijal.
Na prvi pogled losije od Iphone 6s plus i note 5 koji imaju aluminijumsko kuciste
,ali bolje prezivljava padove.

Sto se tice bezbednosti Microsoft Lumia 950 XL je takodje ispred Iphone 6s plus i note 5 koji imaju fingerprint scanner ,Microsoft je otisao korak dalje ima iris scanner t.j korisnik ne mora da dodiruje telefon da bi otkljucao isti.

U ceni Lumia 950 XL je takodje povoljnija od Iphone 6s plus sa storage
64 GB ,Lumia kosta 9 ,dok Iphone sa istim kapacitetom 9 .
Na Lumia postoji jos i micro SD slot za kapacitet do 1 TB.

Takodje nije beznacajno sto kod Lumije moze da se menja baterija sto
je dobro ,jer korisnik moze da zameni bateriju kada je ona pri kraju.
I konacno Microsoft je stavio svoj logo na telefon ,a ne Nokia.
Svaka cast Microsoftu na drugacijem pristupu mobilnim telefonima od Apple.


itd ...


Display 5,7 incha
Qualcomm Snapdragon 8 jezgara
triple LED flash
bezicno punjenje baterije



http://www.bidnessetc.com/business/microsoft-lumia-950-xl-vs-iphone-6s-plus-vs-galaxy-note-5-battle-of-the-pha/

http://xtreview.com/addcomment-id-40599-view-The-new-Lumia-smartphones-running-Windows-10-allows-you-to-connect-a-monitor-and-keyboard.html

http://www.ibtimes.com/microsoft-lumia-950-xl-vs-nokia-lumia-1520-specs-price-camera-samples-showdown-2136744
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Microsoft Lumia 950 XL, Win10 ,povezivanje na monitor i tastaturu, bolja od Iphone ? 12.10.2015. 23:22 #604884

status: user
broj poruka: 3730
SD card slot stvar proslosti jos od 2007 .....
Baterija takodje isto stvar proslosti jer Apple pravi baterije da te glava zaboli evo konkretno Iphone 3GS 32GB radi kao prvog dana i baterija isto tako drzi....

Windows u high segmentu ko Srbija u vrhu svetskog fudbala...
Ima pontecijal ali samo to i nista vise....


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: I to nije sve ,dolazi sa najjacom kamerom 20,7 Mp Karl Zeiss optika,boljom
:: od Iphone 6s plus i note 5.Ima metalne rubove, ali koristi mat-plasticni materijal
:: Na prvi pogled losije od Iphone 6s plus i note 5 koji imaju aluminijumsko kuciste
:: ,ali bolje prezivljava padove
::
:: Sto se tice bezbednosti Microsoft Lumia 950 XL je takodje ispred Iphone 6s plus i note 5 koji imaju fingerprint scanner ,Microsoft je otisao korak dalje ima iris scanner t.j korisnik ne mora da dodiruje telefon da bi otkljucao isti
::
:: U ceni Lumia 950 XL je takodje povoljnija od Iphone 6s plus sa storag
:: 64 GB ,Lumia kosta 9 ,dok Iphone sa istim kapacitetom 9
:: Na Lumia postoji jos i micro SD slot za kapacitet do 1 TB
::
:: Takodje nije beznacajno sto kod Lumije moze da se menja baterija sto
:: je dobro ,jer korisnik moze da zameni bateriju kada je ona pri kraju
:: I konacno Microsoft je stavio svoj logo na telefon ,a ne Nokia
:: Svaka cast Microsoftu na drugacijem pristupu mobilnim telefonima od Apple
::
::
:: itd ...
::
::
:: Display 5,7 incha
:: Qualcomm Snapdragon 8 jezgara
:: triple LED flas
:: bezicno punjenje baterij
::
::
::
:: http://www.bidnessetc.com/business/microsoft-lumia-950-xl-vs-iphone-6s-plus-vs-galaxy-note-5-battle-of-the-pha
::
:: http://xtreview.com/addcomment-id-40599-view-The-new-Lumia-smartphones-running-Windows-10-allows-you-to-connect-a-monitor-and-keyboard.htm
::
:: http://www.ibtimes.com/microsoft-lumia-950-xl-vs-nokia-lumia-1520-specs-price-camera-samples-showdown-2136744
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Ne bih bas rekao za micro SD da je stvar proslosti 12.10.2015. 23:32 #604885

status: user
broj poruka: 7695
ako vec imas 64 GB zasto ne staviti i micro SD .memorije nikad dosta narocito ako
imas kameru 20,7 Mp.Baterija nije losa ni kod Microsofta 25hr talk time.
Ne kazem da je Iphone los ,ali mi se svidja Microsoft pristup ,jer ipak baterija je baterija.
Drugo po pitanju bezbednosti telefona MS je otisao najdalje ,a tu je i mogucnost
pretvaranja mobilnog u PC.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 13.10.2015. 00:14 #604886

status: user
broj poruka: 2998
Nije svima sd kartica stvar proslosti. Mnogo se paljevinski prilazi ovde nekim temama. Ne kazem da je neki izbor los ali da li je prihvatljivo da neko ko je probao nekoliko uredjaja sa svakim os-om objektivno kaze ne svidja mi se taj i taj os zbog toga i toga i zato preferiram neki drugi?

I Obradmi bas nista lose nije rekao za apple a vec pocinje odbrana istog. Zar mora sve da bude toliko crno i belo?

Meni se vec neko vreme jako dopada ms-ova ideja da se telefon poveze na monitor/tv/tastaturu i misa i koristi kao zamena za desktop. Kao nekome ko svakodnevno koristi office na racunaru, tabletu i telefonu ovo je odlicno. E sad, sve zavisi koliko ms ucini to jednostavnim i funkcionalnim i naravno kakva bude podrska za aplikacije.

U svakom slucaju, sto se mene tice, svaka inovacija je dobrodosla. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Odusevili su 13.10.2015. 00:46 #604887

status: user
broj poruka: 3466


Me 950 i continuum. Bice to sve zanimljivo.

Kad sd slot postoji od 2007 zasto ga ajfon nema? I svi koji to kao ne daju, ne znam sta izigravaju. Iako ja ne patim za kapacitetom, vazno mi je da mogu uredjaj da ozivim direkt sa memorijske kartice. Kakvo je vreme doslo i kolko su stvari velike, najbolje je da ce neko da bude hepi jer nema sd slot.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Ne bih bas rekao za micro SD da je stvar proslosti 13.10.2015. 01:34 #604888

status: user
broj poruka: 3730
Apple nudi i 128 GB mogucnost

SD card da je imao buducnost bio bi u Apple uredjaju .Ista stvar je sa beterijom pre su se svi lozili mozes da mu izvadis bateriju a sad nece moci buragere ni na Samsungu ni na drugim...
Takodje Samsung je izbacio SD card slot u dosta modela i preuzeo prakticnost Apple-a
Sve zavisi koliko ti prostora treba i zasta ces koristiti...

Isto je bila prica za Flash aplle nema wauuu budale a sad ga niko nece...
Shvatite ljudi prvo Apple izbaciji nesto sto menja stvari pa ostali...
Daj boze da MS bude inovativniji i konkurentniji ali cisto sumnjam

Sto se kamere tice sta ces ti sa 20 mpx ? poster da pravis ? ne kapiram ? po meni sve preko 5 mpx je izdrkavanje jer optika daje na kvalitetu a ne mpx....




Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: ako vec imas 64 GB zasto ne staviti i micro SD .memorije nikad dosta narocito ako
:: imas kameru 20,7 Mp.Baterija nije losa ni kod Microsofta 25hr talk time
:: Ne kazem da je Iphone los ,ali mi se svidja Microsoft pristup ,jer ipak baterija je baterija
:: Drugo po pitanju bezbednosti telefona MS je otisao najdalje ,a tu je i mogucnost
:: pretvaranja mobilnog u PC
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
acayo re 13.10.2015. 01:36 #604889

status: user
broj poruka: 851
Poenta izbacivanja SD slota je da ti mogu naplatiti 100 evra sledeci veci kapacitet interne, prosto i jednostavno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: re 13.10.2015. 01:58 #604890

status: user
broj poruka: 3730
odakle ti to?
konkretno Iphone 5S ima mogucnost od 16 GB, 32 GB i 64 GB
dolaskom Iphone 6 ostaje 16 GB 64 GB umesto 32 GB i umesto 64 GB 128 GB ...
cena ista samo kapacitet veci tako da to nema logike barem kod Apple-a



Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Poenta izbacivanja SD slota je da ti mogu naplatiti 100 evra sledeci veci kapacitet interne, prosto i jednostavno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zoxin re 13.10.2015. 02:58 #604891

status: user
broj poruka: 265

Ne bih mnogo pricao o ajfonu,posto ga nemam,a imao sam prilike da se igram sa njima.Doduse na kratko,od 3 do 6.Sto se tice Win mobova i lumie mogu reci sve najbolje.Vec 2.5 god koristim Nokiu Lumiu 920 i nikakvih vecih problema nisam imao sa njom.I slabiji fonovi sa 512 mb rade odlicno.Trenutno na njemu je 8.1 a bice moguc i apgrejd na 10.Vise puta padao radi i dalje bez problema.Jedina mana je da je mnogo tezak i velike vrednosti SAR.Bezveze je kuditi konja koga nisi jahao.Ovaj 950 xl je odlican,ali koliko vidim cena mu je preko 700 e.Moj sledeci fon bice win.Da parafraziram Dejzana.SD kartice nisu imale buducnost,zato ih je Apple izbacio.Propao je taj sistem za skladistenje podataka i vise ga nema ...Ako se misli na sporost SD kartica pa sis. se ne dize sa kartice (ima izuzetaka) nego sluzi za skladistenje podataka,a ti Eplovi GB papreno kostaju ...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Telefon uopste nije los, cak je i lepuškast 13.10.2015. 08:17 #604893

status: user
broj poruka: 9380
U svakom slucaju, bolja alternativa nego S6.

http://www.redmondpie.com/lumia-950-950-xl-vs-iphone-6s-6s-plus-specs-comparison/

Sto se tice opcije Continuum, za nju je potreban dock, koji se posebno naplacuje.


El Capitan
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Meni licno se svidja ovaj MS pristup 13.10.2015. 08:19 #604894

status: user
broj poruka: 7695
Mislim da ce ovo naci pozitivan odgovor na trzistu gde je inace sto kazu mala bara mnogo krokodila.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Eh taj Apple... 13.10.2015. 08:49 #604895

status: user
broj poruka: 7761
Buduci da je LG patentirao FLEX Apple je pribegao lukavstvu da svaki korisnik koji zeli FLEX iPhone moze da ga stavi u zadnji dzep i sedne...

Nakon 5 minuta sedenja sa telefonom svaki obozavalac imace i on iPhone FLEX...

Ako mu se pak ne dopadne novi izgled njegovog voljenog iPhone moze teledon da okrene na drugu stranu vrati u onaj isti dzep i ponovo odsedi 5 minuta kako bi isti vratio u MINT stanje...

Elem razlika u ceni izmedju 16 i 64GB memorije je 100$ a izmedju 64 i 128GB je takodje 100$... sto ce reci da velikodusno poklanjaju gratis 16GB ako uzmes telefon sa 128GB... e sad sto mu je cena 950$ to nema veze...

Zasto se korisnicima uskracuje mogucnost da sami odluce koliko ce skladisnog prostora imati u svom telefonu i da ga cak po potrebi smanjuju ili povecavaju to je pitanje za obozavaoce i idolopoklonce... to je znate ono monolit i krznati primati sa pokvarenim zubima...

Pomenuta Lumia je po specifikacijama zvuci sjajno...
S obzirom da vidim kako WP radi sa 1GB memorije mogu samo da zamislim kako ce to da klizi sa 3GB...
Racunar u dzepu je bez obzira na sve inovacija koju do sada nismo imali...
Koliko se to u sustini razlikuje od price o pametnim telefonima mnogi ni ne shvataju...
Jos ako se prica o pretvaranju telefona u dzepni racunar bude ostvarivala bezicno uz eventualno koriscenje resursa iz lokalne mreze nebitno da li kucne i/ilii poslovne eventualno cak i online servera bice to prava mala revolucija...

I onda pricamo o velikom inovatoru Apple i omrazenom monopolisti MS...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Ne volim da pljujem po forumu 13.10.2015. 09:08 #604897

status: user
broj poruka: 6086
ali u poslednje vreme, ovde su najveći stručnjaci su sve sama nestručna lica. Kada su se pojavili na forumu, ili nisu znali da odaberu komponente za novi komp ili nisu znali da ih sklope u celinu, a sad tu nešto pametuju i dele savete ne samo neiskusnijim, već i mnogo iskusnijim od sebe.


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/CM Octane/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ja to 13.10.2015. 10:48 #604898

status: user
broj poruka: 3466



Videh samo od strane jednog clana, ostali su ok i neutralni a gospodin se uhvatio za ajfona i kao bozanstvo da je u pitanju.

-ne mislim na vmarc-a :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Ja to 13.10.2015. 11:25 #604899

status: user
broj poruka: 9380
Na mene svakako ne mozes da mislis. Ja Apple koristim iz samo jednog, veoma prakticnog razloga. Njihovi uredjaji RADE od prvog do poslednjeg dana isto... Besprekorno. A to je dugi niz godina. To je ono sta mi treba, da sluzi svrsi i da ne razmisljam o njemu, a ponajmanje mi treba da me nervira. Ostale postujem, ali me ne zanimaju. Sta radi, ne treba menjati. Pogotovo ono sta perfektno radi.
Pomenuta Lumia je, bez pogovora, sjajna masina, ali `nije moja solja caja`.


El Capitan

::
::
::
:: Videh samo od strane jednog clana, ostali su ok i neutralni a gospodin se uhvatio za ajfona i kao bozanstvo da je u pitanju.
::
:: -ne mislim na vmarc-a :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 13.10.2015. 11:46 #604901

status: user
broj poruka: 3974
Bravo Masta V, ali tako nesto polovini ovde ne mozes da dokazes.

Da nije iOS-a i jos par sitnica koje stvarno gotivim kod iPhona, verovatno bih furao Android kao i svi, ali dok god Apple radi ono sto radi, nema prelaska, realno.

Ali glavni razlog ljudi zbog cega i dolazi do ove polemike je mrznja i nedostatak novca.

Evo primera, mene su ortaci podjebavala (malo zezanja, malo ljubomora) kako sam glup sto sam uzeo iPhone i bacio novac, ja sam cutao, nakon eto dve godine, svi su odbacili svoje dragocene Sony-je i Samsung-ove da bi presli na iPhone, jer kad su videli sta pruza iOS i te neke sitnice, ujeli su se za jezik. I sad je doslo vreme da ja malo palim vatru na koju oni nemaju sta da kazu.

Tako da smatram da ce svako ko ima novca i iskustva uzeti iPhone, osim okorelih fanova Androida, gde je rec fan tako glupa, ali dobro.

Isto kao sa Nvidiom i Intelom, tezim ka onome sto meni odgovara, za onim sto ce da me sluzi dugo vremena, bez pomisli da ce se pokvari kada mu nije vreme i sto jednostavno radi ono za sta je napravljeno najbolje.

Sto se tice Lumie, nemam iskustva sa Windows telefonima, tako da nemam sta da kazem.

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: ... 13.10.2015. 12:16 #604902

status: user
broj poruka: 7761
Vidi sinko meni je recimo taj iPhone 128GB po ovdasnjim srbistanskim cenama ipak samo ½ plate ALI mi sve jedno ne pada na pamet da ga kupim...

To je ipak roba za VUNENE KLIJENTE !!!

Elem kad smo vec kod toga sta sve iPhone, pruza mozes li da nas malo prosvetlis sta to ON pruza a drugi ne dobacuju...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Bravo Masta V, ali tako nesto polovini ovde ne mozes da dokazes.
::
:: Da nije iOS-a i jos par sitnica koje stvarno gotivim kod iPhona, verovatno bih furao Android kao i svi, ali dok god Apple radi ono sto radi, nema prelaska, realno
::
:: Ali glavni razlog ljudi zbog cega i dolazi do ove polemike je mrznja i nedostatak novca.
::
:: Evo primera, mene su ortaci podjebavala (malo zezanja, malo ljubomora) kako sam glup sto sam uzeo iPhone i bacio novac, ja sam cutao, nakon eto dve godine, svi su odbacili svoje dragocene Sony-je i Samsung-ove da bi presli na iPhone, jer kad su videli sta pruza iOS i te neke sitnice, ujeli su se za jezik. I sad je doslo vreme da ja malo palim vatru na koju oni nemaju sta da kazu.
::
:: Tako da smatram da ce svako ko ima novca i iskustva uzeti iPhone, osim okorelih fanova Androida, gde je rec fan tako glupa, ali dobro.
::
:: Isto kao sa Nvidiom i Intelom, tezim ka onome sto meni odgovara, za onim sto ce da me sluzi dugo vremena, bez pomisli da ce se pokvari kada mu nije vreme i sto jednostavno radi ono za sta je napravljeno najbolje
::
:: Sto se tice Lumie, nemam iskustva sa Windows telefonima, tako da nemam sta da kazem.
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 13.10.2015. 12:30 #604903

status: user
broj poruka: 3974
Svaka cast na plati..

Pa dobro, nemam nista protiv toga, kazem svako uzima ono sto mu odgovara, ja sam uzeo iPhone 5 pre dve godine, i opet bih. To sta pruza, sigurno znas vise od mene, tako da ne znam cemu taj nivo provokacije i uzvisenosti..

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Ja to 13.10.2015. 12:53 #604907

status: user
broj poruka: 3730
+1

zaboravio si da dodas da su drugi digli ruke od te nemoguce misije da sve radi kao i prvog dana :)


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Na mene svakako ne mozes da mislis. Ja Apple koristim iz samo jednog, veoma prakticnog razloga. Njihovi uredjaji RADE od prvog do poslednjeg dana isto... Besprekorno. A to je dugi niz godina. To je ono sta mi treba, da sluzi svrsi i da ne razmisljam o njemu, a ponajmanje mi treba da me nervira. Ostale postujem, ali me ne zanimaju. Sta radi, ne treba menjati. Pogotovo ono sta perfektno radi
:: Pomenuta Lumia je, bez pogovora, sjajna masina, ali `nije moja solja caja`
::
::
:: El Capita
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Videh samo od strane jednog clana, ostali su ok i neutralni a gospodin se uhvatio za ajfona i kao bozanstvo da je u pitanju.
:: ::
:: :: -ne mislim na vmarc-a :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 13.10.2015. 12:56 #604908

status: user
broj poruka: 3974
Deki a meni plus 1? :P

Kad prelazimo na PS4? Da spremim lovu.. :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: ... 13.10.2015. 12:58 #604909

status: user
broj poruka: 3730
Gde ti u svetu znas nekog ili si video da daje 900 i jace evra na telefon ?
Ovde se svi drzite cene koja je SMESNA za Iphone jer na ugovor ispada 300 400 evra za 2 godine...
To sto zivis u Banana REpublic to je druga stvar .Na zapadu dati 50 evra za igru je ko kod nas dati 6000 dinara da se jede 4 dana

Inace malo off teme izlazi S7 a S6 se nije ni cuo :D



Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Vidi sinko meni je recimo taj iPhone 128GB po ovdasnjim srbistanskim cenama ipak samo ½ plate ALI mi sve jedno ne pada na pamet da ga kupim..
::
:: To je ipak roba za VUNENE KLIJENTE !!
::
:: Elem kad smo vec kod toga sta sve iPhone, pruza mozes li da nas malo prosvetlis sta to ON pruza a drugi ne dobacuju..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: :: Bravo Masta V, ali tako nesto polovini ovde ne mozes da dokazes.
:: ::
:: :: Da nije iOS-a i jos par sitnica koje stvarno gotivim kod iPhona, verovatno bih furao Android kao i svi, ali dok god Apple radi ono sto radi, nema prelaska, realno
:: ::
:: :: Ali glavni razlog ljudi zbog cega i dolazi do ove polemike je mrznja i nedostatak novca.
:: ::
:: :: Evo primera, mene su ortaci podjebavala (malo zezanja, malo ljubomora) kako sam glup sto sam uzeo iPhone i bacio novac, ja sam cutao, nakon eto dve godine, svi su odbacili svoje dragocene Sony-je i Samsung-ove da bi presli na iPhone, jer kad su videli sta pruza iOS i te neke sitnice, ujeli su se za jezik. I sad je doslo vreme da ja malo palim vatru na koju oni nemaju sta da kazu.
:: ::
:: :: Tako da smatram da ce svako ko ima novca i iskustva uzeti iPhone, osim okorelih fanova Androida, gde je rec fan tako glupa, ali dobro.
:: ::
:: :: Isto kao sa Nvidiom i Intelom, tezim ka onome sto meni odgovara, za onim sto ce da me sluzi dugo vremena, bez pomisli da ce se pokvari kada mu nije vreme i sto jednostavno radi ono za sta je napravljeno najbolje
:: ::
:: :: Sto se tice Lumie, nemam iskustva sa Windows telefonima, tako da nemam sta da kazem.
:: ::
:: :: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: :: Gigabyte G.1 Sniper B
:: :: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: :: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: :: Seagate Baracuda 1T
:: :: Seasonic G550 550W Gol
:: :: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: :: Dell P2414H.
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 13.10.2015. 13:02 #604910

status: user
broj poruka: 3730
Od kad si shvatio da je PC rupa bez dna i neisplativa investicija(svaka ieole dobra igra zasticena ko polarni medved ) dobio si bambija :D

A plus da ti dam ajde evo ti sad + :D Mada si pre pljuvao Iphone a sad ga nosis 2 godine i sto je najgore nosices ga jos toliko jedino ako te ne zasvrbi novcanik :D

Sto se PS 4 tice gledam kombinacije da li da dam 45 000 din ovde ili 350 evra u madjarskoj.
Iskren da budem garancija mi je faktor jer u Banana Republic NEPOSTOJI ovlasceni Sony servis ....


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Deki a meni plus 1? :P
::
:: Kad prelazimo na PS4? Da spremim lovu.. :
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 13.10.2015. 13:11 #604911

status: user
broj poruka: 3974
To za pljuvanje gresis, ako sam sta pljuvao to je Android, haha.. iPhone never!

Bre ja kad uzimam, sigurno ide preko KP-a, i to veoma proverenog lika, kakvi nasi pilicari, a i kome se kvari PS4, nigde nisam cuo, ne zezaj..

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 13.10.2015. 13:42 #604913

status: user
broj poruka: 3730
Nije poenta u kvaru vec za svaki slucaj .Ja licno volim sto duzu garanciju na takve stvari.
KP od koga ? i po kojoj ceni ?
Znam da sam JEDINI bio govorio da od Apple nema bolje i stalno citao negativnie isfrustrirane komentare ...
Sad kako godine odmicu nestali su nema ih i ako ih ima jako nebitan broj ....



Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: To za pljuvanje gresis, ako sam sta pljuvao to je Android, haha.. iPhone never
::
:: Bre ja kad uzimam, sigurno ide preko KP-a, i to veoma proverenog lika, kakvi nasi pilicari, a i kome se kvari PS4, nigde nisam cuo, ne zezaj..
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 13.10.2015. 13:48 #604915

status: user
broj poruka: 3974
Pa ortak ga ne gasi non stop i nista mu ne fali, a ja kako planiram da ga kad kad upalim na par sati, sumnjam da moze da mu ista fali.

Eee to je tajna.. :P

Pa to je upravo to sto se desilo sa mojim ortacima, polovina je presla na iPhone i sad cute a ovi sto nisu i dalje laju.. :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 13.10.2015. 13:50 #604916

status: user
broj poruka: 3730
https://www.youtube.com/watch?v=bIXB9AWEU0Y
obrati na oznaku modela kad budes uzimao

Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Pa ortak ga ne gasi non stop i nista mu ne fali, a ja kako planiram da ga kad kad upalim na par sati, sumnjam da moze da mu ista fali
::
:: Eee to je tajna.. :
::
:: Pa to je upravo to sto se desilo sa mojim ortacima, polovina je presla na iPhone i sad cute a ovi sto nisu i dalje laju.. :
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs