Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Sirtec/Sirfa
STRANA 1 OD 1
MACHINE Sirtec/Sirfa 17.12.2015. 14:24 T62638

status: user
broj poruka: 5696
Da li neko zna nesto vise o Sirtec OEMu i nasledicima (Sirfa)? Firma je mozda najstarija u pravljenju AC/DC elektronike, znam da su HighPower i Enlight uvek koristili te platforme, samo imaju druge nalepnice (rebrand)

http://www.sirtec.com.tw/


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: .... 17.12.2015. 16:43 #609870

status: user
broj poruka: 1272
Kao i u spanskoj seriji, vrlo je tesko tu pohvatati ko je kome keva.

Krajem sezdesetih osnovan je Sirtec kao Sirtec, kasnije su napravljene 2 podkompanije Sirfa i Sirtek elektronics (ili slicno) 1996. odnosno 1998.... 2008. su u odeljku Sirfe koja je odvojena ali i dalje usko saradjuje napravili 2008. high power, ali cini mi se da je on postojao i ranije, da li su ga kupili pa otvorili kcerku kompaniju, to ne znam, to jedino neko ko prati iz doba kad mnogi od nas nisu znali sta je racunar.

codeus: brateuuuu ovde ko prezivi prva 3 posta, ostaje dozivotno

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646108.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs