Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Playstation netvork i Srbija pomoc
STRANA 1 OD 1
cojka032 Playstation netvork i Srbija pomoc 08.10.2016. 02:05 T64035

status: user
broj poruka: 295
Izvinjavam se ako sam napravio temu u pogresnoj rubrici.
Imam pitanje u vezi PlayStation Networka ako je neko od vas vlasnik PS4 da li je uspeo i ako jeste koja je procedura da se doda kartica iz Srbije na PS4 acc. Drugar je skoro uzeo PS4 i jos nije napravio nalog na njemu pa gleda kako da doda karticu na nalog jer u listi zemalja nema Srbije ( a nista nije pravio jer njegov komsija ima problem sa dodavanjem kartice jer je PS4 dobio iz Amerike ).

Nesto sam gledao po internetu i video sam da su neki uspeli da dodaju karticu iz Srpskih banaka ali nigde nisam nasao kako pa ako je neko vlasnik PS4 i uspeo je da doda karticu zamolio bih ga da me provede kroz proces dodavanja kartice. A sve se ovo radi jer ima gomila igara koja se dobija za DZ ako se kupi Playstation + i doda se na njega kartica a samim tim mu je lakse da kupi naslove za koje hoce da odvoji pare.

Unapred HVALA od mene i od drugara.

Windows Hardware update
Windows has detected that you have moved your mouse.
Please restart your computer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
2m4Y re 08.10.2016. 14:31 #624714

status: user
broj poruka: 2351
...nemas podrske za Srbiju (zvanicno). Jedino resenje, to je sta ja sad radim, jeste da napravis US account, pa na amazon.com kupujes US prepaid kljuceve i dopunjujes PSN wallet.
Ja uzimam ovo, imas razne vrednosti i do sada nisam imao problem uopste. Naravno moraces da napravis neku US adresu na amazon.com, i nasu zbog nasih kartica, pa ces u sustini placati online kljuceve sa nasim karticama, a bice ti dostavljane na tu US adresu (ustvari na mail, jer je digitalni kljuc).
https://www.amazon.com/dp/B00GAC1D2G/ref=twister_B005DONPDW?_encoding=UTF8&psc=1

Ili eventualno da vidis na razmenaigara.com ili gameshop.spacenet.rs da uzmes jeftinije igre.
Ja sam na spacenet uzimao naloge poprilicno jeftino. Samo obrati paznju sta i kako treba da uradis... jer i kad delis nalog sa nekim, i kad uzimas na spacenet moras da se pridrzavas njihovih uputstava. Na razmenaigara.com imas celu temu posvecenu tome sta i kako funkcionise.

Ranije je moglo da se koristi nasa kartica sa tudjim nalozima, na US je odavno ukinuto, a na EU nalozima od januara 2016 tako da smo sto se tice toga zakljucani, cak ni paypal ne moze vise, tako da je jedini nacin ovaj preko amazona (barem za koji ja znam) dok nam i to ne ugase.

Nadam se da sam ti pomogao, pozz...

___________________________

...I sense you young padawan...

Intel i7 4790k
Asus Sabertooth Z97 Mark 2
AMD R9 280x
4x 4GB DDR3 1.6GHz
1x 120GB SSD
1x 750GB SATA II
1x 3TB SATA III
Corsair 750TX

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: re 08.10.2016. 14:41 #624715

status: user
broj poruka: 3730
Takodje imas da kupujes te wallet pakete 10,50,100 dolara na kinguen i g2a.
Ja sam tu uzimao i nije bilo problema kao i igre za USA market


:: ...nemas podrske za Srbiju (zvanicno). Jedino resenje, to je sta ja sad radim, jeste da napravis US account, pa na amazon.com kupujes US prepaid kljuceve i dopunjujes PSN wallet
:: Ja uzimam ovo, imas razne vrednosti i do sada nisam imao problem uopste. Naravno moraces da napravis neku US adresu na amazon.com, i nasu zbog nasih kartica, pa ces u sustini placati online kljuceve sa nasim karticama, a bice ti dostavljane na tu US adresu (ustvari na mail, jer je digitalni kljuc)
:: https://www.amazon.com/dp/B00GAC1D2G/ref=twister_B005DONPDW?_encoding=UTF8&psc=
::
:: Ili eventualno da vidis na razmenaigara.com ili gameshop.spacenet.rs da uzmes jeftinije igre
:: Ja sam na spacenet uzimao naloge poprilicno jeftino. Samo obrati paznju sta i kako treba da uradis... jer i kad delis nalog sa nekim, i kad uzimas na spacenet moras da se pridrzavas njihovih uputstava. Na razmenaigara.com imas celu temu posvecenu tome sta i kako funkcionise
::
:: Ranije je moglo da se koristi nasa kartica sa tudjim nalozima, na US je odavno ukinuto, a na EU nalozima od januara 2016 tako da smo sto se tice toga zakljucani, cak ni paypal ne moze vise, tako da je jedini nacin ovaj preko amazona (barem za koji ja znam) dok nam i to ne ugase
::
:: Nadam se da sam ti pomogao, pozz..
::
:: __________________________
::
:: ...I sense you young padawan..
::
:: Intel i7 4790
:: Asus Sabertooth Z97 Mark
:: AMD R9 280
:: 4x 4GB DDR3 1.6GH
:: 1x 120GB SS
:: 1x 750GB SATA I
:: 1x 3TB SATA II
:: Corsair 750T
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cojka032 Hvala 08.10.2016. 20:25 #624728

status: user
broj poruka: 295
na odgovorima i preporukama.
Drugar je napravio US nalog i ima par igara sad na njemu ( serovao mu komsa ) i rekao je ako neko hoce moze da ga doda na PSN u vodi se kao SRBLoVER.
Bas steta sto se kartica tice jer kad sam gledao sta se sve dobija za dz samo ako se veze kartica znaci stvarno boli al sta ces kad smo zemlja tehnickog otpada jer nase zanjima samo njihov dzep i ono sto njima treba a za ostale zabole patka.
Hvala jos jednom od mene i drugara.
Windows Hardware update
Windows has detected that you have moved your mouse.
Please restart your computer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs