Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Pitanje za Zeljka
STRANA 1 OD 1
Srdjanc Pitanje za Zeljka 03.12.2016. 21:13 T64271

status: user
broj poruka: 3104

Da li je Vlada sakupio dovoljno poena za novi ban ili da se krcka ova tema jos malo? (Stavio bih smajli ovde ali, bio bi nekako kiseo.)
http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?pg=3&topid=64255&forid=3&katid=1

PS preselio sam temu iz druge sekcije zato sto ne izlazi na pocetnu stranu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Poštujući kulturu opštenja na javnom mestu... 03.12.2016. 23:05 #627353

status: user
broj poruka: 1006
... pored njega, crvene kartone bi trebalo da dobiju i onih par članova što konstantno šire versku i nacionalnu netrpeljivost, vulgarno, banalno i oporo vređaju, čak mu i (javno) prete.
Sami sebe kompromitovaše, reagujući na nasumično ispucavanje hiperaktivnog pojedinca.

Što se mene tiče, isti su kao i taj multibanovani Wlada (koji se nikad neće deinstalisati odavde).

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Slazem se sa krkubom 03.12.2016. 23:29 #627354

status: user
broj poruka: 9381
Nije problem u Vladi, problem je u ovima sto se pale na njegove nebuloze.
Vlada je starleta koja dobija potrebnu paznju na internetu, koju u realnom zivotu (sasvim sigurno) nema. Kada bi se ignorisao u potpunosti, onda bi sam otisao. Ovako mu se ego hrani i njemu je lepo. Da mu je lose, sigurno ne bi bio ovde. Njega nema pas za sta da ujede a da ne pricamo o HW sa kojim se ovde razmece.
Nikada necu da zaboravim, kada se u nekoj temi o Eyefinity prosrao kako mu `keva radi na 5 monitora` sa nekom ATi kartom, ne zna kojom, nije ni vazno. Valjao sam se od smeha pola sata :) Keva na 5 monitora :)

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Slazem se sa krkubom 04.12.2016. 08:39 #627378

status: user
broj poruka: 4866

Hahahaha ovo nisam procitao do sad. Vrh!

::
:: Nikada necu da zaboravim, kada se u nekoj temi o Eyefinity prosrao kako mu `keva radi na 5 monitora` sa nekom ATi kartom, ne zna kojom, nije ni vazno. Valjao sam se od smeha pola sata :) Keva na 5 monitora :)
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 RE: Re: Slazem se sa krkubom 04.12.2016. 08:55 #627380

status: user
broj poruka: 6086
Nije valjda da sumnjate u Wladu? Keva imala HD 5870 sa šes` mini disKplej portova! Ne znam samo zašto nije priključila i šesti monitor?


i5 2500K/Enermax T40-TB/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Fury 12GB 1866/Samsung 850 EVO 250GB/Sapphire RX 480 Nitro+ OC 8GB/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/NZXT H440 V2/SF Golden Green Pro 650W/Logitech Wave/A4Tech A90


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
100tinalog Re: Pitanje za Zeljka 04.12.2016. 09:24 #627381

status: user
broj poruka: 1219
Kakav forum.

Narkomana, nato izdajnika, preprodavaca itd.
http://valid.x86.fr/56cuui

::
:: Da li je Vlada sakupio dovoljno poena za novi ban ili da se krcka ova tema jos malo? (Stavio bih smajli ovde ali, bio bi nekako kiseo.
:: http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?pg=3&topid=64255&forid=3&katid=
::
:: PS preselio sam temu iz druge sekcije zato sto ne izlazi na pocetnu stranu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs