Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Primer kako moze negde preko, van ovog pokusaja od drzave
STRANA 1 OD 1
djokosrb Primer kako moze negde preko, van ovog pokusaja od drzave 14.01.2017. 18:26 T64425

status: user
broj poruka: 6875
http://www.pcgamer.com/cyberpowerpc-laptop-with-geforce-gtx-1060-is-on-sale-for-877/?utm_content=bufferb4fb4&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb

Izletelo mi danas na FB, pa sam morao da postujem.
Desktop ekvivalent sa i5 6500+RX 480 4GB+ostatak kao u ovom lapu kod nas(odnosno madjara) 830e, u nasim radnjama blizu 950e, jos fali monitor, a ovo cudo oko 800evrica...
Srbijo, majko...ili pak maceho.

Dete Partizana
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: .... 15.01.2017. 01:12 #629638

status: user
broj poruka: 1272
Možda je došlo do nekih promena, ali ja laptop ovakvih karakteristika nisam video ispod 150000 dinara kod nas.
Za ovu cenu bih založio bubreg jbg.
Konkretno, trebaće mi laptop narednih meseci...

Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Re 15.01.2017. 06:39 #629639

status: user
broj poruka: 4225
Bilo je pred novu godinu odličnih ponuda. Nije bilo sa 1060 , već sa 980 i samsung 850 256 gb za 899$, ali sa 3 godine internacionalne garancije i win 10. Nisam siguran da li sa home ili pro varijantom. Samo ove godine aam ja bio prvi put go kao pištolj za različite varijante nabavki. Sve ide nekako sporije, nego ranijih godina. Biće bolje 2056 godine. Sramota koliko nam dobro ide.
Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic au 16.01.2017. 09:19 #629668

status: user
broj poruka: 609
nato ti bre nisi normalan...nemoj da trolujes ovde....ko te bombardovao 99?rusi? ko ti je dedu bombardovao 44? rusi?
ovi botovi troluju za sendvic a ti za dupli čiz iz meka


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 ...... 16.01.2017. 11:02 #629673

status: user
broj poruka: 1083
Svi na vlasti i u opoziciji su pod americkom komandom. Osim Palme i Dodika. Eto vidis kako nas unistavaju amerikanci.Di si ti video nesto od njih dobro? Dobro od amera ima samo u americi. Ostale drzave su skoro sve razorile.Ameri rade pod Vatikanom, Vatikan radi pod Engleskom.Engleska radi pod djavolom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 16.01.2017. 11:31 #629674

status: user
broj poruka: 3104


Ljudi, ajde realno umesto da se uhvatite u kolo sa njime, pocnite da komentarisete na temu koju je Djoko dao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvvelle Cene 16.01.2017. 13:07 #629677

status: user
broj poruka: 715
Stvarno, šta je sa cenama u zadnje vreme?

Stavili neki namet (opet) ili divljaju naši vlasnici prodavnica i dobavljači elektronike?

AMD FX 8350
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 1600
Asus 970 Strix
Samsung f3 Spinpoint 1tb
WD black 1tb
Super Flower SF-800P14HE
Fractal Design Define R2 black pearl
Altec Lansing MX-5021
Dell UltraSharp u2412

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 16.01.2017. 23:00 #629708

status: user
broj poruka: 394
Meni bilo smesno citajuci na bencu temu o njihovoj prodavnici(zelim im sve najbolje) kako admini kunu `Madjare`, kao da prodaju drogu. Pa jbt ja sam skoro pazario ceo komp preko njih, da sam uzeo od nasih, dao bi 30-40% vise. Prica je da li znamo koliko kosta radnja, racuni, radnici, blablabla....Pa i onaj u Madjarskoj to isto placa.
Secam se davno kad sam u Poljskoj u radnji uzeo Senhajzer CX300 za 25 evra. Ove je jedino bilo moguce uzeti preko 4audio za 46 evra. Ej, onaj u Poljskoj naruci, plati sve namete,radnike i prodaje za skoro duplo jeftinije. Da ne pricam koliko je prehrambeno jeftinije, blago receno je da sam se sokirao(bez preterivanja pecenica, kackavalj 300 kinti kilo i to da biras).

___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: ... 17.01.2017. 06:09 #629716

status: user
broj poruka: 163
Ne daju Hrvati papire. Sta kazu? Nema mesta za narkomane ili su im pune ludnice pa te nemaju gde?


:: Pa to ti je nas karakter, teraju nas da sagnemo glavu i da placamo vise za losije i da cutimo. Takav karakter dolazi iz Rusije. Demonizovanje mesta gde je bolje, jeftinije, povoljnije. Ne obracajte paznju. Ja kada su mi donosili iz Amerike stvari koje ne bi mogao da nadjem u zivotu ovde. Dobio sam za novu godinu od te firme cestitku i kupon za pojeftinjenje za sledecu porudzbinu bilo cega iz Amerike. Tako rade normalni ljudi
:: Nas je zemlja satrla i postavila na mesto nize rase i smesno mi je da citam kako idioti ispranih mozgova koji nemaju ni svoje ja ni svoje dostojanstvo pokusavaju da predju preko toga. Ajde sto ce svoje zivote unistiti, nego sto uticu da i drugi pljunu na svoj i daju Srbiji i Rusiji da im rade sta hoce. Kod nas zbog resenja reklamacija se postavlja pitanje da li bi bilo dobro kupovati i da je ista cena a ne 30% skuplje
:: Ali ajmo naguzimo se svi placajmo napajanja od 1000W stara 5 godina 45.000 dinara
:: Budimo ponizni, glupi, lojalni gradjani
::
:: Ne smete da razmisljate kako je u Poljskoj, kako je u Madjarskoj, o tome se razmislja kada se prica u ulasku u NATO a ne kada se to odbije, onaj ko odbije nema prava da razmislja o tome. Ima prava da cuti i da guta uvrede drugih koji su osudjeni na to i da sam oskudeva cuteci u svemu. I da slucajno ne pokusa da nam zatvori usta, jer narod Srpski je operisan da vidi sta je Sloboda govora. Srpski narod je sto se tice vredjanja i izjava prvi na svetu. Najgore psovke i uvrede izlaze iz usta nasih ljudi. Mi smo oni koji idu i ruse i pale i izazivaju 3 rata jer zelja za uticajem nad drugim narodima nadjacava zelju za dobrim zivotom, i mi smo spremni i na bedu i glad samo ako malo zivimo u zabludi da smo mocni i jaci nego komsije. Zato idemo i rusimo, palimo i deremo se Ubise nas, jaoj boze, nestajemo, plan da se Srbi pobiju, itd, a sve vreme to mi radimo.
::
:: Uzdrzite se ako boga znate, ako ste za Ruse cutite nemate pravo da se zalite jer koincidencija po kojoj oni koji sa njima su zive u bedi a oni koji se odvoje profitiraju je uzasna, to su desetine poredjenja, tu ne moze da omasi. I nemate pravo da mislite kako je u Madjarskoj jer Madjarska je NATO clanica i clanica EU. A to nije isto. Mi smo demoni koji demoniziju druge a sami sebi otezavaju zivot. Nema zavere Vatikana, Masona, toga nema, to su pravoslavne izmisljotine, jedini koji su zamenili Hitlera i koji sada umesto u holokaustu spaljuju svoje vojnike u krematorijumu su Rusi. Tu nema mozda, ako , jeste, nije, tu postoje dokazi iz Ruskih izvora, brojevi cargo i ostalo kojim se to prenosilo. Pa Rusija je puna ljudi koji ce da obezbede svoj zivot tako sto ce sa zapadom da podele tajne koje znaju i kojima su bili svedoci. To nije poremeceni Asanz i Wiki Liks i ostale gluposti i pricice, ovo su stvarne stvari, realne
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70
::
:: :: Meni bilo smesno citajuci na bencu temu o njihovoj prodavnici(zelim im sve najbolje) kako admini kunu `Madjare`, kao da prodaju drogu. Pa jbt ja sam skoro pazario ceo komp preko njih, da sam uzeo od nasih, dao bi 30-40% vise. Prica je da li znamo koliko kosta radnja, racuni, radnici, blablabla....Pa i onaj u Madjarskoj to isto placa
:: :: Secam se davno kad sam u Poljskoj u radnji uzeo Senhajzer CX300 za 25 evra. Ove je jedino bilo moguce uzeti preko 4audio za 46 evra. Ej, onaj u Poljskoj naruci, plati sve namete,radnike i prodaje za skoro duplo jeftinije. Da ne pricam koliko je prehrambeno jeftinije, blago receno je da sam se sokirao(bez preterivanja pecenica, kackavalj 300 kinti kilo i to da biras)
:: ::
:: :: __________________________________
:: :: ERIN GO BRAGH
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: .... 17.01.2017. 07:53 #629717

status: user
broj poruka: 1272
Evo, Ukrajina je profitirala.
Trenutno je tamo za nijansu bezbednije nego u Somaliji.

Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs