Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Mikro komp
STRANA 1 OD 1
gilopile Mikro komp 17.01.2017. 08:52 T64433

status: user
broj poruka: 9460
Zdravo,

Da li se isplati traziti neki i3, i5 ili i7 za Dell komp mikro. Napaja se sa ispravljacem 19.2V 3.6A?
Soket je 1150 i cenim da ide CPU sa oznakom `T`, tj 35W.

Zasto su tako skupi ti procesori i da li se moze naci kod nas neki Pentium ili celeron sa oznakom T za ovaj soket?

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Mikro komp 17.01.2017. 11:00 #629722

status: user
broj poruka: 18940
Po meni, ne isplati se, sem ako imas preku potrebu.
Ja imam jedno fantasticno kuciste Iwill skroz aluminijumsko, u koje moze samo ITX ploca i eksterno napajanje, i nerviram se jer ce to sve da kosta oko 100eu, i to je jos ok cena.


:: Zdravo
::
:: Da li se isplati traziti neki i3, i5 ili i7 za Dell komp mikro. Napaja se sa ispravljacem 19.2V 3.6A
:: Soket je 1150 i cenim da ide CPU sa oznakom `T`, tj 35W
::
:: Zasto su tako skupi ti procesori i da li se moze naci kod nas neki Pentium ili celeron sa oznakom T za ovaj soket
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Mikro komp 17.01.2017. 13:49 #629725

status: user
broj poruka: 914
Nisi naveo namenu, Intel je skup ja imam athlon 5350 . Iskreno za istu svotu novca moze mnogo bolje ali se potrosnjom do sada triputa isplatio posto skoro radi 24/7 . Za surf,multimediju i poneku igricu iz mladjih dana sasvim je OK. Napaja se direktno preko baterija sa UPS-a pomocu pico atx napajanja, posto je i monitor 12V adapteru imam autonomiju od cca12h

:: Zdravo
::
:: Da li se isplati traziti neki i3, i5 ili i7 za Dell komp mikro. Napaja se sa ispravljacem 19.2V 3.6A
:: Soket je 1150 i cenim da ide CPU sa oznakom `T`, tj 35W
::
:: Zasto su tako skupi ti procesori i da li se moze naci kod nas neki Pentium ili celeron sa oznakom T za ovaj soket
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs