Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Dormeo....?????
STRANA 1 OD 1
srdjanl Dormeo....????? 06.03.2017. 11:30 T64655

status: user
broj poruka: 1491

Da li je neko imao stvarno dobrog iskustva sa jastucima,ili je samo bacanje love?
KOnkretno mislim na ova dva modela...
http://www.dormeo.rs/siena-anatomski-jastuk-2kom
http://www.dormeo.rs/3layer-anatomski-jastuk
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
uroshnet Re 04.04.2017. 07:49 #634008

status: user
broj poruka: 1033
Sve ti zavisi sta tebi odgovara, da li spavas na visokom ili niskom jastuku, tvrdjem ili meksem... Ja spavam povremeno na dormeu kod devojke, a imam i neki memorijski običan. Bolji je dormeo anatomski. Ali kući imam neki niti je dormeo niti memorijski, već sa nekim silikonskim vlaknima, pre par godina plaćen oko 2000 din. ubedljivo najbolji. Ima neku zlatnu detelinu kao logo na sebi ako ti nesto znaci, a i ako već nisi pazario nešto. I mnogo toga zavisi i od samog kreveta da znaš, jebeš dobre gume i amortizere ako je auto krš (neudoban).

ASUS M5A99X EVO
FX8320E
CM Nepton 140XL
Kingston HyperX 2x4GB @1600
MSI TFIII GTX 660 2GB
KINGSTON HyperX 3K 120GB
ASUS XONAR DG
CM Storm Trooper


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl Re: Re 10.05.2017. 21:24 #635256

status: user
broj poruka: 1491
Ovo sam kupio preko kolege koji ima tu club karticu ,prosao sam oko 1500 dindzi jeftinije,kako god.Tri sloja ima jastuk,moze da se vade ti delovi da stelujem kako mi odgovara,drugi mesec kako ga imam,mozda bolje spavam,ali bolivi u vratu su jos uvek tu.

http://dormeors.azureedge.net/media/catalog/product/cache/43/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/m/e/memosan_pillow_anatomic_3-layer_30x50.jpg

:: Sve ti zavisi sta tebi odgovara, da li spavas na visokom ili niskom jastuku, tvrdjem ili meksem... Ja spavam povremeno na dormeu kod devojke, a imam i neki memorijski običan. Bolji je dormeo anatomski. Ali kući imam neki niti je dormeo niti memorijski, već sa nekim silikonskim vlaknima, pre par godina plaćen oko 2000 din. ubedljivo najbolji. Ima neku zlatnu detelinu kao logo na sebi ako ti nesto znaci, a i ako već nisi pazario nešto. I mnogo toga zavisi i od samog kreveta da znaš, jebeš dobre gume i amortizere ako je auto krš (neudoban).
::
:: ASUS M5A99X EVO
:: FX8320E
:: CM Nepton 140XL
:: Kingston HyperX 2x4GB @1600
:: MSI TFIII GTX 660 2GB
:: KINGSTON HyperX 3K 120GB
:: ASUS XONAR DG
:: CM Storm Trooper
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646079.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs