Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Tuzna vest, mole se osetljive osobe i srcani bolesnici da ne citaju
STRANA 1 OD 1
dbqp Tuzna vest, mole se osetljive osobe i srcani bolesnici da ne citaju 20.03.2017. 16:29 T64705

status: user
broj poruka: 1368
http://goo.gl/8GqaVq

Ne mogu prosto da dodjem sebi... Upravo krecem do crkve (samo ne znam jos uvek u koju treba) da zapalim svecu...
Ej zivote, nedostupni dileru...

P.S. Jos i Sorosa da ispratimo pa da se zalije :):):)




Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 20.03.2017. 16:49 #633427

status: user
broj poruka: 3104



Forum PC Berza > Vesti na IT sceni > Umro neko ne vezan za IT i ovaj se odmah uhvatio nove teme da se ruga.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
silja1987 ... 20.03.2017. 16:51 #633428

status: user
broj poruka: 220
Znaci posle jedno 7-8 cuki, 5-6 bubrega i jedno 2-3 rekonstrukcije arterija ipak nista,a?

FX8300@4.5GHz| CM Nepton 140XL| Gigabyte 990X gaming
G1|Kingston 16GB| Samsung 850 EVO 250GB| MSI R9 380 4G
| WD blue 1TB| ThermalTake Core31| Raidmax Thunder 735
| Reddragon Asura K510| Luom G10| AltecLansing 151i| Sades SA-903| LG 2246|Samsung

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Tuzna vest, mole se osetljive osobe i srcani bolesnici da ne citaju 20.03.2017. 16:53 #633429

status: user
broj poruka: 1118
Svi cemo umreti jednog dana.


:: http://goo.gl/8GqaV
::
:: Ne mogu prosto da dodjem sebi... Upravo krecem do crkve (samo ne znam jos uvek u koju treba) da zapalim svecu..
:: Ej zivote, nedostupni dileru..
::
:: P.S. Jos i Sorosa da ispratimo pa da se zalije :):):
::
::
::
::
:: Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: ... 20.03.2017. 17:05 #633432

status: user
broj poruka: 1368
Pa kako da se ne rugam smrti judeomasoncini koja ovoj planeti nista dobro donela nije? Nego, da nisi ti neki iz staba Jelene Milic, Sonje Biserko i ostalih NVO koje je ovaj cika indirektno/direktno finansirao?
A to da BAS NEMA nikakve veze sa informacionim tehnologijama je po meni jedan apsolutno infantilan argument, ono tipa kao kad bi mi neko dobacio ``Hej, presao si pesacki prelaz na crveno``. Upleten je dekica bio u sve sfere privrede celog sveta pa i u IT. Aj sad odi pa ga zali u miru i tisini, saosecam sa tobom.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

::
::
::
:: Forum PC Berza > Vesti na IT sceni > Umro neko ne vezan za IT i ovaj se odmah uhvatio nove teme da se ruga.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: ... 20.03.2017. 17:07 #633433

status: user
broj poruka: 1368
Ma Thaqi nije stigao na vreme da mu dobaci jos kvalitetnih srpskih iznutrica kosovskih Srba... Jbg, sad je gotovo...



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Znaci posle jedno 7-8 cuki, 5-6 bubrega i jedno 2-3 rekonstrukcije arterija ipak nista,a
::
:: FX8300@4.5GHz| CM Nepton 140XL| Gigabyte 990X gaming
:: G1|Kingston 16GB| Samsung 850 EVO 250GB| MSI R9 380 4
:: | WD blue 1TB| ThermalTake Core31| Raidmax Thunder 73
:: | Reddragon Asura K510| Luom G10| AltecLansing 151i| Sades SA-903| LG 2246|Samsun
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Re: Tuzna vest, mole se osetljive osobe i srcani bolesnici da ne citaju 20.03.2017. 17:08 #633434

status: user
broj poruka: 1368
Ali malo ko ce umreti u 101. godini zivota... Pogotovo ovde u Sırbistanu.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Svi cemo umreti jednog dana
::
::
:: :: http://goo.gl/8GqaV
:: ::
:: :: Ne mogu prosto da dodjem sebi... Upravo krecem do crkve (samo ne znam jos uvek u koju treba) da zapalim svecu..
:: :: Ej zivote, nedostupni dileru..
:: ::
:: :: P.S. Jos i Sorosa da ispratimo pa da se zalije :):):
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc Re: Re: ... 20.03.2017. 17:25 #633435

status: user
broj poruka: 3104
A ti kakav si i kakav si prema ljudima na ovom forumu, za tobom nece niko da zali. Ajd sad idi.


:: Pa kako da se ne rugam smrti judeomasoncini koja ovoj planeti nista dobro donela nije? Nego, da nisi ti neki iz staba Jelene Milic, Sonje Biserko i ostalih NVO koje je ovaj cika indirektno/direktno finansirao
:: A to da BAS NEMA nikakve veze sa informacionim tehnologijama je po meni jedan apsolutno infantilan argument, ono tipa kao kad bi mi neko dobacio ``Hej, presao si pesacki prelaz na crveno``. Upleten je dekica bio u sve sfere privrede celog sveta pa i u IT. Aj sad odi pa ga zali u miru i tisini, saosecam sa tobom
::
::
::
:: Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Forum PC Berza > Vesti na IT sceni > Umro neko ne vezan za IT i ovaj se odmah uhvatio nove teme da se ruga.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp ... 20.03.2017. 18:12 #633439

status: user
broj poruka: 1368
Nisam cvecka i nikad nisam ni bio. Niti cu biti. Moj nastup i generalno karakter i osobine nikada u zivotu nisam prilagodjavao tako da prijaju vecini i nikada me nije doticalo sta neko o tome misli. Ja sam samo surovo realan a cesto i grub. Jbg. Niko te ne tera da citas moja pisanija, a drugo - ako smatras da krsim neko od pravila foruma slobodno drukaj, cuj mene riportuj, drukaj htedoh reci.
A to hoce li me iko zaliti ili nece me tangira u pm.

https://youtu.be/KgGQ96OQX2I

P.S. Idi zali ovu spodobu judeomasonsku. Bas lepo izgleda na slici sa linka u pocetnom postu, prosto da se ispovracas na ekran.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc Re: ... 20.03.2017. 18:49 #633440

status: user
broj poruka: 3104



:: Moj nastup i generalno karakter i osobine nikada u zivotu nisam prilagodjavao tako da prijaju vecini i nikada me nije doticalo sta neko o tome misli.

Upravo tako, ako te nije briga ni za koga ovde na forumu, koji kurac dolazis? Mislis da to tvoje pisanje ima nama neku vrednost? To sto ti radis je proseravanje radi zadovoljavanje sopstvenog ega, sto za posledicu ima vec nekoliko tema Zagadjenih tvojim komentarima. Ako nisi razumeo sta sam ti rekao, onda evo najrazumljivije ti kazem da se logofujes i obrises PCberzu iz bookmarka.

Svaki put kad sam uzeo da citam tvoje komentare zajebo sam se dvostruko zato sto sam pomislio da je to pisao Duqp koji je iako se ne slazem sa nekim njegovim resenjima ispao daleko razumniji covek od tebe te sam ocekivao nesto normalno, a drugo tek kad procitam onoliko da shvatim da si odjebao onog ko je trazio pomoc u temi i da se proseravas na svoj sopstveni nacin da se svima zgadi zivot, ukapiram da si ti pisao. A pretpostavljam da i drugi tako prodju.

Jednostavno, svrstavam te medju Vladu i Maestra, znas neke izraze i po koju caku u vezi sa racunarima, ali jednostavno si odvratan i trebao bi da odes.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Pa, mogao je i ranije...no, nikada nije kasno za 20.03.2017. 19:05 #633441

status: user
broj poruka: 10984
cinjenje dobrih dela. Njegov prvi duznik umro je sredinom proslog veka (i milenijuma)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp ... 20.03.2017. 19:32 #633443

status: user
broj poruka: 1368
@srdjanc Vidi, skroz me boli polni organ u sta me svrstavas a pominjanjem duqp-a, najvece muvare i bagre na ovom forumu i uzimanje njegovog misljenja za relevantno samo govori o tebi i pogresnom nacinu na koji rezonujes. Doticnog treba izbegavati u svakom smislu, ali resio sam davno da ne iznosim cinjenice koje znam o njemu jer em nije svrsishodno em me iskreno ta kreatura ne zanima.

@tortica Ma kazem opet, jos samo Sorosa da ispratimo i ako Bog da nekog Rotsilda pa da se zalije :):):)
Nego cek torto, kad si napisao sredinom proslog milenijuma, mislio si na neki srednji vek tj. 1500tu godinu posle Hrista ili? Nije valjda da dotle sezu dugacki prsti judeomasonerije? Rotovi su recimo (Rotsildi) na ``vlasti`` od npr. osnivanja prve privatne banke tzv. Bank of England, 1600 i neka, za precizniju informaciju moram na wiki, a Rokfeleri brat bratu ne znam jesu li u prici duze od 200 godina. Sto se Sorosa tice, taj madjarski jevrejin i finansijski spekulant se obogatio na najvecoj inflaciji ikad u istoriji koja je zadesila forintu i generalno neku valutu. Po pricama novcanice su bile toliko obezvredjene da su ih ljudi lepili na zidove (ne židove xD) kao tapete i da su bile bukvalno rasute po ulicama Budimpeste.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Ma nista se ne menja 20.03.2017. 19:45 #633444

status: user
broj poruka: 1083
Ima on sestoro deca i izdajnike u svim drzavama osim Kine
A dal cemo mi imati 101 godinu, to ni ne pomisljaj. pored ovakih lekara ko doceka 65, nek bude sretan.

Evo malo detalja o tom zlocincu

http://www.kurir.rs/planeta/najmracnije-zavere-rokfelera-virusima-hteo-da-kontolise-svet-povezan-sa-napadom-11-septembra-clanak-2741407


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Ma nista se ne menja 20.03.2017. 20:08 #633446

status: user
broj poruka: 1368
Jos da dodam tzv. osiromaseni uranijum koji se deponuje u organizmu jer je jelte u pitanju teski metal i gotovo nikada nece napustiti organizam, cije je vreme poluraspada 4-4.5 milijarde godina, itd. No dobro, to su sve nasi prijatelji i partneri danas, a ko je zapravo sponzorisao zurku - navedena ekipa.
Inace, termin osiromaseni uranijum je nastao zbog toga sto je neupotrebljiv kao nuklearno gorivo (U-238) za razliku od visoko reaktivnog Uranijuma-235 koji se u rudi tzv. pehblendi (eng. pitchblende - uraninite) nalazi u promilima. E sad, neki filantrop je otkrio da su svojstva U-238 (``osiromasenog`` iako je to najzastupljeniji prirodni izotop Uranijuma) jako dobra sto se tice cvrstine. Onda se nasla primena u vojnoj industriji jer gotovo da nema kroz koji oklop ne penetrira. Pri samom udaru u tenk, oklopno vozilo, w/e, burno reaguje nagradjujuci oksid i pritom oslobadjajuci stravicnu temperaturu koja em topi oklop em prolazi kroz njega. 99te su takvi projektili korisceni prililom zurke sa aparata A10-A koji ima rotirajuci top (gatling gun, americki izum jos iz gradjanskog rata, 19. vek) koji se ``vrti`` na 2000rpm i izbacuje 30mm projektile. E sad prosta matematika, nek samo jedan takav avion potrosi cca. 6000 ``metaka`` pa puta koliko tu ima Uranijuma a nije ih bilo jedan nego brda tih aviona je rokalo po KiM i jugu Srbije dobije se nenormalan podatak dostupan javnosti da smo popili jedno 30 do 50 tona ovog zla.
I onda pod gama noz, buduci sajber noz, hemioterapiju, zracenje i na kraju kod cika Dejvida Rokfelera.
Ali kazem, to su nasi prijatelji i partneri danas.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Ima on sest sinova i izdajnike u svim drzavama osim Kin
:: A dal cemo mi imati 101 godinu, to ni ne pomisljaj. pored ovakih lekara ko doceka 65, nek bude sretan.
::
:: Evo malo detalja o tom zlocinc
::
:: http://www.kurir.rs/planeta/najmracnije-zavere-rokfelera-virusima-hteo-da-kontolise-svet-povezan-sa-napadom-11-septembra-clanak-2741407
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Jel pise 20.03.2017. 20:18 #633448

status: user
broj poruka: 1083

Da je on osnovao trileteralnu komisiju KO JE BIO NA TU KOMISIJU U BEOGRAD
Jel rekao da ce VAKCINAMA SMANJITI POPULACIJU Ko vas tera da vakcinisete decu ili ako necete onda 150000 kazna.Eto ko je sluga Rokfelerov.A vi sada glasajte za njega.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ispravka: krajem proslog milenijuma... 21.03.2017. 18:09 #633545

status: user
broj poruka: 10984
....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @Dobrodosli u 21 vek 21.03.2017. 20:04 #633555

status: user
broj poruka: 1986
Enabling Continual Learning in Neural Networks
http://tinyurl.com/gmuaff3

DNA Fountain enables a robust and efficient storage architecture
http://tinyurl.com/hh4dk3d

pusti Rokija neka putuje u vecna lovista, sve te pare i moc a nije stigao da se aploaduje na klaud, maler...

p.s.

ako ti je dosadno pikaj nesto ovog tipa http://tinyurl.com/zrrjnt8

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Sastavljen od 100 delova 21.03.2017. 21:20 #633565

status: user
broj poruka: 9460
Umrlo njih 10-ak zajedno.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs