Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Najbizarnija molba adminima u istoriji ovog sajta - Ne blokirati Wladu EVGA. Objašnjenje sledi:
STRANA 1 OD 2  
Blueberry Najbizarnija molba adminima u istoriji ovog sajta - Ne blokirati Wladu EVGA. Objašnjenje sledi: 09.01.2019. 22:19 T66546

status: user
broj poruka: 1272
Da, znam šta sam napisao, obrazložiću krajnje lakonski.
Došli smo dotle da više niko ne piše o novim tehnologijama, čak ni kroz zafrkavanje i raspravu.
Super je što ćeš ovde uvek dobiti pomoć pre nego bilo drugde.
Ali neki review nečeg novog, komentar, prikaz, objašnjenje,nekad sam mogao saznati sve bez da kupim ili listam časopise, sad toliko je retko da ćeš pre naći turpiju u zatvoru.
Brišite mu sve komentare koji se počnu kositi sa zdravim razumom. O novitetima i ovakav ume i može.
Ne dirati komentare o hardveru.
Zamrli smo.
Dotle je došlo.


Jedan od onih što neće prodavati hardver, već pljeskavice.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 09.01.2019. 23:32 #652763

status: user
broj poruka: 12785
Dok ne krene da psuje itd nema osnova da mu se briše bilo šta.

Mene više interesuje ko je onaj Detonator koji je psovao po forumu juče i pravio random teme...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 09.01.2019. 23:35 #652764

status: user
broj poruka: 3974
Daume daj CP key! :D

PC Igre https://goo.gl/nReEin

HB https://goo.gl/v7sVst

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici re: 09.01.2019. 23:39 #652765

status: user
broj poruka: 908



ti si puko vise od njega
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 10.01.2019. 00:11 #652766

status: user
broj poruka: 18940
Slažem se sa ovim gore napisano. Kada se zaobiđu kilometarski Vladini postovi njegovih subjektivnih komentara, naiđe se na novitete za koje nisam znao, barem što se tiče eVGA
Šta god mislili o njemu i onom što piše, čovek nije loš.

Psovanje, pisanje boleština na IT forumu, nastranosti, pravljenje milion naloga, tome nije mesto na ovom forumu, takve stvari treba sankcionisati.

@Daume, dbqp -> Krieger -> DBcooper -> Detonator -> Blitzkrieg

Možda ima još neki, verovatno se i on pogubio, sigurno će uslediti sledeći, da je ovo bench, bila bi mu blokirana ip adresa zauvek.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t ... 10.01.2019. 00:42 #652767

status: user
broj poruka: 430
Koliko mene secanje sluzi, nije Vlada banovan zbog kilometarskih postova niti zbog pristrasnosti nekom brendu/proizvodjacu, vec zbog anti ljudskih postova i izliva mrznje prema svemu sto ima veze sa drzavom u kojoj obitava. :)

Intel core i7 2600 @4.2GHz Gigabyte ga-z77-DS3H / 16GB DDR3 Excelram 1600MHz / PowerColor AMD r9 280x TurboDuo - PowerColor ATI 4870 1GB BKP / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Razer Destructor II

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Meni su vladini 10.01.2019. 00:56 #652768

status: user
broj poruka: 3466

Postovi sa novim hardverom ok. Malo skrene sa toga pa priča nesto drugo ali to ignorišem pa i kada je popio ban i bila ona cela priča ja to nisam ni pratio. Neka ga. Ok je sta znam


Ja cackam neke aplikacije pa malo malo iskopam nesto bas korisno. Pocecu da kacim to ovde. Pa svi po malo nesto i vracamo se staroj slavi.

Nakon par dana korišćenja jednog lepog miša uradicu mali amaterski review ovako smotan I nepismen ali nema veze.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t @duqp 10.01.2019. 01:37 #652769

status: user
broj poruka: 430
Kog pacova si pazario?

Iskreno, od 2006te na ovamo, imao sam 20ak glodara, i nekako se uvek vratim starom dobrom mx518... Mamba 2013, g500, mx1000, mx revolution, performance mx, i neki steelseries glodari, al mx518 mi nekako najbolje lezi, subjektivan osecaj.

A sto se Vlade tice, nek pise sta hoce, samo da ne ubacuje Srbiju, Hrvatsku, USA i NATO u pricu i to je to.

Intel core i7 2600 @4.2GHz Gigabyte ga-z77-DS3H / 16GB DDR3 Excelram 1600MHz / PowerColor AMD r9 280x TurboDuo - PowerColor ATI 4870 1GB BKP / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Razer Destructor II

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 imas sve na youtube 10.01.2019. 02:55 #652770

status: user
broj poruka: 4661
posto je youtube postao kao televizija samo bolje sa vise informacija, jer na tv-u uglavnom mozemo da gledamo Vucka kako laprda(barem na ovim nasim televizijama je nezaobilazan), meni je youtube 90% izvor novih IT vesti, ovde je vise poseta zbog zabave radi i katkad moze nesto da se procita sto je zanimljivo ili nekom da se pomogne, tj sta vise ovde uglavnom neko odmah postavi kad neka igra izadje sa lekom tako da je to jedan od razloga sto posecujem :D XD a review i ostalo pratim na youtube



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @idiot 10.01.2019. 10:59 #652771

status: user
broj poruka: 3466
Mx master 2s gray

Beli mi je bio lep ali kada sam se raspitao i pročitao da i sa rukavicama ako se koristi za 7 dana požuti pozivi sta god. Razmatrao onaj plavkasti ali aj ovaj.

Ja sam ceo život igrao cs 1.6 i držao se Inteli 3.0 miša. Nisam imao potrebu za drugim i boljim. Mx518 mi uvek bio nekako previše ispupcen ka sredini dlana.

Ovaj mx sada zbog produktivnosti a i premor ruku imam više od touchpada i nekog običnog miša. Fali mi jos tastera i funkcija. Čak sam gledao i logitech vertical i ergo. Ali to mi nekako ne ide sad da se navikavam na nešto novo.

Igre ne igram više ali npr pubg me opasno privlači kad bih se vraćao igrao bih samo to.


@gare87

Svi mi gledamo review na yt ali meni npr nijedan review ne može zameniti to kao kad otvorim ovde temu i pitam za nesto ili se nadovezem na neku koja je već otvorena. Pa neko nesto koristi ili je probao video itd. A i oni sto ih plaćaju da hvale neku kantu od proizvoda uopšte mi nisu merilo (mislim na jutjubere neke kilave one)

Hvale svi tamo npr magic mouse a oni kojima ne lezi otvoreno kažu i hvala im za to, a ja kazem ja da je krs, super je touch gestures itd ali mozda samo za poneti i to samo mozda, jer meni je to kako mis legne u ruku prva stavka a jednostavno nemam šake za taj tip miša i dzaba sve onda.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 ... 10.01.2019. 11:51 #652773

status: user
broj poruka: 285
Mene vi skrenete sa price.
Ja napisem nesto a onda dodju 2 posta odgovora a 3 nesto dobaci.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 10.01.2019. 11:53 #652774

status: user
broj poruka: 3974
Hahaha Vlajko Jahac Nvidie.. :D

PC Igre https://goo.gl/nReEin

HB https://goo.gl/v7sVst

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: @idiot 10.01.2019. 11:56 #652776

status: user
broj poruka: 285
Pa sve belo pozuti i kucista. To treba odrzavati i odrzavati, ako neko pusi u kuci i kupi beli komp zazalize, sigurno sledeci mu nece biti beli.
A MX Master sam ja kupio i to je mis koji ja nisam mogao da koristim za gaming. Jednostavno je tako seckao i ponasao se lose da sam morao da ga prodam. Dotle je za surfovanje i slicno bio nikada precizniji. Nisam odmah otisao na G900.


:: Mx master 2s gra
::
:: Beli mi je bio lep ali kada sam se raspitao i pročitao da i sa rukavicama ako se koristi za 7 dana požuti pozivi sta god. Razmatrao onaj plavkasti ali aj ovaj.
::
:: Ja sam ceo život igrao cs 1.6 i držao se Inteli 3.0 miša. Nisam imao potrebu za drugim i boljim. Mx518 mi uvek bio nekako previše ispupcen ka sredini dlana.
::
:: Ovaj mx sada zbog produktivnosti a i premor ruku imam više od touchpada i nekog običnog miša. Fali mi jos tastera i funkcija. Čak sam gledao i logitech vertical i ergo. Ali to mi nekako ne ide sad da se navikavam na nešto novo.
::
:: Igre ne igram više ali npr pubg me opasno privlači kad bih se vraćao igrao bih samo to
::
::
:: @gare8
::
:: Svi mi gledamo review na yt ali meni npr nijedan review ne može zameniti to kao kad otvorim ovde temu i pitam za nesto ili se nadovezem na neku koja je već otvorena. Pa neko nesto koristi ili je probao video itd. A i oni sto ih plaćaju da hvale neku kantu od proizvoda uopšte mi nisu merilo (mislim na jutjubere neke kilave one)
::
:: Hvale svi tamo npr magic mouse a oni kojima ne lezi otvoreno kažu i hvala im za to, a ja kazem ja da je krs, super je touch gestures itd ali mozda samo za poneti i to samo mozda, jer meni je to kako mis legne u ruku prva stavka a jednostavno nemam šake za taj tip miša i dzaba sve onda.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 10.01.2019. 12:57 #652779

status: user
broj poruka: 18940
ABS plastika je od takvog materijala, da vremenom pozuti, bez obzira da li je pusacka ili nepusacka prostorija, taj materijal zbog svetlosnih zraka pozuti. Ne moze da pozuti PBT plastika.

Beli mis ne bih kupovao bas iz tog razloga, ali za 2god. nece sigurno da pozuti, nego za vise. Inace, svi uredjaji se prave od ABS-a, ali ako je crni ABS, tu se ne menja boja, jedino sto se uglanca, izlize sloj posle dugo koriscenja.

Generalno, ja sam vidjao mx mastere sa cudnim kvarovima, po meni to nije bas pouzdan mis.
Nema drugog izbora, samo G903.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 10.01.2019. 16:28 #652793

status: user
broj poruka: 17084
Dokle god je neko pristojan cak i ako davi meni je sve ok, ne treba da se brise nista.

Cpu: Ryzen 1600x + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:16 Gb
SSD: Crucial 500 gb +HDD 500gb
MBO:Asus b350F
Case:Storm Enforcer
PSU:Corsair 850w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @vlada patient01 10.01.2019. 19:40 #652802

status: user
broj poruka: 3466

pa ja koliko znam mx master i tako ti nisu za gaming jbg, ja nikad ne bih probao bezicnim misem da pucketam u nekoj igrici. Mozda je izasao neki bezicni nadrkan sad ali trenutno me ne zanima to :)

a kakav ti je g900 jel si zadovoljan


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Masuka ... 10.01.2019. 22:15 #652811

status: user
broj poruka: 360



Zdravo ljudi, nikad nisam mnogo postovao ovde ali sam bio aktivan posetilac od 2008 do 2016 mozda, sada s vremena na vreme samo posetim.
Drago mi je da su prisutni i aktivni mnogi raniji clanovi.

Ovde sam redovnije dolazio radi uvida u mnoge stvari, iskustva i misljenja o mnogo cemu a ponajvise o hardveru.

Generalno sam presao na youtube, i zadrzao se na Techspotu najvise jer mi se sve svelo na citanje vesti i pracenje recenzija.

Ali uvek je najbolje cuti iz druge ruke dosta toga.
Planiram da pravim konfiguraciju u toku ove godine, i koliko god sam upucen verujem da cu ovde dobiti informacije koje drugde ne bih mogao ako zatrebaju.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 10.01.2019. 23:17 #652812

status: user
broj poruka: 12785

Polako, još se radi igra .)

:: Daume daj CP key! :
::
:: PC Igre https://goo.gl/nReEin
::
:: HB https://goo.gl/v7sVst
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Gde si masuka posle 10.01.2019. 23:25 #652813

status: user
broj poruka: 3466


Toliko godina :) mozda se još neko javi od starih bandita :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 10.01.2019. 23:29 #652815

status: user
broj poruka: 4744

Koja?

:: Polako, još se radi igra .
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 10.01.2019. 23:54 #652817

status: user
broj poruka: 3974
Eh sad Alrade, ne mozes sve da znas.. :D

Daume imam info da ce na leto, i ako moze collectors edition! :D

PC Igre https://goo.gl/nReEin

HB https://goo.gl/v7sVst

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 11.01.2019. 00:11 #652818

status: user
broj poruka: 4744

Šta bi sa Scornom? Hoće li ikad...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 11.01.2019. 00:13 #652819

status: user
broj poruka: 12785
Ne odgovaram na bait za info...

@alrad: kako koja igra, pa Cyberpunk 2077 :)

Što se tiče Scorna, rade ljudi na igri, dobili su neke finansije samo se otegao razvoj malo.
:: Eh sad Alrade, ne mozes sve da znas.. :
::
:: Daume imam info da ce na leto, i ako moze collectors edition! :
::
:: PC Igre https://goo.gl/nReEin
::
:: HB https://goo.gl/v7sVst
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 11.01.2019. 00:15 #652820

status: user
broj poruka: 3797
Daume, jel moguce nekako imati 90-100 posto iskoriscenost grafike u Battlefieldu 1 ili 5 nebitno, ako se detalji stave na lov ili mid? Kod 1440p i 4k je moguce, ali izgleda kod 1080 nije. Pitam jer jurim 200 frejmova zbog monitora, a nikako ne mogu da ih imam... Jel ima neka caka, ti znas sve oko ove igre?


Ryzen 2600
RX 570, GTX 1070
Acer KG251QDbmiipx 240hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 11.01.2019. 00:20 #652821

status: user
broj poruka: 12785
To bih pre rekao da je neki problem sa engine-om ako neće da dogura u 1080p 200fpsa. Ne znam ni koliko se primeti razlika iznad 144 hz.


:: Daume, jel moguce nekako imati 90-100 posto iskoriscenost grafike u Battlefieldu 1 ili 5 nebitno, ako se detalji stave na lov ili mid? Kod 1440p i 4k je moguce, ali izgleda kod 1080 nije. Pitam jer jurim 200 frejmova zbog monitora, a nikako ne mogu da ih imam... Jel ima neka caka, ti znas sve oko ove igre
::
::
:: Ryzen 2600
:: RX 570, GTX 1070
:: Acer KG251QDbmiipx 240hz
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 11.01.2019. 00:34 #652822

status: user
broj poruka: 3974
Nije bait, nego samo kazem, postujem to sto moras da drzis info u tajnosti.. :D

Jedva cekam!

PC Igre https://goo.gl/nReEin

HB https://goo.gl/v7sVst

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646108.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs