Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Pa da li su ovi iz M$ normalni?
STRANA 1 OD 1
xenox Pa da li su ovi iz M$ normalni? 27.05.2019. 07:26 T66883

status: user
broj poruka: 1393
Windows 10, ali malo sutra... Sto to lepo ne zovu 10a, 10b, 10c ili jos bolje 11, 12, 13...


zamolio me prijatelj da mu instaliram OS(ranje) na nov HP laptop. Zveknem ono sto mi je na flesu - 1609. Nista nije nasao sam sto se mreze tice. Ajd na sajt po drajvere kad tamo

Verzija za 1709/1803 (mada poneki i odvojeno) i 1809

Ajd skoknem na M$ za download - on nudi 1903. Ko zna sta ce sve morati da opeglaju ovi iz HP sa novim update djubretom.

Najurim od drugog prijatelja 1709 original DVD, napravim ISO pa boot USB.

Kad je pocela Kurtana da mi kenja kod instalacije sam vec debelo popizdeo. Pise majmuni sta treba, sta ima jos i da slusam idiotarije. Zamisli da svaki dan slusa kako treba da se nakacis na WiFi da bi se skinuli update kako bi ti bilo lepo u zivotu...

Elem, nasao je drajvere za WiFi... KOJI SU JEBENO ZABADALI SVAKO MALO, a posto je nova masina sumnjas da nesto drugo nije u redu.

Elem - od sada samo Linux... Jebem ti besenje, umal da se udavim - sas ovaj prozor...

BTW - kod HP raj za pocetnike - os drajver za Kaby Lake ili Gemini, a ti pitaj babu Petkanu kad se razumes ko Marica u kriv...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Pa da li su ovi iz M$ normalni? 27.05.2019. 08:56 #656881

status: user
broj poruka: 1330
Ma kakav bre godinu dana i više stari W10 ?? 1903 ili ništa, nema nikakvog `peglanja` od strane HP-a, drajveri su isti kao za prvi W10 pa čak i od 8mice i 7mice.
Drugo pitanje, odakle ideja da moraš da se nakačiš baš na WiFi ?? Kakve si to gluposti slušao ?
`os drajver za Kaby Lake ili gemini` ??? koj moj ih i tražiš kada je to standardno u OS-u ? Drž` se ti Linuxa (koji Linux, ima ih mali milion?) ili nauči windows.

:: Windows 10, ali malo sutra... Sto to lepo ne zovu 10a, 10b, 10c ili jos bolje 11, 12, 13..
::
::
:: zamolio me prijatelj da mu instaliram OS(ranje) na nov HP laptop. Zveknem ono sto mi je na flesu - 1609. Nista nije nasao sam sto se mreze tice. Ajd na sajt po drajvere kad tam
::
:: Verzija za 1709/1803 (mada poneki i odvojeno) i 180
::
:: Ajd skoknem na M$ za download - on nudi 1903. Ko zna sta ce sve morati da opeglaju ovi iz HP sa novim update djubretom
::
:: Najurim od drugog prijatelja 1709 original DVD, napravim ISO pa boot USB
::
:: Kad je pocela Kurtana da mi kenja kod instalacije sam vec debelo popizdeo. Pise majmuni sta treba, sta ima jos i da slusam idiotarije. Zamisli da svaki dan slusa kako treba da se nakacis na WiFi da bi se skinuli update kako bi ti bilo lepo u zivotu..
::
:: Elem, nasao je drajvere za WiFi... KOJI SU JEBENO ZABADALI SVAKO MALO, a posto je nova masina sumnjas da nesto drugo nije u redu
::
:: Elem - od sada samo Linux... Jebem ti besenje, umal da se udavim - sas ovaj prozor..
::
:: BTW - kod HP raj za pocetnike - os drajver za Kaby Lake ili Gemini, a ti pitaj babu Petkanu kad se razumes ko Marica u kriv..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 27.05.2019. 09:08 #656882

status: user
broj poruka: 18944
Pa kad nisi u toku, 1903, kao i 1809 je oznaka datuma kada je izašao taj release. 1903 je poslednji, uvek koristiš njega kada hoćeš nekom da instaliraš sistem, jer nosi poslednje security patch-eve, dodatne drajvere za novije kontrolere i ostalo, kao i po neku inovaciju, sa njm ćeš imati svaki drajver, ako nema po neki, uradiš update i nađe.
Na Linuxu me fascinira kad vidim da je pronašao apsolutno sve i ništa ne mora da se instalira, sem možda neke grafičke karte, ali to je rutina.

A Kurtana je sistem koji kod nas nije zaživeo, a to što si čuo je znak da ti je pronađen drajver za zvuk

PS još samo da ubediš ljude da koriste Linux hehe, nek ti je srećno u tome. Ja sam juče pokušao da ubedim drugara, jer laptop koji mi je doneo na reinstalaciju je prihvatio samo Linux koji sam mu instalirao i imao volje da ga podesim maksimalno korektno da se koristi za ono što njemu treba (internet i po neki film), ali komentar je bio `pa ja ne znam kako se radi s ovim`, i `ako radi Linux, onda mora da radi i Windows, daj ti to ponovo`.... itd.

Btw, koji Linux?

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Sve sve... 27.05.2019. 10:39 #656885

status: user
broj poruka: 9392
Ali i meni se cini da je tu nesto zabrljano. Daleko sam od Windows fana, ravnodusan sam prema njemu, ali sa svakim buildom je sve bolji i sve se lakse instalira (u smislu drajvera). Cak i za najnovije chipsete instalira gotovo sve drajvere sam ili ih eventualno resi kroz Windows update. Jedino na sta imam zamerku je aktivacija, sto se posle nekog vremena prijavi da Windows treba da se aktivira, bez na obzira na sve zabrane cekiranja KMS servisa. Medjutim i to resavam sa licenciranim kljucevima, koje korisnicima uzimam za male pare preko neta, i verujte mi da 90% klijanata plati cenu digitalne licence i rese se svih problema.
Po stabilnosti i lakoci instalacije je par koraka ispred Windowsa 7 (ovo mi nije trebalo da kazem).
:D

Verzija 1609 (2016 god. 09. mesec iliti septembar 2016) ti sigurno nece nista naci od drajvera za laptop iz 2019.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Mojave

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Da... da... 27.05.2019. 20:35 #656899

status: user
broj poruka: 1393
Ovi iz HPa su imbecili pa drze odvojene verzije za svaki kurceviti update.

Posle ovih `nadjenih` drajvera za WiFi koji blokiraju komp imam ogromno poverenje u drajvere koje odabere Winblows...

Sareno govno za gamere i losere koji imaju vremena da cekaju da im se uradi update i nadaju se da ce govno da se podigne.

BTW, znam ja sa windowsima ali ne pratim vise ovo govno jer to nije software vec neopevano bloatwara i spywarea puno djubre... Jebem ti sistem koji brise fajlove posle update... Dvaput... E zato imam stari Win 1609 koji to nije radio...

Ali zato je veoma bitno da izdamo update u odredjeni dan pa makar i neko kukao sto nesto nije kako treba.

E, da - pozdravila vas zena kojoj je posle updtaea otisao u boot loop...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Da... da... 27.05.2019. 23:47 #656907

status: user
broj poruka: 1330
Kada ovo čujem od tebe pomislio bih da nemaš veze svezom sa 10kom. update su potrbni jer se i prilike menjaju, virusi nisu više najgora stvar što se sigurnosti tiče a 10ka ima i to pokriveno sa Defenderom. HP je uvek bio problematičan sa drajverima ali ti stvarno ne trebaju posebni drajveri za svaku verziju, ništa se ne menja u systemu što bi tražilo druge drajvere, nizašta. Meni rade printeri i drugi uređaju stari 10 - 15 godina.
Linux nema prave drajve za mnoge stavari, morao sam da se vratim na Mint 18.3 zato što AMD nema nove drajvere za GPU i chipset i na Mint 19 se grafika i diskovi vuku ko prebijeni. Pola USB WiFi nema šanse da rade a za druge stvari je još gore. Poslednji update sa 1809 na 1903 se instalirao za 22 minuta a pošto sam Minta malo zapostavio ažuriranje sam mora da radim jedno 3 puta jerbo je stalno kočio ceo kompjuter, jedva sam ga nekako ažurirao posle pisanja celog romana u konzoli. Dođe mi da ga izbacim potpuno i samo sačuvam live sa persistence na USB-u koga sam napunio alatkama. Zamena za windows nije ni blizu. To što nema ni 1% od broja programa za 10ku i ostale windows je još posebna priča, koliko ljudi bi htelo da se bakće sa sideloding programa ?


:: Ovi iz HPa su imbecili pa drze odvojene verzije za svaki kurceviti update
::
:: Posle ovih `nadjenih` drajvera za WiFi koji blokiraju komp imam ogromno poverenje u drajvere koje odabere Winblows..
::
:: Sareno govno za gamere i losere koji imaju vremena da cekaju da im se uradi update i nadaju se da ce govno da se podigne
::
:: BTW, znam ja sa windowsima ali ne pratim vise ovo govno jer to nije software vec neopevano bloatwara i spywarea puno djubre... Jebem ti sistem koji brise fajlove posle update... Dvaput... E zato imam stari Win 1609 koji to nije radio..
::
:: Ali zato je veoma bitno da izdamo update u odredjeni dan pa makar i neko kukao sto nesto nije kako treba
::
:: E, da - pozdravila vas zena kojoj je posle updtaea otisao u boot loop..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 sa driverima i blokiranjem 28.05.2019. 01:31 #656911

status: user
broj poruka: 4664
nisam imao problema na win 10, ali po meni je ovo najvece vnogo od windowsa, radi sigurno 20 30% sporije od 8ce, gomila nepotrebno implementiranih gluposti koji mi za q ne trebaju, totalno zatupljeno gasenje update i ostalih notifikacija za debilne Amere kojima sve mora da se napise na ekranu da bi znali, dodatni servisi koji mi takodje ne igraju apsolutnu nikakvu ulogu, manipulacija trzistem tipa AMD RX kartice ne podrzavaju 8cu rade samo sa driverom za 10ku, da nije toga 10ku nikad ne bih instalirao, i dalje jebeni problemi kad se prikljuci naknadno drugi disk pa se izbrkaju slovne oznake particija i boot failuje, nema implementirana mogucnost preko windows instalacije da se konvertuju particije iz GPT u MBR bez formatiranja particije -_- ...itd itd

P.S i DA windows treba da se podize brzo ali NE samo sa jebenim SSD-om



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
Patriot 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
XFX RX 580 GTS 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 10 1809 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: sa driverima i blokiranjem 28.05.2019. 08:16 #656913

status: user
broj poruka: 1330
Da bi sve dobro radilo OS i HW bi trebalo da budu iste generacije. Skoro je nezamislv novi system bez SSD-a i ne radi se samo o dizanju systema već i o radu samog OS-a a iprograma. Sa ovim cenama SSD-a nema razloga da se ne uzme bar 120GB i olakšaš sebi život. Neznam na koje to `dodatne servise` misliš, ako uporediš recimo sa 7micom videćeš da ih je daleko više u stanju mirovanja dok ne zatrebaju. Neki su podeljeni na više pod-servisa da uzimaju što manje resoursa.
Za drajvere možeš da kriviš samo proizvođače HW-a, MS ne pravi nikakve drajvere. Zašto bi recimo AMD pravio drajvere samo za 8micu kada rade drajveri za 10ku ?
Ja sam insider od prvog dana i nikada mi nije ništa toliko crklo da ne može system da radi, update su daleko više česte u insider verzijama i uvek su radile kako-tako. najgore što se dešavalo je da neće da se instalira pa vrati nazad na prethodnu, 7micu bi to ubilo namtrvo.
10ka je do sada najbolji i naj napredniji OS samo je treba shvatiti i imati odgovarajući HW.


:: nisam imao problema na win 10, ali po meni je ovo najvece vnogo od windowsa, radi sigurno 20 30% sporije od 8ce, gomila nepotrebno implementiranih gluposti koji mi za q ne trebaju, totalno zatupljeno gasenje update i ostalih notifikacija za debilne Amere kojima sve mora da se napise na ekranu da bi znali, dodatni servisi koji mi takodje ne igraju apsolutnu nikakvu ulogu, manipulacija trzistem tipa AMD RX kartice ne podrzavaju 8cu rade samo sa driverom za 10ku, da nije toga 10ku nikad ne bih instalirao, i dalje jebeni problemi kad se prikljuci naknadno drugi disk pa se izbrkaju slovne oznake particija i boot failuje, nema implementirana mogucnost preko windows instalacije da se konvertuju particije iz GPT u MBR bez formatiranja particije -_- ...itd itd
::
:: P.S i DA windows treba da se podize brzo ali NE samo sa jebenim SSD-o
::
::
::
:: Intel i7 3770 3.6Gh
:: Ga-H77-D3
:: Kingston 2x4GB DDR3 1600Mh
:: Patriot 2x4GB DDR3 1600Mh
:: WD10EARS 1T
:: WD1003FZEX 1T
:: XFX RX 580 GTS 8g
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 10 1809 64-bit
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Re: sa driverima i blokiranjem 28.05.2019. 15:30 #656922

status: user
broj poruka: 4664
Nijedna stavka koju si napisao nije tacna, a jos manje je tacno da HW treba da prati kretenski sistem da bi sistem radio kako valja, ne mogu sada da navodim koje dodatne servise ima jer ih previse i skoro sve sam ih ugasio, a najcesce je pravio problem superfetch servis jer opterecuje hdd 100% na duze vreme a totalno je beskoristan, a sistem ne zauzima sto manje resursa nego zauzima VISE resursa ukljucujuci HDD i RAM memoriju, stoga sam ih i gasio, i kao sto rekoh merilo brzine sistema ne treba da bude tipa `aha stavio sam SSD i sistem leti` nego sam sistem treba da se optimizuje da nema stotine nepotrebnih gluposti koji mi za q ne trebaju, a pogotovo sto su disablovali mogucnest lakog gasenja update-a...itd



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
Patriot 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
XFX RX 580 GTS 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 10 1809 64-bit


:: Da bi sve dobro radilo OS i HW bi trebalo da budu iste generacije. Skoro je nezamislv novi system bez SSD-a i ne radi se samo o dizanju systema već i o radu samog OS-a a iprograma. Sa ovim cenama SSD-a nema razloga da se ne uzme bar 120GB i olakšaš sebi život. Neznam na koje to `dodatne servise` misliš, ako uporediš recimo sa 7micom videćeš da ih je daleko više u stanju mirovanja dok ne zatrebaju. Neki su podeljeni na više pod-servisa da uzimaju što manje resoursa.
:: Za drajvere možeš da kriviš samo proizvođače HW-a, MS ne pravi nikakve drajvere. Zašto bi recimo AMD pravio drajvere samo za 8micu kada rade drajveri za 10ku ?
:: Ja sam insider od prvog dana i nikada mi nije ništa toliko crklo da ne može system da radi, update su daleko više česte u insider verzijama i uvek su radile kako-tako. najgore što se dešavalo je da neće da se instalira pa vrati nazad na prethodnu, 7micu bi to ubilo namtrvo.
:: 10ka je do sada najbolji i naj napredniji OS samo je treba shvatiti i imati odgovarajući HW.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 28.05.2019. 16:14 #656923

status: user
broj poruka: 4230
M$ od 1511 nije napravio stabilniji sistem, pod uslovom da rade svi drajveri.
Na novom, moras ugasiti windows update sa wuMan 2.3 da bi ostao po brzini identican prije i poslije update-a. 1903 pravi probleme sa online servisima i desava se obrise sigurnosne certifikate, kako za knjigovodstvo, tako i za licnu kartu, saobracajne dozvole, zdravstvene knjizice itd itd. Brise i dta fajlove za Corel itd itd. Nestabilan je. I dalje nisu rijesili za daemon tool da< radi stabilno, nego treba traziti alternativni virtualni disk citac. Ima toga jos mnogo, samo sad ne mogu da se sjetim.
Poslije 1511, najkompatibilniji je 1709. Ako neko spomene meltdown ili spectre taj nije normalan. I nema jebenog 100% zauzeca diska ili zacrnjenja ekrana zbog M$-ovih servisa koji prave sranje u Wit, WoA i mnogim drugim naslovima, gdje korisnici pomisle da imaju neispravan hardver, a uglavnom prodaju graficke kartice, a odgovorni M$ servisi.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee ne znam 28.05.2019. 17:31 #656925

status: user
broj poruka: 570
sta da vam kazem
i ja furam W10 na milion masina pocev od 1511 pa do 1903 .. buduci da imam dosta hardvera na raspolaganju za testove, poslednjih 7 dana se bakcem sa 1903 i na lenovo masinama sa i5, ssd i 8/16 kila rama to leti bukvalno. E sad problem su HP masine i recimo HP stampaci, imali smo slucaj u firmi sa nekim MF stampacem koji je hteo da radi samo sa 1803 verzijom, dakle na 1809 i 1903 ti sve instaliras ali posle sledeceg restarta ne vidi stampac i skener. Zvanicna HP podrska je posle bullshitovanja od par dana priznala da mora da radi na 1803 i da rade ispravke za nove verzije win. Ne znam zbog cega je to tako, ali sa HP ceo zivot problem, laptopovi su im specificni za verzije drajvera za Wifi i to kad ubodem da radi uvek ga cuvam ...tako da za sad 1903 nisam primetio bilo kakve probleme svi drajveri rade, banka radi, a ovo sto operater kaze moram da proverim za sad takve stvari nisam primetio.. instaliracu Autocad , i Adobe CC pakete za 2019 pa da vidimo
pozdrav,
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Re: Re: sa driverima i blokiranjem 28.05.2019. 17:42 #656926

status: user
broj poruka: 1330
To je zato što nemaš pojma kako to radi. Kako drugima radi sve kako treba, samo na tebe je čika Billy ljut. Nemoj da brljaš po sistemu i sve će biti u redu. Nije ti to XP !!!


:: Nijedna stavka koju si napisao nije tacna, a jos manje je tacno da HW treba da prati kretenski sistem da bi sistem radio kako valja, ne mogu sada da navodim koje dodatne servise ima jer ih previse i skoro sve sam ih ugasio, a najcesce je pravio problem superfetch servis jer opterecuje hdd 100% na duze vreme a totalno je beskoristan, a sistem ne zauzima sto manje resursa nego zauzima VISE resursa ukljucujuci HDD i RAM memoriju, stoga sam ih i gasio, i kao sto rekoh merilo brzine sistema ne treba da bude tipa `aha stavio sam SSD i sistem leti` nego sam sistem treba da se optimizuje da nema stotine nepotrebnih gluposti koji mi za q ne trebaju, a pogotovo sto su disablovali mogucnest lakog gasenja update-a...itd
::
::
::
:: Intel i7 3770 3.6Gh
:: Ga-H77-D3
:: Kingston 2x4GB DDR3 1600Mh
:: Patriot 2x4GB DDR3 1600Mh
:: WD10EARS 1T
:: WD1003FZEX 1T
:: XFX RX 580 GTS 8g
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 10 1809 64-bit
::
:: :: Da bi sve dobro radilo OS i HW bi trebalo da budu iste generacije. Skoro je nezamislv novi system bez SSD-a i ne radi se samo o dizanju systema već i o radu samog OS-a a iprograma. Sa ovim cenama SSD-a nema razloga da se ne uzme bar 120GB i olakšaš sebi život. Neznam na koje to `dodatne servise` misliš, ako uporediš recimo sa 7micom videćeš da ih je daleko više u stanju mirovanja dok ne zatrebaju. Neki su podeljeni na više pod-servisa da uzimaju što manje resoursa.
:: :: Za drajvere možeš da kriviš samo proizvođače HW-a, MS ne pravi nikakve drajvere. Zašto bi recimo AMD pravio drajvere samo za 8micu kada rade drajveri za 10ku ?
:: :: Ja sam insider od prvog dana i nikada mi nije ništa toliko crklo da ne može system da radi, update su daleko više česte u insider verzijama i uvek su radile kako-tako. najgore što se dešavalo je da neće da se instalira pa vrati nazad na prethodnu, 7micu bi to ubilo namtrvo.
:: :: 10ka je do sada najbolji i naj napredniji OS samo je treba shvatiti i imati odgovarajući HW.
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Re: Re: Re: sa driverima i blokiranjem 28.05.2019. 18:14 #656927

status: user
broj poruka: 4664
masa problema sa hdd usage ima na netu da se nadje specificno za win 10, ali ponegde sam naleteo i na win 8 da je imao taj problem, dok ja nisam, meni je perfektno brzo radio win 8.1, takodje gde god da sam ubacio win 10 isto se podizao sporije od 8ce( ne racunajuci ssd ko ima), uglavnom razlog zasto ljudi koriste win 10 je zbog interfejsa koji su prilagodili da bude slicniji sa win 7 jer se dosta njih zalilo da im se ne svidja metro interfejs od win 8 i zbog nepodrzavanje drivera za nove kartice AMD-a na win 8.




Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
Patriot 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
XFX RX 580 GTS 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 10 1809 64-bit


:: To je zato što nemaš pojma kako to radi. Kako drugima radi sve kako treba, samo na tebe je čika Billy ljut. Nemoj da brljaš po sistemu i sve će biti u redu. Nije ti to XP !!
::
::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer A sta bi sa ovim poslednjim aprilskim apdejtom? 29.05.2019. 18:03 #656948

status: user
broj poruka: 148
Bas me zanima sto se ceka jun koji kuca na vrata da ga puste.
Vazda problemi sa M$-om...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: A sta bi sa ovim poslednjim aprilskim apdejtom? 30.05.2019. 10:52 #656957

status: user
broj poruka: 1330
Pa izašao je 1903 pre neki dan ali je normalno (automatski)dostupan samo onima za koje M$ misli da će proći !!!


:: Bas me zanima sto se ceka jun koji kuca na vrata da ga puste
:: Vazda problemi sa M$-om..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 30.05.2019. 17:49 #656960

status: user
broj poruka: 2998
ko hoce da proba a nije mu stigao jos, uvek moze da skine windows update assistant i uradi update.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: re 31.05.2019. 09:07 #656963

status: user
broj poruka: 1330
Ili MCT pa skineš ISO i sačuvaš ga za eventualne popravke ili clean install.


:: ko hoce da proba a nije mu stigao jos, uvek moze da skine windows update assistant i uradi update
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646155.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs