Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Sredjivanje Untrasnjosti/Spoljasnosti Auta
STRANA 1 OD 1
ZooLoo Sredjivanje Untrasnjosti/Spoljasnosti Auta 02.07.2019. 21:39 T66958

status: user
broj poruka: 3974
Sta koristite i sta se pokazalo kao dobar proizvod..

Nekada sam se bakcao sa tim i picanio auto, ali vec duze vreme ne ulazem previse vremena u sredjivanje auta. (pranje, usisavanje i redovno brisanje prasine ne racunam)

Zanimaju me preparti za briskanje plastika, mekih delova, vrata, koznih delova, sedista, podova, nesto sto osvezi auto s vremena na vreme, ne da ga lickam sa tim svake nedelje..

Ne pricam o nekom zaprljanom koji se licka svake 10-te godine.. :D

Takodje i za spoljasnost, da li trebaju neki specijalni samponi, krpe, cuda, pre sam kuci kaserom i obicnim deterdzetom prao, sad uglavnom u samousluznoj perionici.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 03.07.2019. 10:08 #657549

status: user
broj poruka: 1004
Za kožne delove (sedišta itd...) hemel krema 1 mesečno a leti može i češće, za ostalo ne znam nisam nista specijalno koristio.

I5 4670+CM 212Evo/Asus H97-pro/Gigabyte GTX1060 6GB G1 Gaming /14GB DDR3 1600MHz/256GB Intel SSD + WD black 750GB + 1Tb Samsung + 1Tb Seagate/Raidmax 600W/Chieftec LCX-03/Dell U2311H/Altec Lansing 4100/Xonar D1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jjov71 Re: 03.07.2019. 11:08 #657551

status: user
broj poruka: 4

Da, korisitio Hemel kremu za kožne delove automobila i stvarno je odlična, topla preporuka!
Možeš direktno od proizvođača na njihovom sajtu da naručiš, jeftinija varijanta od 200ml pakovanje, hemelshop sajt.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count turtle Shell 04.07.2019. 08:30 #657559

status: user
broj poruka: 1329
sa teflonom, upotrebljavao sam ga kao vax i polish za spoljašnjost, ništa živo se ne lepi na farbu i hrom bar 6 meseci.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs