Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Huawei GT 2 - kako testirati?
STRANA 1 OD 1
millanche Huawei GT 2 - kako testirati? 27.04.2020. 19:07 T67507

status: user
broj poruka: 312
Pozdrav ljudi. Imam ponudu za sat Huawei GT 2, polovan, navodno par puta stavljen na ruku u 3 meseca koliko je covek vlasnik. Pitanje za vas, spoljasnost je naravno lako oceniti, ali da li postoji neki test unutrasnjosti? Tipa, da li mogu da na primer proverim koliko puta je punjen, ili koliko dugo je koriscen, ili nesto slicno, kako bih proverio da li je tacno ovo `par puta stavljen na ruku, ne koristi se`?

Hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Huawei GT 2 - kako testirati? 27.04.2020. 23:31 #662816

status: user
broj poruka: 1118
Tesko da iko ovde to zna. I tesko da to postiji. Cisto sumnjam da je nosio par dana u tri meseca.


:: Pozdrav ljudi. Imam ponudu za sat Huawei GT 2, polovan, navodno par puta stavljen na ruku u 3 meseca koliko je covek vlasnik. Pitanje za vas, spoljasnost je naravno lako oceniti, ali da li postoji neki test unutrasnjosti? Tipa, da li mogu da na primer proverim koliko puta je punjen, ili koliko dugo je koriscen, ili nesto slicno, kako bih proverio da li je tacno ovo `par puta stavljen na ruku, ne koristi se`
::
:: Hvala
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 28.04.2020. 15:30 #662831

status: user
broj poruka: 3346
Baterija manje-vise moze dosta da traje na smart satovima, jer nije to neki veliki potrosac. Ako nema fizickih ostecenja, onda je unutrasnjost uglavnom OK, osim ako ga nije potopio u vodu na 100 metara i drzao sat vremena tamo. Onda bi crkao u svakom slucaju.

Najbolje ti je licna provera istog, ako mozes.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
millanche re: 28.04.2020. 20:20 #662835

status: user
broj poruka: 312
Pogledao sam danas. Otprilike 5 sekundi je bilo potrebno da shvatim da to nije kupovina za mene. Opis `kao nov` sa 3 ogrebotine na ekranu, od cega jedna oko 2mm, i dve oko 1mm, gde se ova prva veca lepo vidi, a ove dve pod uglom... Za mene nije tacan opis. Uz to se videla prljavstina na sastavima kaisa, te na osnovu koriscenja fitnes narukvice mogu da zakljucim da se takva prljavstina pojavljuje posle najmanje 2 nedelje nosenja. Sve u svemu, nisam kupio. Jesam zainteresovan, ali takve stvari mi bodu oci.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re 28.04.2020. 21:12 #662840

status: user
broj poruka: 609


vidi ja gear 3 nosim godinu ipo svaki dan, guram ruke u racunare i svasta nesto i nema ni jednu ogrebotinu..a prljavstine ima na spoju narukvice i sata onako...vidi se...
tako da si dobro ucinio sto si pobegao..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
trinity koja je bila cena 08.05.2020. 18:50 #663048

status: user
broj poruka: 71
mene interesuje taj sat, imam p30.
Ako nije problem okači link.

Imam apple watch i on mi je uz iphone dobar dodatak.
Hteo bi probati i Huawei.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs