Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Procenite koliko vredi ...
Potrebna procena za par komponenti.
STRANA 1 OD 1
bojke1 Potrebna procena za par komponenti. 17.01.2021. 17:52 T67990

status: user
broj poruka: 479

Trebao bih da zamenim par komponenti u svom racunaru pa me interesuje neka realna cena za njih.
1.Procesor intel i5-2500k plus stok kuler koji je dosao uz njega nekoriscen
2.Maticna ploca asus p8p67 rev 3.1
3.Memorija Exceleram 2x4gb ddr3 na 1600 mhz sa hladnjacima.
4.Kuler za cpu Coler master hyper evo 212
5.ssd-Samsung evo 860 od 256gb.Star dve godine u garanciji jos skoro tri godine.Za njega imam fiskalni i garanciju.
Sve ovo je kod mene radilo besprekorno i prvenstveno za surfovanje i gledanje filmova.Igrice ne igram uopste.
Posedujem kutiju za plocu i originalni limcic koji ide uz nju,ambalazu za memoriju i ambalazu za ssd.
Kuler hyper evo212 je trenutno namontiran na plocu i dosta dobro odradju posao u smislu temperature procesora.
Ako mozete pojedinacno da mi napisete neke okvirne cene za navedene komponente cisto da znam koliko to realno vredi na trzistu.
Imam neku kombinaciju sa drugarom da mi ovo placa u par rata pa cisto da znamo koja je realna cena.Ako on bude odustao onda cu ovo dati u oglase.
Znaci sve ispravno i radi savrseno i nema nekih skrivenih mana.Korisceno sto se kaze u kucnoj varijanti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp 150-200e 19.04.2021. 08:50 #669897

status: user
broj poruka: 3466

sve zajedno


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs