Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Telenor Hipernet v2.0
STRANA 1 OD 1
Putin Telenor Hipernet v2.0 29.01.2022. 14:33 T68586

status: user
broj poruka: 3
Bila je tema pa da stavim ovo v2.0 da ne bude da je vezano za proslu.

Naime, resili su da nam izadju u susret i da imamo i 12 meseci po 1 dinar i da pici na 300/150 sto je slozicete se naspram 100/20 kod telekoma ... tri puta veci DL i 7.5 puta veci UL, znaci nema zbora da je bolje, plus televizija i plus CAKA...

Mogu da gledam SBB-ov EON STB na njemu A vec imam SBB u drugom stanu, znaci nesto moze da se izmajmunise, taj EON sada niko ni ne gleda, mislim na EON box, e sad ne secam se jel u njega ide COAX ili samo LAN, uglavnom, dve televizije na jednoj mrezi (Telenor) tj. i Arena i Sport Klub.

How about this one? Odoh da se raspitujem pa cu dopunjavati temu, uglavnom, tamo krajem maja mi istice ugovor sa MTS-om i uzimam IDP broj i ovo ce da se vodi na nekog od ukucana ko ima Telenor Postpaid telefoniju, ... 2990 cini mi se cela prica ce da kosta posle 12 meseci plus popusti zbog starosti korisnika itd., sve u svemu gubim samo telefoniju. Fiksnu naravno. A i sta ce mi u eri Telegrama odnosno Tele-0.8 jer gram nikad nije gram, itd., itd., a i lepo radi WeChat na iOS-u 15.2.1.

U zdravlje pa javljam sta i kako kad vidim sa SBB-om kako bi to trebalo da izgleda.

EDIT: Posto imam Eon Full ili Premium nemam pojma, u drugom stanu, samo treba taj EON STB da se zameni za uredjaj koji ide van mreze i to je to, gledam na dva STB-a televiziju, odnosno ono sto sam rekao Arenu i SK-ove. Ekstra prica.

Neverovatno je da to preko Telenora sve moze i hoce da radi kako treba a na MTS-u zahebancija. Jel moguce da toliko zele i hoce monopol koji hvala Bogu lagano gube...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dzonihsv re 29.01.2022. 21:51 #674455

status: user
broj poruka: 330


`Hvala što ste nas obavestili da Telenor IP opsezi još uvek nisu blokirani za navedene usluge.

Pritup navedenim servisima van SBB mreže će biti onemogućeni u najkraćem mogućem roku.

Srdačan pozdrav,

SBB podrška`

Otprilike šta si sebi uradio sada. napravio medveđu uslugu. :)

Aj sa srećom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Putin Re: re 29.01.2022. 22:33 #674458

status: user
broj poruka: 3
E u tome je trik, uz Mobi klik, ne blokira SBB da se vidi N1/Nova S i ostalo pod okriljem MTS-a vec MTS. SBB pusta sve. Mozes i preko Vip/A1 mobilnog neta gledati sve kanale iz paketa.


::
::
:: `Hvala što ste nas obavestili da Telenor IP opsezi još uvek nisu blokirani za navedene usluge.
::
:: Pritup navedenim servisima van SBB mreže će biti onemogućeni u najkraćem mogućem roku
::
:: Srdačan pozdrav
::
:: SBB podrška
::
:: Otprilike šta si sebi uradio sada. napravio medveđu uslugu. :
::
:: Aj sa srećom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 30.01.2022. 16:11 #674461

status: user
broj poruka: 1993
nekada davno, 2002. - 2006. 1Gbps optika nikad stucnulo,
fast forward into the future,
godina 2022., era letecih kola i humanizovanih / android robota
`12 meseci po 1 dinar i da pici na 300/150`

btw
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-01-29/t-mobile-to-fire-corporate-staff-who-don-t-get-vaccine-by-april

T-Mobile’s badge-controlled offices
T-Mobile isn’t the first company to mandate vaccines

nisam bas 100% siguran, ali ljudi koji aktivno rade u gore / i sl. pomenutim korp kancelarijama ne izgledaju zdravo, kontinualno na nekoj formi secera / napolitanke, hiperaktivni, podocnjaci, bar 18h radni dan, non stop `on hold` uz 24/7 izlozenost kancerogenim Wifi mrezama pod obavezno,
jedina kasta koja odaje neku formu fizicke normalnosti su mozda CEOs jer odrzavaju kontakte sa javnim mnjenjem, mada i oni se ubrzano menjaju ukoliko postanu porodicni ljudi

ima covek cemu da se raduje, to sigurno :)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646132.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs