Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
KP ne radi
STRANA 1 OD 1
leruman KP ne radi 21.07.2023. 06:18 T69046

status: user
broj poruka: 145
Pozdrav

Zna li neko zasto je KP nedostupan vec nekoliko dana? Crako sajt ili rade neki upgrade?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Kako bre ne radi? 21.07.2023. 07:03 #679744

status: user
broj poruka: 6088
Pre će biti da je nešto crklo kod tebe.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixim VPN? 21.07.2023. 08:39 #679745

status: user
broj poruka: 76
Tako nije ni kod mene radio neko vreme, kad sam skontao da mi je VPN bio ukljucen.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Radi normalno sve funkcionise 21.07.2023. 10:09 #679746

status: user
broj poruka: 1043


Do tebe je. Probaj sa drugim uređajem i bar sa komšijskim wifi pa reši problem na svojoj mreži
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
leruman re 21.07.2023. 13:56 #679748

status: user
broj poruka: 145
Nije biilo nista do mene, sad sve radi kako treba.

Bez VPN ili bilo kojih promena sad sve radi kako treba
Prosto nije radio sajt izgleda.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Mogao je biti pola sata sat down 21.07.2023. 14:37 #679749

status: user
broj poruka: 1043


Zbog održavanja. Par dana da ne radi nemoguće, pošto sam gledao i jutros i sinoć i prethodnih dana. Nešto je do tvoje strane bilo sigurno. Možda do provajdera neka glupost
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: re 21.07.2023. 15:57 #679751

status: user
broj poruka: 1620
:: Nije biilo nista do mene, sad sve radi kako treba.
::
:: Bez VPN ili bilo kojih promena sad sve radi kako treb
:: Prosto nije radio sajt izgleda.

Sajt je radio, u to ne sumnjaj ni na trenutak.

Možda nije bilo do tebe, ali je onda kod tvog provajdera postojao problem, npr.
Veruj da bi se pola srbije diglo na noge kada KP ne bi radio samo jedan ceo dan, a ne nekoliko, kako ti kažeš.

Lično sam juče posećivao sajt i koristio mobilnu aplikaciju, tako da tvoja priča pada u vodu. Nemoj glavom kroz zid, kad ti je i pre mene par ljudi jasno nagovestilo da sve radi kako treba.

Health Score: 100 / 100
Last Down: 273 days ago - dakle, jeste bilo do tebe, odnosno do tvog računara, mobilnog telefona, interneta...

Ovo je ekipica koja se već duži niz godina bavi održavanjem KP servisa, a lično ih smatram jednom od ozbiljnijih IT firmi kod nas:
https://www.mainstream.rs/case_studies/kupujem-prodajem

Redovno održavanje uredno najavljuju, dok je na sajtu za to vreme prikazana poruka - dakle, čak ni tada sajt nije u potpunosti nedostupan, već samo nema potrebne funkcionalnosti.
Čak i migracija na potpuno nov sajt je protekla prilično glatko, rekao bih.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 21.07.2023. 18:15 #679753

status: user
broj poruka: 4747

Sjajna ekipica koja drži prevarante sa 86 negativnih. Jedino što ih vadi su idioti koji kupuju od takvih.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: 21.07.2023. 20:59 #679755

status: user
broj poruka: 1620
Ne razumem na šta ciljaš... Nisam u direktnoj sprezi sa njima, ali sam u prošlosti imao veoma pozitivna poslovna iskustva s dotičnom firmom. Čak je malo falilo i da se zaposlim kod njih pre par godina, ali sam odustao zbog prihvatljive kontra-ponude koju sam dobio od svoje firme.

Da li su derači u smislu naplate svojih usluga, ne znam - preterano me ni ne zanima, jer se bavim tehničkim stvarima, dok su drugi zaduženi za finansije. S druge strane, čak i da je to u pitanju, svačije pravo je da naplaćuje onoliko koliko smatra da treba - kome to ne odgovara, okrene se na drugu stranu.
U smislu usluga koje pružaju, do sada nisam čuo negativna iskustva, ali ispravi me ako grešim.

::
:: Sjajna ekipica koja drži prevarante sa 86 negativnih. Jedino što ih vadi su idioti koji kupuju od takvih.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 21.07.2023. 23:27 #679756

status: user
broj poruka: 4747

Ma bre mislim na prodavce prevarante, članove sa negativnim ocenama, pošaljioce cigli, pokvarenih topova, šupljih burića, bušnih guma i ostalih divota kojim odiše život KP velegrada. Prevari pet ljudi, deset, 20, 50, i dalje postoji tamo. Nit ga brišu, nit se briše. Što je najbolje neko i dalje kupuje od takvog. Neverovatno. Lud narod. Al zato protestvujemo protiv nasilja, lošeg vremena, berbe kupusa i zvezde severnjače.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox KP je zlato 21.07.2023. 23:56 #679757

status: user
broj poruka: 1389
u odnosu na tuljando koji GAJI prevarante posto ih samo provizija interesuje...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 22.07.2023. 00:10 #679758

status: user
broj poruka: 4747

Pa po čemu je zlato? Možda nisi primetio šta sve ima. I da je stvarno malo bolje i to zlato je i dalje blato.
I oni imaju proviziju tj. monetizaciju, samo malo drukčiji sistem.

Jedino što je xy-indo starije pa se verovatno zato više ološa i nakupilo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: 22.07.2023. 00:56 #679759

status: user
broj poruka: 1620
To je nešto sasvim drugo.
Ja sam pričao o Mainstream-u - kompaniji koja stoji iza tehničkih rešenja, a koja je angažovana od strane KP.

Sam KP je priča za sebe, a takođe i svaki prodavac, pojedinačno. Ne zalazim u to da li postoji posebna relacija između ekipe iz KP i pojedinih prodavaca, jer to možemo samo da nagađamo.
A ono, ljudi smo - dakle, uvek će biti onih koji varaju, greše, kradu, ali isto tako onih dobrih.

Protesti... ne bih ni započinjao o svom mišljenju na tu temu

::
:: Ma bre mislim na prodavce prevarante, članove sa negativnim ocenama, pošaljioce cigli, pokvarenih topova, šupljih burića, bušnih guma i ostalih divota kojim odiše život KP velegrada. Prevari pet ljudi, deset, 20, 50, i dalje postoji tamo. Nit ga brišu, nit se briše. Što je najbolje neko i dalje kupuje od takvog. Neverovatno. Lud narod. Al zato protestvujemo protiv nasilja, lošeg vremena, berbe kupusa i zvezde severnjače.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 Re: 22.07.2023. 21:47 #679762

status: user
broj poruka: 938
druze, iznenadio bi se koliko je to sve naivno u odnosu na francuski Leboncoin sajt tog tipa. Tamo se mulja ii sa automobilima, imaju neko placanje preko sajta koje je kao sigurno, ali u qrcu. Milioni laznih profila , na privatna lica ili ugasene firme,j koji nude sve moguce uz dostavu.
Isto i na mobile.de, lazne firme ili hakovani profili, niske cene i traze kapru online.
Kad vidis da je nesto previse dobro da bi bilo istinito onda najcesce i bude da nije bas
tako dobro kako izgleda na prvi pogled.
Ako se sam ne zastitis ne moze ti pomoci nikakvi admini ni suport ekipa koja odrzava sajt.



::
:: Ma bre mislim na prodavce prevarante, članove sa negativnim ocenama, pošaljioce cigli, pokvarenih topova, šupljih burića, bušnih guma i ostalih divota kojim odiše život KP velegrada. Prevari pet ljudi, deset, 20, 50, i dalje postoji tamo. Nit ga brišu, nit se briše. Što je najbolje neko i dalje kupuje od takvog. Neverovatno. Lud narod. Al zato protestvujemo protiv nasilja, lošeg vremena, berbe kupusa i zvezde severnjače.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Kako bi im ja zašrafljivao naloge.... 23.07.2023. 01:04 #679765

status: user
broj poruka: 12057
`Tako mi stiglo od preko....`

`Nemam na čemu da testiram...`

`Kupuje se u vidjenom stanju bez prava na žalbu...`

`Kod mene radi, ali ne garantujem...`

Stvar je vrlo prosta, ili se ozbiljno baviš prodajom i znaš šta prodaješ, ili muljaš i varaš.
Ovoj gospodi iza zareza, jedno upozorenje, a posle nalog - TRŠ.

Nebitno da li je u pitanju zavaljundo, kršindo ili nabijam-izuvam.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nbkom ... 25.07.2023. 23:05 #679788

status: user
broj poruka: 321
Ako sme da se pita sta je sa ekipom ..lo ..lasa-gde su oni u svemu tome,web strane su um solidne,da li su opste uspesni u malim a i velikim oglasima.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs