Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Povraćaj tv-a
STRANA 1 OD 1
Zdebeli Povraćaj tv-a 30.11.2023. 21:51 T69142

status: user
broj poruka: 1372
Da li neko ima iskustva sa vraćanjem tv-a kupljenim preko Ananasa, Bazara ili sličnih isklučivo online prodavnica?
Poručio bih neke modele koji ne mogu uživo da se vide, pa bih da vratim u roku od 14 dana ako mi se ne sviđaju. Ako zavlače da znam da ne rizikujem.


Hvala
__________________
fetket.portfoliobox.net
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 bazar 19.12.2023. 13:14 #680998

status: user
broj poruka: 914


zaobilaziti u što širem luku, 8.12. došla sušara sve lepo upakovano i kada sam skinuo karton sa gornje strane polomljen poklopac, kao da se neko oslonio na nju do sada su poslali 2 puta kurirsku službu koja ne uzima belu tehniku a ne može lično da se vrati... čekam i dalje da mi vrate pare i kupim negde gde mogu da je odmah utovarim u kola. pre toga uzeo tv u ananasu i mašinu za pranje u tempo tehnika sve prošlo glatko ...
Druga bitna stvar što su u bazaru mnogo ne ljubazni i nema šanse da te oni pozovu i kažu neku imformaciju još oni uvređeni kažu zakonski rok je 30 dana za reklamaciju a do sada prošlo tek 10 110 im majke...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 19.12.2023. 19:31 #681003

status: user
broj poruka: 1372
Završio sam kupovinu već.
Bilo u BCgroup a oni imaju svoju dostavu. Prošlo sve ok što se tiče dostave (nije bilo nikakvih oštećenja).
__________________
fetket.portfoliobox.net

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs