Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Roditeljski nadzor aplikacija za iPhone
STRANA 1 OD 1
sawitch Roditeljski nadzor aplikacija za iPhone 23.01.2024. 16:19 T69188

status: user
broj poruka: 667
Pozdrav narode.

Deca imaju iPhone kao i ja i zanima me sta biste preporucili od besplatnih (ako mora i placenih) aplikacija za kontrolu telefona. Pre svega da im vremenski ogranicim upotrebu a onda i da malo ispratim sta rade i ogranicim neke aplikacije.

Za pracenje koristim Find my kids.

Svaka preporuka i savet vezano za to su vise nego dobrodosli.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Mala deca mali problem 24.01.2024. 09:34 #681263

status: user
broj poruka: 844
Ya precanje koristim iphone aplikaciju find my

A za ogranicenja sam koristio eset parental control i stvarno ima gomilu mogucnosti, jedini je problem sto su deca porasla i vise nema parental constrol.
Proverasm screen time

3700x
Aorus x570 elite
Gigabyte RTX2070 Super
2x16gb HyperX fury
Samsung 970 EVO
WD Gold 8tb
Seasonic 750W Focus Gold


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch Hvala 24.01.2024. 13:10 #681264

status: user
broj poruka: 667
Moja imaju 12 i 8.

Ovu aplikaciju find my nisam ni koristio do sada uopste. Ostala u nekom folderu neistrazena. Moracu sada malo da istrazim.

A pogledacu taj Eset Parental Control. Meni je bitno i da mogu da im zakljucam telefon nakon recimo 2 sata dnevno. I kada potrose to vreme to je to.. A posle da vidim sta rade tacno na telefonu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tosas Screen Time 24.01.2024. 13:52 #681265

status: user
broj poruka: 304
Pa zar nije Screen time (native iOS app) najbolja aplikacija za to? Mozes da imas poseban pin samo za screen time za taj telefon, tako da deca ne mogu da menjaju. I imas sve moguce kontrole. I po aplikaciji i ukupno vreme po grupama itd...Takodje, imas pregled koliko vremena su utrosili na koje app, to radi uvek i bez podesavanja
Takodje, za pracenje lokacije, FindMy je odlican. Uvek radi, nema problema. To je glavni razlog sto svi u porodici kod mene koristimo iPhone. Nikad nisam podesavao, samo sam jednom dozvolio i radi i kad menjas telefone...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch FindMy 25.01.2024. 11:46 #681268

status: user
broj poruka: 667
cu svakako koristiti. Screen time mi je vec reaktivni alat, ja bih neki preventivni.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tosas Re: FindMy 25.01.2024. 15:24 #681269

status: user
broj poruka: 304

Ima prevenciju. Stavis tacno koliko vremena moze koja aplikacija i posle toga je zakljucana. Ili odredis ukuono vreme za grupu aplikacija, dva sata npr, i posle toga su sve zakljucane. A stavis i da se ukupno koriscenje telefona. A stavis i da se sve zakljuca u 21h npr.
Ne znam da li si na tu prevenciju mislio ili sta? I da bi otljucali treba im pin, koji nije isti kao pin telefona, mozes da ga znas samo ti, a ne deca.
Pa onda pogledas analizu i ako si propustio neko ogranicenja onda reagujes reaktivno :) Npr instaliraju nesto novo :) Mada imas grupu games ili frupu social gde idu aplikacije odmah po instaliranju. A mozes da odredis da za grupu games bude ukupno 2h...

Raspricah se...

:: cu svakako koristiti. Screen time mi je vec reaktivni alat, ja bih neki preventivni
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch Tosas... 31.01.2024. 08:50 #681303

status: user
broj poruka: 667
Hvala ti puno. To je to.

Samo jos da skontam sve mogucnosti find my. Bacicu se sada na to.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Family Link - Roditeljski Nadzor (Google) 04.02.2024. 21:05 #681311

status: user
broj poruka: 989

Radi savršeno, paralelno ga koristim i na pixelu i iphoneu, starije dete iphone user, klinci android,
lokacija, navigacija, vremenska ograničenja, aplikacije, komplikacije, čudesa - svaka preporuka.:)


Google Pixel 7a

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 e jbg 05.02.2024. 13:47 #681318

status: user
broj poruka: 17084
Ima nesto slicno za androide?

Cpu:AMD 7600x 5ghz+Aorus800
GPU: 4070ti
Ram: 6400mhz 32Gb ddr5
SSD:Samsung 1tb + 500gb
MBO:MSI B650
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646113.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs