Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Kako da?
STRANA 1 OD 1
batast Kako da? 30.01.2024. 09:53 T69191

status: user
broj poruka: 200
HP 2530p elite book, da li mogu da ugradim SSD od barem 128gb jer u specifikacijama za njega stoji da pored HDD može da koristi SSD od 80 gb?? Da li tu postoje nekakva podešavanja i slično? Probao sam ssd od 128gb, instalira se win10 na njemu oko sat ipo, a posle toga odziv je nikakav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - - 30.01.2024. 19:38 #681300

status: user
broj poruka: 1470
Malo mi nije jasan tvoj post, pitaš možeš li, ali onda kažeš da si probao?
Ja koliko vidim taj laptop ima msata slot za 1.8` hdd, tako da teško da ćeš naći plug and play varijantu,moraćeš da se zezaš sa nekim adapterima, video sam na YT da je neki indijac tako odradio, mada ja bih batalio to i jednostavno zamenio optiku sa kedijem i ssdom, pod uslovomda je standardna optika u njemu. Sada koliko će to brzo biti, biće brže nego što je bilo ali nemoj očekivati iludilo, ipak je to dd2 mašina, još pogotovo ako uzmeš neki jeftini ssd od 128gb.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
siki069 Win 30.01.2024. 21:07 #681302

status: user
broj poruka: 323
Instaliraj Win7 profesional.
32-bitni ako imaš 2GB rama.
64-bitni ako imaš 4GB rama.

Win10 ne pokušavaj.
Sporo će da radi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs