Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Dupliranje brzine ADSL???
STRANA 1 OD 1
savcic Dupliranje brzine ADSL??? 14.03.2008. 02:52 T8733

status: user
broj poruka: 212

Zna li neko kada ce se duplirati brzine na ADSL-u?
Ja sam kao nesto nacuo da ce to biti do kraja marta,pa me zanima da li je to tacno?
POZZZ SVIMA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arsaD I ako bude, 14.03.2008. 05:15 #47669

status: user
broj poruka: 412
to ce sigurno prvi uraditi Telekom, a ostali ce morati za njim. Za sada se sve svodi na price, koliko ja znam. Na sajtu telekoma nema nikakvih najava, ali bi bilo dobro.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
piki ma prevaranti 14.03.2008. 11:01 #47676

status: user
broj poruka: 136
za sada nista od toga,imam prijatelje na visokim mestima u centrali zle imperije i kada im postavim to pitanje oni se nasmeju tipa gde si to cuo ,ja kazem po forumima,oni se opet smeju,ja poludim (vec je popijeno po par piva) pa hocu da ih bijem,onda oni kazu ma sta ti je mi sutra ujutru mozemo svima da pustimo 10,15 ,24 mbit, kolko ti dusa iste ali dok vajni ekonomski strucnjaci telekoma ne daju zeleno svetlo mi inzenjeri ne mozemo nista,kazu treba prvo narod da izmuzemo na malim brzinama pa polako da povecavamo tako da ljudi sta da vam kazem tu smo gde smo radujte se i zamislite kako je onima koji su na dial up-u jos uvek . Pozdrav.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 14.03.2008. 11:35 #47683

status: user
broj poruka: 4506
te price kruze jos od pre nove godine, o tome sam pricao tada...za sada nista od toga ali ce biti sigurno..
Ajd uzdravlje :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
andrejnp Do 01.04!!! 14.03.2008. 12:41 #47691

status: user
broj poruka: 486

Tako sam cuo da ce da bude!! 100% ce da povecaju downloaod na 3mb a za uploda dal ce biti 384 ili 320 nisam bas siguran!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Mrka kapa 14.03.2008. 13:15 #47695

status: user
broj poruka: 1492
Za sada tesko da ce biti povecanje brzine. Trenutno su u punom zamahu radovi na prikljucivanje novih ADSL korisnika (radi se Miljakovac), da bi se izvuklo jos para.
Opet politika. Dosao nov direktor, ali je pala vlada. Niko nista ne zna pouzdano.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 14.03.2008. 13:52 #47696

status: user
broj poruka: 1228
Ja ne znam otkud njima snage i smelosti da nas sve ovoliko vuku za nos =(
Pa zar ne postoji neki drugi sistem za izvlacenje para od gradjana osim da se to izvodi na onaj krajnje bezobrazni nacin? Kakve su to sheme po kojima oni od neke institucije prave giganta meni uopste ne ulazi u glavu... Daj mi svoj max da ti pruzim min.
Znam da ljudi kao vecina retko kad budu zadovoljni ali ovo je katastrofa... Ja sam u principu zadovoljan iako znam da me deru () ali ovde ljudi koji hoce da budu odrani ne mogu da budu jer ove boli uvo da malo ubrzaju razvoj svojih usluga pa je mnogo onih koji cekaju u nedogled da uopste budu povezani na neki brzi net.
Mnogo je ljudi koji hoce da plate ali ne mogu zato sto ih baje ne konstatuju.

Pretpostavljam da je ulaganje da bi se izvukla korist sistem koji ovde nema nikakvu sansu jer je sistem `oderemo one koji placaju i od tih para razvijamo infrastrukturu` izgleda mnogo prihvatljiviji.

Muka mi je od retarda koji misle da se posao razvija tako sto se proizvod ili sta vec uzima na crtu, obrne se zarada pa se tek onda plati onom od kojeg je proizvod uzet (i to naravno sa zakasnjenjem jer kamata se ne placa, a ta ista kinta moze jos jednom da se iskoristi za neku drugu kombinaciju). I onda se nadje neki Djordjevic koji duguje i bogu i ocu da proziva ljude kao sto je Divac. Stvarno ne znam koje bi resenje bilo najbolje da se jednom za svagda utuvi svim tim biznismenima (jadnicima) u glavu da to jednostavno ne moze tako. Stipse...

Pozdrav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Valheru Re: ... 14.03.2008. 14:21 #47697

status: user
broj poruka: 750
:: Ja ne znam otkud njima snage i smelosti da nas sve ovoliko vuku za nos =
:: Pa zar ne postoji neki drugi sistem za izvlacenje para od gradjana osim da se to izvodi na onaj krajnje bezobrazni nacin? Kakve su to sheme po kojima oni od neke institucije prave giganta meni uopste ne ulazi u glavu... Daj mi svoj max da ti pruzim min
:: Znam da ljudi kao vecina retko kad budu zadovoljni ali ovo je katastrofa... Ja sam u principu zadovoljan iako znam da me deru () ali ovde ljudi koji hoce da budu odrani ne mogu da budu jer ove boli uvo da malo ubrzaju razvoj svojih usluga pa je mnogo onih koji cekaju u nedogled da uopste budu povezani na neki brzi net
:: Mnogo je ljudi koji hoce da plate ali ne mogu zato sto ih baje ne konstatuju
::
:: Pretpostavljam da je ulaganje da bi se izvukla korist sistem koji ovde nema nikakvu sansu jer je sistem `oderemo one koji placaju i od tih para razvijamo infrastrukturu` izgleda mnogo prihvatljiviji
::
:: Muka mi je od retarda koji misle da se posao razvija tako sto se proizvod ili sta vec uzima na crtu, obrne se zarada pa se tek onda plati onom od kojeg je proizvod uzet (i to naravno sa zakasnjenjem jer kamata se ne placa, a ta ista kinta moze jos jednom da se iskoristi za neku drugu kombinaciju). I onda se nadje neki Djordjevic koji duguje i bogu i ocu da proziva ljude kao sto je Divac. Stvarno ne znam koje bi resenje bilo najbolje da se jednom za svagda utuvi svim tim biznismenima (jadnicima) u glavu da to jednostavno ne moze tako. Stipse..
::
:: Pozdrav

Podpisujem...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
andrejnp Koliko sam ja upoznat!! 14.03.2008. 15:08 #47700

status: user
broj poruka: 486
U Novom Pazaru vec 15 dana kako rade na zmenjivanju ADSl centrala!!! Kako sam cuo od jednog radnika da posatvljaju centralu za ADSL 2!!

Sad koliko je to tacno nisam bas siguran!!


A za povecanje brzine kazu da ce biti do 01.04.2008..>>!


Aj u Zdravlje!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe hehehe 14.03.2008. 17:20 #47720

status: user
broj poruka: 427



gde si ti cuo za adsl 2 hahahhhah
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: hehehe 14.03.2008. 17:59 #47722

status: user
broj poruka: 1228
Da si ti ziv i zdrav ali adsl2 iliti ITU G992.3 oprema je skoro 2 godine vec instalirana i mislim da je oprema za celu Srbiju (mislim na centralu) smestena u Krnjaci, Beograd... Mislim da je Kotez (naselje pored) bio u test fazi jedno vreme ali za ovo nisam siguran.
Samo smradovi o tome cute i kriju sve k`o zmija noge... hahahhhah i tebi!



::
:: gde si ti cuo za adsl 2 hahahhhah
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 14.03.2008. 18:35 #47727

status: user
broj poruka: 4506
ADSl 2 se vec preko teskih veza (mislim da je max 25 mb trenutno sa nasim instalacijama) moguce uzeti u ptt-u, samo za firme naravno ali o tome ko sto kaze zmajko kriju ko zmija noge.

Ajd uzdravlje :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
100noga Ко о чему, а... 14.03.2008. 19:19 #47734

status: user
broj poruka: 188
...војник о скраћењу,
курва о поштењу,
студент о учењу
и компјутераш о дуплирању брзине ADSL-а!
Биће кад буде...

......................
Не воле нас Бугари
ни Аустроугари
мрзе нас Јапанци
и Лилипутанци
......................

Б. Ђорђевић

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
andrejnp Mozda BG!! 14.03.2008. 20:04 #47745

status: user
broj poruka: 486
Ovde ne!!
BAr tako lik prica koji radi u telekom!! Rekao sam sad koliko mu je verovat!!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
piki ludilo 15.03.2008. 11:19 #47807

status: user
broj poruka: 136
mislim da ste moju poruku o pustanju brzine na 24 mbit shvatili kao salu posle piva ali ljudi ne mogu sve da otkrijem da ne bi doveo ljude u problem ali u zavisnosti od radnog vremena ovi moji ponekad sebi za vikend puste te vece brzine tako da sto se tice opreme ona je odavno tu samo nas zajebavaju maksimalno, jedino da svi uzmemo govnjive motke i da se skupimo pa da pobijemo govnas i gotova stvar,pozdrav.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Re: ludilo 15.03.2008. 13:47 #47817

status: user
broj poruka: 1492
Imaju oni opremi i za ADSL 2+, ali je veliko pitanje da li ce i kad ce da puste. Opet je problem u politpickarima, posto je u igri za ADSL 2+ i SBB. Pitanje je kome ce da pripadne taj kolac.

Pozz.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: mislim da ste moju poruku o pustanju brzine na 24 mbit shvatili kao salu posle piva ali ljudi ne mogu sve da otkrijem da ne bi doveo ljude u problem ali u zavisnosti od radnog vremena ovi moji ponekad sebi za vikend puste te vece brzine tako da sto se tice opreme ona je odavno tu samo nas zajebavaju maksimalno, jedino da svi uzmemo govnjive motke i da se skupimo pa da pobijemo govnas i gotova stvar,pozdrav
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dzonihsv A Wimax??? 16.03.2008. 02:04 #47916

status: user
broj poruka: 330



Kad vec pricamo/pricate o internetu, jel zna ko dokle je stiglo sa Wimax-om?
Znam da je trebala neka sednica da bude o tome u februaru.Jel ima nekih planova ili slicno?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arsaD Re: A Wimax??? 16.03.2008. 08:39 #47927

status: user
broj poruka: 412



::
::
::
:: Kad vec pricamo/pricate o internetu, jel zna ko dokle je stiglo sa Wimax-om?
:: Znam da je trebala neka sednica da bude o tome u februaru.Jel ima nekih planova ili slicno

procitaj ovde: http://www.sindikat026.com/sindikat/vesti2008/01-03/0802041.htm
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dzonihsv Re: Re: A Wimax??? 16.03.2008. 16:33 #47977

status: user
broj poruka: 330



::
::
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Kad vec pricamo/pricate o internetu, jel zna ko dokle je stiglo sa Wimax-om?
:: :: Znam da je trebala neka sednica da bude o tome u februaru.Jel ima nekih planova ili slicno
::
:: procitaj ovde: http://www.sindikat026.com/sindikat/vesti2008/01-03/0802041.ht

::

Hvala. A jel se zna nesto o Beogradu. Tamo pise da se testira u Novom Sadu a u Beogradu je to testiranje proslo pre godinu dana.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs