Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Phenom X3
STRANA 1 OD 1
BataCele Phenom X3 29.04.2008. 22:19 T9561

status: user
broj poruka: 1532
http://www.tomshardware.com/reviews/amd-phenom-athlon,1918.html

Evo prvi bas ozbiljni testovi. Mirise na dobro. Ko proba, neka javi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JE3A O Boze 30.04.2008. 12:05 #52900

status: user
broj poruka: 913
Iako koristim AMD X2 5600+ jedva cekam da ga zamenim za Intel 8400.
BataCele, bio sam zagrizen kao i ti za AMD ali surova istina je da je AMD puko, bankrotirao.
Kontam da taj proc (Phenom X3) ovde nece niko ni kupovati kad je mnogo bolji izbor Intel.
Uostalom, evo komentara sa tog sajta:

The Phenom is a still born product, much like the K-5 back 15 years ago. AMD is facing bankruptcy and all they can do is piss away money to release a product that can`t even compare with the technology they made 5 years ago. How pathetic!! AMD would have been more successful if they invested in shrinking existing technology to 45 nm and and placing two 2-cores on a chip like Intel.

AMD broji dane dok se ne zatvori fabrika-nazalost, tako ce Intel biti monopolista ali realnost je takva. surova.
Steta, a tako sam mnogo ocekivao od AMD-a. sto je najgore sad su losiji i po pitanju grafickih kartica kad su se udruzili sa ATI-jem (tu mislim u odnosu na nVidiu).
I danas kad me neko pita da li da uzme Intel 2160 ili AMD 4200+, ja kazem da je bolje AMD ali polako ce Intel preuzeti primat u tom srednjem segmentu.

Pozdrav i sve najbolje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele ... 30.04.2008. 12:51 #52905

status: user
broj poruka: 1532
Stavio sam temu pod `novosti na IT sceni`. Nisam procenjivao stanje firme AMD, niti `ko je bolji`. Nisam sugerisao da neko ovo kupi jer ni sam nisam probao. Mozda zaista niko nece kupovati Phenom X3.

Svako dobro.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilespi026 AMD 30.04.2008. 12:57 #52907

status: user
broj poruka: 214
Ne propada AMD bas tako lako.Izvuci ce se ono iz ove teske situacije.Nadam se da je 2009 god njihova godina oporavka.Ne bi bilo dobro da na trzistu postoji samo jedan dominantan proizvodjac procesora.Jednom AMD uvek AMD

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke ebga 30.04.2008. 16:50 #52920

status: user
broj poruka: 384


Intel i samo Intel. (za mene) Ali mi je drago da postoji AMD da bih mogao da priustim tog Intela :)))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev Re 30.04.2008. 18:15 #52930

status: user
broj poruka: 1673
Intel i samo Intel. (za mene) Ali mi je drago da postoji AMD da bih mogao da priustim tog Intela :)))

Apsolutno se slazem sa pomenutim stavom, jer da nema AMD-a Intel bi za nas bio pusta zelja.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele I Jezo... 30.04.2008. 21:05 #52944

status: user
broj poruka: 1532
Procitaj danasnji `Svet kompjutera` gde je to lepo objasnjeno. Isprobali ljudi. A ne, onako, napamet...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Raiden Dzaba.......... 29.05.2008. 01:12 #56193

status: user
broj poruka: 29

Pa sad kad pukne AMD onda svi u prodavnice i po 5 phenoma, jer ce ih prodavati za sicu samo da se otarase bede....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646156.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs