Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
EVGA GTX780TI K|NGP|N Classified
STRANA 13 OD 13
Dexter013 @Wlada 08.03.2014. 18:54 #544966

status: user
broj poruka: 17084
E tako se to radi Wlado, mogao si malko ranije.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst 08.03.2014. 18:57 #544967

status: user
broj poruka: 2909

Bravo Vlado care!
Ako si im reko! Zapušio si usta ovim hejterima.
Svaka čast!


Evo slike i moje EVGA 780ti:
http://www.dodaj.rs/f/3B/HM/mk57kAq/evga.jpg

Evo i u većoj rezoluciji:
http://www.dodaj.rs/f/3m/bC/4iy8rTw1/evga-hd.jpg

Kako ti se sviđa ostatak konfiguracije?

Nego kad ćeš da promeniš procesor? Nećeš valjda takvu aždaju na kvad procesoru da držiš... Tu mora makar šest jezgara neki i7 4930K na LN2... Nemoj da se brukaš.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @DaSickSyst 08.03.2014. 19:02 #544970

status: user
broj poruka: 17084
Auuuu i ti si se ponovio, cestitam odlicne slike.

@Wlada
Ti cimas forum, forum isto reaguje.
Nisi morao bas pusite kurac, mada opet neka si nam rekao,
ali ovo ti je jedan jedini forum na kom nisi banovan, tj. stvarno trajno udaljen bez mogucnosti novog naloga.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prashinar Na žalost, 08.03.2014. 19:06 #544971

status: user
broj poruka: 517
ništa od zapušivanja usta kolegama.

Zašto fino nije slikano po danu?

I otkud znamo da nije zamolio nekoga sa OC foruma? :D

@DSS

LOL :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stefano Re 08.03.2014. 19:22 #544974

status: user
broj poruka: 587
Hahaha ciime si to slikao druze Nokijom 3310 u mrklom mraku? xD Nema nista od toga dok ne stavis neke ljudske slike iz raznih uglova unutar i van da vidimo to sve! A dali je haos unutra /spolja ili nije nas bas briga, zanimaju nas tvoje komponente a najvise grafa poz... :)

AMD Phenom II 1090T+Titan Vanessa S|Asus M4N98TD-EVO|MSI GTX460 TFII SOC|Corsair 8GB XMS3|Samsung F3 1TB+WD Green 1,5TB|Raidmax RX-535AP|TT V4 BE|Samsung 2233 http://valid.canardpc.com/77scmv
https://www.techpowerup.com/gpuz/3sxf3/ http://goo.gl/oAxqU8

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyWire Re 08.03.2014. 20:24 #544983

status: user
broj poruka: 8



Kakav entuzijast takve i slike a o kulturi da i negovorimo.Mani se ti sine ovog posla ovo ocito nije za tebe,ovo i da su tvoje slike je katastrofa,sve komponente na rubu propasti(podrum,šupa,ostava..),prosto receno ogledalo tvoga zivota.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 Re: @Wlada 08.03.2014. 21:03 #544986

status: user
broj poruka: 578
Zasto ranije, pa sta mislite da nemam druga posla nego da pricam nesto sto nemam.

Vidi ovaj kaze po danu. Koji dan, pa u mojoj sobi su uvek roletne spustene tu gde je komp. Komp i dnevno svetlo ne idu zajedno. Drugo u mom kompu je mrak to sto se i vidi samo se vidi od lampica sa hardwara, nema nikakvog svetla niti ce ga biti. Bice rezervuar sa vodom osvetljen belom led diodom.

A ova budala ne zna ni koje su komponente unutra. Moj stil nije ovo sto ces naci u Leskovcu i Pirotu, Maleziji i Vijetnamu, tj ROG ploce i ostale gluposti. Tako nesto nikada ne bi kupio.

Kako mocno izgleda ova moja ploca i nikad bolje. Jos kada je malo rezervuar osvetli, izgledace jos bolje. Nista od ovoga nije kupovano tipa Joj da vidimo sta ima da se nadje kod nas... Znaci sve je birano onako kako se meni bas svidja sto se ne bi moglo reci za vas.


i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: E tako se to radi Wlado, mogao si malko ranije
::
:: Cpu: FX 6300 @4 Ghz
:: Cooler:CM v8 GT
:: GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 O
:: Ram:10 Gb Kingsto
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:CM Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: Keyboard: Logitech iluminate
:: Mouse:Mx 51
:: Screen Dell 2
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prashinar Ajde sinak na prvi komentar u ovoj temi, 08.03.2014. 21:39 #544995

status: user
broj poruka: 517

i baci pogled na to šta si napisao u vezi slika.


Ako ti je soba vasceli život u mraku, biće da imaš opasne problemčiće sa okicama, ako izuzmeno neke druge organe :]
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @vlada 08.03.2014. 23:19 #545006

status: user
broj poruka: 3466

zasto brate pises rezervuar? :) Volis francuski pa malo izvrces u tom pravcu ili o cemu se radi?

Ja sam oduvek pricao rezervoar, ubedjen bio da je pravilno tako :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 08.03.2014. 23:42 #545010

status: user
broj poruka: 18472
To mene asocira na VasEr i VasAr !Kad cujem to VasEr najezim se!


Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyWire ... 09.03.2014. 00:32 #545014

status: user
broj poruka: 8
Sta reci za psihopatski poremecenu licnost koja je osudila sebe da zivi u mraku i jedinu svetlost koju vidi dobija od led dioda sa maticne ploce.Vidim da ga je egoizam i hedonizam uzeo pod svoje.On nema uvid u posledice svoga ponasanja i ulazi u stalna sukobljavanja,kada mu neko nešto traži obično je negativističan i obicno ne prihvata savet.Ta njegova psihicka poremecenost dovodi izrazite impulsivnosti u trosenju novca na nepotrebne stvari kao ovaj hardwer.Mislim da je za njega vec kasno...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Kakav li ti imas problem kad koristis dupli nalog?! 09.03.2014. 00:37 #545016

status: user
broj poruka: 18472
`Ajde sve to isto sad ponovi sa svog pravog naloga!



Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 Re: ... 09.03.2014. 01:07 #545017

status: user
broj poruka: 578
Ja nisam rekao da nemam svetlo u sobi, nego da ne mesam dnevno svetlo sa monitorom.
Ako mi je u kucistu mrak i ako u sobi nemam dnevno svetlo ne znaci da sam u mraku.
Mozda je tebi nepotrebno ali izvini meni je dobar procesor i graficka neophodni da bih igrao nove igre onako kako ih ti vidis na youtubu samo.
Ovo je moderno doba, svi smo vezani za racunare, evo sada i postavljaju sve vise optickih kablova i povezuju kontinente jos vise i jos brzi internet. Ti ako hoces skini se go uvaljaj se u blato i trci po sumi i juri zeceve, sta da ti kazem. Ovde je komunikacija, zanimacija, nauka, muzika, filmovi, vesti, samo novine sto mozes da ustedis za 3 god koliko ga koristis jedan dobar Intel Procesor. A Intel i7 Procesori se koriste i vise od toga.
Meni u kucistu mrak, covek slozio vec dijagnozu kako sam osudio sebe da sedim u mraku... xexe budala, idiot...sta cete. Za tebe je ceo zapad verovatno potpuno lud onda i opsednut trosenjem novca na nepotreban hardware...Koliko li su ortodoksne ljudi svinje potrosile na hranu, israle da mi je znati... man-pig...Ma sta ja pricam zapad, ne mozes da zamislis sta sve kupuju na Tajvanu, Japanu, Juznoj Koreji od hardwara.
To su sve poremecene licnosti sigurno.
Ja sam cak resio i da vam dam da se besplatno slikate pored moje karte. Posle mozete pricati deci kako ste poznavali vlasnika KP Classified karte sa brojem 33.


i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: Sta reci za psihopatski poremecenu licnost koja je osudila sebe da zivi u mraku i jedinu svetlost koju vidi dobija od led dioda sa maticne ploce.Vidim da ga je egoizam i hedonizam uzeo pod svoje.On nema uvid u posledice svoga ponasanja i ulazi u stalna sukobljavanja,kada mu neko nešto traži obično je negativističan i obicno ne prihvata savet.Ta njegova psihicka poremecenost dovodi izrazite impulsivnosti u trosenju novca na nepotrebne stvari kao ovaj hardwer.Mislim da je za njega vec kasno..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyWire ... 09.03.2014. 01:35 #545021

status: user
broj poruka: 8
@SkyFire

Zamoljavam te da ne izigravas moderatora i da kad god neko nesto razumno napise ovde na forumu osudis da je sa drugog naloga.Mislim da ti neprilici da budes u ulozi sluzbenog lica koje je zaduzeno za red i uredjenje necijeg misljenja i shvatanja.Nemam nikakvu potrebu da ulazim u skukob sa tobom,niti sam se tebi obratio.

@EVGA011

Ja sam ti iz najbolje namere rekao o problemu u kome se sam nalazis,za dalje zdravstvenu knjizicu u ruke i pravac u neku medecinsku ustanovu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 09.03.2014. 02:01 #545023

status: user
broj poruka: 18472
Zamoljavas me?Nekako mi to para usi.Realno bi bilo da si rekao molim te..pa to i to..

No,nalog ti je dupli i treba da te je sramota a mene zabole djole da li ces ti imati sa mnom sukob ili ne,ja cu da kazem sta mislim u lice i to sa svog licnog i personalnog naloga a ne da se krijem kao neka kurva sa duplog i to u svrsi da bi nekog drugog vredjao i omalovazavao sto govori o bolesti koju sam posedujes...Da te ne bi analizirao strucno,analiziraj se sam..

I bar kad si pravio nalog mogao si da budes kreativniji u osmisljavanju imena aliasa.
Mislim fora ti je za decu realno..

P.S.Nastavi da se izivljavas pa ces videti da ja imam malo jace privilegije ovde zasluzeno i ako nisam moderator,moze da se desi da ti nalog bude suspendovan .)

A i to sta ces da pises,realno me svrbi clanak...

@Vlado

Pored slikanja hoces im omoguciti da pipnu kartu?Obavezno alkohol i magicnu krpu obezbedi...Hahaha.

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos @ Wlada: FAKE slika, sa sve tvojim zivotom.... 09.03.2014. 14:30 #545077

status: user
broj poruka: 864
Da pocnemo :

1. Postavio si sliku neverovatno niske rezolucije. To je nemoguce, osim ako jos uvek ne koristis neki Alcatel, Siemens ili Nokiu iz 1912.-e ! (Grunf ti kolega)

2. Kartica nije u tvom kucistu. Ni maticna nije tvoja. Kuciste i kartica pripadaju coveku sa kojim se druzis, ima nickname ` KOVOET ` i clan je Evga foruma, Kartice menja cesce nego ti carape.

3. Poslao ti je sliku, koju si ti namerno degradirao po pitanju rezolucije, a zatim si umetnuo u photoshopu `papir`, koji stoji pod uglom koji nije prav (90 stepeni), ali zato slova JESU po uglom od 90 stepeni. Tipicno pocetnicko Photoshop neznanje.

4. Mozda si ga i zamolio da napise na papir to sto je napisao (sram te bilo !)

5. Evo sta covek IMA, a ti NEMAS (dakle, da IMAS, napisao bi u spisku komponenti tvoje kofiguracije), a to je CREATIVE SOUND BLASTER Z !

6. I da ne bude da trolujem, evo slika koju je covek kacio, na primer ovde :

http://goo.gl/iluwNQ

Skroluj samo stranicu na sredinu...

Jasno se vidi da ima SOUUND BLASTER Z, cak se i NALEPNICE na tom SOUND BLASTERU poklapaju u milimetar isto kao i na TVOJEM SOUND BLASTERU, koga NEMAS !!!

7. Koje ti kuciste imas ? gde stoji napajanje ? Na dnu ili kao kod vecine, gore ?

Mogu samo da ti kazem jedno, SRAM TE BILO !
A ako ces da me demantujes, URADI JOS JEDNU SLIKU, eto, na primer, sa BILO KOJIM NASIM NOVINAMA umesto da vredjas ljude ovde !

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyWire Re: ... 09.03.2014. 15:11 #545079

status: user
broj poruka: 8
I sam stitis ovog lazova zato sto si isti kao on,uvlacis mu se u dupe nebili te pozvao da vidis kartu koja nepostoji,laziranje vam je obojici specijalnost samo sto ste sa svih mogucih it foruma banovani.


:: Zamoljavas me?Nekako mi to para usi.Realno bi bilo da si rekao molim te..pa to i to.
::
:: No,nalog ti je dupli i treba da te je sramota a mene zabole djole da li ces ti imati sa mnom sukob ili ne,ja cu da kazem sta mislim u lice i to sa svog licnog i personalnog naloga a ne da se krijem kao neka kurva sa duplog i to u svrsi da bi nekog drugog vredjao i omalovazavao sto govori o bolesti koju sam posedujes...Da te ne bi analizirao strucno,analiziraj se sam.
::
:: I bar kad si pravio nalog mogao si da budes kreativniji u osmisljavanju imena aliasa
:: Mislim fora ti je za decu realno..
::
:: P.S.Nastavi da se izivljavas pa ces videti da ja imam malo jace privilegije ovde zasluzeno i ako nisam moderator,moze da se desi da ti nalog bude suspendovan .)
::
:: A i to sta ces da pises,realno me svrbi clanak..
::
:: @Vlad
::
:: Pored slikanja hoces im omoguciti da pipnu kartu?Obavezno alkohol i magicnu krpu obezbedi...Hahaha
::
:: Superior Technology
:: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cud
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 ... 09.03.2014. 15:14 #545080

status: user
broj poruka: 845
@Vodos Ау...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
athlon87 Re: @ Wlada: FAKE slika, sa sve tvojim zivotom.... 09.03.2014. 15:19 #545082

status: user
broj poruka: 1133
E to se zove odgovor kad se potkrepi cinjenicama



AMD Phenom II 955 & OCZ Vendeta2
MSI 870-G54 & 8GB DD3 1600Mhz Kingston HyperX
MSI TWIN FROZR NVIDIA GTX660 2gb
1TB WD
Chieftec 700W CFT-14CS
CM-Elite 430
http://svepo500.com/

:: Da pocnemo
::
:: 1. Postavio si sliku neverovatno niske rezolucije. To je nemoguce, osim ako jos uvek ne koristis neki Alcatel, Siemens ili Nokiu iz 1912.-e ! (Grunf ti kolega
::
:: 2. Kartica nije u tvom kucistu. Ni maticna nije tvoja. Kuciste i kartica pripadaju coveku sa kojim se druzis, ima nickname ` KOVOET ` i clan je Evga foruma, Kartice menja cesce nego ti carape
::
:: 3. Poslao ti je sliku, koju si ti namerno degradirao po pitanju rezolucije, a zatim si umetnuo u photoshopu `papir`, koji stoji pod uglom koji nije prav (90 stepeni), ali zato slova JESU po uglom od 90 stepeni. Tipicno pocetnicko Photoshop neznanje
::
:: 4. Mozda si ga i zamolio da napise na papir to sto je napisao (sram te bilo !
::
:: 5. Evo sta covek IMA, a ti NEMAS (dakle, da IMAS, napisao bi u spisku komponenti tvoje kofiguracije), a to je CREATIVE SOUND BLASTER Z
::
:: 6. I da ne bude da trolujem, evo slika koju je covek kacio, na primer ovde
::
:: http://goo.gl/iluwN
::
:: Skroluj samo stranicu na sredinu..
::
:: Jasno se vidi da ima SOUUND BLASTER Z, cak se i NALEPNICE na tom SOUND BLASTERU poklapaju u milimetar isto kao i na TVOJEM SOUND BLASTERU, koga NEMAS !!
::
:: 7. Koje ti kuciste imas ? gde stoji napajanje ? Na dnu ili kao kod vecine, gore
::
:: Mogu samo da ti kazem jedno, SRAM TE BILO
:: A ako ces da me demantujes, URADI JOS JEDNU SLIKU, eto, na primer, sa BILO KOJIM NASIM NOVINAMA umesto da vredjas ljude ovde
::
:: Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 E budalo moja nesrecna i strucnjace u Sound Blaster Z i fotografiju... 09.03.2014. 15:23 #545084

status: user
broj poruka: 578
Izbio ti oci Sound Blaster Z, nego ne znas ni da ga prepoznas... Bilo bi dobro kada bi znao da ga prepoznas... A ja cu ti nacrtati strelicu na slici da vidis gde je...

Od cega mislis da je odsjaj na napajanju i crveno svetlo u donjem ploce...
U crvene diode sa Sound Blastera Z... Bilo bi dobro kada bi pricao sa nekim ko jos to ima...
A ne ko gleda 3D slike po internetu... A ovo sto si lupio za etiketu, znaci da sam to uradio sada bi me CIA vec zaposlila...da sam to uradio tako...

http://imgur.com/0qG6ZEi

Joj hvala ti boze ove 3 budale sto su se naredjale pre slike.
Hvala bogu... Razgledajte a ja idem da koristim sve ovo sto vidite.

Pardon cekajte plocaaa... eno je kutija iza GTX580...

http://imgur.com/GW3iNOY

Ako ti znas kako izgleda Sound Blaster Z, to je jedna od retkih stvari koje sam kupio u sred Beograda. xexexe, za 90e....

Znaci normalan covek ne bi ni trebao da je vidi, kada bi video tu LED diodu kakvu ja nikada nisam video te jacine, crvenu on bi znao od cega moze da bude. Ko zna, ko ne zna lupa...Krajnje logicki da je razmislio sta moze da baca crveno svetlo dole, nego je prozor okrugli na Sound Blasteru Z dovoljan da crveno svetlo baca... Sta si ti mislio taj prozor je okrenut na gore....xexexe...

Pa vi niste znali da postoji urota protiv Srba, kada ste to provalili. Pa ja sve sto pozelim da imam ja stavim na potpis a onda na EVGA Forumu ljudi to poredjaju specijalno za vas, a EVGA registruje na moj account... E jos ste vi zeleni kada niste to provalili. U stvari ima kancelarija u kojoj je magacin i oni redjaju kako se meni cefne i onda to predstavljamo vama. Tu zvucnu kartu sam hteo da kupim godinu dana ranije, trebala mi ali nisam hteo da dajem pare ASUSu...I cim se pojavio Sound Blaster Z uzeo sam ga posle 2 dana. Prvo se pojavio Recon3D ali on nije tako dobar iako ima isti procesor i svi su mi rekli da cekam obavezno SB Z da je nov i ekrstra... Ja sam pitao kada ce doci, medjutim mene su ubedjivali da je Recon3D isto a ja sam znao da su nabavili jeftinije te jel niko nece a Sound Blaster Z svi traze na zapadu i kosta 90$... I onda sam resio da cekam i dosla je ta verzija sa pozlacenim ulazima i nichicon zlatnim kondenzatorima... To je druga serija bila, prva nije imala, samo je imao SB ZxR a posle su ubacili i na SB Z i to je ovaj moj i sto je bio da se kupi kod nas.


i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Wlada 09.03.2014. 15:55 #545086

status: user
broj poruka: 17084
Ovo slikas fixnim?

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 Re: ... 09.03.2014. 15:59 #545088

status: user
broj poruka: 578
E to se zove odgovor kada se potkrepi cinjenicama... Ja ne znam kako ja vama izgledam, ali kako vi meni izgledate sedeci pored ovoga svega i slusajuci vas, jednostavno... neopisivno... neopisivo.
Vi ste verovatno provalili da sve to koristim, igram igre i onda se vratim ovde pogledam sta pisu ljudi koji tese sebe da to nemam, onda se vratim ponovo igram i tako...
Ali ovo za Sound Blaster i iskrivljenu poruku je objasnilo znanje.
Jbt sto te ne cuje neka tajna sluzba da pomisli da stvarno znam time da se bavim, da se obogatim na izradi dukumenata i falsifikovanju.



i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Re: izbo ti oci sound blaster 09.03.2014. 16:07 #545090

status: user
broj poruka: 864
Sinko, zelen si jos za fejkovanje, to sto pises kilometarske postove ne znaci da si autoritetom zamenio istinu, vec samo istina mora da bude autoritet...

Nema sanse da se upustim u medjusobno vredjanje sa tobom, i da padnem na tvoj nivo komunikacije. Mene gaming cak ni ne interseuje, tako da od sujete ili ljubomore nema nista, sorry..

Ti cak i da imas sve to sto tvrdis da imas, niko ti ne veruje, e to je vec paradoks, a ti razmisli zasto je to tako... Sve slike koje ti postujes ovde, mogu da budu slike od tvog kolege evga saborca, online se sredi za 5 minuta sve to, jer cak i iste komponente imate (pazi - u dlaku iste)

Za mene i Sound blaster ne brini, da si ga imao ili ga imas, verujem da bi ga sa slascu dopisao u spisak tvog ponosa...

@ Dexter : Slikao je web kamerom iz doba Jure, ocigledno...


Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 13 OD 13
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs