Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Koji je najbolji Anti-Virus za windows Xp???
STRANA 2 OD 2
Antilohije mnogo lepo kad sam bio deca... 12.10.2009. 02:11 #148095

status: user
broj poruka: 684
Uopste nisu za poredjenje nod i avast sa jedne i norton, kaspersky i avg sa druge strane. Potpuno razlicite klase programa. Ta situacija kako je neko naveo da je sa jednim prilikom skena nasao virus a sa drugim nije uopste ne treba da se desi. Kada virus vec prodje antivirusi slabo pomazu, tada se koriste removeri. Antivirusi obicno mogu da identifikuju i stave u karantin a u retkim slucajevima da izlece. Oni su tu samo da sprece prolazak zarazenog fajla kao sto firewall sprecava process.
I nije bitno da li opterecuju masinu.

(...sad me nesto u srcetu streca, biti mali to mi mnogo fali)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
snacke1984 Re: 12.10.2009. 03:17 #148107

status: user
broj poruka: 381
BitDefender Antivirus 2009



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika malo detalja 12.10.2009. 08:19 #148116

status: user
broj poruka: 1133
http://www.virusbtn.com/news/2008/09_02

https://forum.f-prot.com/index.php?topic=1584.0

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stevan07 jos jedan glas 12.10.2009. 10:05 #148120

status: user
broj poruka: 185
za avast........koristim ga duze vreme .......instaliram svim drugarima kojima odrzavam kompove.........za sada nije bilo problema nikkvih.......pozzzz
Terminator

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic ... 12.10.2009. 10:23 #148121

status: user
broj poruka: 18940
sto se tice free AV-a, Avira, a ovako, ja koristim NOD32 AV v.4 + serial, sto se mene tice, trenutno mi je najbolji..sto je najbitnije, nalazi sve viruse, NE propusta, kako neki kazu, i ne smara puno sa pitanjima, ne detektuje fajlove koje se ne smatraju virusima, kao odredjeni antivirusni programi...ako je od vaznosti, takodje i ne zauzima mnogo resursa CPU-a i ram-a.

e sad, sve ostalo zavisi od ukusa, moze do sledece godine da se polemise u besvest, toliko ih ima, neko je godinama korisio KAV, neko Avast, neko AVG, svako ce preporuciti, ili je preporucio neki koji je njemu odgovarao, ili sluzio korektno, generalno ne postoji pravilo koji je najbolji AV, jer, s vremena na vreme, jedan se popravi, drugi se pokvari, pa obrnuto, izadje neki novi, itd, to je sve normalno, kao kod hardware-a...postoji lista poredjanih AV-a od najboljeg do najgoreg, ta lista se stalno menja, nije bas nesto merodavna..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs