Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
BenchLink HITNO ovo ne sme da čeka !!!
STRANA 2 OD 7  
gile23 ... 18.12.2009. 19:26 #172132

status: user
broj poruka: 9122
Ne znam da li ima ovoga na SK forumu ? Pa da postujem i tamo ?

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire @zeljkoa 18.12.2009. 19:29 #172133

status: user
broj poruka: 18472
Imas pravo,i ja sam se malo zaneo u zaru da sto vise ljudi izadje u susret.Nije tesko biti fin i biti human..

The Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 RE:Ne znam da li ima ovoga na SK forumu 18.12.2009. 19:39 #172141

status: user
broj poruka: 2929
Ne moze da skodi, moze samo da pomogne. :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 18.12.2009. 19:40 #172142

status: user
broj poruka: 8139
Malo bum na temu...

The Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
repsi re 18.12.2009. 19:48 #172144

status: user
broj poruka: 1276
evo i ja svakako podrzhavam ovu humanu akciju! Vratjam se u Srbiju tek u utorak uveche tako da u sredu ujutro mogu uplatiti.. nadam se da tada netje biti kasno :x

dok sam chitao tih 13 ili koliko stranica na benchu, mislim da sam video da je vetj neko bacio thread na SK-u ali proveri u svakom sluchaju pre postovanja..

Sve najbolje Pavlu i njegovoj Cerki, samo se drzh i siguran sam 100% da tjemo skupiti i vishe nego shto je potrebno!!!

SPASIMO JEDAN ZHIVOT SA BAR JEDNIM EUROM!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vfilipov Neka postavi neko ovaj apel na Facebook (ma sta mislili o face-u) 18.12.2009. 20:07 #172150

status: user
broj poruka: 61
ako vec nije uradio
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
saxija re 18.12.2009. 20:08 #172151

status: user
broj poruka: 4016
ako neko bude ostao gladan zbog novca koji bude dao neka dodje kod mene na rucak, salu na stranu zdravsvteni sam radnik (bivshi) i u intenzivnoj nezi gde sam radio svega sam se nagledao i verujte vredi i treba dati novac za ovo, nemate pojma kakav je osecaj kad se neko izvuce iz kriticne situacije, samo jedno pitanje cemu nick na uplatnici?

PS bas sam tanak sa novcem (ne radim) ali bar 500 kinti mogu da odvojim

trla baba wlan

obozavam zimu, podmazuje mi cpu :)
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=886910

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vfilipov Re: re 18.12.2009. 20:11 #172152

status: user
broj poruka: 61
Nick ne stavljaj na uplatnicu jer ti je nece primiti u banci. Mora ime i prezime.


:: ako neko bude ostao gladan zbog novca koji bude dao neka dodje kod mene na rucak, salu na stranu zdravsvteni sam radnik (bivshi) i u intenzivnoj nezi gde sam radio svega sam se nagledao i verujte vredi i treba dati novac za ovo, nemate pojma kakav je osecaj kad se neko izvuce iz kriticne situacije, samo jedno pitanje cemu nick na uplatnici
::
:: PS bas sam tanak sa novcem (ne radim) ali bar 500 kinti mogu da odvoji
::
:: trla baba wlan
::
:: obozavam zimu, podmazuje mi cpu :)
:: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=88691
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
saxija @filipov 18.12.2009. 20:14 #172155

status: user
broj poruka: 4016
videh uplatnicu pa mi cudno, reko bolje da pitam, `fala

trla baba wlan

obozavam zimu, podmazuje mi cpu :)
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=886910

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pasduh ... 18.12.2009. 20:40 #172160

status: user
broj poruka: 451

one way or another

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 18.12.2009. 20:43 #172161

status: user
broj poruka: 9122
Evo na Sk forumu, pa sami prosudite.

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=52439

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zajebani76 @SkyFire 18.12.2009. 20:45 #172162

status: user
broj poruka: 538
Zaneo si se malo vise u temi gde za tako nesto nema potrebe i gde pre svaga nije mesto, cemu prozivanje i deljenje ljudi, jos ti @vuk125 ukaze da tome nije mesto ovde a ti nastavljas dalje govoreci da je vazno itekeko. Bilo je to malo ne promisljeno sa tvoje strane, nadam se da si uvideo.
Individualna je stvar koliko ce i ko ce moci da pomogne, dali ce se ovde javiti napisati dao sam
100e totalno je nebitno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NMY Re: @SkyFire 18.12.2009. 21:01 #172168

status: user
broj poruka: 1509
Procitao sam temu i ovdje i na Benchu, i koliko se sjecam da je neko rekao da ne trebamo svi pisati `Ja sam dao ovoliko, ja sam dao onoliko!`, vazno je da se novac skupi a ne da se sada hvalite kako ste veliki ljudi jer ste uplatili toliko i toliko novca!

To je, da izvinete, preseravanje!

Neka svako ko zeli da koliko moze, niko nikoga ne tjera niti igdje pise da trebamo napisati koliko smo uplatili!

Je l` ja treba mozda i uplatnicu da skeniram da potrvdim da sam uplatio nekakav iznos ?

Ovo nije tema za dokazivanje nego za pomoc djevojci!


Ovo sto je Skyfire rekao (prozivao po osnovu graficke karte) je blago receno, zalosno!



SONY VAIO VGN-FW285J


:: Zaneo si se malo vise u temi gde za tako nesto nema potrebe i gde pre svaga nije mesto, cemu prozivanje i deljenje ljudi, jos ti @vuk125 ukaze da tome nije mesto ovde a ti nastavljas dalje govoreci da je vazno itekeko. Bilo je to malo ne promisljeno sa tvoje strane, nadam se da si uvideo
:: Individualna je stvar koliko ce i ko ce moci da pomogne, dali ce se ovde javiti napisati dao sa
:: 100e totalno je nebitno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 18.12.2009. 21:04 #172173

status: user
broj poruka: 9122
@zajebani Da li mozda znas koliko se novca sakupilo.

Tih 4000 evra je tek pocetak pitanje koliko ce mu kasnije novca trebati, verovatno jos toliko ako ne i vise, svako da da po 1 e, na benchu ima preko 2000 aktivnih ljudi po mom misljenju, ovde malo manje, samo po 100 dinara, a veliki broj ljudi ce dati 500-1000 dinara. Samo pomislite koliko ste puta ili izgubili 100 dinara ili potrosili na neku glupost, zato dajte koji dinar jer coveku treba pomoc. A Sky jesi se zaneo u temi u kojoj ne smes ni da pomislis na to, ako hoces da opletes po nama otvori novu temu. Barem 100 dinara dati, treba pomoci ljudima u nesreci, a to da li ce neko dati 500 evra ili 500 dinara je sasvim svejedno, samo je bitno pomoci coveku koliko ko moze, ako neko moze pomoci i na neki drugi nacin ne samo novcano neka pita, koliko sam procitao na benchu u onoj duzoj temi da se jedan covek ponudio za drugi vid pomoci. Pomozimo coveku da udje malo srecniji u novu 2010. godinu.

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
diavolonbg Vuce svaka cast 18.12.2009. 22:44 #172196

status: user
broj poruka: 316
Nadam se da ce se skupiti dovoljno novca... Svaki dinar je bitan... Ko god moze neka pomogne!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 RE:... 18.12.2009. 23:04 #172201

status: user
broj poruka: 2929
Koliko ko da da neka da samo da mi skupimo taj novac. Treba ce tu i vise od tih 4000e.
Svaki euro, cent je dobro dosao. Prepucavanja ovdde ne sme da bude. Na ovoj temi smo svi radi jednog cilja, a to je da sacuvamo taj mladi zivot kako znamo i umemo sa nnase e strane, a hirurzi ce da odrade njihov deo posla. Cvrto verujem da ce to odraditi kako treba i da ce to biti reseno, i da ce mama i njena cerkica ziveti u zdravlju i sreci jos mnogo mnogo godina. Samo je to bitno. Razlike, i ssuprotnosti medju nama ako ih uopste i ima su totalno nevazne.
Ono sto je ovde vazno i najdrogocenije, ono sto se ne moze novcem vrednovati niti bilo cim drugim je ZIVOT.
Na zalost zivimo u zemlji u kojoj nas vode ljudi koji su prokupirani njima samima, oni su sami sebi dovoljni i najbitniji, kukavice i poltroni, ljudi bez srca, prodali duse a mozda ni
srce a ni i dusu nikada nisu ni imali, sve im je dzaba jer bez ova dva su niko i nemaju nista.
Ali mi smo drugaciji, mi se razlikujemo, nikad ne smemo zaboraviti ko smo odakle smo i kuda idemo, nikada ne smemo zaboraviti da smo LJUDI i dan nam u grudima nesto kuca
i podseca nas da postojimo.
pozz
VUK
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst @NMY 18.12.2009. 23:34 #172203

status: user
broj poruka: 2909
::Procitao sam temu i ovdje i na Benchu, i koliko se sjecam da je neko rekao da ne trebamo svi pisati `Ja sam dao ovoliko, ja sam dao onoliko!`, vazno je da se novac skupi a ne da se sada hvalite kako ste veliki ljudi jer ste uplatili toliko i toliko novca
:
::To je, da izvinete, preseravanje
:
::Neka svako ko zeli da koliko moze, niko nikoga ne tjera niti igdje pise da trebamo napisati koliko smo uplatili
:
::Je l` ja treba mozda i uplatnicu da skeniram da potrvdim da sam uplatio nekakav iznos ?
:
::Ovo nije tema za dokazivanje nego za pomoc djevojci
:
:
::Ovo sto je Skyfire rekao (prozivao po osnovu graficke karte) je blago receno, zalosno

Danas sam dosao kuci oko 16h,malo kasnije prelistao teme na berzi i izmedju ostalih video i ovu,oko 17h sam krenuo da kupim sebi nesto za krku svratio sam usput u postu i uplatio neki novac na ziro racun sa uplatnice...

Na Benchamrku sam video kako mnogi ljudi govore da ce uplatiti neki novac sutra ili ovih dana,a niko nije rekao `uplatio sam`(ili ja to samo nisam video)...Zato sam tamo ostavio sliku uplatnice i pozeleo coveku i njegovoj porodici sve najbolje...Ne da bi se pravdao vec da ne bi ostalo na tome `uplaticu sutra`,a sutra je novi dan i pitanje koliko ce se ljudi setiti i da li bi se i ja sam setio da to sutra uradim...Vec da bi se videlo da neko stvarno tako nesto i uradio i dao neki `primer` ljudima da ne odlazu to jer je ipak situacija daleko od bezazlene...Inace to mi je prvi i jedini post na Benchamrku.

Slazem se da se ne treba hvaliti time koliko je ko novca `dao` i ne bi ni odgovarao na ovu temu,ali cisto da obrazlozim zasto sam okacio sliku uplatnice.

A sto se tice Skajovog postovanja na ovu temu,mogu samo da kazem da neko treba da ima obraz kao djon da bi i na ovakvoj temi delio ljude na tabore...Nek mu je na cast.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 RE:@NMY 18.12.2009. 23:44 #172206

status: user
broj poruka: 2929
Uradio si to sto si uradio, nema potrebe da se pravdas i da objasnjavas zasto si to uradio, imao si svoje raloge i uradio. Neko ce misliti ili ovo ili ono nebitno nebitno, tome ovde nije mesto
Drzi se teme, sve je drugo ne bitno.
Niko u ovoj temi od nas nije bitan osim cilja iz kog je ona postavljena, i ka tom cilju samo mozemo zajedno stici svi mi koji smo se u ovo ukljucili.
Nemojte razvodnjavati bespptrebno. Ovde su rasprave i objasnjenja suvisna i nevazna.
Ovde je NAJVAZNIJI CILJ i da sto pre stignemo do njega.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zajebani76 @DaSickSyst 18.12.2009. 23:47 #172208

status: user
broj poruka: 538
Procitao sam tvoju poruku na benchu, ima onih koji ce mozda shvatiti pogresno ali daleko je vise onih koji su proruku shvatili bas ovako kako si obrazlozio, pritom to je bio tvoj 1 post sto samo po sebi znaci da nije imao za cilj da sebe time predstavis vise humanim nego sto jesi u ocim a zajednice.

Krajnje uctivo i kulturno obracanje primaocu pomoci sa najlepsim zeljama i jasnom porukom ostalima:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 i naravno 18.12.2009. 23:49 #172209

status: user
broj poruka: 2929
hvala sto ucestvujes u svemu ovome.
Zadovoljstvo mi je da vidim da je veliki broj ljudi procitalo temu.
I siguran sam da ce ispasti sve dobro, da ce nauka da uradi ono sto treba da uradi a da ce joj BOG malo pomoci u tome.
Mora biti dobro, i bice dobro.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxima Pavle drz se!! 18.12.2009. 23:49 #172210

status: user
broj poruka: 346
Bice tu i vise od te sume.ljudi su u principu spremni da pomognu.Nikad se nezna,djavo nikad ne
spava!!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MyDoom @vuk125 18.12.2009. 23:52 #172211

status: user
broj poruka: 553
Ma pusti Sky-a on je truba,verovatno ceka da mu mama i tata daju pare za uplatnicu!
Ja sam uplatnicu popunio istog trenutka kad sam rekao da cu uplatiti a uplaticu sutra kad budem sve ostalo isplacao!
Uplatnica 2 dinara,popunjavanje od 30 sekundi,spasavanje necijeg zivota NEPROCENJIVO



Men are but flesh and blood.They know their doom, but not the hour

Pesmice za dobro jutro... :))
http://www.youtube.com/watch?v=imYr8YjXXlQ
http://www.youtube.com/watch?v=gS5ZOJyN8B4

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Procitah o cemu se radi 18.12.2009. 23:55 #172212

status: user
broj poruka: 4641
I nije mi sve jedno. Evo uplacujem sutra eventualno u ponedeljak odredjenu sumu , koju mogu da priustim. Mislim da u ovakvim trenutcima ne smemo da zakazemo !!!

Intel Q6600. CM Hyper TX3
Asus P5QL-E
Kingston Hyper X - 4x1 gb.,1066Mhz
Power Color HD 3850, 512, DDR3
HDD WD Caviar 640 Gb. AAKS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 RE:Procitah o cemu se radi 18.12.2009. 23:57 #172213

status: user
broj poruka: 2929
I necemo da zakazemo :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 ..... 19.12.2009. 01:05 #172230

status: user
broj poruka: 2929
..............................


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 7  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs