Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Isprozivase me sa svih strana :))))
STRANA 2 OD 6  
ddim Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 03:35 #208595

status: user
broj poruka: 214
worship, ne warship....typo....


:: :: da, imarkovica sam zaboravio...lik je doba
::
::
::
::
:: pada shliht na sve strane pa prshti...
::
:: a da nisu na tebi machine studirali psihologiju umesto da si ti kao malo studirao...
::
:: iz svih tvojih rasprava i poruka vidim samo bolesnog ego manijaka koji bi nadje nekoga da ga warship-uje... cyber patetika..
:: nisam se ni trudio da chitam tvoju poruku do kraja, sve su iste... u centru si ti ali `kao` nisi ....mmmm zrachish, smarash, dosadan si i sigurno imash malu pishu ..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 03:40 #208596

status: user
broj poruka: 12785
Uzmi jajaro pa napisi to sa svog pravog naloga, a ne da se pravis pametan kao da si dugo na ovom forumu pa znas sta se sve desavalo.

Sto su mi smesne ovakve jajare. Veliki na svom nalogu, a kad dodje do prepirke pravac novi nalog...
__________________
Scourge of PCBerza

:: :: da, imarkovica sam zaboravio...lik je doba
::
::
::
::
:: pada shliht na sve strane pa prshti...
::
:: a da nisu na tebi machine studirali psihologiju umesto da si ti kao malo studirao...
::
:: iz svih tvojih rasprava i poruka vidim samo bolesnog ego manijaka koji bi nadje nekoga da ga warship-uje... cyber patetika..
:: nisam se ni trudio da chitam tvoju poruku do kraja, sve su iste... u centru si ti ali `kao` nisi ....mmmm zrachish, smarash, dosadan si i sigurno imash malu pishu ..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 03:41 #208597

status: user
broj poruka: 5696
Bice da je to...ja se divim tvojoj percepciji i visprenosti...svaki dalji komentar bio bi u tom smeru da se poistovetim sa tobom. Posto ne zelim da se spustim tako nisko da donosim zakljucke ovako ad hoc, kao ti, necu ti ni dati materijal za dalje prepucavanje. Ako nemas druga posla a ti analiziraj i dalje...to ce sve reci mnogo reci o tebe a malo o meni. I znas sta? Drago mi je zbog toga...jedino mi je cudno to kako to da je vikend prosao a vrata ludnice i dalje otkljucana :)))


:: :: da, imarkovica sam zaboravio...lik je doba
::
::
::
::
:: pada shliht na sve strane pa prshti...
::
:: a da nisu na tebi machine studirali psihologiju umesto da si ti kao malo studirao...
::
:: iz svih tvojih rasprava i poruka vidim samo bolesnog ego manijaka koji bi nadje nekoga da ga warship-uje... cyber patetika..
:: nisam se ni trudio da chitam tvoju poruku do kraja, sve su iste... u centru si ti ali `kao` nisi ....mmmm zrachish, smarash, dosadan si i sigurno imash malu pishu ..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Hm.. 27.04.2010. 03:43 #208598

status: user
broj poruka: 18472
Konstantno se pominju od strane nekih usera kako se koriste novi nalozi a ja ih sve vise primecujem od strane drugih ljudi..
Mislim da bi bilo posteno da se javno suprostavis onom ko ti je zapao za oko iz svog licnog razloga..I ovaj vid komunikacije je na veoma niskom nivou,pokazuje samo kukavicluk da se javno izjasnis i suocis sa datim problemom.Malo je to jadno ali svakakvih nas ima!
@Daum
Uvek si bio bez dlake na jeziku :)

Intel Q9650@4.3 Ghz LinX
http://img718.imageshack.us/img718/6875/linxtest43ghzintelq9650.png
GTX295 The Best Vantage Score
http://img38.imageshack.us/img38/3554/vantageextrascore.png

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddim Re: Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 03:58 #208602

status: user
broj poruka: 214


:: Uzmi jajaro pa napisi to sa svog pravog naloga, a ne da se pravis pametan kao da si dugo na ovom forumu pa znas sta se sve desavalo.
::
:: Sto su mi smesne ovakve jajare. Veliki na svom nalogu, a kad dodje do prepirke pravac novi nalog..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: :: :: da, imarkovica sam zaboravio...lik je doba
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: pada shliht na sve strane pa prshti...
:: ::
:: :: a da nisu na tebi machine studirali psihologiju umesto da si ti kao malo studirao...
:: ::
:: :: iz svih tvojih rasprava i poruka vidim samo bolesnog ego manijaka koji bi nadje nekoga da ga warship-uje... cyber patetika..
:: :: nisam se ni trudio da chitam tvoju poruku do kraja, sve su iste... u centru si ti ali `kao` nisi ....mmmm zrachish, smarash, dosadan si i sigurno imash malu pishu ..
:: ::
:: ::

jajara ti cale koji te glupog napravio....
kako da dokazem da je ovo moj jedini nalog i da pratim cao forum od davih dana...?
ti reci, ispraticu///
pajseru....


pamtim shizofrenika machine-a od njegove najretardirane izjave (ako se neko seca) da on moze da aksiomira neke stvari bez prethodnog dokazivanja...itd.... patetichan lik....
,bolesno iskompleksiran sa patetichnim ispadima kako ga je ostavila devojka... aloooo eeeee!!!!!!!!!!! ali slobodno zivite vi u vashim iluzijama i teorijama zavera o duplim nalozima.... sve u svemu nemam problem sa vama, vec me ratardi poput machina malo iritiriaju...

jbg, jedino ce naj*bati lik za koga mislite da mu je ovo nalog (bax ako sam dobro zakljuchio)....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 04:06 #208604

status: user
broj poruka: 12785
Mora da si onda jajara na kvadrat kad navodno pratis forum, a nikad nisi postovao do sad. Lecis psiholoske probleme gledajuci sta drugi ljudi pisu jedni drugima?

Moraces da smislis nesto dostojno normalnog jezika, posto ti psovke ne idu bas najbolje, ali dobro, pretpostavicu da si sa sela pa ne znas bolje...

Mozda da napravis jos jedan nalog pa da se sa sobom svadjas?
__________________
Scourge of PCBerza

:: jajara ti cale koji te glupog napravio...
:: kako da dokazem da ne ovo moj jedini nalog i da pratim cao forum od davih dana...
:: ti reci, ispraticu//
:: pajseru...
::
::
:: pamtim shizofrenika machine-a od njegove najretardirane izjave (ako se neko seca) da on moze da aksionira neke stvari bez prethodnog dokazivanja.... patetichan lik....
:: ali zivite vi u vashim iluzijama i teorijama zavera o duplim nalozima...
:: jbg, jedino ce naj*bati lik za koga mislite da mu je ovo nalog (bax ako sam dobro zakljuchio)...
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire @ddim 27.04.2010. 04:08 #208605

status: user
broj poruka: 18472
Pa Mrva jesi to ti druze?Nisam te odmah prepoznao.Gresim li?

Intel Q9650@4.3 Ghz LinX
http://img718.imageshack.us/img718/6875/linxtest43ghzintelq9650.png
GTX295 The Best Vantage Score
http://img38.imageshack.us/img38/3554/vantageextrascore.png

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 04:09 #208606

status: user
broj poruka: 5696
Ti si vrlo zanimljiv lik, zaista tako mislim. Voleo bih da sa tobom malo caskam, ali ne bi bilo zgoreg da se najpre opismenis, da ne trazim prevodioca za svaku tvoju sentencu. I malo sredi misli, mnogo ti je to razbacano `koje-kude`. Ali pak, u drugom slucaju, moja satnica za lecenje tezih oblika paranoje i shizofrenije, kao i svih ostalih sociopatoloskih devijantnosti je 50e.Naravno, dajem garanciju na odradjen posao. Slobodno me mozes kontaktirati i putem maila da te ubacim u rokovnik...
::
::
::
:: :: Uzmi jajaro pa napisi to sa svog pravog naloga, a ne da se pravis pametan kao da si dugo na ovom forumu pa znas sta se sve desavalo.
:: ::
:: :: Sto su mi smesne ovakve jajare. Veliki na svom nalogu, a kad dodje do prepirke pravac novi nalog..
:: :: __________________
:: :: Scourge of PCBerza
:: ::
:: :: :: :: da, imarkovica sam zaboravio...lik je doba
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: pada shliht na sve strane pa prshti...
:: :: ::
:: :: :: a da nisu na tebi machine studirali psihologiju umesto da si ti kao malo studirao...
:: :: ::
:: :: :: iz svih tvojih rasprava i poruka vidim samo bolesnog ego manijaka koji bi nadje nekoga da ga warship-uje... cyber patetika..
:: :: :: nisam se ni trudio da chitam tvoju poruku do kraja, sve su iste... u centru si ti ali `kao` nisi ....mmmm zrachish, smarash, dosadan si i sigurno imash malu pishu ..
:: :: ::
:: :: ::
::
:: jajara ti cale koji te glupog napravio...
:: kako da dokazem da ne ovo moj jedini nalog i da pratim cao forum od davih dana...
:: ti reci, ispraticu//
:: pajseru...
::
::
:: pamtim shizofrenika machine-a od njegove najretardirane izjave (ako se neko seca) da on moze da aksionira neke stvari bez prethodnog dokazivanja.... patetichan lik....
:: ali zivite vi u vashim iluzijama i teorijama zavera o duplim nalozima...
:: jbg, jedino ce naj*bati lik za koga mislite da mu je ovo nalog (bax ako sam dobro zakljuchio)...
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 27.04.2010. 04:09 #208607

status: user
broj poruka: 1228
http://www.youtube.com/watch?v=0qOSg4v20Gk
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddim Re: Re: Re: Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 04:10 #208608

status: user
broj poruka: 214



:: Mora da si onda jajara na kvadrat kad navodno pratis forum, a nikad nisi postovao do sad. Lecis psiholoske probleme gledajuci sta drugi ljudi pisu jedni drugima
::
:: Moraces da smislis nesto dostojno normalnog jezika, posto ti psovke ne idu bas najbolje, ali dobro, pretpostavicu da si sa sela pa ne znas bolje..
::
:: Mozda da napravis jos jedan nalog pa da se sa sobom svadjas
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: :: jajara ti cale koji te glupog napravio...
:: :: kako da dokazem da ne ovo moj jedini nalog i da pratim cao forum od davih dana...
:: :: ti reci, ispraticu//
:: :: pajseru...
:: ::
:: ::
:: :: pamtim shizofrenika machine-a od njegove najretardirane izjave (ako se neko seca) da on moze da aksionira neke stvari bez prethodnog dokazivanja.... patetichan lik....
:: :: ali zivite vi u vashim iluzijama i teorijama zavera o duplim nalozima...
:: :: jbg, jedino ce naj*bati lik za koga mislite da mu je ovo nalog (bax ako sam dobro zakljuchio)...
:: ::
:: ::

Nisi mi u centru paznje Daum-e ali kad si vec tu...

Da
Aktivno
Unesesh
Mog

D
A
U
M

Kad budesh hteo da vidish pravi grad, reci da te vodim u mesto gde sam rpoveo skoro pola zivota, beograd je malecko selo u tom poredjenju.

a sad idi malo cuti pa spavaj... ko te je poztavio za tudjeg advokata? ili si samo josh jedna shlihtara u nizu?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddim Re: Re: Re: Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 04:16 #208609

status: user
broj poruka: 214



:: Ti si vrlo zanimljiv lik, zaista tako mislim. Voleo bih da sa tobom malo caskam, ali ne bi bilo zgoreg da se najpre opismenis, da ne trazim prevodioca za svaku tvoju sentencu. I malo sredi misli, mnogo ti je to razbacano `koje-kude`. Ali pak, u drugom slucaju, moja satnica za lecenje tezih oblika paranoje i shizofrenije, kao i svih ostalih sociopatoloskih devijantnosti je 50e.Naravno, dajem garanciju na odradjen posao. Slobodno me mozes kontaktirati i putem maila da te ubacim u rokovnik..
:: ::


kaze mi egocentrik koji crta sam svoj avatar (raven lord) ...znachi bolesni ego manijak.
Jedno sam zakljuchio o tebi amchine... nisi ti da se o tebi sudi na prvi pogled - ti si za duze posmatranje! Ako ti treba prevodioc za svaku prosto proshirenu rechenicu ti se vrati u osnovnu shkolu. :-) pazi, ne bih ti platio ni sat vremena da mi peresh stepenishta a nisam nehuman da pustim da ti, bolesnik, nekoga lechish...
kreni prvo od sebe, sredi svoje egocentrichne ispade i potrebu za druzenjem i pionima sa foruma pa onda nudi svoje neprofesionalne sharlatanske usluge drugima.

ok....ok.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 04:19 #208610

status: user
broj poruka: 5696
Smiri se malo, hoces? Sad lepo i artikulisano reci (tj. napisi) u cemu je tvoj problem i sta te tisti? Ne vidim poentu da ikoga napadas kad u temi niko nije prozivan i slicno, pogotovo ne ti. Zaista ne razumem zelju pojedinih ljudi da se jave iz cista mira i da prozivaju unaokolo. Ja znam da ima i onih kojim je toliko dosadno, ali nadjite devojku, decka ili sta god u skladu sa sexualnom orjentacijom pa se time zanimajte. Ja nadalje necu da komentarisem jer nema svrhe, to bi bilo kao pokusavam drvetu da objasnim smisao trostrukog integraljenja...ne znam sto tebi smetaju teme koje sam ja nekad postavio? Da li to ima veze sa tehnikom, devojkama ili svemircima tebe se savrseno ne tice...niti si pozvan niti edukovan da donosis ikakve zakljucke, ma koliko bili ocigledni...


::
::
::
:: :: Mora da si onda jajara na kvadrat kad navodno pratis forum, a nikad nisi postovao do sad. Lecis psiholoske probleme gledajuci sta drugi ljudi pisu jedni drugima
:: ::
:: :: Moraces da smislis nesto dostojno normalnog jezika, posto ti psovke ne idu bas najbolje, ali dobro, pretpostavicu da si sa sela pa ne znas bolje..
:: ::
:: :: Mozda da napravis jos jedan nalog pa da se sa sobom svadjas
:: :: __________________
:: :: Scourge of PCBerza
:: ::
:: :: :: jajara ti cale koji te glupog napravio...
:: :: :: kako da dokazem da ne ovo moj jedini nalog i da pratim cao forum od davih dana...
:: :: :: ti reci, ispraticu//
:: :: :: pajseru...
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: pamtim shizofrenika machine-a od njegove najretardirane izjave (ako se neko seca) da on moze da aksionira neke stvari bez prethodnog dokazivanja.... patetichan lik....
:: :: :: ali zivite vi u vashim iluzijama i teorijama zavera o duplim nalozima...
:: :: :: jbg, jedino ce naj*bati lik za koga mislite da mu je ovo nalog (bax ako sam dobro zakljuchio)...
:: :: ::
:: :: ::
::
:: Nisi mi u centru paznje Daum-e ali kad si vec tu..
::
:: D
:: Aktivn
:: Uneses
:: Mo
::
::
::
::
::
::
:: Kad budesh hteo da vidish pravi grad, reci da te vodim u mesto gde sam rpoveo skoro pola zivota, beograd je malecko selo u tom poredjenju
::
:: a sad idi malo cuti pa spavaj... ko te je poztavio za tudjeg advokata? ili si samo josh jedna shlihtara u nizu
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Zvezda Veceri 27.04.2010. 04:19 #208611

status: user
broj poruka: 4641
Vidim da Machine je zvezda veceri:))))
Kako se ko pokolje pominje se Machine. Pa sta si to radio covece:)))))
Kazu da vodja se ne postaje , vec se radja. Ovaj lik je primer. Ni manje postova(u zadnje vreme) ni manje poznanstva, a svi se pozivaju na njega. Covek je stvarno za respekt. Ja reko da prtocitam , ali covek sve objasnio izmedju redova, i sve je jasno. Ovo i slepac moze da procita.
Ja se ne mesam u ove razgovore, ali mi je drago , sto sam konacno shvatio neke stvari, i sad sam potvrdio ono sto sam i mislio.
Samo je čoveku dano da postoji bez ikakvih razloga.
i Priroda umire kada se „pokvari“, a ne kada više nema „šta pametno da radi“
Pozdrav

A4Tech, XL-740K,Oscar. A4Tech X7, G800
Thermaltake Soprano RS 200
Intel Q6600. CM - TX3
Asus P5QL-E
Kingston Hyper X - 4x1 gb.,1066Mhz
WD Caviar 640 Gb, AAKS
ATI Sapphire HD 5770, 1Gb, DDR5

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 ddim 27.04.2010. 04:23 #208612

status: user
broj poruka: 4641
Dupli nalog, potpisujem !!!
Laje kao konj, a nema ni 10 posta.
Mislite o tome

A4Tech, XL-740K,Oscar. A4Tech X7, G800
Thermaltake Soprano RS 200
Intel Q6600. CM - TX3
Asus P5QL-E
Kingston Hyper X - 4x1 gb.,1066Mhz
WD Caviar 640 Gb, AAKS
ATI Sapphire HD 5770, 1Gb, DDR5

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 04:27 #208613

status: user
broj poruka: 12785
Uh, mora da ti je trebalo puno da ovo smislis... Vrlo (ne)originalno...

Ajde da lupim i ja...

D.a
D.elic
I.mas
M.ozga

:: Kad budesh hteo da vidish pravi grad, reci da te vodim u mesto gde sam rpoveo skoro pola zivota, beograd je malecko selo u tom poredjenju

Koje je to mesto? Mentalna ustanova u inostranstvu? Izbacili te iz Laze?

Ne moras da me vodis nikuda, bolje trazi roditeljima da te odvedu u skolu...

Skupi mudanca pa se javi sa pravog naloga hrabrisa...
__________________
Scourge of PCBerza

:: Nisi mi u centru paznje Daum-e ali kad si vec tu..
::
:: D
:: Aktivn
:: Uneses
:: Mo
::
::
::
::
::
::
:: Kad budesh hteo da vidish pravi grad, reci da te vodim u mesto gde sam rpoveo skoro pola zivota, beograd je malecko selo u tom poredjenju
::
:: a sad idi malo cuti pa spavaj... ko te je poztavio za tudjeg advokata? ili si samo josh jedna shlihtara u nizu
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddim Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 04:29 #208614

status: user
broj poruka: 214
Da li to ima veze sa tehnikom, devojkama ili svemircima tebe se savrseno ne tice...niti si pozvan niti edukovan da donosis ikakve zakljucke, ma koliko bili ocigledni...



za pochetak ko si ti da nekome kazesh da nije edukovan za neshto? ne znash ni sa kim prichash , ali ego??? EGO!!!!!!!!?????? Gde si machine?!?!?! sleti na zemlju....

`Nisam ja neki bre voodoo mag za tehniku pa da me kuju u zvezde, ima mnogo boljih...ali se trudim da pokrijem sve cari zivota :P`

KO tebe kuje u zvezde, alo EGO!!!!!!>>>!>!!???? kakve zvezde bre?!?!?! gde ti zivish.??? ako puno puta neshto ponovish naglas to nece da se ostvari, jel znash!!!
KOje chari zivota ti mozesh da pokrijesh? molim te.... koje chari... HAHAHAHAHAHA
Machine i chari zivota...BUAhahahahaha... molim te, od chari zivota znash samo za neshto elektrotehike (neko je viknuo `a diploma`?!) i da te ostavljaju devojke i da cmizdrish na forumu o tome... o kojoj chari ti znash da kazesh!!! Alo , ego!!! ne znash ti ni zivot shta je a kamoli chari zivota... a o svim charima zivota .... pa ti si hodajuci VIC!!!!

smorio si iako si mi kao sluchaj jako interesantan pa te pratim... uzmi zilet, vrati se raven fazu i secni se OPET!!! ali ovog puta to uradi kako treba a ne da se vracash kao neki angel.... hit lik, emo ego.... fantastichno!
nego... shta bi sa teorijom zavere i duplim nalozima...? nju nju njju

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 27.04.2010. 04:29 #208615

status: user
broj poruka: 18472
Uh..Uh,..Uh..Ovo je definitivno nesporazum ili je neki pik od ranije..
@Mrva
Sto si se navadio na coveka sa takvim stavom i ruznim recima?..`Ajde samo malo zdravog razuma moze?Ako tebe nije niko prozivao i komentarisao na licnoj osnovi zasto ti to radis na tako ruzan nacin a da coveka ne poznajes dovoljno?..Vidi,ja ga recimo znam malo bolje pa ga nisam ni u jednom trenutku doziveo kao takvog kakvog ga ti opisujes..A vec u ovoj temi sam rekao da psihologiju coveka jako dobro poznajem jer iza svake licnosti postoji sablon,profil coveka po kom funkcionise.Svi se daju provaliti..
Ne vidim ni jedan razlog za zeljom za pljuvanjem ili je to ovde na forumu izgleda postao trend?Krenulo je od visokog svestenstva preko ostalih vernih sluga istomisljenika..
Ja kazem da to nece mozi tako..Pravda je pravda,i mora da se istera na kraj sto znaci da ti ovde nisi u pravu tj napravio si pogresnu procenu kroz jako nehuman nastup sa nekukturnim ponasanjem..
Inace ziveo sam i ja jedno vreme u Becu (Vienna) koji je gradcina za BG pa to ne znaci da sam ja sad popio svu kulturu ovog sveta i da sam neka velicina zbog toga ..


Intel Q9650@4.3 Ghz LinX
http://img718.imageshack.us/img718/6875/linxtest43ghzintelq9650.png
GTX295 The Best Vantage Score
http://img38.imageshack.us/img38/3554/vantageextrascore.png

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddim Re: ... 27.04.2010. 04:36 #208616

status: user
broj poruka: 214



:: Uh..Uh,..Uh..Ovo je definitivno nesporazum ili je neki pik od ranije.
:: @Mrv
:: Sto si se navadio na coveka sa takvim stavom i ruznim recima?..`Ajde samo malo zdravog razuma moze?Ako tebe nije niko prozivao i komentarisao na licnoj osnovi zasto ti to radis na tako ruzan nacin a da coveka ne poznajes dovoljno?..Vidi,ja ga recimo znam malo bolje pa ga nisam ni u jednom trenutku doziveo kao takvog kakvog ga ti opisujes..A vec u ovoj temi sam rekao da psihologiju coveka jako dobro poznajem jer iza svake licnosti postoji sablon,profil coveka po kom funkcionise.Svi se daju provaliti.
:: Ne vidim ni jedan razlog za zeljom za pljuvanjem ili je to ovde na forumu izgleda postao trend?Krenulo je od visokog svestenstva preko ostalih vernih sluga istomisljenika.
:: Ja kazem da to nece mozi tako..Pravda je pravda,i mora da se istera na kraj sto znaci da ti ovde nisi u pravu tj napravio si pogresnu procenu kroz jako nehuman nastup sa nekukturnim ponasanjem.
:: Inace ziveo sam i ja jedno vreme u Becu (Viena) koji je gradcina za BG pa to ne znaci da sam ja sad popio svu kulturu ovog sveta i da sam neka velicina zbog toga .
::


opushteno skyfire, mnogo smara machine, i pravi se pametan (priznajem, ima veliko ali neverovano USKO znanje) a koliko vidim nema nijednog alfe da mu kaze da zivi u ublacima... neko je morao da bude glas razuma (pa makar i na malo brutalan nachin)
i da dechku objasni i da ga podseti na proshlost...

odjavljujem se za sad.... kad se opet napravi pametan vraticu se da ga malo spustim :-)

@daum... sorry, ali ne prozivaj prvi sledeci put ...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Leleee... 27.04.2010. 04:39 #208617

status: user
broj poruka: 1389
al ste zagrejali situaciju... mogu jaja da se prze (paziti na kobaju)...




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: ... 27.04.2010. 04:40 #208618

status: user
broj poruka: 5696
Hajde se ti nama, pametnice, lepo predstavi pravim imenom i prezimenom. Pa cu lako da axiomiram ono sto vec znam...vazi?! Dalja rasprava, konacno, postaje apsolutno deplasirana...



::
::
::
:: :: Uh..Uh,..Uh..Ovo je definitivno nesporazum ili je neki pik od ranije.
:: :: @Mrv
:: :: Sto si se navadio na coveka sa takvim stavom i ruznim recima?..`Ajde samo malo zdravog razuma moze?Ako tebe nije niko prozivao i komentarisao na licnoj osnovi zasto ti to radis na tako ruzan nacin a da coveka ne poznajes dovoljno?..Vidi,ja ga recimo znam malo bolje pa ga nisam ni u jednom trenutku doziveo kao takvog kakvog ga ti opisujes..A vec u ovoj temi sam rekao da psihologiju coveka jako dobro poznajem jer iza svake licnosti postoji sablon,profil coveka po kom funkcionise.Svi se daju provaliti.
:: :: Ne vidim ni jedan razlog za zeljom za pljuvanjem ili je to ovde na forumu izgleda postao trend?Krenulo je od visokog svestenstva preko ostalih vernih sluga istomisljenika.
:: :: Ja kazem da to nece mozi tako..Pravda je pravda,i mora da se istera na kraj sto znaci da ti ovde nisi u pravu tj napravio si pogresnu procenu kroz jako nehuman nastup sa nekukturnim ponasanjem.
:: :: Inace ziveo sam i ja jedno vreme u Becu (Viena) koji je gradcina za BG pa to ne znaci da sam ja sad popio svu kulturu ovog sveta i da sam neka velicina zbog toga .
:: ::
::
::
:: opushteno skyfire, mnogo smara machine, i pravi se pametan (priznajem, ima veliko ali neverovano USKO znanje) a koliko vidim nema nijednog alfe da mu kaze da zivi u ublacima... neko je morao da bude glas razuma (pa makar i na malo brutalan nachin
:: i da dechku objasni i da ga podseti na proshlost..
::
:: odjavljujem se za sad.... kad se opet napravi pametan vraticu se da ga malo spustim :-
::
:: @daum... sorry, ali ne prozivaj prvi sledeci put ...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 05:07 #208626

status: user
broj poruka: 1228
Jovan Vasiljevic nije...


:: Hajde se ti nama, pametnice, lepo predstavi pravim imenom i prezimenom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx JA SAM DDIM!!! 27.04.2010. 05:49 #208630

status: user
broj poruka: 2937
salim se, nisam :) smorio sam se pa reko da napisem bilo sta. stvarno jbt, ja ovde izgleda jedini nikog licno ne poznajem. ima nekog iz smedereva?
______________________________________________________________________
Chuck Noris is a pussy!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: ... 27.04.2010. 08:25 #208637

status: user
broj poruka: 3995
Zmaje car si....pozz
hahaha


dobri idu u pakao,losi u raj,a ovakvi kao ja u P.... materinu

:: http://www.youtube.com/watch?v=0qOSg4v20Gk
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: JA SAM DDIM!!! 27.04.2010. 09:53 #208657

status: user
broj poruka: 2076
E ni ja nikog ovde licno ne poznajem osim usera Millance82, al se to ne racuna jer smo drugari. Koliko sam razumeo DSS je isto iz Nisa ali ga ne znam licno. Ima jos nekog iz Nisa?


:: salim se, nisam :) smorio sam se pa reko da napisem bilo sta. stvarno jbt, ja ovde izgleda jedini nikog licno ne poznajem. ima nekog iz smedereva
:: _____________________________________________________________________
:: Chuck Noris is a pussy
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ganedra Re: Re: Re: Re: ... 27.04.2010. 09:58 #208659

status: user
broj poruka: 113

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1075997

:: Jovan Vasiljevic nije...
::
::
:: :: Hajde se ti nama, pametnice, lepo predstavi pravim imenom i prezimenom.

...a nije ni Chuck Norris... :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs