Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Hej Hej Hej Finaly it`s here!!!!!!!
STRANA 2 OD 7  
KalifNS Stigla igra, extra 11.10.2010. 09:07 #251710

status: user
broj poruka: 1017
Hm...
Parada.
Znalo se da je ista skup visokog rizika.
Dogadjaji su se mogli naslutiti. Ali se neko drznuo da ne uvazi većinsko nezadovoljstvo naroda. Činjenica da je većina bila protiv parade.
Krivce treba tražiti u vlasti zbog loše procene opšteg stanja i uslova za održavanje iste.

Ja sam protiv bilo kakvog ograničenja kretanja gradjana od strane policije, menjanja trasa gradskog, zatvaranja ulica.

Kad je onomad u NS bio skup nazovi lidera Evrope blokirali su nam ceo centar nekoliko dana, zatim glavne pravce kroz grad, most...
Kad god neki političar (počinjem da reč političar doživljavam kao pogrdan izraz) dolazi u grad blokiraju sve od autoputa do odredišta toga koji dolazi. A narod trpi. Po pola sata, sat čekate na raskrsnici da prodje jedan šugavi crni audi pa da možete dalje.

Što se onih koji su lumpovali po gradu tiče, slične smo nazivali drugačije 5og oktobra a isto su palili, lomili, prevrtali kontejnere, premlaćivali policiju.
Ali spram okolnosti i naziv jel da? (navijači/huligani.)

Dajte da u terminologiji budemo dosledni.

Na žalost ezadovoljstvo se može pokazati samo na ulicama, to su vam pokazali i iz EU, na prvom mestu Grčka. Džabe kuckanje komentara po forumima, ne čita to vlast i briga ih.

A oni koji samo sede na guzicama i boje se da se priklone bilo kakvoj ideji i protestu da ne bi bili razočarani kroz 10 godina kao 10g posle 5.10.2010 neka i dalje sede na guzicama, ali neka i ćute.

Svi znamo da je parada samo bila inicijalna kapisla da izadje opšte nezadovoljstvo na površinu. To pokazuju i najstariji na ulicama.
Omladina koja je sistemski zapuštena je opet upotrebljena radi ovoga ili onoga i generalno lako je manipulisati njom. Setite se Tadićeve izborne kampanje, stalno okružen decom. Jadno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Razne agencije i klubovi nude im devojke i drugovi... 11.10.2010. 09:09 #251711

status: user
broj poruka: 7761
Bas sam juce pricao sa zenom i porsto se zapitao da li ima vece kazne za roditelja nego da sazna da mu je dete peder (bez obzira na pol i jedni i drugi su pederi).
I onda sam pomislio jedino gore je da sazna da mu je dete narkoman.

Shvatam da je sustina u totalnoj eroziji morala kako drzave tako i naroda.

Drzava sve odobrava kako bi navodno bila `demokratksa`, pa tako pusta narko barone i pedere da sire maglu kako bi ona ispala demokratska.

Narko barone mrzim zato sto za racun drzave preuzimaju kontrolu uma, a pedere zato sto jedni druge guraju (ne mislim zato sto jedni drugima guraju) bez obzira da li poseduju stvarni kvalitet ili ne bitno da su pederi, no izgleda da ih nije osudjivati posto oni samo slede filozofiju `c i o n i s t a` koji definitivno jedni druge guraju bez obzira na stvarni kvalite coveka kao jedinke posto je njima bitno samo da su pripadnici iste nacije.

A ovi sto `vole` pedere pa neka ih vode kuci da se tamo maze i paze, jer ralno govoreci intima je po meni je za kucu a ne za javnost, ako je za javnost onda su u pitanju egzibicionisti (a to mu opet dodje neka druga vrsta devijacije).

Sto rece jedan ljubitelj METALIKE i ja kao i ostali sapatnici koji imamo saboreju to ne obzanjujemo javno zbog toga ne setamo da bismo drugima to dali do znanja.

Tomato Republic Of Serbia !!!

P.S. Dobar je bio jedan clan foruma kad je rekao da mu je drago sto ima pedera i da bi voleo da ih ima vise jer bi tako njemu ostalo vise `komada`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FSamir *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* 11.10.2010. 09:11 #251712

status: user
broj poruka: 777

nVIDIA SLI +1
AMD 6000 +1
Predsednik +1
Parada ponosa +1
Fernando Is Faster Than You +1
1080p .mkv +1





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Ne znam čemu tolika polemika i ovde i u javnosti 11.10.2010. 09:25 #251715

status: user
broj poruka: 9008
Ovo kod nas bi kao neka demokratija trebala da bude, jelte.

E pa lepo. Većina je protiv paradiranja -> nema parade -> nema priče više o tome -> gotovo.

Po svojim kućama nek rade šta oće, ma nek i šetaju ulicama držeći jedan drugog za bulju (ne znam samo kako deci posle da objasnim šta to čike rade, al dobro moj problem) a ako im je do parade nek idu lepo u Hrvacku il Mađarsku, taman da se malo druže, opuste i provesele, nije daleko a ako država već hoće da pomogne nek im pravda nekoliko slobodnih dana na poslu za tu priliku.



A Gothic - i to ćemo da probamo, čim se pojavi čestit peniscilin.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x1GB Samsung - HD4850 - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic Re: i homosexualci imaju prava 11.10.2010. 10:11 #251718

status: user
broj poruka: 2855
Ma sisaj k*rac retardirana ku*ko!

Sishanje je propagadno u nasim klinacim mozgovima, a u tvom kurvisnkom mozgu ti svet fegeta shvatas kao seriju `whill & grace` ?!?!?!??!?!?!?!?! ko koga ovde j*be?

Idi bre u neku sumu zakopaj se i umri...


::
:: Zar niko od vas nije gledao will&grace seriju?
:: Cemu tolika mrznja. Cemu tolika HOMOfobija, sem ako nismo najgluplja nacija na svetu pa poslednji shvatamo neke stvari. E jadna li je srbija i ljudi u njoj ocito je da ce ljudi i dalje bezati iz ove zemlje imbecila. sad but true sto bi rekla metallica
:: E jadnic
:: E pacenic
:: Eto nama jedan korak napred 3 nazad :
:: debilizam u klinackim mozgovima i jos ona premijera filma `shishanje`, koje propagandno govno od film
:: sve je izpolitizovano sve se vrti oko love, lova lova svet okrece.....bla bla aj cao imam pametnija posl
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: ... 11.10.2010. 10:13 #251719

status: user
broj poruka: 3519
Hoćeš definiciju bolesti? Pa evo, sve što nije reproduktivno, protivno zakonima prirode, devijantno je bolest. Homoseksualizam jeste seksualna devijacija i to samo lud čovek neće da prizna. To ne znači da se lgbt populacija treba izlagati agresiji, netrpeljivosti, diskriminaciji itd. Dakle, da se razumemo, protiv toga sam da ih treba tući ili na bilo koji drugi način ponižavati. Ono što je problem je što je njihov lobi danas toliko velik da se propagira kampanja u svetu da je to nešto sjajno, da svi treba da budemo homo opredeljeni i da je to nešto najnormalnije.Trend!
Ne možeš da tražiš lek za homoseksualizam na forumu, jer mi nismo ti koji treba da ga prave. Da li je moguće ili ne, napraviti isti, to ne znam, ali verujem da bi svaki pokušaj spravljanja istog bio unapred osuđen na propast uravo zbog gej lobija.
Što se tiče parade...Pravoslavna hrišćanska veroispovest je zvanična religija ove države, samim tim je protivno Božjim zakonima da ovakve manifestacije postoje. A naš predsednik će na Božić da ide da se krsti sa Partrijarhom i da lomi česnicu. Ne možeš da sediš na dve stolice.
Zaključak: Lično sam protiv parade, ali tuđa prava ne želim ni da kršim ni da ugrožavam.

Vezano za temu: @H-nitro: Ni jedan gothic nisam igrao ali sudeći po najavama oo će biti prava stvar.

GA-MA785GT-UD3H - X6 1055T - XFX GTX 260 - 4GB DDR3 Geil Ultra Plus - Seagate Barracuda 1TB 32MB - CFT-600-14CS - Chieftec DX-BD-U - Asus VW225N - Altec Lansing ATP3


:::: kako nikom od vas koji tvrde da je homoseksualnost bolest ne padne na pamet da ponudi definiciju `bolesti` i neko resenje tipa dosta vitamina C, penicilin i cajevi
::
:: stav svetske zdravstvene federacije kao i vecine strucnjaka iz te i srodnih oblasti je da homoseksualnost nije bolest, tako da bilo cije drugo misljenje vezano za tu temu je najblaze receno nekompetentno.
::
:: za razliku od homoseksualizma, homofobija `strah od pedera` jeste bolest, a zanimljiva je cinjenica da velika vecina homofoba pripada `all male` grupacijama (kvazi-navijaci, kvazi-patriotske organizacije,) kao i da je glavni uzrok homofobije potisnuta homoseksualnost (zapitajte se :)
::



:: __________________________________________________________________
:: http://a.yfrog.com/img267/2336/shabatakahelios.jp
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: Ne znam čemu tolika polemika i ovde i u javnosti 11.10.2010. 10:14 #251721

status: user
broj poruka: 6502
To nije demokratija bar ne onaj oblik koji je kod nas. Kod nas je prisutna predstavnicka demokratija, gradjani ne ucestvuju neposredno u odlucivanju, tako da to sto mnogi kazu nece vecina pa zato i ne moze ne stoji, to lici vise na fasizam.

Vi pricate o uskracivanju ustavnih prava gradjana.

A i ti pederi i lezbejke sta god o njima neko mislio su GRADJANI ove zemlje, imaju PRAVA.

A ovo je DRZAVA a ne neko pleme, znaci postoji ustav koji mora da se postuje. Oni imaju pravo na paradu, policija je duzna da stiti SVE GRADJANE, znaci i njih.

Znaci ne mozete vi da pricate o nekoj zabrani i uskracivanju ustavnih prava, tako to funkcionise.

I ko god da je na vlasti morao bi ovako da postupi.

Najgori od svih su ovde ispali majmuni koji su unistavali Beograd, znajuci da se time nista ne postize, ustvari verovatno i nisu znali jer su to mahom klinci koji nemaju veze sa zivotom i lako je manipulisati njima.

@Mortificat

Odavno je crkva odvojena od drzave, tako da to sto pricas vezano za veroispovest nema nikakve veze sa ovime.



::
:: E pa lepo. Većina je protiv paradiranja -> nema parade -> nema priče više o tome -> gotovo
::
:
::
::
::
:: A Gothic - i to ćemo da probamo, čim se pojavi čestit peniscilin
::
:: Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous
:: Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.

::
:: i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x1GB Samsung - HD4850 - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `8
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Ma svašta medo 11.10.2010. 10:30 #251723

status: user
broj poruka: 9008
Recimo meni sad da padne na um da radim nešto protiv čega je tri četvrtine građana ove države, nije bitno šta, to najavim, bude mi rečeno da se ljudi mahom protive a ja to onda ipak uradim. Pitanje je imam li pravo posle da se pitam otkud belaja, nadam se samo da će gej zajednica bar da se okupi i javno zahvali pandurima što krvare za njihove hirove.
Prava su lepa stvar al nemaš ti brate blagoslov da radiš šta se tebi i tvojoj šačici istomišljenika prohte.

Mislim na stranu huliganija, nisu protiv parade samo oni što su išli da gađaju pandure ciglama, a pogotovo ne samo oni što su išli da pljačkaju trafike i butike.

Mator sam ja malo za ideale pa molim za oproštaj što mračim ali znamo svi valjda šta bude s onima koji pokušavaju da izvedu nešto protiv čega je većina, ne pričamo sad o nekim tamo paradama i pederima već o bilo čemu, nije bitno dobro ili loše. Ako je država iz nekog interesa uz tebe u tom poduhvatu šanse su ti nešto veće a ako je slučajno protiv tebe e tu tek mož da najebeš ko niko tvoj, ne pričam samo za ovu zemlju, ovu državu i ovaj narod daleko bilo.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x1GB Samsung - HD4850 - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
despot83 Super igra 11.10.2010. 11:40 #251727

status: user
broj poruka: 711
nema sta.


Tko leti vrijedi,tko ne leti ne vrijedi.

My machine: HP 6730b c2D p8600 Intel 4500hd 3gb/160 gb

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Klinton RE 11.10.2010. 11:45 #251728

status: user
broj poruka: 88
Jebali vas i pederi i huligani i panduri. Umete da nabrojite 50 politicara, stranaka, vodja, a ne znate kukuruz da posadite.

Igra je bezveze.

Ocu da kazem i da je Klinton zena,
i nema srce, nije ni bio u vojsku i nema i nije ga zao.
Nema milos. I sta mu jebem...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
despot83 Re: RE 11.10.2010. 11:49 #251729

status: user
broj poruka: 711
Nemoj ti nama sinko o sadnji kukuruza,ja sam i prije ovija modernih sokocala kukuruzu sadio i krunio i mleo i pravio koncentrat.


Tko leti vrijedi,tko ne leti ne vrijedi.

My machine: HP 6730b c2D p8600 Intel 4500hd 3gb/160 gb

:: Jebali vas i pederi i huligani i panduri. Umete da nabrojite 50 politicara, stranaka, vodja, a ne znate kukuruz da posadite
::
:: Igra je bezveze
::
:: Ocu da kazem i da je Klinton zena
:: i nema srce, nije ni bio u vojsku i nema i nije ga zao
:: Nema milos. I sta mu jebem..
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 parada 11.10.2010. 12:05 #251732

status: user
broj poruka: 2076



Dugo sam razmisljao da li da se ukljucim, ali ajde....
1. Nije trebalo da se zove `parada ponosa`, jer je iziritiralo nas koji nismo gay, znaci nemam nista protiv njih, ali oni nemaju cime da se ponose tako da je naziv pogresan, jednostavno je trebalo da se zove `gay parada` i gotovo
2. Ovi debilni huligani su jedva cekali da nadju bilo kakav razlog da divljaju po gradu i kradu patike po izlozima, lome stakla a parada im je dosla ko lopta na volley:)
3. Verujem da svi muskarci sa foruma vole da vide dve zgodne zenske kako se ljube ( da ne iskoristim neki gori izraz):)))))))))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Pederastija ne da je bolest nego bolestina........ 11.10.2010. 12:12 #251733

status: user
broj poruka: 2929
Citao sma ovo nisam hteo da nista komentarisem ali jednostavno ne moze covek a da ne prokomentarise.
@H-nitro
Sve sto si rekao je na mestu i drago mi je da vidim da ima dosta ljudi koji se proitive da se nesto sto je nenormalno proglasi normalnim.

Pederastija tj. sklonost prema i stom polu je nenormalno stanjeiu tu dileme nema.
Sta god da je rekla svetska zdravstvena organizacija nema pokrice prirodnih zakona.
To je naprosto neprirodno stanje i promovisanje javno takvu pojavu trreba svimm sredstvima onemoguciti.
Dakle ko je peder ne moze da radi u skoli, vrticu isl, ne maze se sklopiti brak izmedju istih polova, usvajati deca itd.
NIsam za nacin suzbijanja ovoga kao sto je to juce radjeno.
Niko normalan nikada nece priihvatiti tako nesto kao normalno, to paradiranje je bukvalno prisiljavanje da se prihvati nesto sto se nikada nece prihvatiti.
Svet u kome zivimo je izopacen i nenormalan homoseksualni lobi se siri kao kuga i sirice se jos vise. TAkovo ponasanje i tava sexualna devijacija je prosto neprihvatljiva jer je protivna zakonima prirode.
U ovoj zemlji 90% ljudi su bili protiv te peder parade, nista silom ne moze i to kao takva pojava ne moze d a egzistira jer je to prosto nemoguce.
O kavoj slobodi se to komentarise?
O slobodi da nesto izopaceno ienormalno postane siilom normalno.
Jesu takve osobe ljudi i naravno da imaju prava na zivot na rad itd. sto se tice posal takve osobe ne mogu po meniu da rade na savkom radnm mesti za razliku od normalnih i zdravh osoba.
A najvece pravo koje te oseobe imaju je po meni pravo na Lecennje.
pozzzzz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: parada 11.10.2010. 12:18 #251734

status: user
broj poruka: 9460
Di ne!

O paradiranju kitoprimaoca nemam pametan komentar!Sto se tice 6000 maloumnika koji razbijaju i kradu po Beogradu,sta reci,nisu jadnichci ni svesni da ce im to njihove bake i deke morati platiti do zadnjeg centa.


(c) 1982 Sinclair research Ltd

:: Verujem da svi muskarci sa foruma vole da vide dve zgodne zenske kako se ljube ( da ne iskoristim neki gori izraz):))))))))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Re: parada 11.10.2010. 12:24 #251735

status: user
broj poruka: 9008
Kamo lepe sreće, to mi sada upravo plaćamo.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x1GB Samsung - HD4850 - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

:: nisu jadnichci ni svesni da ce im to njihove bake i deke morati platiti do zadnjeg centa
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: Re: Re: 11.10.2010. 12:29 #251736

status: user
broj poruka: 4739
Druze, nauci da citas i pises, nesnosno je tesko pratiti tvoje lsd izlaganje.
A i to da nisi klinac je tesko poverovati jer postujes o igricama.
A Gothic 4, ako bude kao trojka, zali boze truda.


:: Alo momak ja nisam klinac a i necu da upropastim ovu temu i reci cu da svi citaju, ne nemoslim na njih jer rts i treba kamenovati jer mi je njihovih slatkoh go*ana dosta ds-a i dss-a a pogotovu ldp-a i mrzim kad poneki pitaju sve isto pitanje pa sta hocete skines ove i doci ce ist
:: alo bre pa bolje da dodju ljudi koji ce podkradati ovu zemlju i drzati je u sranju i nek ostane na tome nemoj da mi od sranja prave jos vece sranje jer nikad nije nece nemoze i nesme da dolazi to tog stadium
::
:: i slusaj covece sad je prosla america rules e pitacu te da zvog njih bolesne amerike i evrope i takvih sto podrzavaju stoku, budu dolazili pedofili sto sta njima fali? pa i oni imaju svoja prava? kad mogu i ove ljuge sto nebi mogli i oni, maj covece jel ti vidis dokle ovo vod
::
:: i onaj bilmez izlazi na tv i vice kako su demolirali grad pa trebali su sve da sruse jer se to dogodilo zbog istih koji su to dopustil
::
:: da nije bilo ovoga nebi ni oni ljudi nista radili, uglavnom najvaznije je samo kenjati i pricati o napadu na drzavu, a jeli da te pitam a gde ti vidis drzavu????
::
::
::
:: ova tema je zavrsena necu se prepucavati oko debilstina ne na ovoj temi ako hoces posaljimi mail nemoj molim te ovde dugo cekam ovu tem
::
:: T.S.A.R. Nuclear fire power
::
:: My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS
::
::
::
:: :: Mislis na onu STOKU sto je palila grad,gadjala kamenicama pandure(od kojih je 80 zavrsilo u bolnici),razbila ulazna vrata RTS-a..
:: :: Zbog takvih NINJI kao sto si ti mladi i pametni ljudi beze iz zemlje,a oni koji ostaju ovde ce dozivotno jesti govna
:: :: Mene bi bilo sramota da sam glupi prostak i pokazujem to svima da ovde vide
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: MSI 790FX GD 7
:: :: AMD Phenom 2 955 BE OC 3.8 GHc 24/
:: :: Cooler Master TX
:: :: 2x2 gb DDR3 1600 Kingston Hyper
:: :: Sapphire 5770 1G
:: :: Seagate 1TB 32 m
:: :: LC Power 6650 GP3 V2.
:: :: Chieftec LBX 02 B-B-
:: :: Samsung 2433 LW DV
:: :: Altec Lansing VS 4124
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: Re: Re: parada 11.10.2010. 12:50 #251739

status: user
broj poruka: 9460
Sto je najcrnje! Izostavih`izmedju ostalih i`


(c) 1982 Sinclair research Ltd

:: Kamo lepe sreće, to mi sada upravo plaćamo
::
:: Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous
:: Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.

::
:: i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x1GB Samsung - HD4850 - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `8
::
:: :: nisu jadnichci ni svesni da ce im to njihove bake i deke morati platiti do zadnjeg centa
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Valheru 11.10.2010. 13:15 #251744

status: user
broj poruka: 750
Se pojavio neki krek za Arcaniu?



...i pored sveg spida koji je uzimao, svih zaokreta i prečica kojima je išao u Noćnom Gradu, još je u snu video matricu, blistave rešetke logike kako se šire u bezbojnoj praznini.....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: Pederastija ne da je bolest nego bolestina........ 11.10.2010. 13:26 #251749

status: user
broj poruka: 4739
Pa zakon prirode je i rak, pa ne verujem da je nekome u interesu poštovanje takvog zakona.
Jebeš prirodu.
Ja sam strejt, ali su mi fašisti odvratniji od pedera.
A one koji šire mrznju bih stavio zajedno sa onima koji su juče razbijali,
pa nek se jave kad ih naguzi neki od tih smernih srpskih domaćina, na čelu sa popovima decoljupcima :p

@Valheru: nop


:: Citao sma ovo nisam hteo da nista komentarisem ali jednostavno ne moze covek a da ne prokomentarise.
:: @H-nitr
:: Sve sto si rekao je na mestu i drago mi je da vidim da ima dosta ljudi koji se proitive da se nesto sto je nenormalno proglasi normalnim
::
:: Pederastija tj. sklonost prema i stom polu je nenormalno stanjeiu tu dileme nema
:: Sta god da je rekla svetska zdravstvena organizacija nema pokrice prirodnih zakona
:: To je naprosto neprirodno stanje i promovisanje javno takvu pojavu trreba svimm sredstvima onemoguciti
:: Dakle ko je peder ne moze da radi u skoli, vrticu isl, ne maze se sklopiti brak izmedju istih polova, usvajati deca itd
:: NIsam za nacin suzbijanja ovoga kao sto je to juce radjeno
:: Niko normalan nikada nece priihvatiti tako nesto kao normalno, to paradiranje je bukvalno prisiljavanje da se prihvati nesto sto se nikada nece prihvatiti
:: Svet u kome zivimo je izopacen i nenormalan homoseksualni lobi se siri kao kuga i sirice se jos vise. TAkovo ponasanje i tava sexualna devijacija je prosto neprihvatljiva jer je protivna zakonima prirode.
:: U ovoj zemlji 90% ljudi su bili protiv te peder parade, nista silom ne moze i to kao takva pojava ne moze d a egzistira jer je to prosto nemoguce
:: O kavoj slobodi se to komentarise
:: O slobodi da nesto izopaceno ienormalno postane siilom normalno
:: Jesu takve osobe ljudi i naravno da imaju prava na zivot na rad itd. sto se tice posal takve osobe ne mogu po meniu da rade na savkom radnm mesti za razliku od normalnih i zdravh osoba
:: A najvece pravo koje te oseobe imaju je po meni pravo na Lecennje
:: pozzzz
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 11.10.2010. 13:41 #251755

status: user
broj poruka: 1958
rajic maliamber i vuk 125 otprilike je tako kako su momci objasnili sto ja pokusavam od pocetka da kazem

alrad `lsd izlaganje` sad me provociras ali cu precutati ovo
a ocigledno nisi pratio moje teme ova jeste o igrici a pogledaj moje stohisticki postavljane teme, pa odg, nemoj ovako u prazno

a bas naprotiv nece biti kao trojka jer je maltene bila neigriva koliko je bagova imala

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erestun re 11.10.2010. 13:47 #251756

status: user
broj poruka: 1797
Zeljko, Miso dajte kljuc na temu, nema stvarno smisla ni potrebe za ovako glupim stvarima. Kenja mi se od svih vas i vasih misljenja i pedera i `navijaca` koga boli kurac za vase misljenje odoh da pravim `mizantropijsku paradu`
Chibe!!!
__________________________________________________________
...and on the third day He rose again...sweet zombie jesus

https://www.eveonline.com
https://www.quakelive.com
https://www.swtor.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: re 11.10.2010. 13:52 #251757

status: user
broj poruka: 4739
Sta ti je ovo `stohisticki` ?
Ne mislis valjda na stoicizam, ucenje Zenona?

@erestun: iskuliraj


:: rajic maliamber i vuk 125 otprilike je tako kako su momci objasnili sto ja pokusavam od pocetka da kaze
::
:: alrad `lsd izlaganje` sad me provociras ali cu precutati ov
:: a ocigledno nisi pratio moje teme ova jeste o igrici a pogledaj moje stohisticki postavljane teme, pa odg, nemoj ovako u prazn
::
:: a bas naprotiv nece biti kao trojka jer je maltene bila neigriva koliko je bagova imal
::
:: T.S.A.R. Nuclear fire power
::
:: My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erestun re 11.10.2010. 13:54 #251758

status: user
broj poruka: 1797
Srchi Budzu Alrade
__________________________________________________________
...and on the third day He rose again...sweet zombie jesus

https://www.eveonline.com
https://www.quakelive.com
https://www.swtor.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
matrixsu zzxx 11.10.2010. 13:56 #251759

status: user
broj poruka: 192
kao neko je je ziveo neko vreme u vise zapadnih drzava mogu slobodno da kazem da je ovo tek pocetak...u holandiji se oformila grupa ljubitelja sexa sa zivotinjama i oni sad traze svoja prava...da li i to zelimo da vidimo na beogradskim ulicama? cega se pametan stidi sa tim se budala ponosi...ovi `nasi` nas toliko vuku u EU(koju cemo videti 2025-te) da ce na sve da pristanu,a mi nismo svesni da je EU samo jedna velika sarena laza koja nam nista bitno nece promeniti...evo nam primer Madjarke koji imaju ogroman dug plata im je tek nesto mrvu veca od ove u bgd-u i nista nisu dobili od ulaska u EU cak su i izgubili jer vise nemaju nijednu svoju firmu vec su sve rasprodali(prodali se skroz) i kad im trebaju pare za npr penzije ili budzet oni moraju da pozajme od MMF-a...da idemo dalje tu je i Grcka i njihova kriza(cilj je bio da se toliko zaduze da bi ih naterali da prodaju ostrva zapadnim bogatasima),pa Rumunija koja je prosle godine pozajmila 21 milijardu da ne bi bankrotirala,pa Bugarska,da ne zaboravimo drzave sa zapada Spaniju(20% nezaposlenih),Portugaliju,Irsku...zar nas narod i naivni ljudi veruju da ce sam ulazak u EU bilo sta da promeni u Srbiji i da ce nam doneti plate od 1500e? nece nikada i bice nam jos gore kad sve prodamo i dozivimo sudbinu balkanskih drzava koje su u EU...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat ... 11.10.2010. 13:56 #251760

status: user
broj poruka: 3519
@TheBear
Da, na administrativnom nivou. U realnosti je to druga priča, ne možeš da govoriš o Srbiji a da je ne povezuješ sa pravoslavljem, kao što ne možeš ni da menjaš volju građana(ono o čemu ti je raic pričao). Na žalost, mnogi to pokušavaju da unište, generalizuju i simplifikuju. Ekumenizam je odavno došao na ove prostore.

GA-MA785GT-UD3H - X6 1055T - XFX GTX 260 - 4GB DDR3 Geil Ultra Plus - Seagate Barracuda 1TB 32MB - CFT-600-14CS - Chieftec DX-BD-U - Asus VW225N - Altec Lansing ATP3


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 7  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs