Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Kako `stojite` finansijski...?
STRANA 2 OD 6  
Mortificat Re: Re: Re: +1 11.02.2011. 02:07 #293948

status: user
broj poruka: 3519
Kad se setim svog prvog kompa...babina penzija+kevina plata+ 10e mi dala tadašnja devojka+10e pozajmio od ortaka, jer mi je komp trebao za fax....Davno je to bilo...
Moja zapažanja u vezi sa debelim debilima se nisu odnosila na vas momci, retko ko od nas je kupio PRVI komp sam od svog rada, naravno ima i takvih.
Otišlo je ovo društvo odavno u qrac. Samo se manjao rež*m.



:: Aj ja cu ovo da napisam kao da se pozalim kako je kod mene :
::
:: Prvi komp mi uzela keva, bio je celeron 1.2ghz, 128mb rama, gforce mx, crt 15`, ploca i nzm koja je bila, neki asus ili mzoda msi..... Posle toga kako me drzava placa preko penzionog oko 9k dinara mesecno, keva radi u osrednjoj firmi sa visom skolom(koju naravno ne uvazavaju dovoljno da bi shodno tome zaradjivala), i dedina penzija....... krpimo se nekako, komp zadnjih 7 8 godina iskljucivo uzimam komponente uz doplatu za moje, i to je nesto osrednje(iz potpis
:: se vidi), i tako dalje, s obzirom da nesto slabije da cu imati posla sa ovom Visokom Tehnickom Skolom, nzm od cega cu imati zaradu :(
::
::
::
::
:: Intel q8200 2.3GH
:: Gigabyte GA-ep35-ds3
:: Kingston HyperX 2x1GB DDR2 800+Elixir 1GB 800MH
:: WD3200AAK
:: Sapphire Vapor-X HD 5770 1GB GDDR5
:: OCZ MXS-PRO 600W
::
:: :: Slabo, nije da ću umreti, ali sam zarađujem za život, pa i za hardware, prošle godine sam se poprilično izuo za komp, sad neke druge strane pokrivam...i tako u krug. Kad sam bio klinac(osnovna/srednja škola) niko nije imao kinte, a kamoli za neki ultra/mega/giga komp, kad vidim današnje bubuljičave pubertetlije(a znam ih mnogo) kako uživaju(a ponekad se još i žale) sa novim mašinama, a sve im mame i tate platili da deca budu srećna i da imaju 100 kila u osmom osnovne, a oni debeli debili samo igrice pikaju...ma...da su doživeli 90-te znali bi šta je dno. Ali polako, doći će nam opet 90-te
:: :: Ničija nije gorela do zore
:: ::
:: :: EDIT: Nemojte pominjati političke ličnosti i implicirati politiku, jer će tema biti obrisana
:: ::
:: :: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1576909
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Re:Re: Ma kapiram... 11.02.2011. 02:08 #293949

status: user
broj poruka: 1187
Zao mi te je batice... Tema nije nimalo za potcenjivanje. El te to kuci neko savetovao kad ces da `uskocis` sa opaskom? Ili je to tvoj `osecaj` za `pravo` vreme... He,he.
Odgovore znam, al` cisto da i drugi mogu o `tome` da razmisle. Sta je, nije se `bisha` javio? Aloooo, Pancevoooo! Pancevooooo, javi se.

`There`s someone in my head, but it`s not me!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Re:Re: Ma kapiram... 11.02.2011. 02:16 #293950

status: user
broj poruka: 4163
Sačuvaj žaljenje za sebe, trebaće ti. A definitivno imaš podstanara u glavi.

http://www.youtube.com/watch?v=WBmVxATDSJ0
Moje sokoćalo
i3 550
Asus P7P55D PRO
2Gb DDR3 (neka na 1066)
Asus 8800GTS
Čifteković 0,35KW
HDD WD crni 1TB, WD zelembać 1TB i WD zelembać 1,5TB


:: Zao mi te je batice... Tema nije nimalo za potcenjivanje. El te to kuci neko savetovao kad ces da `uskocis` sa opaskom? Ili je to tvoj `osecaj` za `pravo` vreme... He,he
:: Odgovore znam, al` cisto da i drugi mogu o `tome` da razmisle. Sta je, nije se `bisha` javio? Aloooo, Pancevoooo! Pancevooooo, javi se
::
:: `There`s someone in my head, but it`s not me!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Mortificateeee 11.02.2011. 02:18 #293951

status: user
broj poruka: 1187
Koliko vidim, ti se bas ne ustrucavas da das doprinos ovoj `perverznoj` temi. Neka jos neko podeli svoja `iskustva` ili `neiskustva` sa nama. Pasces u `nemilost` servis®-ima
nase svakodnevnice, i ja bi se morao osetiti kao odgovoran zbog pokretanja iste. Sto ne zelim sebi, ne zelim ni drugima. Boza mi je svedok saradnik.

`There`s someone in my head, but it`s not me!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Re:Re: Re:Re: Ma kapiram... 11.02.2011. 02:21 #293952

status: user
broj poruka: 1187
`Sačuvaj žaljenje za sebe, trebaće ti.` Ne zalim ja sinak ni za cim. `Namucen` sam tako.
Al` uvek mogu da prepoznam kome keva radi na pcberzi. Zato sam toliko `oprezan`.

`There`s someone in my head, but it`s not me!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: Mortificateeee 11.02.2011. 02:25 #293953

status: user
broj poruka: 3519
Ma nemam čega da se ustručavam, niti od koga da se sakrivam. Tema je odlična, samo mislim da polako skreće s kursa...Laku noć Srbijo!

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1576909

:: Koliko vidim, ti se bas ne ustrucavas da das doprinos ovoj `perverznoj` temi. Neka jos neko podeli svoja `iskustva` ili `neiskustva` sa nama. Pasces u `nemilost` servis®-im
:: nase svakodnevnice, i ja bi se morao osetiti kao odgovoran zbog pokretanja iste. Sto ne zelim sebi, ne zelim ni drugima. Boza mi je svedok saradnik
::
:: `There`s someone in my head, but it`s not me!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- - - 11.02.2011. 02:27 #293954

status: user
broj poruka: 6083
Kolko vidim, samo par ljudi se odazvalo, mozda sto je kasno? Kako ja stojim? Hm..tesko reci posto studiram, 4. godina, ne placam stan i hranu i dazbine, jer sam kod svojih (naravno). Za zajebancije oko kompa ustekam pare tokom godine od stipendije, kad cale naplati neki posao (moleraj) (majka nema posao sa visom skolom, propala drzavna firma), i tako to. Iskrsne nesto pa se usteka za nesto vece nekad i to je to. U principu se gleda gde god moze da se ustedi. Klasika. Kao vecina ljudi.

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MonkPsycho Re: Re:Re: Ma kapiram... 11.02.2011. 02:32 #293955

status: user
broj poruka: 18


:: Zao mi te je batice... Tema nije nimalo za potcenjivanje. El te to kuci neko savetovao kad ces da `uskocis` sa opaskom? Ili je to tvoj `osecaj` za `pravo` vreme... He,he
:: Odgovore znam, al` cisto da i drugi mogu o `tome` da razmisle. Sta je, nije se `bisha` javio? Aloooo, Pancevoooo! Pancevooooo, javi se
::
:: `There`s someone in my head, but it`s not me!
::
::

A šta jedan Pančevac da kaže ovde. Samo da mi dođe da pokoljem pola BG političke elite zbog načina na koji su doveli naš grad u propast.
A kao odgovor na temu, reći ću samo jedno: 1.vo bežati ODAVDE ako neko ima mogućnosti. 2.go. ako neko nije u mogućnosti da beži odavde nek` barem beži u BG tamo će makar imati za život
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
repsi re 11.02.2011. 02:41 #293957

status: user
broj poruka: 1276
evo i ja da dam svoja dva centa... iskreno zivim dobro, nista perverzno.. ne razmisljam o parama jer imam srece da mi cale salje sasvim dovoljno za hranu i zivot (kao studentu). Kad hocu nesto da si priustim uzmem neki poslic kojeg veoma lako nadjem i bez problema (uz malo zapostavljanje faxa) zaradim 500-600 eura mesecno a moze i vise.. studentski zivot je ovde stvarno super..uslovi neuporedivi sa ns/bg-om! Pitanje je samo da li hoces ili ne... za primer cu dati kolegu koji isto ovde studira samnom i bas je iz Subotice kao i ja.. on nema mamu, a tata mu je ne zaposlen.. kolega tu odradi neki poslic, ima para za sebe, plati dom, hranu i to i jos posalje caletu i bratu kuci 150-200e..
nije bajno, moglo bi biti puno bolje ali eto ja nemam zasto bi se zalio..

Nije greh ne znati. Ali neznati jeste.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Re:re 11.02.2011. 02:45 #293958

status: user
broj poruka: 1187
Drago mi je da bar neko uspeva da se snadje. Al` sta je sa ovdasnjima..? Ne smem ni da zamislim kroz sta sve prolaze za rad tog, nazovi normalnog, zivota. Nekada sam sebe smatrao vestim, sada ... ... ...

`There`s someone in my head, but it`s not me!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: Re: Re:Re: Ma kapiram... 11.02.2011. 02:46 #293959

status: user
broj poruka: 3519
Vidim ja, nema meni spavanja noćas.
Druže, znaš li koliko je teško naći posao u BG-u bez neke veze? I to dobre? Ovaj grad je prezasićen, jer ljudi dolaze sa svih strana tražeći bolje sutra ovde u BG-u, kao da je ovde Sveti Gral. Imam par ortaka iz PA i svi ovde jure nešto, neko ubode nešto preko rođaka(a svi su završili fakultete, dakle nisu neki blejači koji hoće 50 soma za blejanje mesečno), ja sam već 3 godine apsolvent jer nemam vremena da sednem i dam 2 ispita +diplomski, jer moram da mislim o egzistenciji i tako sekvencijalno popunjavam rupe. Inače radim posao koji mi nije u struci, ali mi se sviđa, ali jebo ti to sve kad nije na mestu....

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1576909

::
::
:: :: Zao mi te je batice... Tema nije nimalo za potcenjivanje. El te to kuci neko savetovao kad ces da `uskocis` sa opaskom? Ili je to tvoj `osecaj` za `pravo` vreme... He,he
:: :: Odgovore znam, al` cisto da i drugi mogu o `tome` da razmisle. Sta je, nije se `bisha` javio? Aloooo, Pancevoooo! Pancevooooo, javi se
:: ::
:: :: `There`s someone in my head, but it`s not me!
:: ::
:: ::
::
:: A šta jedan Pančevac da kaže ovde. Samo da mi dođe da pokoljem pola BG političke elite zbog načina na koji su doveli naš grad u propast.
:: A kao odgovor na temu, reći ću samo jedno: 1.vo bežati ODAVDE ako neko ima mogućnosti. 2.go. ako neko nije u mogućnosti da beži odavde nek` barem beži u BG tamo će makar imati za život
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 tema je dobra... 11.02.2011. 02:50 #293961

status: user
broj poruka: 4187
tj. na mestu... @Mortificat: Ja naravno nisam jos roditelj, i ne daj boze jos narednih godina... U ovakvim uslovima podizati porodicu, a jos i pazariti komponente za pc... tesko! Naravno ima onih koji lakse prezivljavaju, ali bogami velika vecina nas krpi kraj s krajem...ili ce tek... Sto se prvog kompa tice...bilo je to negde pre nekih 10god. kao poklon od mojih...A sad ako hocu nesto da budzim, nema nista od keve i caleta... :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Re:Re:re 11.02.2011. 02:55 #293963

status: user
broj poruka: 1187
Da li znas koliko je tesko naci posao van BG-a, sa i bez veze...? Poslova jednostavno nema. Uskoro ce i BG da bude sto i unutrasnjost. Ako je to `laicima` jasno, kako to nije nasoj `naucnoj` eliti..? Profitirace oni koji ce posao obezbedjivati bez naknade i ikakvog prava na nju. I do sad je to bilo tako ali nije bilo u tolikoj meri izrazeno.Ucinis nesto za zemlju i odma ocekujes da zbog toga imas na racunu bar sedam cifara... Jbg. Posle cemo reci da mi nismo krivi za s®anje u kome smo... Krivi su svi drugi, pocev, naravno, od najblizih...


`There`s someone in my head, but it`s not me!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re:Re: Re: Re:Re: Ma kapiram... 11.02.2011. 02:56 #293964

status: user
broj poruka: 4187


mozda nesto privatno da otvoris...naravno, treba neki budzet za pocetak ali...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- - - 11.02.2011. 02:59 #293965

status: user
broj poruka: 6083

Pa to, za entuzijazam vadim iz svog dzepa, i tako te zajebancije. Nemam pojma, nekako kad stvarno hocu nesto, iskombinujem da to imam. Snadjem se, obrnem par nekih stvari. Ok je. Mnogo toga nije na mestu, al jbg. Svi bismo mi voleli da odemo u prodavnicu i da ne moramo da gledamo koliko je koja kobasica, al jbg, njeguska trazi malo dublji dzep :)

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: tema je dobra... 11.02.2011. 02:59 #293966

status: user
broj poruka: 3519
Razumemo se potpuno druže.
Nisam ni ja još roditelj, ali to su normalne stvari koje dolaze sa godinama, a danas gledati na budućnost, a u Srbiji je to kao gledati u nebo za vreme oluje. Pa čak i oni koji imaju i više nego što im treba, se plaše. Izvinjavam se ako nisam dovoljno deskriptivan...Laku noć svima, treba i sutra ustati rano!

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1576909

:: tj. na mestu... @Mortificat: Ja naravno nisam jos roditelj, i ne daj boze jos narednih godina... U ovakvim uslovima podizati porodicu, a jos i pazariti komponente za pc... tesko! Naravno ima onih koji lakse prezivljavaju, ali bogami velika vecina nas krpi kraj s krajem...ili ce tek... Sto se prvog kompa tice...bilo je to negde pre nekih 10god. kao poklon od mojih...A sad ako hocu nesto da budzim, nema nista od keve i caleta... :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 pa da znas da treba ustati... 11.02.2011. 03:03 #293967

status: user
broj poruka: 4187
ja bas ujutru idem da se prijavim za neki poslic...pa ako bude nesto, bice dobro...
Laku noc svima koji imaju manjak budzeta... :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ElitePro ..... 11.02.2011. 03:04 #293968

status: user
broj poruka: 305

50 000 seljaka se godisnje doseli u Beograd pa gde cete vise ????? samo potezete neke veze prodajete krave i od tih para se zaposljavate posto su sve drzavne firme korumpirane i sto seljaci ne biraju oni ce za 12 000 din da rade i cak ove drtine penzioneri zauzimaju radna mesta mladima tako da nema posla nigde jedino kod nekih privatnika koji ce da te j.. i nece da ga vade po 10h dnevno a nekada i do ponoci da radis kod njega da mu peres prozore ako treba i to sve za skromnih 20 000 din! Ove seljanke dolaze u Beograd da se lepo udaju misle da je ovde oaza da su svi u lovi a ljudi u teskim dugovima racuni se ne placaju po par meseci kakav crni hardware odakle pare za sve to postenom coveku u Srbiji???? Ne mogu da prodjem vise ulicom da ne ugledam te glavate seljacine koje su naselile ceo Bg najvise ih ima po centru i Novi Beograd tamo sve dodjosi iz p.m. majmuncine i pokusavaju da izigravaju nesto a ne vide koliko su smesni upropastili drzavu skroz ovi politicari doveli su nas do dna i ne moze gore od ovoga!!!!! Svi ti seljaci kad zavrse fax ovde za jedno 10 god mozda ce se vratiti na planinu na 2 dana godisnje cisto da se seti kako je cuvao ovce tamo a ovde ce da se zaposli preko nekog ujaka od tece, sve drze bosanci, hrvati, crnogorci nema nigde Beogradjana sve juzna pruga pljuju po ovom gradu a preplavila ga govna sve kipi septicka jama svi zivi se ovde sjatili muka mi da prodjem gradom, nemam ja nista protiv postenih seljaka koji se bave poljoprivredom vec protiv djilkosa neotesanih smradova lopova kvarnih gledaju samo da opljackaju nesto da se nakradu i posle sedne u Audi a8 jedan prst mu u dupetu a drugi u nosu pa tako menja u krug uzaz... bezte ljudi odavde dok ste jos uvek normalni!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Laku Vam noc zelim i ... 11.02.2011. 03:08 #293969

status: user
broj poruka: 1187
ministarsku, ili bar poslanicku naknadu, za Vasa sadasnja, i buduca argatovanja... Noc... Oni mirno spavaju, a Vi?

`There`s someone in my head, but it`s not me!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag Re: ..... 11.02.2011. 03:40 #293974

status: user
broj poruka: 424
Ti si 100% u pravu,ako ne i više. Idem ulicom i slušam sve moguće i nemoguće naglaske i zavijanja i zapevavanja iz kozna kojih dolina. Teleće glave, audiji,bmw , primitivna muzika...stoka ne ume u gradu da se ponaša, parkira baš kao što je do skora parkirala traktor na njivi.O kulturi ophođenja ne znaju ništa a bogami ni o ponašanju u saobračaju. ..ja znam odakle ta prepotentnost i napadnost dolaze. S`obzirom da dolaze iz takvih sredina, to je vec genetski,da moraš da se boriš,laktaš, jer je to način preživljavanja. Zamisli ti da on npr ne poseče drva za ovu sezonu..umtro bi od hladnoće (za centralno grejanje nije čuo do skoro dok nije uzeo stan na kredit).Zamisli da su mu ovce pobegle..ostao bi gladan..dakle mora da ih čuva...zamisli da se ne dere, dal bi ga komšija na sledećoj planini čuo kad mu treba neštp .. eto odakle to. kamo sreće da svak ostane u svojoj prirodnj sredini , nego svi su pohrlili ovamo.

::
:: 50 000 seljaka se godisnje doseli u Beograd pa gde cete vise ????? samo potezete neke veze prodajete krave i od tih para se zaposljavate posto su sve drzavne firme korumpirane i sto seljaci ne biraju oni ce za 12 000 din da rade i cak ove drtine penzioneri zauzimaju radna mesta mladima tako da nema posla nigde jedino kod nekih privatnika koji ce da te j.. i nece da ga vade po 10h dnevno a nekada i do ponoci da radis kod njega da mu peres prozore ako treba i to sve za skromnih 20 000 din! Ove seljanke dolaze u Beograd da se lepo udaju misle da je ovde oaza da su svi u lovi a ljudi u teskim dugovima racuni se ne placaju po par meseci kakav crni hardware odakle pare za sve to postenom coveku u Srbiji???? Ne mogu da prodjem vise ulicom da ne ugledam te glavate seljacine koje su naselile ceo Bg najvise ih ima po centru i Novi Beograd tamo sve dodjosi iz p.m. majmuncine i pokusavaju da izigravaju nesto a ne vide koliko su smesni upropastili drzavu skroz ovi politicari doveli su nas do dna i ne moze gore od ovoga!!!!! Svi ti seljaci kad zavrse fax ovde za jedno 10 god mozda ce se vratiti na planinu na 2 dana godisnje cisto da se seti kako je cuvao ovce tamo a ovde ce da se zaposli preko nekog ujaka od tece, sve drze bosanci, hrvati, crnogorci nema nigde Beogradjana sve juzna pruga pljuju po ovom gradu a preplavila ga govna sve kipi septicka jama svi zivi se ovde sjatili muka mi da prodjem gradom, nemam ja nista protiv postenih seljaka koji se bave poljoprivredom vec protiv djilkosa neotesanih smradova lopova kvarnih gledaju samo da opljackaju nesto da se nakradu i posle sedne u Audi a8 jedan prst mu u dupetu a drugi u nosu pa tako menja u krug uzaz... bezte ljudi odavde dok ste jos uvek normalni!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ElitePro :} 11.02.2011. 04:11 #293975

status: user
broj poruka: 305

Drago mi je da se razumemo, na zalost to je svakodnevnica i meni je muka da gledam sve to i slusam zato bi najradije voleo da odem daleko odavde jel ne vredi zaista, iskreni posteni i dobri momci ovde nista ne mogu da urade osim da se pate i nerviraju samo, seljaci se laktaju otimaju sve vrednosti su poremecene ne moze normalan covek da dodje do izrazaja od tih budaletina ne zna se ko je gori dal muskarci ili zene ja mislim da su zene danas definitino prevrsile svaku meru u svim pogledima da li je to posledica ove bede i nemastine ili jednostavno tako lude generacije ne znam stvarno sve je prslo ocigledno...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 raditi il ne raditi pitanje je sada!! 11.02.2011. 04:45 #293976

status: user
broj poruka: 949
ode do djavola sve, ja sam sebi rekao i to cu i uraditi. zadatak mi je da u roku od 5 godina odem van (ciljano Kanada) imacu kod koga to je najbitnije! a sto se tice hardware standarda najbolje je otici na overclock.net i pogledati sta ljudi imaju za dobar dan i uporediti sa ovdasnjim prosekom!!! pitam se kad pre stignu da pazare gtx 570 kao da su kupili sladoled e toliko o trenutnom imanju para....... a ko ima firmu dobro zna sta je placanje poreza a da ni jedna izdata faktura nije legla da bi se izmirio drzavni harac
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Re: Kako `stojite` finansijski...? 11.02.2011. 06:58 #293978

status: user
broj poruka: 4537

trenutno,tanko.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Nikad bolje... 11.02.2011. 07:41 #293989

status: user
broj poruka: 7761
Do sad u zivotu nisam ovako brzo nakupio para za cetiri meseca...

Tomato Republic Of Serbia !!!

P.S. Naravoucenije kako znate i umete otisnite se u svet...
(Makar i u zemlje u razvoju kao sto je Malezija, pozdrav is KL-a.)

P.S.S. Naravno uslov za ovo je da se manete OC i otkljucavanja CPU i GPU nego da naucite da radite nesto konkretno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic Re: Nikad bolje... 11.02.2011. 08:16 #293990

status: user
broj poruka: 2855
Dobar si...

Sad si ti otkrio nesto neverovatno? Ti i Kristofer Kolumbo...


:: Do sad u zivotu nisam ovako brzo nakupio para za cetiri meseca..
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: P.S. Naravoucenije kako znate i umete otisnite se u svet..
:: (Makar i u zemlje u razvoju kao sto je Malezija, pozdrav is KL-a.
::
:: P.S.S. Naravno uslov za ovo je da se manete OC i otkljucavanja CPU i GPU nego da naucite da radite nesto konkretno
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs