Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Evo ga opet mister W
STRANA 2 OD 7  
Pisko Sad se W ždere 16.06.2011. 19:45 #335596

status: user
broj poruka: 6643
što se ovi uvijeno podyebawaju, a on iskoristio pravo na repliku... kao i ja što nisam video šta li je to genijalno bljesnulo na picinojberzi, kad je tako expressno uklonjeno u bunker.
Uncle Mad, koji li mu je novi nick, pitam se... i, da li će biti neke frke na grani, bilo bi zanimljivo kad mu naplate carinu a on traži povraćaj Cro PDV-a.

Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Ko vama dvojci trese kavez 16.06.2011. 19:53 #335599

status: user
broj poruka: 18472
::Uopste nisam skontao kada ste iskopali tomahawke
::

Ne znam sta je danas sa ovim ljudima.Svi u nekom tripu da ratuju.Verovatno visak testosterona pa se prazne na pogresnom mestu.Ja vala nisam nista kopao.Ja sam dao.Od srca uvek ponudim KITU cveca u sklopu mira i tolerancije.

::Mada nagledao sam se raznih duela na PCB-u, ali mi je ovaj izmedju vas najcudniji do sada
::

A gde si ti to uopste gledao?Daj i meni te naocare da i ja pogledam.
Ti ovo nazivas duel?Verujem da si mislio na ovo
http://www.brendovi.net/images/proizvodi-velike/Duel/duel-ultra-fresh1.jpg

P.S.
Tebra ,definitivno si me zaboravio.
A i ne cudi me od kad se nismo culi.


:: Lala 4ever!
:: http://fwd4.me/zC
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: Re: Ko vama dvojci trese kavez 16.06.2011. 20:15 #335612

status: user
broj poruka: 7286

:: ::Uopste nisam skontao kada ste iskopali tomahawke
:: ::
::
:: Ne znam sta je danas sa ovim ljudima.Svi u nekom tripu da ratuju.Verovatno visak testosterona pa se prazne na pogresnom mestu.Ja vala nisam nista kopao.Ja sam dao.Od srca uvek ponudim KITU cveca u sklopu mira i tolerancije
::
:: ::Mada nagledao sam se raznih duela na PCB-u, ali mi je ovaj izmedju vas najcudniji do sada
:: ::
::
:: A gde si ti to uopste gledao?Daj i meni te naocare da i ja pogledam
:: Ti ovo nazivas duel?Verujem da si mislio na ovo
:: http://www.brendovi.net/images/proizvodi-velike/Duel/duel-ultra-fresh1.jp

NEVERMIND


:: P.S
:: Tebra ,definitivno si me zaboravio
:: A i ne cudi me od kad se nismo culi

Gulity as charged!, mada kako sam sada sjeban i retko kada trezan ne bi se bas napricali.
No da ne verujes radim na tome da navratim, treba jos samo da mi se odredjene kockice poklope ali otom potom bices brifovan na vreme .)




Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed @RAIC: apropos lule... 16.06.2011. 23:25 #335716

status: user
broj poruka: 10985
http://youtu.be/0hI8aImvX-4


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Sky : Za dlaku shinko :) 16.06.2011. 23:28 #335718

status: user
broj poruka: 17084
Ne moras da mi persiras, nisam mnogo stariji od tebe, devojku inace imam ,
a ima se i ponekad vremena za zajebanciju.

Poz!

AMD Phenom II x6 1055
7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
CoolerMasterElite430
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mx518


:: @Dexter01
:: Ja ne znam sto si vi opterecujete sa ovakvim glupostima?Nek admini resavaju slucaj ako smatraju da je potrebno
:: Ocigledno imate previse slobodnog vremena i poprilicno ste dokoni .
:: Ebem li ga.Postoji nesto sto se zove zenski pol pa se tu lepo praznite
:: P.S.Da se ogradim.Nista licno
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 16.06.2011. 23:48 #335738

status: user
broj poruka: 243
Ovo nije moj nalog, ovo nijeeeeeee mojjj NALOG ali sam rekao da vam napise zato sto cu imati PUNOKRVNU. Boze poprimio sam vase izraze lude.

E pa mogu i da naplate carinu posto za cenu ormana 800D iz G posto idem kolima imam za 650D, Corsair RAM cooler Airflow with led activity, carinu i da izvedem neku Zagrebcanku na pice i da 5 god gledam kuciste a ne da box za dobermana.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 pasce i na CAL 16.06.2011. 23:50 #335740

status: user
broj poruka: 949
uskoro jedan bancic, treba ti jedan dan da nam sednes na onu stvar sa tvojim izbljuvotinama.............

http://www.youtube.com/watch?v=UDXOzyGlJdg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: ... 16.06.2011. 23:52 #335741

status: user
broj poruka: 4420
http://www.youtube.com/watch?v=-_VVVTmiWFo


:: Ovo nije moj nalog, ovo nijeeeeeee mojjj NALOG ali sam rekao da vam napise zato sto cu imati PUNOKRVNU. Boze poprimio sam vase izraze lude.
::
:: E pa mogu i da naplate carinu posto za cenu ormana 800D iz G posto idem kolima imam za 650D, Corsair RAM cooler Airflow with led activity, carinu i da izvedem neku Zagrebcanku na pice i da 5 god gledam kuciste a ne da box za dobermana
::
::
:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 16.06.2011. 23:53 #335742

status: user
broj poruka: 243
Dobro ja reko ako jos neko hoce kuciste da vas pitam ako ne nista. Imate HAF, Cosmos nije ni to lose. Reko ako hocete 1.288kn je preracunajte a ram cooler 45e. Mogu 4 ili 5 da stanu u kola a ljudi kazu da je suludo da nam naplate carinu. Jede me sto ce taj lik tamo kupiti napjanje malo ali nema veze i moje je dobro. Mozda izvrdam da mu potplatim da se menjamo. E onda imam Americki dizajkn u kuci. Ako necete ne morate. Mozda vam i EMMI donese tamo kada Corsair izbaci jos 4-5 modela. Brzo ce to.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: ... 16.06.2011. 23:54 #335743

status: user
broj poruka: 9008
Dabogda je oženio.

Pregrejana rebra na kuleru najbolje se hlade ćevapima.

:: ... i da izvedem neku Zagrebcanku na pice..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 da mi je da te widim 16.06.2011. 23:56 #335746

status: user
broj poruka: 949
dobio bi ti od mene jedan kroshe i prebrojao bi ti na nebu brdo asus grafickih, a ko zna mozda bi ti i bilo lepo da vidis nebo puno asus-a......

http://www.youtube.com/watch?v=UDXOzyGlJdg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Re: ... 16.06.2011. 23:57 #335748

status: user
broj poruka: 17084
Sta ti pise na ram memoriji, zemlja uvoznik , zemlja porekla?

Sutra ti slikam neki ram sto je kod mene da se radujes!

AMD Phenom II x6 1055
7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
CoolerMasterElite430
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mx518


:: Dobro ja reko ako jos neko hoce kuciste da vas pitam ako ne nista. Imate HAF, Cosmos nije ni to lose. Reko ako hocete 1.288kn je preracunajte a ram cooler 45e. Mogu 4 ili 5 da stanu u kola a ljudi kazu da je suludo da nam naplate carinu. Jede me sto ce taj lik tamo kupiti napjanje malo ali nema veze i moje je dobro. Mozda izvrdam da mu potplatim da se menjamo. E onda imam Americki dizajkn u kuci. Ako necete ne morate. Mozda vam i EMMI donese tamo kada Corsair izbaci jos 4-5 modela. Brzo ce to
::
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 17.06.2011. 00:01 #335751

status: user
broj poruka: 243
Mozes odmah ako hoces da se dogovrim oda se nadjemo ali ja se bijem i boixerima, nozem i stolicama. Jer ti jasno, hoces???

Dodji, dodji taman da odrsafim ovaj podupirac od stola.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LonleyMax U jeee ljudi.... 17.06.2011. 00:05 #335755

status: user
broj poruka: 1476
naslucujem njegov sledeci USER NA ME: RAMBO, a? :D

Lepo ste me nasmejali ovde...



http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1514411

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 17.06.2011. 00:09 #335758

status: user
broj poruka: 243
Da sam RAMBOne bi koristio nozeve, stangle i sve zivo u tuchi. :)


Ako necete kuciste stvarno nema veze ima za jos 2-3 komada mesta. Placate kada stigne. NE mogu da se nerviram da nas Hrvati unakazise sa izborom HW-a ne mogu da se pomirim sa time. Mozete da sacekate da EMMI donese. Nece dugo to dok Corsair izbaci jos 2-3 modela.

Meni je to sto nemam sada toliko kesa i sto ne znam sta ce za Bulldozer da bude inace bi uzeo i memoriju i H60. Ali preko 100e za grafiku, pa 170 kuciste, pa 45 kuler.
Samo ne smem tolik odmah ljudi dobijaju nocne more sto cu kupiti samo ono sto volim.
I vase je dobro sta fali vi niste takvi sitnicari kao ja tako da treba da budete zadovoljni.
170kuciste+45kuler+doplata za graficku jednako manje od 800D ormana.
Zbog toga sam dosao. Ko zna neko vam donosi holandere i bastenska creva i kablice. Mozda vas ja snabdem sa AX 750W


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 17.06.2011. 00:09 #335759

status: user
broj poruka: 243
Da sam RAMBOne bi koristio nozeve, stangle i sve zivo u tuchi. :)


Ako necete kuciste stvarno nema veze ima za jos 2-3 komada mesta. Placate kada stigne. NE mogu da se nerviram da nas Hrvati unakazise sa izborom HW-a ne mogu da se pomirim sa time. Mozete da sacekate da EMMI donese. Nece dugo to dok Corsair izbaci jos 2-3 modela.

Meni je to sto nemam sada toliko kesa i sto ne znam sta ce za Bulldozer da bude inace bi uzeo i memoriju i H60. Ali preko 100e za grafiku, pa 170 kuciste, pa 45 kuler.
Samo ne smem tolik odmah ljudi dobijaju nocne more sto cu kupiti samo ono sto volim.
I vase je dobro sta fali vi niste takvi sitnicari kao ja tako da treba da budete zadovoljni.
170kuciste+45kuler+doplata za graficku jednako manje od 800D ormana.
Zbog toga sam dosao. Ko zna neko vam donosi holandere i bastenska creva i kablice. Mozda vas ja snabdem sa AX 750W i 7 goidina garancije za 120e. Ali ako necete OK.
Ja carinu bar znam, svasta se docekivalo iz Amsterdama po video rekorderima.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 17.06.2011. 00:11 #335762

status: user
broj poruka: 2900
Imam Corsair kuciste pre tebe, a nisam nigde isao :P


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 17.06.2011. 00:13 #335763

status: user
broj poruka: 243
Pa znam ja sam video neko i mislio da kupim ali si mi ucinio takvu uslugu jer sam to vece nagovorio coveka da ne kupi Silent Pro gold i Cosmos nego da idemo za Zg. Prvo me je lagao da treba da produzi pasos ja sam ga pritisao da cu mu platiti to.
Kada pogledam tvoj potez ce verovatno biti dan koji cu slaviti crvenim slovom u kalendaru. Ovaj manijak kada se primi sa kupovinom, prvi komp a prepun para. Naneo si samo stetu od 400e nekoj radnji. Meni si usluigu ucinio.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LonleyMax Mislio sam da se vise necu ukljucivati u temu... 17.06.2011. 00:14 #335764

status: user
broj poruka: 1476
... al moram da primetim da Cors brzo izbacuje te nove modele! Pre 5 min bese 4-5 sad vec 2-3... :D


http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1514411

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 17.06.2011. 00:16 #335765

status: user
broj poruka: 243
Pa dva su za nas. Mene i njega. 2-3 preko. Rekao sam odmah.
A lik moze da me ljubi u duipe CM Gold i Cosmos 400e. 650D I AX750 300E U Zg.
Zvace me Wlada Mesija.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re: ... 17.06.2011. 00:16 #335766

status: user
broj poruka: 2998
:: Mozes odmah ako hoces da se dogovrim oda se nadjemo ali ja se bijem i boixerima, nozem i stolicama. Jer ti jasno, hoces??
::
:: Dodji, dodji taman da odrsafim ovaj podupirac od stola
::

http://goo.gl/EnA1I
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toocool re 17.06.2011. 00:16 #335767

status: user
broj poruka: 1092
`povratak sina crnog cudovista iz uklete mocvare part 116`
:D

omfg


http://bit.ly/mx7ZPJ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 17.06.2011. 00:20 #335770

status: user
broj poruka: 243
A i ja budala da nosim kuciste za nezahvalne. Sta fali vi ostajete sa stanjem kom ste doprineli. Ako je lepo i bolje nema zasto da se ljutite sto ja cu polako zavrsavati Corsair. Mislim sta sada samo kuciste i kuler. Kazem nemam kes vise. U sledecoj turi da nagovorim ovog(srecom nema net) da mu treba jos nesto, nista necu da lazem pa da uzmem memoriju i H60 da lagano nasrafim na ROG 5. Nema se bre kesa za toliki HW odmah. Voleo bi ja ali nemam. I ovo je premija sto sam sada uspeo da izdejstvujem. Kasnije da skupim pa da kupim. Inace sve sto treba garancija nema razloga da uzimam tamo. ROG ima i ovde.
Ovo je samo Corsair stvarcice.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 17.06.2011. 00:22 #335772

status: user
broj poruka: 243
I dobro imas 650D mesec dana pre mene. Ja cu imati ENGTX580 DirectCU II I Crosshair 5 pre tebe i Sesonic X i Bulldozer Octa core i ko zna sta sve ne. Pa za to bi birao i da mi stoji vban kucista.
Jer sam to vece odlepio sto sam pozjmio 170e da ga kupim jer nisam imao odmah pare i lik mi doneo i jurio da prodam svoje kuciste sa providnom stranom i obicnom za 40. Nisam nasao da bi me lik pitao uvece jer hocu i ja rekao da hocu, dobro je da nisam kupio. Ali ko se zadnji smeje najsladje se smeje.
Stavili su ga a nisu imali.
Pa zato ce da prodaju vama Crosshari 5 i naredne grafike a ne meni.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
unknow13 Jebi ga Vlado 17.06.2011. 00:25 #335775

status: user
broj poruka: 581
ja sam prvi nabavio buldozera, stavicu uskoro review :)

Gigabyte GA-MA770-DS3
Athlon 5000+ @ 3 GHz
2x2gb Kingstone ddr2 cl6 900mhz
Ati 3650
Termaltake 470w
500GB WD Caviar Blue
Termaltake WingRS
Benq 22` FullHD


:: I dobro imas 650D mesec dana pre mene. Ja cu imati ENGTX580 DirectCU II I Crosshair 5 pre tebe i Sesonic X i Bulldozer Octa core i ko zna sta sve ne. Pa za to bi birao i da mi stoji vban kucista
:: Jer sam to vece odlepio sto sam pozjmio 170e da ga kupim jer nisam imao odmah pare i lik mi doneo i jurio da prodam svoje kuciste sa providnom stranom i obicnom za 40. Nisam nasao da bi me lik pitao uvece jer hocu i ja rekao da hocu, dobro je da nisam kupio. Ali ko se zadnji smeje najsladje se smeje.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 7  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs