Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Američka komičarka vređala i ismevala Srbe
STRANA 2 OD 8  
Dexter013 Re: Re: ... 23.06.2011. 16:00 #338331

status: user
broj poruka: 17084


This account has been suspended for being in direct
violation of our terms and conditions.

Sta je bilo?

AMD Phenom II x6 1055
7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
CoolerMasterElite430
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mx518


::
::
::
:: :: http://adf.ly/1tXX
:: ::
:: :: :)
:: ::
:: :: Pozdrav
::
:: Sto bi amerikanci rekli: premalo, prekasno.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nešto se ne sećam da se pevaljka izvinila ljudima koji dadoše... 23.06.2011. 16:01 #338332

status: user
broj poruka: 10985
pozamašnu sumu za ulaznice. Mozda smatra da su to ionako kreteni (a ovce treba šišati). A mozda je ona u pravu...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 23.06.2011. 16:02 #338333

status: user
broj poruka: 9122
@Dexter fail :).

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/261755/Gosti-iz-emisije-americke-komicarke-se-izvinili-Srbima-zbog-vredjanja

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Re: ... 23.06.2011. 16:04 #338334

status: user
broj poruka: 17084
Desava se, sve ti je oprosteno :)

AMD Phenom II x6 1055
7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
CoolerMasterElite430
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mx518


:: @Dexter fail :)
::
:: http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/261755/Gosti-iz-emisije-americke-komicarke-se-izvinili-Srbima-zbog-vredjanj
::
:: Pozdrav!
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Re: Re: ... 23.06.2011. 16:20 #338340

status: user
broj poruka: 4537
Toliko o Americkoj kulturi i poznavanju cinjenica.
Debele hamburgerdzije ne zasluzuju da se o ovome komentarise...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antilohije ahahah samo fejsbuk i imamo 23.06.2011. 16:20 #338341

status: user
broj poruka: 684
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/261696/Besni-Srbi-protestima-zatrpali-fejsbuk-stranicu-americke-komicarke

sve ostalo nam je iz kamenog doba

EDIT: Pardon imamo i grand prodaksn, steta sto ameri nemaju grand da ih i tamo zatrpamo protestima


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Re: ahahah samo fejsbuk i imamo 23.06.2011. 16:23 #338343

status: user
broj poruka: 17084
Ja nemam ni fejsbuk profil, ja sam tek najebao...

AMD Phenom II x6 1055
7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
CoolerMasterElite430
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mx518


::
:: sve ostalo nam je iz kamenog dob
::
:: EDIT: Pardon imamo i grand prodaksn, steta sto ameri nemaju grand da ih i tamo zatrpamo protestim
::
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Samo me zanima kako se zove Afganistan, Irak i ostale okupirane zemlje 23.06.2011. 16:26 #338345

status: user
broj poruka: 1577
Šta je Amerika nego samo jedna zemlja koja je ekonomski veoma bogata, ali je kulturno toliko siromašna da je to nezamislivo. Šta oni imaju od istorije. Jedva nekih 400 godina istorije. Mi smo samo pod turcima bili oko 5 vekova. Cela njihova istorija ne traje toliko. A ko su ustvari ti ameri, pa potomci ubica, kockara, razvratnika, prostitutki koji su se doselili na taj kontinent zato što su tražili lagan život ili su bežali od zakona.

Ne samo mi, mnoge države u svetu imaju daleko dužu istoriju i veoma razvijenu kulturu pa ih ovi bilmezi ipak zezaju. Jedan Japan, Rusija, Kina, cela Afrika su daleko ispred njih. Zamislite jednu Kinu koja ima istoriju staru nekoliko hiljada godina, ili Egipat koji je postojao davne pre nastanka hrišćanstva i da ih ovi bilmezi zajebavaju zato što su recimo crnci ili `žutaći` koji jedu pirinač, ili da su ljudožderi.

Ali doći će sve to na svoje mesto jednoga dana. Smejaće se i njima svi, neće zauvek da budu ovo što su sada. Svi će da naplate svoja potraživanja prema Americi.


League of Legends refferal link

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4de5348c58169910790170

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Pa upravo zbog toga i jesu druga najjača sila na Svetu 23.06.2011. 16:31 #338348

status: user
broj poruka: 3241
zato što su celu naciju pretvorili u zombije koji gutaju njihova antiteroristička i antikomunistička sranja i uzimaju koliko god hoće para od tih svojih zombi zemljaka.Da sutra objave da je prioritet borbe protiv vanzemaljskog terorizma pravljenje vojne baze na Mesecu, svi ameri bi odma dali celu platu za to...

http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
5 macaka,dve iste, i tri razlicite! :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg 23.06.2011. 16:36 #338351

status: user
broj poruka: 17084
Sve te mega sile su se urusile iznutra ,
Persija , Rimsko carstvo , Nemacka 45 ...

Pa nece ni ovi mufljuzi doveka.

Samo se nadam da cu doziveti taj trenutak
kada se ukinu ti dvostruki standardi za pravdu prema Americi i koju ona deli.

Neki Milosrdni andjeo ako me razumete.

AMD Phenom II x6 1055
7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
CoolerMasterElite430
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mx518


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic re 23.06.2011. 16:39 #338353

status: user
broj poruka: 9008
Nemojte da se zanosite mnogo ovim, prosečnog amera suštinski zabole za nas jer dalje od svog debelog dupeta ne vidi... niti bi hteo da vidi.

Zabole ih za sve redom ustvari... a kad im kažeš srbi kontaju ovako:
+ nekad bili komunisti
+ priča se da i dalje vole ruse
+ nekad smo ih bombardovali
= al aikida... ili beše kaida bmliga ne mogu da se setim... idem po big mek i pivo, možda se prisetim

U prasetu tovljeniku možeš da uočiš koju originalnu misao više nego u prosečnom amerikancu.

Pregrejana rebra na kuleru najbolje se hlade ćevapima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Re: ... 23.06.2011. 16:41 #338355

status: user
broj poruka: 12785
Otvori giletov link, a ne taj iz quote-a, nešto zajebavaju linkovi kad se tako otvaraju...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

::
::
:: This account has been suspended for being in direc
:: violation of our terms and conditions
::
:: Sta je bilo
::
:: AMD Phenom II x6 105
:: 7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MH
:: 470 gtx gigabyte
:: MSI 760 GM-E5
:: CoolerMasterElite43
:: LC power 600
:: CpuCooler:Titan Vanes
:: Mx518
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: http://adf.ly/1tXX
:: :: ::
:: :: :: :)
:: :: ::
:: :: :: Pozdrav
:: ::
:: :: Sto bi amerikanci rekli: premalo, prekasno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Ojha, paljevine 23.06.2011. 16:44 #338357

status: user
broj poruka: 666
SAD = svetska sila br.1, produkt snaga koje su aktivne hiljadama godina u svetskoj istoriji, nastala uz saradnju nekih od najcivilizovanijih nacija na svetu

Srbistan = balkanska krš banana-republika, bedna kolonija hrvatskih, slovenačkih i ostalih `regionalnih` tajkuna, sa najgorom bulumentom lopovskog šljama na vlasti i u tzv. `opoziciji` koja je ikad i igde viđena, sa narodom koji se `uvredi` zbog idiotskih emisija i nastupa nekih raspalih pevaljki, ali se ne uvredi zbog svakodnevnog silovanja sunarodnika na Kosovu i svakodnevnog ponižavanja od strane domaće `elite`

Mislite o tome, ako uopšte možete da mislite.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Re: Ojha, paljevine 23.06.2011. 16:48 #338359

status: user
broj poruka: 17084
MI kao nismo besni na vlast i ne primecujemo trenutnu situaciju?
To je poenta?

Ne kapiram te...

AMD Phenom II x6 1055
7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
CoolerMasterElite430
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mx518


:: SAD = svetska sila br.1, produkt snaga koje su aktivne hiljadama godina u svetskoj istoriji, nastala uz saradnju nekih od najcivilizovanijih nacija na svet
::
:: Srbistan = balkanska krš banana-republika, bedna kolonija hrvatskih, slovenačkih i ostalih `regionalnih` tajkuna, sa najgorom bulumentom lopovskog šljama na vlasti i u tzv. `opoziciji` koja je ikad i igde viđena, sa narodom koji se `uvredi` zbog idiotskih emisija i nastupa nekih raspalih pevaljki, ali se ne uvredi zbog svakodnevnog silovanja sunarodnika na Kosovu i svakodnevnog ponižavanja od strane domaće `elite
::
:: Mislite o tome, ako uopšte možete da mislite
::
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toocool re 23.06.2011. 16:54 #338365

status: user
broj poruka: 1092
to kakvi su amerikanci to zna vecina
neznalice, bahati i sve ostalo (da ne nabrajam)
drugo sam hteo da kazem
ima ona narodna `nicija nije do zore gorela`
sto bi rekli i oni ce da puknu
postojala su mnogo mocnija carstva od njih pa su pukla (persija,rim,dzingis kan, itd-itd)
tako da ... ko ih jb za sta
neka seru koliko hoce, njihovu televiziju u evropi i aziji (rusija,kina,japan, ...) ionako niko ne gleda


http://bit.ly/mx7ZPJ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Mogu da prde, ali samo dok im sve`a dogori... 23.06.2011. 16:59 #338367

status: user
broj poruka: 3241
Opet će Srbija da spasava Evropu od Islama na kraju.Sa Turcima smo navikli da se bijemo, a sa američkom udžbenicima iz istorije će naši unuci brisati dupe kada se ta sila raspadne od silnog silovanja...Draža meni moja zemlja, šuma i livada nego svo bogatstvo amerike koja ima retardiranu decu.


http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
5 macaka,dve iste, i tri razlicite! :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z Re: Ojha, paljevine 23.06.2011. 17:10 #338370

status: user
broj poruka: 1620
Koje su to najcivilizovanije nacije, najveći evropski šljam (lopovi, ubice, silovatelji i sl) koji je tamo otišao da bi tragao za zlatom i boljim životom ili afrički robovi? Ajd prosvetli nas, pošto ti jedini od naš možes da misliš....
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: SAD = svetska sila br.1, produkt snaga koje su aktivne hiljadama godina u svetskoj istoriji, nastala uz saradnju nekih od najcivilizovanijih nacija na svet
::
:: Srbistan = balkanska krš banana-republika, bedna kolonija hrvatskih, slovenačkih i ostalih `regionalnih` tajkuna, sa najgorom bulumentom lopovskog šljama na vlasti i u tzv. `opoziciji` koja je ikad i igde viđena, sa narodom koji se `uvredi` zbog idiotskih emisija i nastupa nekih raspalih pevaljki, ali se ne uvredi zbog svakodnevnog silovanja sunarodnika na Kosovu i svakodnevnog ponižavanja od strane domaće `elite
::
:: Mislite o tome, ako uopšte možete da mislite
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
X3CuT3R toliko o njima... 23.06.2011. 17:13 #338372

status: user
broj poruka: 20

http://www.youtube.com/watch?v=vnwxy3o3Di8

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toocool Re: Re: Ojha, paljevine 23.06.2011. 17:15 #338374

status: user
broj poruka: 1092
kad rece lopovi i silovatelji, asocirao si me na nesto
ne znam da li znas da su u prvih 50 godina naseljavanja australije (u ona vremena koja god da su) svi belci bili da tako kazem prognani iz velike britanije i svi su bili osudjeni za teska krivicna dela
pa posto se drzavi britaniji nije isplatilo da ih hrane za dzabe potrpali na brodove i marsh na ostrvo, jer tamo je li, nema nikoga sem par domorodaca
ti razbojnici i silovatelji su sada predci australijanaca
vrlo slicna stvar je i sa amerikom
i sad su oni superiorna nacija, bogom dani
phe


edit:
http://www.youtube.com/watch?v=vnwxy3o3Di8
odlican link
pravi pokazatelj opste kulture i obrazovanja
najbolji su kad zabadaju one ciode u mapu sveta :D



http://bit.ly/mx7ZPJ

:: Koje su to najcivilizovanije nacije, najveći evropski šljam (lopovi, ubice, silovatelji i sl) koji je tamo otišao da bi tragao za zlatom i boljim životom ili afrički robovi? Ajd prosvetli nas, pošto ti jedini od naš možes da misliš...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z Re: Re: Re: Ojha, paljevine 23.06.2011. 17:29 #338379

status: user
broj poruka: 1620
Naravno da je tako, a prema najnovijem popisu Aboridžina u Australiji ima 2%. To sve govori. Sličan šljam je `osnovao` Ameriku, sad glume neko ludilo. Ali to je tako, što bi rekao Teodor Ruzvelt, `Speak softly and carry a big stick.`
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: kad rece lopovi i silovatelji, asocirao si me na nest
:: ne znam da li znas da su u prvih 50 godina naseljavanja australije (u ona vremena koja god da su) svi belci bili da tako kazem prognani iz velike britanije i svi su bili osudjeni za teska krivicna del
:: pa posto se drzavi britaniji nije isplatilo da ih hrane za dzabe potrpali na brodove i marsh na ostrvo, jer tamo je li, nema nikoga sem par domorodac
:: ti razbojnici i silovatelji su sada predci australijanac
:: vrlo slicna stvar je i sa ameriko
:: i sad su oni superiorna nacija, bogom dan
:: ph
::
::
:: http://bit.ly/mx7ZPJ
::
:: :: Koje su to najcivilizovanije nacije, najveći evropski šljam (lopovi, ubice, silovatelji i sl) koji je tamo otišao da bi tragao za zlatom i boljim životom ili afrički robovi? Ajd prosvetli nas, pošto ti jedini od naš možes da misliš...
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 23.06.2011. 17:32 #338381

status: user
broj poruka: 2236
Dajte ljudi, smanjite malo tu prolivčinu.

Srbija je treći svet po svim normama. Naivno je očekivati da će to neko da objavi baš na nacionalnoj televiziji i u dnevnim novinama.


Ne interesuje mene ko je gde i koliko putovao, ko je tek u 18. godina prvi put bez roditelja otišao do grada, ko je saznao nešto više o istoriji van udžbenika za osnovnu školu i TV emisija i slične stvari,

ali ako su ti Amerikanci toliko glupi i nakaradni na svaki zamislivi način, koliko je tek onda ceo svet glup i nakaradan ako im već toliko vekova nijedna druga nacija nije ni do kolena ni na jedan jedini način ?


A gde smo tek mi ? Koliko smo mi pametni ?

Koliko smo pametni što od prosečne plate ne možemo da sastavimo 10 dana x 3 ljudska obroka ?

Koliko smo pametni što nam je doživljaj nedelje da napunimo rezervoar goriva ili kupimo hladnjak za grafičku ?

Koliko smo pametni što se inatimo i krvimo za svaku jebenu sitnicu, kao neke sujetne žene ? Još uvek i međusobno ?

Koliko je to pametno ? Izmerite mi da znam.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @X3CuT3R 23.06.2011. 17:33 #338382

status: user
broj poruka: 4537

Oko 40% Americkih srdnjoskolaca misli,smatra i tvrdi da je Planeta ZEMLJA Ravna......
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: ... 23.06.2011. 17:43 #338387

status: user
broj poruka: 3241
Pa naravno da niko ne može da im parira jer svaku zemlju koja iole krene da se razvija, unište iznutra.ko je organizovao ubistvo Kralja Aleksandra, ko je razbio Jugoslaviju, ko sada cepa Srbiju?Bivša SFRJ je bila trn u oku Americi i Velikoj Britaniji jer svi oni zahedno mogu da puše qurac jedni drugima, ali nikada neće živeti tako dobro kao što su naši ljudi živeli u SFRJ.Prave svoju naciju zombijima, a druge nacije okreću jedne protiv drugih jer je rat njihov proizvod, i od toga žive.Svaka zemlja koja krene da se razvija i postane potencijalna pretnja po ``američki san``, može da očekuje neki građanski rat.Nas jebu zato što ne trpimo sranja ni od koga i zato što smo uvek ustajali prvi protiv kolonijalista i imperijalista.Srpski narod ima u genima borbu za slobodu i ideju slobode, i zato i žele da nas unište, da bi ostali pokorni narodi(kvislinzi) naselili našu zemlju i slušali ih slepo.

http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
5 macaka,dve iste, i tri razlicite! :)

:: Dajte ljudi, smanjite malo tu prolivčinu
::
:: Srbija je treći svet po svim normama. Naivno je očekivati da će to neko da objavi baš na nacionalnoj televiziji i u dnevnim novinama
::
::
:: Ne interesuje mene ko je gde i koliko putovao, ko je tek u 18. godina prvi put bez roditelja otišao do grada, ko je saznao nešto više o istoriji van udžbenika za osnovnu školu i TV emisija i slične stvari,
::
:: ali ako su ti Amerikanci toliko glupi i nakaradni na svaki zamislivi način, koliko je tek onda ceo svet glup i nakaradan ako im već toliko vekova nijedna druga nacija nije ni do kolena ni na jedan jedini način
::
::
:: A gde smo tek mi ? Koliko smo mi pametni
::
:: Koliko smo pametni što od prosečne plate ne možemo da sastavimo 10 dana x 3 ljudska obroka
::
:: Koliko smo pametni što nam je doživljaj nedelje da napunimo rezervoar goriva ili kupimo hladnjak za grafičku
::
:: Koliko smo pametni što se inatimo i krvimo za svaku jebenu sitnicu, kao neke sujetne žene ? Još uvek i međusobno
::
:: Koliko je to pametno ? Izmerite mi da znam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antilohije Re: toliko o njima... 23.06.2011. 17:45 #338390

status: user
broj poruka: 684
oooo pa uzorak tu verovatno nije statisticki znacajan, navatali bi se takvi i po bg, medjutim kod nas je mnogo ljudi glasalo za ovog tipa
http://www.youtube.com/watch?v=HteLmHxaCn4


::
:: http://www.youtube.com/watch?v=vnwxy3o3Di
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 23.06.2011. 17:54 #338394

status: user
broj poruka: 2236
Idemo onda jedno po jedno:

1. Pa kako glupi Amerikanci unište drugu zemlju ako su gluplji ? Kako uopšte mogu da budu gluplji ako unište pametnije ?

2. Ne znam o kakvim zombijima pričaš, ali poznajem jedno 15 tamošnjih državljana iz tzv. srednjeg staleža koji su do 25-e godine proputovali po 40 država planete Zemlje na po najmanje 15-30 dana i uštekali u proseku po 70-80000$, a ničime se posebnim nisu bavili, istakli, niti drastično odstupaju intelektom od nekog proseka.

3. Pretnje po ``američki san`` su i Danska i Norveška i Švedska i Luksemburg i Švajcarska, pa kod njih niko metak nije ispalio po pola milenijuma... I i dalje postoje i nesmetano žive...

4. Kakvu crnu borbu za slobodu mi imamo u genima ? Pa do pre 100 godina smo plaćali džiziju. Nađi šta je džizija. Da li u istoriji sveta postoji još neki narod planete koji je 500 godina bio pod drugim kao mi ?
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 8  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs