Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Overclocking: Asus Rampage IV Extreme Versus EVGA X79 FTW
STRANA 2 OD 7  
imarkovic Re: ... 07.06.2012. 15:54 #423226

status: user
broj poruka: 18940
hehe, cuj nagrada.. za njih.. da kupis od njih jedan 3770.. toliko ces ih obradovati da ce te castiti PIN bombonicom


:: Ljudi ne to ce biti nagrada onima koji donose EVGA. Kupovina CPU kod njih. Pa necu valjda kod onih koji ASUS forsiraju. Nece mi prodati polovan CPU i to je cista sreca sta dobijem. Mozda ce bas tamo biti bolji primerak mada ni to necu znati jel mi je meta 4.0 GHz svaki dan.
:: Zato sam ludeo kada sam video sta pricaju ljudi da CPU je los jel ne moze lako da radi na 1.5GHZ vise od stocka. I da moze koliko bi radio. Kada bi bio prvi BSOD. Ne zanima me to
:: Moram sve da uzmem u obzir sve i ja to radim. Ne uzimam 2700k jel necu da mi eventualno GTX680 radi na PCI-E 2.0 i da me ubedjuju da nije velika razlika. Zabole me kolika je, razlika postoji. Necu da uzmem plocu na x8 SLI pa da sada uzmem GTX580 Classified i 2015 da pronadjem jos jednu za 150e. i da se pitam sta sada x8
:: To ce tada biti kao sada SLI GTX480 ali Classified i jace. Gledao sam vas 30 puta u situacijama kada se ranije nije mislio pa doslo do dve opcije pa bolja otpada jel se ranije nije mislilo, da li na velicinu kucista, da li na velicinu napajanja.
:: A savet prvo kupi to pa onda misli na to dovodi do kupovine 2 puta, kao da niste normalni. Odmah se uzima opcija koja ce se mozda koristiti a mozda i ne.
:: Kada sam cuo da na GA 790XT USB 3.0 CF I SLI rade na x8 za mene kao da ih nije bilo, kao da nije podrzavala. Ne zelim da 3 godine kasnije pravim to ponovo na ploci od 300e
:: EEEEJJJJJJJ. Pa svaki od 10 razloga je dovoljan da nikad ASUS ne pogledam
:: EMMI me je razocarao jel ne moze satro da dobavi memoriju koja je toliko povoljna da bode oci, da Srbija tako nesto nece imati nikada takvu ponudu. Svi bi bili protiv a to bi samo nestalo sa stanja koliko god da donesu. Ja odmah 2 paketa po 2x4 GB bi kupio
::
::
:: http://youtu.be/PzIN-O5GYC
::
:: HARDCORE EVGA - CORSAIR FA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever A krs je Asus jel to? 07.06.2012. 15:55 #423227

status: user
broj poruka: 4866
:)))

Devetogodisnja devojcica namazala se kremom iz Oriflame-a, koja podmladjuje 10 godina i vratila se u p***u materinu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 07.06.2012. 16:12 #423232

status: user
broj poruka: 12785
::Ajde vi sve znate kao i uvek Srbi najpametniji a zemlja i nacija kita u svetu

Slobodno se napuši znaš već čega...

Toliko si retardiran da te sažaljevam iskreno. Jesi toliko zaglupljen da pljuješ po samom sebi a da to ne primećuješ?

A koji si pa ti kurac u svetu molim te kad se izdvajaš toliko iznad svih? Jel to što si pijavica ili što ne živiš u ovoj stvarnosti?

__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 07.06.2012. 16:41 #423240

status: user
broj poruka: 18940
msilim da bi bio presrecan kad bi dobio americko drzavljanstvo i otisao tamo da uziva uz eVGA..


:: ::Ajde vi sve znate kao i uvek Srbi najpametniji a zemlja i nacija kita u svetu
::
:: Slobodno se napuši znaš već čega..
::
:: Toliko si retardiran da te sažaljevam iskreno. Jesi toliko zaglupljen da pljuješ po samom sebi a da to ne primećuješ
::
:: A koji si pa ti kurac u svetu molim te kad se izdvajaš toliko iznad svih? Jel to što si pijavica ili što ne živiš u ovoj stvarnosti
::
:: __________________
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 07.06.2012. 16:45 #423242

status: user
broj poruka: 12785
Ne znam kako ga nije sramota samog sebe, nema samopoštovanja uopšte.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever ... 07.06.2012. 17:14 #423250

status: user
broj poruka: 4866
Svaki komentar je suvisan...

Devetogodisnja devojcica namazala se kremom iz Oriflame-a, koja podmladjuje 10 godina i vratila se u p***u materinu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 07.06.2012. 21:31 #423283

status: user
broj poruka: 728
Jel imate problem sto hocu da kupim procesor gde kupujem plocu???
To je moja stvar.
Cim ima ventilator znaci da se greje vise, pa moja Crosshair 4 nema ventilator pa treba da vidis kako se greje.



http://youtu.be/PzIN-O5GYCc

HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified Re: ... 07.06.2012. 21:37 #423286

status: user
broj poruka: 728
Ne EVGA ventilator ne tandrce radi na niskom obroju obrtaja ali dovoljno da resi problem.
Pogledaj video pa ce ti biti jasno kako se ceo fan i oplata skidaju lako i mozes da zamenis pastu na chipovima PLX i Bridge chipu.
Sto nisu uzeli onu koja je najvisa klasa kao ASUS tj Classified.

Ne znam nadam se da cete biti mnogi srecni sa ASUSom i da necu vise citati ono sto sam citao do sada jel ono su jadi jadnog naroda. Koga guzi azijatski gigant za njegove teske pare mu prodaje second hand. Vi vise ne uticete ni na koga sem na vase drugare sta da kupe ljudi. Iole pametni i kojima je ovo pravi hobi vas ne slusaju. Sem ako dovedete imaginarnog prijatelja pa prica ono sto nece kupiti. Nahvalili ste ASUS ja sam EVGA ja cu EVGA kupiti da pokazem da sam ubedjen u to sto govorim a vas cu videti.
Da li ste Specovi potpaljivaci ili entuzijasti ali mene sada da resite svi da se pobijete kolektivno i izvrsite samoubistvo ako ne kupim ASUS rekao bi mene ne mozete da nagovorite, lakse cete nagovoriti ASUS da mi kupi Classified 580 i tako ce sve biti reseno. Dok se to ne desi ne razmisljam o njima.



http://youtu.be/PzIN-O5GYCc

HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: Kod eVGA mi se svidja sto nema ventilator na chipsetu, po meni je to plus, jer ti mali uvek tandrcu i zaprljaju se brzo
:: Takodje ima LE Display na PCB-u (to sam cesto koristio pri klokovanju na DFI ploci koju sam ranije imao)
:: Ali je ruzna do bola
:: Asus je em lepsa, em ima bolje rezultate pri klokovanju
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 07.06.2012. 21:40 #423287

status: user
broj poruka: 728
Lepo je neko rekao svako kupuje patike koje voli i kola i pantalone i HW inace bi otisli u kurac i drugi bi nam diktirao zivot. Ovog puta su to Srbi koji nisu normalni za vecinu sveta a ja zelim ono sto raduje Amerikance jel onoi bolje od Srba znaju da cene novac, kvalitet i tamo se ne sme raditi sto i ovde jel se firme kaznjavaju.
Inace mozemo da pricamo lep ovaj onaj DFI, taj i taj Najlepsa je meni EVGA a vama ako je najepsi ASUS vi ste budale ako ikada kupite EVGA. Samo budala kupuje sto mu se ne svidja.



http://youtu.be/PzIN-O5GYCc

HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SpaceMarko Crosfair molim za pomoć! 07.06.2012. 21:44 #423289

status: user
broj poruka: 119
Pitanja za drugara koji zna EVGU i sitne detalje :) Ako uzmemo u obzir obe ploče iz naslova, interesuju me neke od razlika, koju da kupim?

1. Od kojih materijala su sačinjeni MOSFETOVI, zavojnice i kondenzatori naponskog sketora obe ploče i kod koje je to bolje, i zašto?
2, koja je razlika između GL naponskih sektora kod obe ploče?
3. Koja je razlika između VRM čipova obe ploče i koji je bolji
4. Na kojoj ploči radi max memorija i bolje i zašto (koji čip utiče na to)?
5. Da li postoji pad, ili upvolt jedne od ovih ploča za napon procesora i da li je to bitno i koliko je to bitno za zdravlje procesora?
4. Po hwbot listi koji modeli su najbolji za oc Intel proceora?
5. Po hwbot listi koji je `share` ROG ploča i `EVGA` ploča?
6. U čemu je razlika između ove dve ploče iz naslova kada je auto oc u pitanju i može pojašnjenje zašto je jedna od druge bolja?
7. Što se tiče uštede energije koja je bolja i zašto?
8. Da li mogu da overklokujem neku od ove dve ploče recimo preko mobilnog telefona, ili laptopa, potpuno bežično?
9. Da li mozda znaš ko je glavni inženjer u EVGA, i koliko je dobar taj `lik` u tom poslu?

Ovo me muči neko vreme, i zaista bi želeo da čujem odgovore nekoga ko poznaje obe strane toliko dobro.

P.S
Da li Vlada ima zajebano vodeno hlađenje sa dva dupla radijatora, Extreme Intel procesor itd?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Crosfair molim za pomoć! 07.06.2012. 21:52 #423290

status: user
broj poruka: 18940
haha, da li stvarno mislis da ti on moze odgovoriti na ova pitanja?
doduse, nije cudo sto si stekao utisak da je Wlada aka Classified projektovao plocu

odgovoricu ti samo na ovo zadnje pitanje
8. Nije to server(ako si mislio preko biosa da klokujes). Mozes bezicno preko remote-a ali iz windows-a recimo.. ali bas se pitam ko to jos radi..


:: Pitanja za drugara koji zna EVGU i sitne detalje :) Ako uzmemo u obzir obe ploče iz naslova, interesuju me neke od razlika, koju da kupim
::
:: 1. Od kojih materijala su sačinjeni MOSFETOVI, zavojnice i kondenzatori naponskog sketora obe ploče i kod koje je to bolje, i zašto
:: 2, koja je razlika između GL naponskih sektora kod obe ploče
:: 3. Koja je razlika između VRM čipova obe ploče i koji je bolj
:: 4. Na kojoj ploči radi max memorija i bolje i zašto (koji čip utiče na to)
:: 5. Da li postoji pad, ili upvolt jedne od ovih ploča za napon procesora i da li je to bitno i koliko je to bitno za zdravlje procesora
:: 4. Po hwbot listi koji modeli su najbolji za oc Intel proceora
:: 5. Po hwbot listi koji je `share` ROG ploča i `EVGA` ploča
:: 6. U čemu je razlika između ove dve ploče iz naslova kada je auto oc u pitanju i može pojašnjenje zašto je jedna od druge bolja
:: 7. Što se tiče uštede energije koja je bolja i zašto
:: 8. Da li mogu da overklokujem neku od ove dve ploče recimo preko mobilnog telefona, ili laptopa, potpuno bežično
::
:: Ovo me muči neko vreme, i zaista bi želeo da čujem odgovore nekoga ko poznaje obe strane toliko dobro.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SpaceMarko ... 07.06.2012. 21:55 #423292

status: user
broj poruka: 119
Mislim da znam Vladu :) otud i pitanja, ono sa p.s me najviše interesuje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 07.06.2012. 22:00 #423295

status: user
broj poruka: 728
Necu imati vodeno hladjenje jos 5 godina sigurno. Tada cu znati oko vodenog hladjenja i kupiti neku firmu koja pravi kartu sa gotovim vodenim blokom ili koji smem da promenim a ne gubim garanciju. Ali da nije od firme koja prodaje test samplove u otpakovanim kutijama koje mogu svi da pipaju. Sto znaci da cu ja kupovati samo EVGA i informisati se na EVGA Forumu.
Tamo nas ima dosta koji smo pobegli od ASUSa i njegovog lazljivog marketinga i ploca u kojima se nalaze cpu noge i srafova koji ispadaju iz grafika. Samo se molim bogu da mi EVGA ne proda test sample kao ASUS u iscepanoj kutiji bez postovanja kupca.
NIKAD ASUS, UVEK EVGA, PARE SU SPREMNE ZA NJU.
a POSLE DA SE DOKOPAM GRAFIKE KOJA DRZI REKORD 4WAY SLI DOK NIJE IZASLA NOVA AMD GENERACIJA. A I OVE GODINE CE PONOVO EVGA 680 CLASSIFIED DA TO IZVEDE.

http://youtu.be/PzIN-O5GYCc

HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 07.06.2012. 22:06 #423296

status: user
broj poruka: 18940
eto, kao sto sam i rekao dobio si odgovore na sva pitanja..


:: Mislim da znam Vladu :) otud i pitanja, ono sa p.s me najviše interesuje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 07.06.2012. 22:06 #423297

status: user
broj poruka: 728
Zamislite da kupim firmu koja prodaje otpakovan HW i nema grafike sa gotovim vodenim blokom. Tek kada naucim malo bolje i kada mi EVGA bude na dohvat ruke onda cu sklopiti sigurnos sistem ali takav da budem pod vodom pod debelim klokom za koji ce mi EVGA pomoci da klokujem i pod garancijom. Ne daju meni to za Overklokovanje pa da se zezam, ja to placam a ljudima kao ASUS ne mogu. Pa ta firma mi je trazila 5 meseci ispravnu grafiku, da bi dobio u iscepanoj kutiji. Sve ostalo ce resiti EVGA a cak i da ne idem na EVGA, da kupujem Intel plocu, performanse Intel ploce bi bile dovoljno dobre da ASUS ne uzmem nikada vise.



http://youtu.be/PzIN-O5GYCc

HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SpaceMarko ... 07.06.2012. 22:08 #423298

status: user
broj poruka: 119
Vlado, sa kim ti pričaš :)? :)
Mozeš mi pomoći oko odabira ploče?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 07.06.2012. 22:13 #423299

status: user
broj poruka: 18940
zamisljam...


:: Zamislite da kupim firmu koja prodaje otpakovan HW i nema grafike sa gotovim vodenim blokom. Tek kada naucim malo bolje i kada mi EVGA bude na dohvat ruke onda cu sklopiti sigurnos sistem ali takav da budem pod vodom pod debelim klokom za koji ce mi EVGA pomoci da klokujem i pod garancijom. Ne daju meni to za Overklokovanje pa da se zezam, ja to placam a ljudima kao ASUS ne mogu. Pa ta firma mi je trazila 5 meseci ispravnu grafiku, da bi dobio u iscepanoj kutiji. Sve ostalo ce resiti EVGA a cak i da ne idem na EVGA, da kupujem Intel plocu, performanse Intel ploce bi bile dovoljno dobre da ASUS ne uzmem nikada vise
::
::
::
:: http://youtu.be/PzIN-O5GYC
::
:: HARDCORE EVGA - CORSAIR FA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 07.06.2012. 22:17 #423301

status: user
broj poruka: 728
Za X79 mislim da trebas da odaberes ASUS Extreme kako joj je ime ako nema X79 Classified.
To ti. Ja ne mogu da biram tu nista jel mene je azijatska kurva pokusala da prevari tako da ja ne bi ni kupio da je zlatna i jedino dostupna X79. Posto sam ja posle iscepane kutije dao zakletvu da necu kupiti otpakovan HW koji kruzi po svetu. Znaci X79 Classified pa Rampage Extreme ili kako se zove vec.



http://youtu.be/PzIN-O5GYCc

HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 07.06.2012. 22:22 #423302

status: user
broj poruka: 728
Ovo je ponovo spisak zasto nikada ne bi kupio ASUS.

-Mrzim sve sto dizajnira tajvanac
-Volim Ameriku
- ASUS je ruzan, ASUS je otpakovan
-ASUS ima losu podrsku, ASUS odgovara na mail posle 48h u vezi problema, ASUS nema step up program, ASUS nema familijaran odnos sa kupcima, ASUS nema Classified,
ASUS nema POSCAPS kapacitore, ASUS ima napadacki marketing a ja hocu u malo drustvo ali odabrano da ne gledam ovu djuture gomilu HW sa ekstremnim brojem falicnih primeraka.
-Mrzim firme kojima ne smes da skines kuler i da promenis pastu ili bilo sta
- Mrzim kada ispadne sraf iz nove karte, Mrzim kada se nesto prodaje tako da moze da se koristi pa vrati u kutiju i nema nikakvo opsiguranje.
ASUS ne izgleda kao nov.
A mnogo je ruzan, cyber i klinacki, onako neukusno cyber za decu.


http://youtu.be/PzIN-O5GYCc

HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 07.06.2012. 22:22 #423303

status: user
broj poruka: 18940
hehe, biseru, od svih ploca ni jednu, ali ni jednu nisam dobio sa nekom falinkom, sa necim da fali u pakovanju, i uvek proverim pakovanje pre nego sto kupim, sta bi onda rekao za intel ploce koje stizu(ne sve) u jednobojnim kutijama sa cudnim pakovanjem sirom sveta... ?


:: Za X79 mislim da trebas da odaberes ASUS Extreme kako joj je ime ako nema X79 Classified
:: To ti. Ja ne mogu da biram tu nista jel mene je azijatska kurva pokusala da prevari tako da ja ne bi ni kupio da je zlatna i jedino dostupna X79. Posto sam ja posle iscepane kutije dao zakletvu da necu kupiti otpakovan HW koji kruzi po svetu. Znaci X79 Classified pa Rampage Extreme ili kako se zove vec
::
::
::
:: http://youtu.be/PzIN-O5GYC
::
:: HARDCORE EVGA - CORSAIR FA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 07.06.2012. 22:24 #423304

status: user
broj poruka: 728
Pa zato ces ih ti kupiti a ja necu.
Samo mi reci sada nesto iskreno ali najsikrenije najiskrenije onako da se zakunes i promislis.
Sta ti mislis jel ima sanse da kupim ASUS???
Reci iskreno.
Zelim da cujem to sada.
Ja sa vama vise ne razgovaram ozbilno od kada se razlikujete od zapadnog sveta.
Reci da li mislis da ovo necemu vodi ili ne...Pazi radimo jako dobru stvar, vezbamo brzo kucanje. Ali ovako sta mislis iskreno mislis da ima sanse da kupim nesto ako mi za uvaljivanje test sampla ne daju Classigied grafiku.
Razmisljam da li da iskopiram tu rrecenbicu i da samo tak odgovaram.

http://youtu.be/PzIN-O5GYCc

HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 07.06.2012. 22:29 #423308

status: user
broj poruka: 728
Guknite jbt mora da radite zbog necega, da vidim sta mislite ima li sanse da dam 1000 din Srpskim prodavnicama za non EVGA HW. Sta mislite.Izjasnite se, ako cuitite onda treba da cutite i kda uporedjutee
Ceo svet je ceko EVGU i srecan je a bicu i ja. Sve momci sa mocnim HW.
Zadovoljni novom EVGA plocom, strucnjaci koji su je cekali jel znaju da je dobra.



http://youtu.be/PzIN-O5GYCc

HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SpaceMarko Re: ... 07.06.2012. 22:32 #423310

status: user
broj poruka: 119
Vlado ali obe firme su u Tajvanu. Ja sam mislio da ti nešto znaš :( Druga stvar ASUS ne prodaje nista direktno, ti da bi kupio nesto od ASUS komponenti distributer treba da kupi robu od ASUS-a, pa onda diler (prodavac) treba da kupi robu od distributera. I da ja mogu da ti kažem iz prve ruke da ASUS nema veze sa tvojim slučajem. Sa druge strane, ASUS je daleko bolji od EVGA, imaš i na benchu objašnjenje. EVGA je umrla odlaskom glavnog inženjera Shamina iz EVGE, sad tu rade ljudi koji koriste stari dizajn sa malim znanjem.

Baci pogled na ovo :) čovek i EVGA koji je prešao u ROG ASUS pre godinu i po dana (Shamino).

http://www.youtube.com/watch?v=fZbEqCaMpl8&feature=player_embedded

Moras da proširiš vidike, nađeš ozbiljnog dilera i vratiš se na ASUS. Ja mogu da ti navedem min 20 agrumenta zašto `ROG ASUS` na jednom primeru ploče. Mislim bavio sam se IT novinarstvom verovatno više nego što imaš godina :) Testirao sam preko 150 različitih modela matičnih ploča za svog života, imao sam preko 5 različitih EVGA ploča i sve su bile vrhunske, ali toga više nema. Shamino je prešao iz EVGA u ASUS i ROG ploče sad su bez premca (i pored toga što sad u ovom trenutku ima i jačih magova u ASUS-u od njega za inženjering).


:: Za X79 mislim da trebas da odaberes ASUS Extreme kako joj je ime ako nema X79 Classified
:: To ti. Ja ne mogu da biram tu nista jel mene je azijatska kurva pokusala da prevari tako da ja ne bi ni kupio da je zlatna i jedino dostupna X79. Posto sam ja posle iscepane kutije dao zakletvu da necu kupiti otpakovan HW koji kruzi po svetu. Znaci X79 Classified pa Rampage Extreme ili kako se zove vec
::
::
::
:: http://youtu.be/PzIN-O5GYC
::
:: HARDCORE EVGA - CORSAIR FA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 07.06.2012. 22:32 #423311

status: user
broj poruka: 18940
znas sta, mislim da kad bi se desilo nesto sa eVGA i kad bi bio prinudjen da biras nesto sto nije eVGA, onda iz inata ne bi uzeo ASUS(pojevsi gomno) nego bi uzeo ili ASRock ili Gigabyte, ali ne i ASUS, eto to mislim najiskrenije..

Ja sam srecan sto se razlikujem od zapadnog sveta, a ti idi tamo kod njih pa im se uvlaci u dupeta ako hoces zarad hardware-a, tvoja stvar.. samo cu ti reci jedno.. eVGA kao i sve kompanije sirom sveta ostvaruje profit.. zahvaljujuci ljudima kao sto si ti.. mazice te i pazice te sve dok ih zasipas parama.. zapamti to vlajko


:: Pa zato ces ih ti kupiti a ja necu
:: Samo mi reci sada nesto iskreno ali najsikrenije najiskrenije onako da se zakunes i promislis
:: Sta ti mislis jel ima sanse da kupim ASUS??
:: Reci iskreno
:: Zelim da cujem to sada
:: Ja sa vama vise ne razgovaram ozbilno od kada se razlikujete od zapadnog sveta
:: Reci da li mislis da ovo necemu vodi ili ne...Pazi radimo jako dobru stvar, vezbamo brzo kucanje. Ali ovako sta mislis iskreno mislis da ima sanse da kupim nesto ako mi za uvaljivanje test sampla ne daju Classigied grafiku
::
::
:: http://youtu.be/PzIN-O5GYC
::
:: HARDCORE EVGA - CORSAIR FA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos @imarkovic 07.06.2012. 22:36 #423314

status: user
broj poruka: 2743
Jos malo pa 10.000 postova

Jos se pitam sto ti je toliko zanimljivo da se dopisujes sa Wladom, kada ono jubilej....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 7  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs