Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
EVGA SuperNOVA NEX1500 Classified dobitnik Srbin
STRANA 2 OD 7  
eVGABandit ... 29.08.2012. 21:40 #438214

status: user
broj poruka: 409

Ja nemam babe, moje su sve i dede i babe umrle.
Da 1500W redovno 1650 OC Mode, manualno menjanje Single i Multi Rail.
Podesavanje nivoa 12V grane tipa 11.50-12.50 kao sto menjas brzinu ventilatora u CCC tako strelicom podesavas railove. Kontrolise ventilator.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Bandit 29.08.2012. 21:46 #438216

status: user
broj poruka: 4537
Pa mislio sam naaaaa > http://tinyurl.com/adc2on



________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/AS5ct

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit ... 29.08.2012. 21:59 #438219

status: user
broj poruka: 409
Ma ne bre, to kada sam bio mladji, gde sada u 33 godine sa time da se zezam.
Ja ni alkohol ne pijem.

Gledajte skor ATI5870, stari 5870 iz 2009, ili 2010 kada vec.

http://www.3dmark.com/3dmv/4213151

Tu nema prevare i tvikovanja ili nece da overi driver brljas li CCC ili NVIDIA kontrol panel.
Ne bi je dao za 2 6950 ili 6970. Nema sanse.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit NEX1500 slike 29.08.2012. 22:18 #438223

status: user
broj poruka: 409

http://i.imgur.com/dYef2.jpg

http://i.imgur.com/s2w3F.jpg

http://i.imgur.com/mvHbf.jpg

http://i.imgur.com/twCJq.jpg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats o.k. 29.08.2012. 22:21 #438224

status: user
broj poruka: 4537
Reko, mozda te ponele emocije itd.....
U svakom slucaju drago mi je sto su te izvukli za nagradu.
Zasluzio si je 100 %.


________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/AS5ct

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 29.08.2012. 22:23 #438226

status: user
broj poruka: 12785
::Da li se osecate ponosni i srecni zbog mene.

Dečko ti si bolestan, vrlo vrlo bolestan i nemam reči na tvoju muku. Bolje izadji napolje, nadji devojku, nadji život a ne da ti jedno napajanje bude vrhunac koji si postigao u životu.

Sramota stvarno, tuga i sramota.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit ... 29.08.2012. 22:26 #438229

status: user
broj poruka: 409
Stigli nervozni ASUSovi gubitnici, DirectCU TOP gubitnici.
Najlepsi je onaj dan kad je ASUS odjeban.
Sta devojka, devojka juce pita kada ce EVGA Z77 ITX da uzme to i mali Lian-Li sa ruckom.
Mislis da sme da pita za ASUS, nema sile...


http://i.imgur.com/1ELDI.png

http://i.imgur.com/yHeXB.png

http://i.imgur.com/W0ERa.jpg

Svi smo ludi i svi smo bolesni i cela USA I Classified Crew ali nam je do jaja, samo ste vi zdravi.
Ej deli ASUS maticnu plocu ko Sprinta da Novog Sada dobija, drugi flajere.

Jos jednom vam ponavljam da me slava i dobar HW nece promeniti u smislu da vas gledam sa visine, uvek cete vi biti mali simpaticni ASUSove slugice. Dajte da vam vidim FB Profil koliko imate lakjova ASUSa za slicice novih ploca.Imam neke dobre EVGA Wallapapere sutra da vam ostavim vreme je da predjete u pravi tabor. AMERICKI, Brea, Ca Saturn Street Suite B.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit ... 29.08.2012. 22:35 #438233

status: user
broj poruka: 409
Molim vas neka neko okaci temu na Benchmarku ali da napise prvo da oni sa slabim srcem i verni sledbenici ASUSA popiu bensedin. Oni su tamo kao u Aum Shinrijko sekti, zatvoreni za svet izvan ASUS, MSI, GA, ASRock, njima je dva dana po izlasku napajanja ono jos u fazi dizajna.Ljudi ne znaju za 2GHz rekord, tu nema informacija o HW nego gde najbrze kupiti ASUS.
Trka ko ce pre dodeliti vise Wau, Monstrum Zver izraza za one helikoptere sa naponskom kao stock model i isto memorije sto duvaju 80C u kuciste non stop.
Oni su na EVGA blacklisti zbog toga sto je Google zapamtio kakve teme su izbrisane sa samo novostima o njihovom HW, tacno da otvore predstavnisto ovde neko ce vam drugi morati a predstavlja njihov HW.
Zajebite to svadja ovo ono tu se brisalo ciste detaljne novine o EVGA HW koje nisu pomenute nikada. Posto je to jedini ASUSov konkurent u grafickim kartama od Jadranskog mora pa na drugu stranu do Japana tamo preko Amerike. Ne racunajuci Aziju, bliski istok i istocnu evropu tj kamenjar balkanski. E mora se pohvaliti svaki dobavljac koji je pristao da radi sa necim sto je konkurencija ASUSu ovde koji spletkari koji ne deli narodu nego onima koji pisu kazem i njihovim drugarima. Pa ja sam mogao da potrosim milione na ASUS meni ne bi ubrzali reklamaciju a ne da dobijem nesto. Dobio bi onaj koji je preskocio da napise ko drzi 2GHz rekord za GPU i koji nece da napise posle EVGA vodenog bloka nesto tipa Na ovu kartu bi drugi veliki mogli da se ugledaju, jel te recenice sus strasne, niti da napise sramota je da samo sa EVGA mozete da modujete kartu i stavljate vodene blokove i da ste pod garancijom i dok modujete BIOS i duplirate voltazu sa EVBoot. To nece nikada napisati, zato sto nema novi CPU, nema nove kartice i ploce i laptopovi.
Od sada vas molim ovde se izjasnite o napajanju sada tema govori o tome. Vise me nemojte nazivati kojekakvim izrazima bez povoda.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos Neka te sluzi... 29.08.2012. 23:40 #438252

status: user
broj poruka: 2743
Lepo ljudi kazu: `Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari...`

P.S. Koji ti je to acc po redu? Da li ce ovaj novi da ti izgura i 3 dana nakon dolaska napajanja...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Voanerges ... 29.08.2012. 23:45 #438254

status: user
broj poruka: 202



Децо, ја сам провео 10 година у Америки и само смо ЕВГА производе рабили. Тамо нема помена Асус, Асусрок, Гигабајт, итд, него само ЕВГА. Наручиш рачунар, курир дође на врата и каже: ЕВЕГА!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
groftrade .. nece da moze .. cirko .. 30.08.2012. 01:00 #438265

status: user
broj poruka: 73
Sve jesi ali srbin svakako nisi.

` dobitnik Srbin`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit ... 30.08.2012. 01:09 #438267

status: user
broj poruka: 409
Ovo je prvi Assassins Creed.
Njega uzeo da odigram pa onda ostale.
Alan Wake je bio dobar, nastavak sranje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Re: Re: Re: Re: ... 30.08.2012. 05:56 #438286

status: user
broj poruka: 4866
Ahahahahha Snoops, Bog ce da nam plati!!! xD
br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: A ko ce nama da plati sto smo morali to da trpimo? x
::
:: LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
:: G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apoll
::
:: :: pa vlado koliki im publicitet pravis sve da su ti dali svih 28 napajanja ne bi te isplatili..
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos Re: .. nece da moze .. cirko .. 30.08.2012. 09:57 #438303

status: user
broj poruka: 2743
On je eVGA Bandit...


:: Sve jesi ali srbin svakako nisi.
::
:: ` dobitnik Srbin
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 e jbg... 30.08.2012. 10:30 #438311

status: user
broj poruka: 17084
Vidim ludnica opet pocinje na berzi...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivanstojko @Poverljivi 30.08.2012. 10:54 #438322

status: user
broj poruka: 400
Neka ti je sa srecom napajnje, ipak si ti `first on Balkan`. Sad ce Mad Catz da padne u depresiju
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit ... 30.08.2012. 11:00 #438323

status: user
broj poruka: 409
On ne voli EVGA, on je mislim ASUSov fan.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit NEX1500 STIGAO 30.08.2012. 11:22 #438326

status: user
broj poruka: 409
STIGAO JE EVGA NEX1500 Classified PRVI NA BALKANU.
Sada sam Classified Crew i imam pravo da nosim tu oznaku na sajtu.
Mogu vam reci da nisam platio ni dinara za carinu ali je UPS poceo da naplacuje isporuku bilo cega kuci.
Vidim ja svi dobijaju napajanja, prvo Amerikanci i ja jos jedan lik iz Portugala koji je bio na odmoru u Svajcarskoj smo trazili tracking, cisto da znam kada ce doci. I Jacob mi da tracking u Sredu u 1h nocu po nasem vremenu ja vidim paket prosao skener u Ponedeljak u 11:15 ujutru niko me nije ni zvao. Zovnem ja njih i zena UPS Serbia mi kaze Carina vam je skinula paket, stigao je. I ja se iznerviram i krenem da im saljem mail. Sram vas bilo nas 28 smo dobili napajanje kao prezentaciju, lik na odmoru u Svajcarskoj u selindri mu kurir strancu nosio paket nije ga nasao on otisao u ispostavu malecku pokazao licnu kartu i uzeo, ljudi jedan za drugim javljaju TAX Free, samo vi mene zajebav ate, hiljade ljudi gleda u nas sta cemo da kazemo za napajanje, svio vide da sam Belgrade-Serbia i zena salje mail kao jel mozete da nam kazete nesto vvise o vasem slucaju. Ja napisem gde sam dobio pokazem slike, koja kompanija. I oni sve provere isli su na sajt EVGA i zove iz magacina lik kaze ne trebate da platite carinu mi smo mislili na troskove UPSa, djavola su mislili na troskove UPSa, UPS bi doneo kao i danas i posle kad im da racun od dodje i uzme pare. Slao sam fotokopiju licne karte tamo jel sam spremio 200e da platim. Posle mi salju mail i iz glavne ispostave na carini da sam oslobodjen jel je to kao poklon tj nagradna igra i da je to mnogo vise nego sto fizicko lice moze da uveze bez carine ali da ne treba da platim jel sam dobio. Sve su isli i na forum, kaze cenu tacnu.
Gledao listu dobitnika, kako proveravaju covece.
Ja napisao to je Americka kompanija br 1 u svetu za takve stvari, znaju da sam iz Srbije iz Beograda a nisu izabrali Albanca ni Hrvata nego Srbina vi me zezate za paket.
A stvarno znaci portugalac na odmoru u svajcarskoj je za dan dobio paket iz Nemacke samo mu licnu kartu trazili, EU covece sta je.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Wlada 30.08.2012. 11:27 #438327

status: user
broj poruka: 17084
Nauci jednom barem za sva vremena

JEL I JER SU DRUGACIJEG ZNACENJA!

Pismenost i kultura su bitniji od bilo kakvih firmi ili komponenti...
Tuga ako imas 33 godine.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit ... 30.08.2012. 11:40 #438331

status: user
broj poruka: 409
Neki lik je zamislite otvorio temu na Benchmarku i stavio link ka ovome i oni su to izbrisali da je Srbin koji je ujedno i jedan od najvecih fanova EVGA dobio njihovo najskuplje napajanje na svetu.
Svaki trag ka EVGA se mora pokriti kada su u pitanju slabio poznavaoci kompijutera. Problem je resen kod ljudi koji imaju pare i koji znaju dosta jel oni sami i du i tragaju pa nalete na one graficke pod vodenim blokovima swiftech najkvalitetnije na svetu Classified i ostalo ali za ljude koji ne znaju nista, njima da se pokrije da i dalje kao malim komunistima u Severnoj Koreji. Mada sada ima PIN pa ja znam koje je razmisljanje coveka kada vidi novu firmu i neku grafiku, da ode na sajt firme i vidi sta ima, a tamo se vidi da to nije istok.


Sutra, prekosutra stize aparat pa cu ga slikati bolje, sada ova slika.

http://i.imgur.com/JgWqi.jpg


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Wlada 30.08.2012. 11:56 #438334

status: user
broj poruka: 17084
Niko nema nista protiv bilo koje firme
ni ovde ni tamo na onom forumu,
nego protiv tebe, tj. tamo takvo ponasanje ne tolerisu,
a i ovde ides ljudima na zivce, zapitaj se malo...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit ... 30.08.2012. 12:01 #438337

status: user
broj poruka: 409
Pa nisam se ja slikao go, i nije tema ja nego napajanje. To sto sam ja dobitnik to nema veze.
Jel se objavi na Benchmarku kada CPU AMD napravi 8GHz???
Jel se objavi kada Intel napravi rekord neki???
Ali nema jos bitnije, redje i teze kada grafika napravi 2GHz, zasto???
Pa zato sto je ta firma konkurencija i da najbogatiji ne bi poceli da kupuju stvarno najbolje graficke sa najmanje RMA.
Jel se pise kada Seasonic izadje bilo koji model??
Kada CM izadje bilo koji model???
Ali nema kada izadje do sada najace PC ATX napajanje na svetu totalno nove generacije. Zato da ljudi ne bi mnogo cackali po sajtu te firme.
A jel se napise kada ASUSov najaci model bude trunku bolji od EVGA sredjnjeg R4E vs X79 FTW. Sto se ne pise o X79 Classified i da EVGA ima jos jednu klasu visu od toga koja je jednaka sa cenom kao R4E. Mogu da nabrajam do ujutru tako.
Vi mislite da pojedini ljudi da ih ne nabrajam stvarno imaju kuci to sto im pise, ne da znate sta su sve imali i dobili i o cemu su i kako pisali. Ta pojava je ja mislim najizrazenija kod Srba, oni su zbog vekovnog siromastva navikli na to. To im je u krvi i vise i ne razaznaju sta rade.
Zamislite ja da sam uzeo maticnu plocu ASUS malu sta bi sada imao, NEX1500 Classified, djavola, EVGA Z77 FTW djavola.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Wlada 30.08.2012. 12:10 #438338

status: user
broj poruka: 17084
Sve se to objavi, problem je nacin na koji TI to objavljujes.

Vredjas, pljujes i ljude i druge firme. To je problem.
Ti. Ne Evga.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit EVGA NEX1500 Classified 30.08.2012. 12:13 #438341

status: user
broj poruka: 409
Ne objavi se nista od toga. Nigde nema Kingpin napravio 2GHz na EVGA GTX680 Classified. Trazi na Benchmarku ne znaju ljudi, mada znaju svi sada jel citaju druge forume ali da je Benchmark jedini ne bi znali za to.
Da ne pricam detaljisanje o koliko se vise napise od DCII nego o Classified modelu.
Trazi pa ces da vidis. Ima Google.

Jel znate da jedini lik kome se videlo da je bilo krivo sto su mene izvukli je neki Hrvat ne znam ga nisam ga sreo ni pre ni posle na sajtu. Vidim da ima X79 FTW i jos ne znam sta.

I sada posto sam ja pre nagradne igre dao komentar, svi su pitali u vezi nagrade sta kako, gde, itd a ja pitao za napajanje i dao komentat Ja Nikada nista nisam dobio pa me prema tome vise zanima tezina, koji je ventilator unutra i da li staje u Obsidian 650D zbog rucke nazad. Jel se tih prvih dana cinilo da je to samo za ovako Bench klupu a da ostali manji modeli ce biti za kucista.

I posle kada smo dobili kada je nastala histerija on se setio toga i odgovorio na taj komentar, bolodvao ga i kao Pa eto sada ces moci sam da saznas to sto si pitao.


Ali je ipak cestitao, i ja pogledam ko je kada vidim Croatia.
Davno je to bilo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit ... 30.08.2012. 12:30 #438354

status: user
broj poruka: 409
Imaju neki likovi na EVGA Forumu po 2xHX1000W napajanje zbog konfiguracija moraju dva, zamislite kako bi njima leglo ovo napajanje. Auuu bruka, ali jbg.
Ma sta Ameri imaju kesa kupice oni, oni sve to nekim karticama pa otplacuju, vecito u minusima. Kao nemam pare, a drugi kaze, ma imas nesto na kartici sigurno je ostalo...:)

http://i.imgur.com/2ugg6.jpg

Ne mozete da zamislite kakav je kabl ovaj prema onome debelom od Seasonic X.
Ali i Seasonic ostaje kod mene.
Ja ne vredjam nikog ovde je vise puta bilo price o tome kako sam gutao najgore uvrede a cutao. A nisam se spustao na taj nivo. Problem je istina, problem je sto se narodu servira kao najbolje nesto sto nije najbolje. Moze se reci da je vrh, da je odlicno, da je konkurentno ali u vecini stvari ono je bolji izbor i bolje. A to se krije i to ja prezirem. Svako zna da je vecina ASUS maticnih ploca mozda bolja od EVGA, ja sam to znao od CH4F, nije bolja od X58 serije EVGA od ostalih vecina ASUS ploca jeftinijih je bolja od nekih skupljih EVGA ploca ali to je samo zbog software i BIOSa i sto u EVGA radi manje ljudi, inace delovi u plocama su neuporedivo bolji u EVGA i naravno EVGA ima te skuplje segmente koji su konkurentni i najcesce prednjace. Ali ASUS ploca od 150e je kao EVGA od 220 nekada i bolja, ali Classified je nesto drugo i bez konkurencije, a graficke nisu ni prineti znaci.
Pa ljudi EVGA GTX580 Classified imaju 70C temp u igricama, juce sam to video, temu o tome i raspravu, nisam mogao da verujem, jedan sa 75 mislim da mu je toplija, a mrvu je klokovao. Zatvorena karta, naponska znaci mislio bi voda je nece oladiti, duplo memroije, mislio bi usijace se kada se klokuje, ali ne temp su kao ASUS DCII, samo sto onaj bije vazduh u kuciste a ona ne, prednost je sto je EVGA bucna kao referetne a mnogo hladnija od referentnih zbog velikog kulera a ova tiha, ali ima manje memorije i losiju naponsku. Ja recimo da sam najzagrizeniji fan ASUSa ostao, znate da sam ja iskljuciv bio za ROG meni je trebao upgrade sada ja ne bi imao da kupim plocu, ja mATX necu, ko zna nasla bi se neka sa LN2 sesije kod mene kada bi poskidali onaj gel sa nje i ostalo i preuredili nasla bi se Extreme za mene, inace da sam ASUS Fan ne bi imao sta da kupim a zelim Z77 hocu 510/550 brzine SSDa na SATA III a ne 350/400. Hocu PCI-E 3.0, brzi USB za flash i externi, a mATX mi ne odgovara necu 20-30 cm kablova sa svake strane do ploce u velikom kucistu koje je skoro kao Big Neki. Nisam ASUS Fan ali da jesem ne bi sada pravio upgrade. A sada ide prica Gene je najbolja, rastura, ubija, jel ostalih nema.
Mada pitanje i ko bi kupio. Meni najvise pase ovaj E-ATX sada to je velicina FTW ploca i Maximus 4 Extreme.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 7  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs