Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
`Sin Željka Mitrovića kolima usmrtio devojku u Ustaničkoj?`
STRANA 2 OD 8  
VMARC Re: Da je kocio kao sto nije 19.07.2013. 19:20 #505549

status: user
broj poruka: 9369
Iza X6 ne ostaju tragovi kocenja.
Jedini nacin da se na tom mestu vozi preko 100 jeste da su oba semafora pre krivine otvorena. Inace, bez obzira na snagu automobila, ne moze iz starta navuci tolku brzinu.
Dakle, ili je sa 100 proleteo kroz crveno, ili je devojka pretrcavala na crveno.

PS. Ja tu cesto vozim preko 100, pa zato i znam. Jednom me je i radar uhvatio 500m nize od autobuske stanice, na 115
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: Pri toj brzini ostali bi tragovi kocenja
:: br>http://tinyurl.com/ch3mu7j
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
un1 @vmarc 19.07.2013. 19:40 #505551

status: user
broj poruka: 320
Samo jedno pitanje, kako ne ostaju tragovi kocenja iza x6?


P.S. bas imas cime da se hvalis.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict VMARC +1 19.07.2013. 19:55 #505553

status: user
broj poruka: 4515
Ta 2 semafora od pesackog su na max 40 metara. Tako da ili je frajer prosao kroz 2 crvena ili je bilo zeleno a devojka pretrcavala.





:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mirko78 Re: Re: Da je kocio kao sto nije 19.07.2013. 19:58 #505555

status: user
broj poruka: 419
Pa ok naravno jer je prvi semafor 20 metara iznad pesackog, ali ako krenes sa semafora kod osnovne skole mozes navuci 100 bez problema. Ali koji ce ti ta brzina po gradu, narocito da prolazis 100 u krivini gde je pesacki pored nekoliko polaznih stanica gde ljudi uvek trce na bus. Kao sto ti je Un1 rekao i nije ti to bas za hvaljenje.


:: Iza X6 ne ostaju tragovi kocenja
:: Jedini nacin da se na tom mestu vozi preko 100 jeste da su oba semafora pre krivine otvorena. Inace, bez obzira na snagu automobila, ne moze iz starta navuci tolku brzinu
:: Dakle, ili je sa 100 proleteo kroz crveno, ili je devojka pretrcavala na crveno
::
:: PS. Ja tu cesto vozim preko 100, pa zato i znam. Jednom me je i radar uhvatio 500m nize od autobuske stanice, na 11
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: MacBook Pro 13-inch: 2.5GH
:: with Retina displa
:: 2.5GHz dual-core Intel Core i
:: Turbo Boost up to 3.1GH
:: 8GB 1600MHz memor
:: 128GB flash storag
:: Intel HD Graphics 400
::
:: :: Pri toj brzini ostali bi tragovi kocenja
:: :: br>http://tinyurl.com/ch3mu7j
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z I ako je pretrčavala na crveno 19.07.2013. 20:01 #505556

status: user
broj poruka: 1620
to njega ne oslobađa krivice ako je vozio 100 na sat...kažu da je tu 40 ograničenje, brzina pri kojoj bi možda mogao da prikoči ili je izbegne...
GA-790XTA-UD4, Phenom II 955BE, 12Gb DDR3, MSI 7950 TFIII, WD Black 1Tb, Audigy ES, TT ToughPower 675W, CM Gladiator 600, Dell S2340L...
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 19.07.2013. 20:10 #505557

status: user
broj poruka: 3796
Citam komentare po internetu o svemu tome i sada mogu bez trunke sumnje potvrditi da nas narod ``zivi`` za ovakve situacije. Svi bi oni da lincuju mladog balavca, koji ne zna dupe da obrise, a kamoli u koji je auto seo i kako je vozio na najopasnijoj deonici u Beogradu. Koliko se mrznje, zavisti i prljavstine oseti u piskaranju ovog napacenog naroda, pa to nije normalno. Smesno mi je kako se sve to izjavljuje sa ogromnim mudima preko interneta, a niko od njih nije uzeo daljinski i iskljucio cirkus koji im se servira... Ili ako ne gledaju, onda njihovim roditeljima, jer sam proveo mnogo vremena po domacinstvima i zapazio da 80% starijih ljudi sa elanom gleda repertoar ruzicastog programa.


Pitam li se samo da li je Zeljku jasno u glavi da je sada ovaj repertoar ipak popularniji i da su upravo ovo situacije za koje nas narod dise punim plucima, nego one bljuvotine koje im je on pustao na programu...







:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CuMsHoT au 19.07.2013. 20:18 #505558

status: user
broj poruka: 259
Realno ko god da je ucinio ovako nesto treba da odgovara.Sve je vise mladih i bahatih vozaca,skoro jedan umalo nije na pesackom zbrisao moju devojku dok je setala psa.Slepac u dzipu preticao autobus a nema cirka ni 20 godina.Svi koji sedaju u besna vozila a mladi su vozaci su potencijalne kamikaze na putu!

do not fear CuMsHoT is here :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 19.07.2013. 20:32 #505559

status: user
broj poruka: 4739

Tuko bih ga dok trun ne ostane. I slične.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC I ne hvalim se 19.07.2013. 20:33 #505560

status: user
broj poruka: 9369
Samo nisam licemer. Bas me zanima ko bi od vas moralista vozio X6 po ogranicenju. Imao sam veliko zadovoljstvo da vozim X6 X-Drive 3.5d, i taj auto nema pojma sta je 100 na sat.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem +1 19.07.2013. 20:37 #505561

status: user
broj poruka: 3796
Bolje da je iskren, nego da se proserava kao pola njih po netu...
Plus sve vreme pricate o terenskom vozilu koje je tromo i tesko kao tenk, sta ja onda da kazem kada sednem na 200 konja i 200 kila? :)


:: Samo nisam licemer. Bas me zanima ko bi od vas moralista vozio X6 po ogranicenju. Imao sam veliko zadovoljstvo da vozim X6 X-Drive 3.5d, i taj auto nema pojma sta je 100 na sat.
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: MacBook Pro 13-inch: 2.5GH
:: with Retina displa
:: 2.5GHz dual-core Intel Core i
:: Turbo Boost up to 3.1GH
:: 8GB 1600MHz memor
:: 128GB flash storag
:: Intel HD Graphics 400
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 19.07.2013. 20:38 #505562

status: user
broj poruka: 4739

I onda bih odneo delove roditeljima i rekao evo sta ste uradili.

@VMARC
Ovo je bas tema da se hvalis sta si vozio. Sta god da je, za prekoracenje bih ti odsekao nogu na gasu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem matori... 19.07.2013. 20:43 #505564

status: user
broj poruka: 3796
Nemoj da glumis tu nekog kaludjera molim te, ako stvarno mislis to sto pricas, onda nisi seo na brzi bajs, a kamoli motorno vozilo. Kada budes shvatio da je povisen adrenalin, isto kao i orgazam(nerealno stanje svesti) onda mozes nesto napisati povodom te teme.


::
:: I onda bih odneo delove roditeljima i rekao evo sta ste uradili
::
:: @VMAR
:: Ovo je bas tema da se hvalis sta si vozio. Sta god da je, za prekoracenje bih ti odsekao nogu na gasu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Jos jednom ponavljam da se ne hvalim 19.07.2013. 20:49 #505565

status: user
broj poruka: 9369
Nemoj biti glup, pokusaj da shvatis sta pisem. Kada bih krenuo da se zaista hvalim, to bi bilo veoma neukusno, jer bi me dobar deo vas forumasa usled raznoranih frustracija zamrzeo. Ne pada mi na pamet.

Ko je od vas imao priliku da vozi automobil jaci od 200ks? Zelim svakom da sedne u X6 i da ga vozi dugo. Samo budite iskreni ka sebi kada izadjete puni adrenalina da ste ipak vozili preko 100 ... .-)

PS. Ne opravdavam ga, decko MORA na robiju.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: matori... 19.07.2013. 20:51 #505567

status: user
broj poruka: 9369
Hvala na razumevanju.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: Nemoj da glumis tu nekog kaludjera molim te, ako stvarno mislis to sto pricas, onda nisi seo na brzi bajs, a kamoli motorno vozilo. Kada budes shvatio da je povisen adrenalin, isto kao i orgazam(nerealno stanje svesti) onda mozes nesto napisati povodom te teme
::
::
:: ::
:: :: I onda bih odneo delove roditeljima i rekao evo sta ste uradili
:: ::
:: :: @VMAR
:: :: Ovo je bas tema da se hvalis sta si vozio. Sta god da je, za prekoracenje bih ti odsekao nogu na gasu
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 19.07.2013. 20:55 #505569

status: user
broj poruka: 4739

Naravno da stvarno mislim. Samo idiot bi se zajebavao u ovakvoj temi.
Sedao sam za sta hoces i nisam svrsavao gazeci nikoga.
Ako stvarno mislis to sto pricas treba da se lecis i nikako da izadjes dok ne zaseda veoma strucan konzilijum.
Idu u pustinju pa tamo vozi kako hoces pa ubi sam sebe povisenim adrenalinom i orgazmom.
Koga budem video da se izivljava po gradu, gotov je.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Nemojte koristiti licne tragedije u politicke svrhe 19.07.2013. 20:56 #505570

status: user
broj poruka: 7694
Najveca je tragedija porodice te devojke pa onda Z.Mitrovica i njegovog sina.Nemojte misliti da Mitrovic nema licnu tragediju zbog ovog.Iako ne cenim Pink cinjenica da je to gledano.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prashinar Za adrenalin i ostale fore što dižu muškost 19.07.2013. 20:58 #505571

status: user
broj poruka: 517
postoji vreme i mesto. Voženje auta 100km/h u gradu sa dva miliona stanovnika je idiotizam :] Ako je ograničenje 40, onda je ograničenje 40, a ne 100. 10-20km/h preko je neka tolerancija, zavisno od uslova puta, poznavanju istoga i mogućnosti vožnje i vozila. Imate kod Mirka `SAT propast` Alvirovića stazu pa divljajte tamo. Ili lepo kako to rade u nekim auto klubovima nadjete usamljenu saobračajnicu.

Adzem, bajs nije motorno vozilo :]

VMARC, evo ja prvi ne bih vozio to čudo preko 100km/h. Ne volim nešto džipove, i ne osećam se bezbedno jureći u nečemu tako velikom preko 100km/h :D Neki M36, WRX STi, EVO, S16, Type R to već može, ALI ne u naseljenom mestu :]


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: Nemojte koristiti licne tragedije u politicke svrhe 19.07.2013. 21:04 #505573

status: user
broj poruka: 4739

Nijedna njegova tragedija ne moze a se meri sa tragedijom zemlje koja ima Pink.
Mozda je doslo vreme da ta prokleta svemirska ravnoteza krene na posao.

:: Najveca je tragedija porodice te devojke pa onda Z.Mitrovica i njegovog sina.Nemojte misliti da Mitrovic nema licnu tragediju zbog ovog.Iako ne cenim Pink cinjenica da je to gledano
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC OK ako ste iskreni 19.07.2013. 21:04 #505574

status: user
broj poruka: 9369
A ako lazete, lazete samo sebe.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mirko78 re 19.07.2013. 21:05 #505575

status: user
broj poruka: 419
To je super sto pricate o adrenalinu, ja vozim Xsaru VTS od 2005-e i sto se tice potezanja dobijao sam BMW-e ali samo na autoputu. Po gradu sam penzioner i ne idem brze od 50-60.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 19.07.2013. 21:09 #505577

status: user
broj poruka: 4739

Ma naravno da sam iskren. Zato ti iskreno preporucujem da se lecis ili ce se i tebi desiti da napravis tragediju sebi i drugima. Za odvikavanje od jurcanja postoje tretmani i terapije kao sto postoje za sve druge zavisnosti. Raspitaj se dok ne bude kasno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Odlazim sa teme, dok se nisam ispovracao 19.07.2013. 21:15 #505578

status: user
broj poruka: 9369

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 19.07.2013. 21:37 #505579

status: user
broj poruka: 18930
platice za ono sto je uradio i to je to, definitivno, jako mi je zao zbog nastradale devojke.. ali moram nesto da primetim obzirom da vozim po ceo dan, juce kada sam skretao iz Takovske desno u Ilije Garasanina (zeleno za vozila, zel. za pesake, vozila naravno obavezno pustaju cak i da je crveno pesacima jer su ludi), i gledam otac gura kolica sa detetom, gleda tamo negde, zija, bleji, dok prelazi ulicu, zena gleda u njega i prica mu nesto dok prelazi ulicu, NE GLEDAJUCI uopste sa strane, ne mogu da prestanu da pricaju na 5 sekundi, samo je pogledala u zeleni semafor za pesake, prelazi automatski, tako i otac sa kolicima, ne gledajuci apsolutno ich ih ne zanima da li slucajno neki auto moze da naleti, ne daj boze.. ma jok, uprkos svim desavanjima, ubistvima kolima, uprkos svemu, uprkos tome sto gura kolica.. da ne pricam sve ostale pomahnitale pesake koje mrzi da cekaju zeleno, koji ZURE (brze od zivota), koji idu kao muve bez glave i svuda prelaze van pesackog, na crveno itd itd itd po celom gradu!

Ne branim nikog, daleko od toga, uvek je vozac kriv, i uvek MORA obavezno da pusti pesaka, bilo njemu crveno ili ne, uopste nije bitno, ali definitivno ne paze uopste, ni malo.. a najvise me nervira kada mene pesak rukom propusta na pesackom prelazu, to isto moze da bude opasno kad dodje do nesporazuma..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman `Koliko se mrznje, 19.07.2013. 21:41 #505580

status: user
broj poruka: 1187
zavisti i prljavstine oseti u piskaranju ovog napacenog naroda, pa to nije normalno.`


Ako `mladi` balavac i ne bude `linčovan`, što po svemu sudeći i neće, hoće li to oživeti preminulu, ili će, možda, `napaćeni narod` dobiti svoju dozu `zavisti i prljavštine`, time što će to po preporuci, `iskusnog` , jednostavno `to isključiti`..?

`...jer najveći je zakon čovečiji, živet, ma i kako bilo...`




`There`s someone in my head, but it`s not me?`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 19.07.2013. 21:48 #505581

status: user
broj poruka: 4739

Markovicu, ima takvih budala od pesaka, naravno. Oni se nece opametiti dok im se nesto ne desi. I njih bi na kliniku.
A ti sto te pustaju da prodjes prvi, njima ili se nesto vec desilo, ili su oprezni po prirodi.

VMARC, ostani i baci peglu. Mozda to jednom spase i tebe i druge.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 8  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs