Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
`Vanzemaljci nas posećuju, ali se plaše nuklearnog oružja`
STRANA 2 OD 7  
Miletic Re: `Vanzemaljci nas posećuju, ali se plaše nuklearnog oružja` 04.01.2014. 12:28 #535326

status: user
broj poruka: 221

:: Heljer je za TV-stanicu `Rusija danas` izjavio da postoji `duga istorija`NLO-a i da su aktivnosti vanzemaljaca povećane poslednjih nekoliko decenija, tačnije od momenta kada su Zemljani izumeli atomsku bombu.
::
:: `Oni se mnogo boje da bismo mogli da budem dovoljno glupi da ponovo počnemo da upotrebljavamo atomsko oružje. To bi bilo veoma loše i za nas i za njih`, rekao je on.
::
:: Heljer je na poziciji kanadskog ministra odbrane bio 60-tih godina prošlog veka - tokom `Hladnog rata`, i već niz godina upozorava da `nismo sami u svemiru`.
::
:: “Istorija NLO-a je duga i naravno da je njihova aktivnost učestala proteklih decenija, s obzirom da smo stvorili atomsku bombu. Vrlo su zabrinuti zbog činjenice da bismo je mogli upotrebiti ponovo i zbog činjenice da je kosmos jedan i šta god se dogodi u jednom njegovom delu ima uticaj na ostatak. Prestravljeni su mogućnošću da budemo dovoljno glupi i ponovo bacimo atomsku bombu. To bi bilo jako loše i za nas i za njih”, raspričao se bivši ministar, ne pružajući pritom dokaze za svoje tvrdnje.
::


Nesto ovi vanzemaljci imaju bas puno strpljenja...
https://www.youtube.com/watch?v=9U8CZAKSsNA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
knele88 blblblb 04.01.2014. 12:33 #535327

status: user
broj poruka: 450
Opet rasprava na čuvenu temu jesmo li sami...
Što se tiče A-bombe, verovatno da im smeta jer ako ih ne ošteti udarni talas radijacija deluje i na njih ipak su živa bića......

Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ..... 04.01.2014. 13:13 #535329

status: user
broj poruka: 18940
eh, koliko samo ima izdanja biblija.. a ona prava je odavno `spaljena`.


:: Nemojte citati ateisticke glupe knjige. U Bibliji lepo pise da postoje i drugi svetovi koje je Bog stvori
:: I nauka je objasnjena u Bibliji.Za druge svetove pise samo: a djavo ce pokusati da prevari i vasionske svetove.znaci da ih ima,ali dali je djavo uspeo da ih prevari i dovede na zemlju,vrlo moguce
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antimatery Re: `Vanzemaljci nas posećuju, ali se plaše nuklearnog oružja` 04.01.2014. 13:17 #535330

status: user
broj poruka: 997
Pa jeste istina je!

Evo bas upravo sedim sa jednim ispijam kahfu sa rahatlukom i zali mi se jadnicak, zali dan kad je dosao u nas suncev sistem....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toyboy Re: Re: `Vanzemaljci nas posećuju, ali se plaše nuklearnog oružja` 04.01.2014. 14:52 #535350

status: user
broj poruka: 60
Idemo gazi boraniju, kad dostave nesto `cvrsto/kruto`, onda cemo da pricamo, a ne izjave kvazi wodo/dipl/inz/dr/strucnjaka, koji se uvek dosete kako da `muzu` narod kroz teorije zavere i/bez bogatijeg recnika/elokvencije. Auuuu kako je on pametan, auuuuu pa jos nosi fino odelo, auuuuu sto mu je pedigre, jos samo da ih `pelcuju protiv besnila` :) :) :)...


::
:: Nesto ovi vanzemaljci imaju bas puno strpljenja..
:: https://www.youtube.com/watch?v=9U8CZAKSsNA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd Re: Re: Nismo sami ... 04.01.2014. 21:45 #535394

status: user
broj poruka: 2155

(Scully)

Teorija je dokazana, to sto ih ne vidimo mi `obicni robovi` ne znaci da nisu tu.

Ako pratite samo malo TV videcete dokaze da postoje uslovi za zivot van zemlje,a ako zakopate malo dublje nacicte i koknkretne dokaze.

(Mulder)

Nemoj da verujes u stereotipe, niko ne kaze da su mali zeleni sa ogromnim ocima ( kao kad sumar kenja u mraku kod drvera :) ).

Licno mislim da nikad necu videti `vanzemaljce` a sto bi ih i video, ako imaju mogucnost da dodju do nas iz velike daljine sta bi ih nateralo da se otkriju celome svetu.Kad covecanstvo ima sta da im ponudi ili tehnoloski toliko napredno bude da svako moze da ih otkrije tad cemo i da ih vidimo.



(Ja)

Da zivot van zemlje postoji u to sam siguran, samo je pitanje koliko je daleko i koliko je tehnoloski/bioloski razvijen.

Na primer bakterije na marsu postoje, eto dokaza da zivot van zemlje postoji, e tu nastaju teorije i mastanja, ako postoje bakterije na marsu sigurno negde postoje viseceliski organizmi, a ako oni postoje onda postoji i njhihov DNK i tako dalje se razvijaju teorije koje stvaraju visokobudzetske filmove,serije, knjige.

Ali sam siguran da ovi nasi sa Zemlje nesto prckaju po svemiru i da su jako uplaseni, sta su videli i nasli, a mozda su samo mnogo pohlepni i sebicni da bi to otkrili svima.Lakse je biti prvi u selu nego poslednji u gradu .)

:: Ja verujem u nauku (Scully). Naucno je dokazano da postoje `forme` izvan zemlje sa odredjenim aktivnostima (monotonim pokretima), ali ne sa superiornom inteligencijom, sta vise, u pitanju su materije, neki neobjasnjivi oblici, pokreti i to je sve ljudi (Mulder) veruju u vanzemljace zelene boje sa velikim svetlecim glavama, crnim ocima bez zenica itd., to nije zabranjeno naravno, ima dosta filmova, animacija, moze tu da se pogleda u bilo koje doba:)
::
:: ::
:: :: Ja takodje delim misljenje da nismo sami u svemiru
:: :: Coveciji um je ogranicen na 4 dimenzije
:: :: Visina,sirina,duzina I vreme
:: :: Tesko shvata beskonacnost svemira
:: :: Zivot sigurno postoji u nekoj formi I obliku
:: :: To sto je nama potrebna voda I vazduh mozda nekom nije.
:: :: Mozda to nama nije ni dozvoljeno da znamo
:: :: A mozda smo samo neki eksperiment I zivimo u velikom bratu
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lesenje ... 05.01.2014. 03:18 #535425

status: user
broj poruka: 156
Tom ministru odbrane samo fali deo kada je `mrmot umotao cokoladu....`


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 05.01.2014. 05:05 #535430

status: user
broj poruka: 4740

Stvarno ne mogu da verujem sta sam sve procitao u ovoj `temi`. Zaista, ne mogu.

Kad neki od vas kojima su dostupni racunari i internet pisete i razmisljate tako, kako li je tek s onim drugima.
Ne smem ni da pomislim.

Ne zelim da prolazim kroz pojedinacne slucajeve i dajem kontra-argumente za svaki posebno, i ako sam inace dosledan u tome da izjava bez argumenata nema validnost, te ih uvek navedem.

Ali sada sam potpuno skrhan. Ova `tema` mi je pokazala svu dubinu tragedije ove zemlje.

______________________________
The finest AV http://goo.gl/aradKv


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Dubina tragedije? Dno dna. 05.01.2014. 12:41 #535450

status: user
broj poruka: 417

Shta retji a ne smoriti se...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman `I VANZEMALJAC U VLADI SRBIJE ` 05.01.2014. 14:12 #535459

status: user
broj poruka: 1187
Roswell, New Mexico,USA
Specijalno za `PC Berza`

`U ovom gradiću, poznato po čestim viđenjima NLO-a razgovaramo sa visokim dužnosnikom američke avijacije, gospodinom Di-Bijom. Di-Bi je naše gore list, pa nam otkriva kako je on već decenijama zvanični tumač u susretima vanzemaljaca i američke vlasti. Kako kaže, telepatski jezik vanzemaljaca je najbliži srpskom.
Uz pomoć zavičajne šljivovice Di-Bi nam otkriva da ovih dana vanzemaljci planiraju i susret sa srpskom vladom. Namera im je da prenesu njihova iskustva u smanjivanju broja penzionera. Naime, oni su uspešno rešili to pitanje, iako je tamo za sve građane obezbeđena besmrtnost tj. večni život. Oni nemaju više od jedan odsto penzionera i pored toga što se u penziju odlazi sa navršenih 500 godina života odnosno 300 godina radnog staža. Jer ćim se pređe dozvoljeni minimum primenjuje se zamrzavanje viška penzionera, tj. njihova hibernacija na par stotina godina.
Čak su spremni da našoj vladi ustupe njihovog stručnjaka krepkog hiljadugodišnjaka, sveže odmrznutog, izvesnog Krionikobabicha, pa i da doniraju odgovarajuću opremu.`


`There`s someone in my head, but it`s not me?`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rynskelath logika 05.01.2014. 15:26 #535462

status: user
broj poruka: 484
sluziti se svom logikom koju imamo:
Mi postojimo, dakle nemoguce je da smo se od toliko milijardi da ne kazem i vise planeta jedino mi na ovoj usranoj planeti razvili...

Neko je rekao da na marsu postoje bakterije, eto, dovoljan dokaz da negde van zemlje postoji neki zivi svet (i te bakterije su vanzemaljci ako cemo tako da se izrazavamo posto ne zive na planeti zemlji)

Sto se tice razvijenoscu neke civilizacije na nekoj planeti, verovatno da postoje civilizacije koje su razvijenije od nas ali sam siguran da postoje i civilizacije koje nisu (npr. da jos uvek zive u nekom njihovom kamenom dobu (iako se to tamo mozda ne zove tako)).

Mozda se neko boji nas, a mozda se i mi nekoga bojimo... jbg, nikada ne mozes reci da smo jedini u svemiru, to bi bilo toliko debilno razmisljanje kao kada bi sada rekli da je zemlja PLOCA!

You can`t hurt me, hell, i can`t even hurt me.
Electricity couldn`t kill me, Games couldn`t kill me, Internet couldn`t kill me.
Did you really think your little jokes were going to kill me?
I`m done with the winning cause i`ve already won.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Mars 05.01.2014. 15:33 #535463

status: user
broj poruka: 4866
Na Marsu postoje i korita, svuda na planeti, sto ukazuje da je Mars nekada imao vodu, reke, jezera...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Hmmmm... 05.01.2014. 15:47 #535465

status: user
broj poruka: 417

Debilno je isto tako tvrditi da ih ima. Niti jedna od dve opcije nema dokaze, s tim sto je na strani verujucih da dokaze pribave.
No, najdebilnije je verovati `dokazima` iz shou programa Drevni Vanzemaljci i vrhunskim tajnama otkrivenim na youtube-tu ili freek sajtovima posvecenim ufo problematici, shegi i poshalicama.
Drago mi je da u ovome sto drzavom zovemo ima ljudi kojima je najveci problem vezan za svetske zavere, sa ili bez malih zelenih. Voleo bih da dostignem taj nivo licne evolucije, te uspem da zaboravim svakodnevne probleme i okrenem se vecim stvarima, bas kao vi. Bravo!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rynskelath @sashai 05.01.2014. 18:04 #535471

status: user
broj poruka: 484
I sad si ti kao pametan, samo ti imas probleme, ajde molim te. Svi mi zivimo na najvisoj lestvici i kenj*mo po ostalima, pricamo o vecim temama koje ti (ne) mozes da zamislis.
Dosli smo ovde da bi pricali o IT-u, nauci i mnogo cemu. Ovo donekle spada u nauku, ti ocigledno mozes da pricas kao 80% Srba da smo jedini u svetu. Logika, logika koju ti ocigledno nemas je da je NEMOGUCE da si samo ti evoluirao od tamo neke amebe preko majmuna do osobe koja si sada.

Zar stvarno mislis da je od toliko milijardi zvezda samo Zemlja uspela da oformi ozonski omotac? Mozda tamo negde postoji nesto slicno ovome, mozda nemaju ozonski omotac, mozda imaju neki drugi, mozda cak ni ne disu ili disu nesto drugo...
Pa jesu li kod nas u okeanu otkrili mikroorganizme koje ne koriste kiseonik??? Sad ces ti da mi pametujes kako je debilo smatrati da tamo negde postoji neka druga vrsta...

Mozda postoji i u okeanu neka vrsta za koju mi ne znamo samo zato sto su previse duboko...
Svi se mi okrecemo svemiru i njegovoj beskonacnosti a ni 20% okeana i zemlje nismo pretrazili...

You can`t hurt me, hell, i can`t even hurt me.
Electricity couldn`t kill me, Games couldn`t kill me, Internet couldn`t kill me.
Did you really think your little jokes were going to kill me?
I`m done with the winning cause i`ve already won.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Dobro uradjena kompjuterska animacija cuvenog incidenta u Rendlesham-u UK 05.01.2014. 18:42 #535477

status: user
broj poruka: 7695
https://www.youtube.com/watch?v=UtTrly6DmRo

`Ono u sta sam nekad verovao ,vise ne verujem i cemu sam bio svedok ,prkosi svemu
sto sam ikad mogao zamisliti `
Oficir James Penniston u izjavi za ABC,inace ucesnik ovog UFO incidenta


http://www.nickpope.net/bentwaters-ufo-incident.htm
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Hmmmm... 05.01.2014. 20:12 #535493

status: user
broj poruka: 4420
Pa ti si onda krenuo nadole sto se evolucione lestvice tice i srecno ti bilo.

Evo UFo snimljen na Medjunarodnoj Svemirskoj Stanici

http://www.youtube.com/watch?v=oWKio0_jQgE&list=UUMaQs9dviyckAzR2lLwGE9Q

KOga ne mrzi nek odgled avideo sa ovog kanala gde lik uz pomoc naprednijih forenzickih metoda sto se tice image filteringa prikazuje gradjevine i strukture na Mesecu.

::
:: Debilno je isto tako tvrditi da ih ima. Niti jedna od dve opcije nema dokaze, s tim sto je na strani verujucih da dokaze pribave
:: No, najdebilnije je verovati `dokazima` iz shou programa Drevni Vanzemaljci i vrhunskim tajnama otkrivenim na youtube-tu ili freek sajtovima posvecenim ufo problematici, shegi i poshalicama.
:: Drago mi je da u ovome sto drzavom zovemo ima ljudi kojima je najveci problem vezan za svetske zavere, sa ili bez malih zelenih. Voleo bih da dostignem taj nivo licne evolucije, te uspem da zaboravim svakodnevne probleme i okrenem se vecim stvarima, bas kao vi. Bravo
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai ... 05.01.2014. 20:35 #535499

status: user
broj poruka: 417


Samo napred. Verujte ako vas to pali. Dok ne dodju u emisiju Zikina Sharenica, ne postoje za mene. Neko vec rece da je tu puno izjava tipa `mozda`, `verovatno`, `najverovatnije`, `moze biti`...
Malo se raspitajte i otkricete zanimljivu pojavu da svi ti `svedoci`, koji su radili u amerikanskoj vojsci ili nekoj od agencija, sasvim slucajno imaju napisanu knjigu, a sve te izjave izlete neposredno po izdavanju tog shtiva punog epohalnih otkrica. Knjiga je izasla, treba je ljuljati, pardon... Prodati sto vecem broju frikova (izvinite mlada i malo starija gospodo, ali frik je jedini naziv za ekipu punu dokaza o postojanju vanzemaljaca, skupljenju na youtube-tu i inim ufo frik sajtovima. Vratimo se na prichu o pripadniku vojske US of A ili neke supertajne agencije u bilo kojoj zemlji sveta, sasvim slucajno, gonjen zeljom za istinom, objavljuje knjigu epohalne proze. Elem, prvo i osnovno, oni NIKADA ne smeju da odaju stvari koje su TOP SECRET. Chak i da pomisle na to, zanemare da su se obavezali na cuvanje tajne, pozele da prichaju ili chak napishu knjigu o tome... Pa, nesrece se dogadjaju, zar ne?
Naravno, niko vam ne brani da lupetate gluposti koje veze nemaju sa istinom.
Ej, nemam ja mnogo vremena za frikove i nemam nista protiv toga da verujete u sta god zelite, ali ako moze malo racionalizacije, ok? Neko reche da ne verujem da postoje, negde tamo. Verovatnoca je velika da ih ima, chak mora da ih ima, ali necete ih naci na youtube i slicnim sajtovima. No, pishem ja ovo za dz, jel da?
Pozdrav normalnima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: ... 05.01.2014. 20:49 #535502

status: user
broj poruka: 7695
Ne znam sto si tako izricit ` necete ih naci na youtube` ali ipak tvoje razmisljanje dolazi
u sukob sa autoritetima ,kao sto je cuveni psihijatar Dr. John E. Mac itd .. imas njega na Youtube pa pogledaj.


::
::
:: Samo napred. Verujte ako vas to pali. Dok ne dodju u emisiju Zikina Sharenica, ne postoje za mene. Neko vec rece da je tu puno izjava tipa `mozda`, `verovatno`, `najverovatnije`, `moze biti`..
:: Malo se raspitajte i otkricete zanimljivu pojavu da svi ti `svedoci`, koji su radili u amerikanskoj vojsci ili nekoj od agencija, sasvim slucajno imaju napisanu knjigu, a sve te izjave izlete neposredno po izdavanju tog shtiva punog epohalnih otkrica. Knjiga je izasla, treba je ljuljati, pardon... Prodati sto vecem broju frikova (izvinite mlada i malo starija gospodo, ali frik je jedini naziv za ekipu punu dokaza o postojanju vanzemaljaca, skupljenju na youtube-tu i inim ufo frik sajtovima. Vratimo se na prichu o pripadniku vojske US of A ili neke supertajne agencije u bilo kojoj zemlji sveta, sasvim slucajno, gonjen zeljom za istinom, objavljuje knjigu epohalne proze. Elem, prvo i osnovno, oni NIKADA ne smeju da odaju stvari koje su TOP SECRET. Chak i da pomisle na to, zanemare da su se obavezali na cuvanje tajne, pozele da prichaju ili chak napishu knjigu o tome... Pa, nesrece se dogadjaju, zar ne
:: Naravno, niko vam ne brani da lupetate gluposti koje veze nemaju sa istinom
:: Ej, nemam ja mnogo vremena za frikove i nemam nista protiv toga da verujete u sta god zelite, ali ako moze malo racionalizacije, ok? Neko reche da ne verujem da postoje, negde tamo. Verovatnoca je velika da ih ima, chak mora da ih ima, ali necete ih naci na youtube i slicnim sajtovima. No, pishem ja ovo za dz, jel da
:: Pozdrav normalnima
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Jedan od najblistavijih umova danasnjice .. 05.01.2014. 21:20 #535506

status: user
broj poruka: 4537

> http://sr.wikipedia.org/sr/Стивен_Хокинг

Njegovo razmisljanje > http://goo.gl/6GYwdF

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Re: Jedan od najblistavijih umova danasnjice .. 05.01.2014. 21:48 #535507

status: user
broj poruka: 1083
Evo sta je rekao Miroljub Petrovic jednom gostu

uros88 - poruka glasi:

Astronomi pričaju ono što mogu da vide, što teoretišu i što čuju od drugih pa ponavljaju. To su informacije koje mogu i ne moraju da budu tačne.

Astronomi pricaju samo ono sto im se naruci, isto kao i lekari, pravnici, politicari i drugi. Gde su astronomi mogli da vide da se svemir siri ili da se desio Veliki Prasak? Da oni gledaju svemir, kao sto ne gledaju, videli bi da je svemir mlad, da je stvoren, a ne bi kao papagaji ponavljali budalastine koje prica onaj umno retardirani Stiven Hoking iz kolica.

Meni je razumno objašnjenje da je Bog stvorio veliki Jupiter da bi on skupljao asteroide. Ne mora da znači da je tako al ne mora da znači ni da nije. To je nešto o čemu može da se raspravlja.

A ko je stvorio asteroide? Pa valjda Bog. Ispada da je Bog stvorio nesavrsen svemir pa je onda stvorio Jupiter da stiti stanovnike svemira od nesavrsenog svemira (asteroida). Kakav bre Jupiter, njegova gravitacija je minorna u odnosu na ogromno prostranstvo iz kojeg mogu da dodju asteroidi. Nemoj mnogo da citas evolucionisticku fantastiku.

Ako je tako to je samo još jedan parametar koji ukazuje na jedinstvenost planete Zemlje i finog podešavanja sredine za opstanak života na zemlji.

Ma nije tako. Ne mogu evolucionisticke izmisljotine da budu dokaz za Bozje stvaranje.



::
:: > http://sr.wikipedia.org/sr/Стивен_Хокин
::
:: Njegovo razmisljanje > http://goo.gl/6GYwd
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Re: Re: ... 05.01.2014. 22:02 #535508

status: user
broj poruka: 417
Izricit sam zato sto tamo dokaza nema. Ako iko misli da je u danashnje vreme bilo koja slika ili video zapis verodostojan i da se ne moze dodatno obraditi, onda je kupio kompjuter prosle nedelje od LordAce ili josh gore od onog fantoma sa Zvezdare.
John E. Mack jeste autoritet i to svakoga tera na razmishljanje, chak i nas koji smo evolutivno na nizem nivou od nekih chlanova ovde. Ti si jedini koji je spomenuo nekoga ko se moze smatrati autoritetom. Koliko znam nikada nije odgovorio potvrdno na pitanje da li su vanzemaljci oko nas, ali isto tako nije ni porekao. Doslo mi je par puta da ga sam pomenem ovim struchnjacima koji dozive klimax posle josh jedne epizode Drevnih Vanzemaljaca - srceparajuce glupog shou programa na zadatu temu.
Naravno, bicu oportunista i svakako se sloziti sa gosn Hokingom. Kraj ove planete pochetje sa dolaskom vanzemaljaca (ako to sami ne odradimo ranije). Molim junoshe na elitnom evolutivnom nivou da smanje dozivljaj i da se ne nadaju putovanju u daleke galaksije ako dodju zeleni, nego chim mali zelenii budu u najavi posete izljubite najmilije, zapalite cigaretu i... Adios amigos!


:: Ne znam sto si tako izricit ` necete ih naci na youtube` ali ipak tvoje razmisljanje dolazi
:: u sukob sa autoritetima ,kao sto je cuveni psihijatar Dr. John E. Mac itd .. imas njega na Youtube pa pogledaj
::
::
:: ::
:: ::
:: :: Samo napred. Verujte ako vas to pali. Dok ne dodju u emisiju Zikina Sharenica, ne postoje za mene. Neko vec rece da je tu puno izjava tipa `mozda`, `verovatno`, `najverovatnije`, `moze biti`..
:: :: Malo se raspitajte i otkricete zanimljivu pojavu da svi ti `svedoci`, koji su radili u amerikanskoj vojsci ili nekoj od agencija, sasvim slucajno imaju napisanu knjigu, a sve te izjave izlete neposredno po izdavanju tog shtiva punog epohalnih otkrica. Knjiga je izasla, treba je ljuljati, pardon... Prodati sto vecem broju frikova (izvinite mlada i malo starija gospodo, ali frik je jedini naziv za ekipu punu dokaza o postojanju vanzemaljaca, skupljenju na youtube-tu i inim ufo frik sajtovima. Vratimo se na prichu o pripadniku vojske US of A ili neke supertajne agencije u bilo kojoj zemlji sveta, sasvim slucajno, gonjen zeljom za istinom, objavljuje knjigu epohalne proze. Elem, prvo i osnovno, oni NIKADA ne smeju da odaju stvari koje su TOP SECRET. Chak i da pomisle na to, zanemare da su se obavezali na cuvanje tajne, pozele da prichaju ili chak napishu knjigu o tome... Pa, nesrece se dogadjaju, zar ne
:: :: Naravno, niko vam ne brani da lupetate gluposti koje veze nemaju sa istinom
:: :: Ej, nemam ja mnogo vremena za frikove i nemam nista protiv toga da verujete u sta god zelite, ali ako moze malo racionalizacije, ok? Neko reche da ne verujem da postoje, negde tamo. Verovatnoca je velika da ih ima, chak mora da ih ima, ali necete ih naci na youtube i slicnim sajtovima. No, pishem ja ovo za dz, jel da
:: :: Pozdrav normalnima
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Re: Re: Jedan od najblistavijih umova danasnjice .. 05.01.2014. 22:03 #535509

status: user
broj poruka: 417
Umno retardirani Stiven Hoking? Vau! Bravo!


:: Evo sta je rekao Miroljub Petrovic jednom gostu
::
:: uros88 - poruka glasi
::
:: Astronomi pričaju ono što mogu da vide, što teoretišu i što čuju od drugih pa ponavljaju. To su informacije koje mogu i ne moraju da budu tačne
::
:: Astronomi pricaju samo ono sto im se naruci, isto kao i lekari, pravnici, politicari i drugi. Gde su astronomi mogli da vide da se svemir siri ili da se desio Veliki Prasak? Da oni gledaju svemir, kao sto ne gledaju, videli bi da je svemir mlad, da je stvoren, a ne bi kao papagaji ponavljali budalastine koje prica onaj umno retardirani Stiven Hoking iz kolica
::
:: Meni je razumno objašnjenje da je Bog stvorio veliki Jupiter da bi on skupljao asteroide. Ne mora da znači da je tako al ne mora da znači ni da nije. To je nešto o čemu može da se raspravlja
::
:: A ko je stvorio asteroide? Pa valjda Bog. Ispada da je Bog stvorio nesavrsen svemir pa je onda stvorio Jupiter da stiti stanovnike svemira od nesavrsenog svemira (asteroida). Kakav bre Jupiter, njegova gravitacija je minorna u odnosu na ogromno prostranstvo iz kojeg mogu da dodju asteroidi. Nemoj mnogo da citas evolucionisticku fantastiku
::
:: Ako je tako to je samo još jedan parametar koji ukazuje na jedinstvenost planete Zemlje i finog podešavanja sredine za opstanak života na zemlji
::
:: Ma nije tako. Ne mogu evolucionisticke izmisljotine da budu dokaz za Bozje stvaranje
::
::
::
:: ::
:: :: > http://sr.wikipedia.org/sr/Стивен_Хокин
:: ::
:: :: Njegovo razmisljanje > http://goo.gl/6GYwd
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @nenika2009 05.01.2014. 22:38 #535515

status: user
broj poruka: 4537

Procitaj Stivenovu biografiju.
Lepo sam dao link.

Stiven Hoking nije astronom nego doktor fizike i profesor matematike.
Za razliku od ljudi koji mogu da pisu on mentalnom snagom izvodi kalkulacije i proracune i prezentuje sazvakane informacije razumljive obicnom smrtniku.

Nazvati takvog coveka retardiranim moze samo covek koji nema veze sa zivotom.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus Re: Re: Re: Jedan od najblistavijih umova danasnjice .. 05.01.2014. 22:47 #535516

status: user
broj poruka: 4054

evo ti jedan sivi

https://www.youtube.com/watch?v=zjii0NjI7po




:: Umno retardirani Stiven Hoking? Vau! Bravo
::
::
:: :: Evo sta je rekao Miroljub Petrovic jednom gostu
:: ::
:: :: uros88 - poruka glasi
:: ::
:: :: Astronomi pričaju ono što mogu da vide, što teoretišu i što čuju od drugih pa ponavljaju. To su informacije koje mogu i ne moraju da budu tačne
:: ::
:: :: Astronomi pricaju samo ono sto im se naruci, isto kao i lekari, pravnici, politicari i drugi. Gde su astronomi mogli da vide da se svemir siri ili da se desio Veliki Prasak? Da oni gledaju svemir, kao sto ne gledaju, videli bi da je svemir mlad, da je stvoren, a ne bi kao papagaji ponavljali budalastine koje prica onaj umno retardirani Stiven Hoking iz kolica
:: ::
:: :: Meni je razumno objašnjenje da je Bog stvorio veliki Jupiter da bi on skupljao asteroide. Ne mora da znači da je tako al ne mora da znači ni da nije. To je nešto o čemu može da se raspravlja
:: ::
:: :: A ko je stvorio asteroide? Pa valjda Bog. Ispada da je Bog stvorio nesavrsen svemir pa je onda stvorio Jupiter da stiti stanovnike svemira od nesavrsenog svemira (asteroida). Kakav bre Jupiter, njegova gravitacija je minorna u odnosu na ogromno prostranstvo iz kojeg mogu da dodju asteroidi. Nemoj mnogo da citas evolucionisticku fantastiku
:: ::
:: :: Ako je tako to je samo još jedan parametar koji ukazuje na jedinstvenost planete Zemlje i finog podešavanja sredine za opstanak života na zemlji
:: ::
:: :: Ma nije tako. Ne mogu evolucionisticke izmisljotine da budu dokaz za Bozje stvaranje
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: > http://sr.wikipedia.org/sr/Стивен_Хокин
:: :: ::
:: :: :: Njegovo razmisljanje > http://goo.gl/6GYwd
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: ... 05.01.2014. 23:16 #535520

status: user
broj poruka: 4420

Klasican Srbistanac!
Homos Srbistanicus!
Ne zna nista ni o cemu niti je svestan bilo cega nit zeli da bude svestan bilo cega, ali ato sto je on Homo (Srbistanicus) on ima pravo da ima misljenje o stvarima o kojima nema blage veze sa zivotom i da pri tom davi sve zivotom. Naravno posto nema nista pametno da kaze on jos izmislja da je neko nesto rekao i pokusava da od toga nap[ravi foricu i da bar zavara sebe da je pametan.
Niko nije rekao da jedva ceka da vanzemaljci dodju-oni su ovde mnogo pre nas niti tu ima sta da se raduje vec se radi o najbocnijem prihvatanju stvarnosti. Ako slabo stojis sa dedukcijom onda ti verovatno niko ne moze pomoci ali to te ne opravdava da sa svojom intelektualnom i civilizacisjkom zaostaloscu davis sve oko sebe..
Idi i zamisljaj da je sve kako si osmislio i zaobidji ovu temu.

::
::
:: Samo napred. Verujte ako vas to pali. Dok ne dodju u emisiju Zikina Sharenica, ne postoje za mene. Neko vec rece da je tu puno izjava tipa `mozda`, `verovatno`, `najverovatnije`, `moze biti`..
:: Malo se raspitajte i otkricete zanimljivu pojavu da svi ti `svedoci`, koji su radili u amerikanskoj vojsci ili nekoj od agencija, sasvim slucajno imaju napisanu knjigu, a sve te izjave izlete neposredno po izdavanju tog shtiva punog epohalnih otkrica. Knjiga je izasla, treba je ljuljati, pardon... Prodati sto vecem broju frikova (izvinite mlada i malo starija gospodo, ali frik je jedini naziv za ekipu punu dokaza o postojanju vanzemaljaca, skupljenju na youtube-tu i inim ufo frik sajtovima. Vratimo se na prichu o pripadniku vojske US of A ili neke supertajne agencije u bilo kojoj zemlji sveta, sasvim slucajno, gonjen zeljom za istinom, objavljuje knjigu epohalne proze. Elem, prvo i osnovno, oni NIKADA ne smeju da odaju stvari koje su TOP SECRET. Chak i da pomisle na to, zanemare da su se obavezali na cuvanje tajne, pozele da prichaju ili chak napishu knjigu o tome... Pa, nesrece se dogadjaju, zar ne
:: Naravno, niko vam ne brani da lupetate gluposti koje veze nemaju sa istinom
:: Ej, nemam ja mnogo vremena za frikove i nemam nista protiv toga da verujete u sta god zelite, ali ako moze malo racionalizacije, ok? Neko reche da ne verujem da postoje, negde tamo. Verovatnoca je velika da ih ima, chak mora da ih ima, ali necete ih naci na youtube i slicnim sajtovima. No, pishem ja ovo za dz, jel da
:: Pozdrav normalnima
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 7  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs